Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere, saarlased!
#26
Kui järgmisel kuul saab rohkem inimesi tulla siis lükkame selle kohtumise sinna. Mulle sobivad praegu kõik nädalavahetused alates järgmisest. Võiksime mõelda sellele, et moodustada ka midagi uurimisrühma taolist nagu Tallinnas, Tartus ja Pärnus kuuldavasti on tehtud.
Vasta
#27
Just, ainult et mina millegipärast pole üldse kuulnud, et Saaremaal oleks mingeid ajanihetega metsasid või tulnukatega soid, nagu mujal Eestis, mida külastada. Aga uurime veel...
Vasta
#28
Tere, tere me oleme Tribalangeliga vaikselt arutanud ja jõudsime järeldusele, et pakuks välja kokkutuleku kuupäevaks 8.detsember(see peaks laupäev olema). Kas kõik kes vähegi saavad oleks nõuswink
Vasta
#29
Kui aega on siis ikkaBleh
Vasta
#30
On vaja ühele sünnipäevale minna aga kui kokkutulek toimub siis üritan tulla. Vaja siis veel aeg määrata ja koht kinnitada.
Vasta
#31
Ikkagi Kessu? Smile kui seal ka ülerahvastatud on, siis saame vajadusel veidi oodata ja niisama juttu puhuda, kuni kohti vabaneb. Täpset kellaaega ma veel pakkuda ei oska. millalgi pärastlõunal? Hommik on mul kinni.
Muidu dusty ja tymuxase särgid saabuvad sellel pühapäeval saaremaale, aga kätte saate ikka kokkutulekul Smile

edit: kustutasin paar ebatähtsat asja

Muudetud: 27-11-07 kell 07:28:14 tribalangel
Vasta
#32
Nice... Siis peab kindlalt tulemaBleh
Vasta
#33
8. sobib hästi.
Vasta
#34
Pakuks kellaajaks midagi võimalikult õhtupoole... järgmine laupäev on sama üritus, mis täna oli, ja täna saime (Krissuga) alles pool 7 lahti... Kessu on ainult 8-ni lahti. Võibolla saame järgmine laupäev varem ära, võibolla ei saa ka Sad Väga jama värk. Nädala keskel saame võibolla täpsemat infot anda, mis kellani meil midagi toimub jne... praegu on igatahes jama lugu, läheb imet vaja, et ma kõigile üritustele jõuaks, mis laupäeval plaanis... ok tulen kohale, kasvõi lühikeseks ajaks.
PS sain just särgid kätte Smile normaalsed on

Muudetud: 2-12-07 kell 14:49:32 tribalangel
Vasta
#35
OK, vb isegi ei jõua sel nv-l ag aannan endast parima, ei lähe maale Laugh
Parem oleks, et särgid normaalsedon( mida naad niikuinii on ) ja selga mahuks Laugh

Aga jah ok teeeme 8ndal , võiks jah mingi hiljem olla, mulle meeldib kaua magada nädalavahetusel Smile
Vasta
#36
Nii, pakuks välja suht hilise, aga praeguses seisus kõige sobivama kellaaja pool 7 õhtul - teised võivad ka pool tundi varem tulla, kui tahavad, aga mina ja Krissu ei saa enne seda koolist minema. Kuna Kessu on 8-ni lahti laupäeval, siis saab u poolteist tundi ikka jutustada. Esimesed, kes kohale jõuavad, võtavad suure laua (või kaks väikest) ja riputavad hiiglasliku para-webi logo laua kohale, et teised ikka õige laua leiaksid Laugh ok tegelikult mõtleks välja, mismoodi me üksteist ära tunneme, pakkuge mõtteid... Mina tean ainult dustyt, encoret, katarinat ja krissut.
Iseasi kui mingi ime läbi on kohvik tol õhtul paksult rahvast täis ja vaba lauda pole. Siis on ikka saatus räigelt meie vastu, võibolla saame siis kuhugi mujale minna või midagi.
Ja palju üldse kohale tulemas on? Mina, Krissu007, Katarina177, Scythe, dusty, tymuxas, encore... Tacian? andoorium? teist pole kaua kuulda olnud. Kaks väikest lauda peaks vist võtma, kui võimalust on. Üks-kaks tooli saab kusagilt juurde ka võtta, kui vaja.


Muudetud: 3-12-07 kell 18:23:44 tribalangel
Vasta
#37
Hetkel võin kindlalt õelda, et tulen Smile Ning olen selles ka päris kindel, et tulen. Andoorium on vist tööl ning vb ei saa tulla, kuid üritan teda veel sebida. Laugh
Aga kas Teil kellelgil netis kuskil pilte ei ole? Mul oleks ka seal imelik seista ja mõelda kes paraweebu on ja kes mite Laugh Sest isiklikult ei tea mina kedagi teist ..
Vasta
#38
Üks võimalus õigesse lauda jõuda on see, et helistada 5200479 ja vaadata kuhu lauda see kõne jõuab. Üritan jõuda siis kaheksandal 18:30 kohvikusse.
Vasta
#39
Tänud infi eest Smile
Leidsin su orkutis ülesLaugh loodan, et oled seal pildil ikka Sina, teeb asja mulle palju lihtsamaks..
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
Andoorium on vist tööl ning vb ei saa tulla, kuid üritan teda veel sebida. Laugh
Mitte vb vaid kohe päris kindlasti.

Muudetud: 6-12-07 kell 14:31:35 andoorium
Vasta
#41
Ma arvan, et see meid ei huvita..LaughTuled ja kõik SmilePole siin midagi ära hiilida.
Vasta
#42
Minu tunneb selle järgi ilusti ära, et mul on roosakad juuksed. ja krissu on hästi pikk ja blond, mina olen tema kõrval hästi lühike. Seda ka, et see, kes esimesena jõuab ja laua valib - kui võimalust on, siis võtke seal veidi eraldatumas ruumis, kus need pehmed toolid on, kaks lauda. Hoidke neid kinni, laduge oma asjad peale või tulge mitmekesi koos ja istuge algul eraldi lauda... Ei tea, võibolla jõuame ise veel kõige enne kohale, aga see on suure küsimärgi all. Praegu on kindlalt tulemas 6 inimest? encore, tymuxas, dusty, scythe, tribalangel ja krissu. katarina on küsimärgi all ja keegi veel, kelle kasutajanimi praegu meelde ei tule... see kes kaua kirjutanud pole siia. max 8 inimest siis. Kahte lauda mahub vabalt ära, kui mõlemas on 4 kohta.
Ja viimane asi: kes teab mingeid paranormaalseid kohti Saaremaal, tuletage kõik meelde ja rääkige kokkutulekul. Isegi pärnu rahvas sai oma uurimisgrupi kokku, meil ei pruugi ta nii aktiivne olla, aga kusagil võiks millalgi ikka käia. Arutaks selle grupi loomist ka siis.
Vasta
#43
See auto ei lähe niipea meelest. Nii toredasti oli mülkasse kinni aetud Smile
Ok, ärme siis pärnakaid eeskujuks võta. Tallinna ja Tartu grupid on aga küll täie elu ja tervise juures ja muudkui uurivad...
Encore kuidas sina kohale jõuad? Tead, kus Kessu kohvik on?
Vasta
#44
Mina olen küll kindlalt tulemas!!
Kes pani mind küsimärgi alla??AngrySmile
Arvan, et olen samuti saabumas tribalangeli ja krissu007-ga. Laugh

Muudetud: 6-12-07 kell 21:56:34 katarina177
Vasta
#45
Et kellega ma siis omme võiksin kokku saada kuskil 1800 ?
Selleks ajaks peaksin linna jõudma, vb jään hiljaks aga tulemata ei taha jättaSmile
Vasta
#46
ise tulen ka 18.00. Minu tunned ära et olen pikka kasvu ja arvatavasti tumesinised teksad ning must jope.
Vasta
#47
Selliseid on pool linna täisLaugh !
Äkki mingi pilt vms?

E-
Mind saab kätte nr 58000352 .
Olen hallika jopega ja mustad teksad . Neid ka päris palju linna vahel Laugh

Pole hetkel pilti kah kuhugi panna .kellel orkut siis timar kuznetsov ja tuldLaugh
Keegi veel 18 tuleb saab kessu ees kokku. ma arvan et teen sellel ajal seal kuskil suits.
Enamus siis tuleb 18,30 nagu aru olen saanud ?

Muudetud: 8-12-07 kell 15:59:29 tymuxas

Muudetud: 8-12-07 kell 16:00:08 tymuxas
Vasta
#48
Saaremaa paranähtused üle vaadatud, uurimisgrupp moodustatud, jääme ootama kevadet, et kuhugi minna saaks Smile
Vasta
#49
Surnud teema?
Vasta
#50
(19-07-2011, 19:24 )firekeeper Kirjutas: Surnud teema?

Teema on ju arhiivinurgas. Bleh
Kui oled saarlane ja huvitatud teiste saarlaste tegemistest, siis võid meie uurimisgrupi teemasse kirjutada. Me ei ole hetkel eriti aktiivsed, aga kuna uusi nägusid hakkab vist kogunema, siis suure tõenäosusega saame augusti lõpus korra kokku ja vaatame, mis (ja kas üldse) edasi saab. Smile1
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saarlased või kuressaarlased Para-Web'is Gulja 18 13,640 27-02-2014, 11:07
Viimane postitus: sõdur

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat