Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere, saarlased!
#1
On juba ammu selline mõte, et Saaremaa Paraweeblased võiks omavahel tuttavaks saada ja kuna selle teema vastu on ka huvi tärganud, teengi ettepaneku kokku saada. Ootan Teie ettepanekuid aja ja koha suhtes. Nagu tribalangel valja pakkus võiks algatuseks kuskil kohvikus kokku saada.

Muudetud: 14-10-07 kell 22:01:40 Hallucigenia
Vasta
#2
Mina oleks tulija, aga elan Kuressaarest väljas ja iga kell kohale ilmuda ei saa (aga nii 5-6 ajal on enam-vähem). Ja see nädal kuni järgmise teisipäevani on suht kinni. Kohvik pakkuge ise välja, mina ei käi tavaliselt nendes. Ja vaataks paljud üldse huvilised on...
Vasta
#3
Oleks samuti tulija.
Vasta
#4
mina oleks ka tulija, aga keegi mingit hääd kohta ka teabLaugh
Vasta
#5
Võibolla oleks k atulija kui aega saaks, . Töö võtab aega ja nädalavahetused enamasti maal Sad
Vasta
#6
Tervitused Saarlastele Smile

Võiks liituda, ainult nädalavahetusel.


Tacian
Vasta
#7
Kui nädalavahetusel, siis võiks isegi tulla.
Vasta
#8
aga võib-olla olekski siis mõtekas nädalavahetusel kokku saada, siis saaks vast enamus tulla ju
Vasta
#9
oleksin ka tulija. Kohale saaksin tulla enam-vähem iga päev, kuna elan Kuresaarest vaid paar km. väjlas. Rohkem sobiks aga nädalavahetused, muudel päevadel on tihti kiire. Kohvikuna pakuksin väja võibolla Kessu kohviku, kuna seal on tihti vähem rahvast ja samuti on võimalus organiseerida laudade ümberpaigutus. Aga loomulikult on ju ka kohvikuid veel ja väga palju. Laugh

Muudetud: 17-10-07 kell 13:52:09 katarina177
Vasta
#10
Kas Kessu on üldse lahti õhtul? või nädalavahetusel saaks päeval ka teha. Villem pidi ka norm olema, aga seal on nädalavahetusel läbu. Muideks, kas peaks kokku saama laupäeval või pühapäeval? Ja vbl peaks kokku tulema peale foorumi sünnat, siis saaksime kohe ka särgid soovijatele ära tuua.
Vasta
#11
Villemis on ALATI läbu
Kessu on aga avatud :
E-R 8.00-20.00
L 9.00-20.00
P 10.00-18.00
Aga mujalgi võib mõnus olla
Vasta
#12
Kahju, et enam korralike ilmi pole, saaks õues aega veetaSmile
Villemis pole midagi alati läbu.. Vahel seal niisamagi käidud ja täitsa viisakas oli Laugh
Peab veel otsima ja puurima !
Vasta
#13
Jah
Võibolla on mulle siiski selline mulje jäänud, kuna alati, kui ma sinna olen sattunud, on seal alati läbu olnud
Vasta
#14
Kahju, et Roomassaare sadamas see söögikoht talveks kinni pandi, seal teisel korrusel oleks väga mõnus olnud. Kessu kohvik on minust mõnesaja meetri kaugusel aga pole seal veel käinud, lähen vaatama. Meile sobiks hästi selline koht kus saaksime oma pundiga muust massist natuke eraldi istuda. Olen ise vaid mõnes üksikus kohas käinud ja ei oska selle koha pealt soovitusi jagada, tean, et see pizza värk Turu tänaval on õhtuti kaua avatud. Nädalavahetus sobiks tõesti paljudele paremini. Ma oleks ka huvitatud, et mu särk Saaremaale jõuaks. See sünnipäev tundub olema väga põnev üritus, paljud Saaremaalt lähevad ja kes on mõelnud minna? Olen ka mineku peale mõelnud aga tulin just Tartust ja uus paagitäis kohe sinna otsa muutub kulukaks.
Vasta
#15
Mina ja Katarina177 lähme. Kes ütles et sa autoga kohale pead minema... siit saab tartusse bussiga ja sealt edasi selle minibussiga mille nad üürivad või kellegi autoga, kui vabu kohti veel on.
Ja saaremaa kokkutuleku teemasse: Ma käisin viimati Classic kohvikus, seal oli see natuke eraldatum ruum, ja nämma jäätis, aga sinna eraldi ruumi mahub ainult mingi 8 inimest ära, või rohkem kui toole juurde tuua...

Muudetud: 19-10-07 kell 19:43:42 tribalangel
Vasta
#16
Pizza koha peale mõtlesin ise ka, kuid seal on vähe ruumi ja palju inimesi.
Vasta
#17
Loodetavati see kokkutulek 17. novembril pole, sest siis olen ma Tallinnas = /
Vasta
#18
Käisin Kessus ära, olen kahe käpaga poolt et seal kohtume. Seal on maailma parim jäätis ja ruumi piisavalt... (kui just mingi ime läbi tol õhtul sinna ekstra palju rahvast ei kogune)
Nii, et millal siis teha? Peale parasünnat, ja nädalavahetusel, järelikult on variandid 10, 11, 17, 18, 24, 25 november.
10, 11 ja 17 on kahjuks kinni, 18 saaks teha, 24-25 on kuidagi kauged aga kui 18 ei sobi siis peab sinnani selle kokkutuleku lükkama.
Mis siis kellelegi sobib? ja kas pakute veel variante või jääb Kessu?

Muudetud: 22-10-07 kell 22:07:25 tribalangel
Vasta
#19
Mulle sobib 18 nov. ja ka Kessu kohviku vastu pole mul midagi, mulle maitseb ka hea jäätis.
Vasta
#20
18 mulle näiteks isiklikult ei sobi. Kui siis 17 või siis 24-25 nädalavahetusel. Aga kas siis Kessu kohvik on kindel kohtumispaik?
Vasta
#21
17 ei saa jälle Rasmus tulla. Siis peab 24.ndale või 25.ndale lükkama. Või pole siis ka kellelgi aega? Vähem kui kümnepealine kamp vaja kokku saada ju ainult...
Muideks, para T-särgid, kes tellisid, ei olnud kokkutuleku ajaks veel valmis saanud, niiet ei mina ega dusty neid ära tuua ei saanud.
Ja veel - mõtleks, mida seal rääkida, on kellelgi ideid? Arutaks näiteks, kas Saaremaal on piisavalt parasid kohti, kuhu kunagi minna võiks ja saaks.
Vasta
#22
Ahsoo, et pole valmad Sad kahju..
Mulle sobivad kõik nv-d ! Peaaegu, kui ei sobi annan teadaSmile
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
Ja veel - mõtleks, mida seal rääkida, on kellelgi ideid?
No rääkige näiteks külmkingast. Et kes või mis ta sihuke on või oli ja kas teda tänapäeval ka veel Saaremaal näha-kuulda-teada on. Või teete ta koguni ise valmis?
Vasta
#24
Detsembri algus on veelgi kaugemal, aga samas, särke tahaks kätte saada. Kes on poolt et detsembri alguses teeme? Mulle sobib ka suht igasugune nädalavahetus nüüd. 1.-2. dets, 8.-9. dets. ja 15.-16. detsember on siis nädalavahetused.

edit: ja Hallule tänud lingi eest wink Mina pole puhastverd saarlane, niiet mina ei ole kuulnudki sellisest elukast (H)

Muudetud: 11-11-07 kell 19:09:07 tribalangel
Vasta
#25
Sobib mulle küll.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saarlased või kuressaarlased Para-Web'is Gulja 18 13,670 27-02-2014, 11:07
Viimane postitus: sõdur

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat