Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mürgised vaktsiinid
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-10-2007 09:10
Postitus: #26
 
60-ndate lõpul alustati terves maailmas suurt sund-vaktsineerimise lainet ja seda just vastsündinute peal. 70-ndate lõpuks olid välja arenenud väga rängad immuunsüsteemihäired ja -haigused, nende hulgas ka AIDS. Sunniviisiline vaktsineerimine kestab tänaseni. See toob endaga kaasa immuunsüsteemihäireid, märgatavalt on kasvanud mõju intelligentsile ning üldse inimese ajutööle. Kui möödunud sajandi alguses veel ei tuntudki sellist haigust nagu autism, siis tänaseks on grupivaktsineerimise tagajärjed kohutavad - iga viies laps kannatab kerge- või raskekujulisema sotsiaalse hälbe all, levinud on hüperaktiivsus, autism, täheldatud on vägivalla ning sotsiaalvaenulikkuse massilist tõusu.

Aafrika mandril tegeletakse massilise genotsiidiga - jah muidugi ei toimu see üleöö ja püssiga, ent genotsiid on see siiski. Sama on hakatud ka tegelikult mujal maailmas tehtama - ravimifirmad toodavad üha mürgisemaid vaktsiine, mis mõjuvad laastavalt inimese kesknärvisüsteemile. Ja siis me imestame, et noorus on hukas - ise me neid süstime!

Hepatiidi vastu vaktsineeritakse juba vastsündinuid, kuigi on tegemist täiskasvanud narkomaanide haigusega! 12 tunni vanusele beebile süstitakse sisse surnud b-hepatiidi haige sülje põhjal valmistatud vaktsiini, mis sisaldab 1:1 sama kanget haigustekitajat, kui seda oli surnul. 12 tunni vanusele beebile! kel pole veel immuunsüsteemi ollagi...
ning samas sisaldab see vaktsiin sellisel määral raskemetalle, elavhõbedat, et paljud lapsed on sellest lihtsalt ära surnud, on krampides tõmmelnud ning haiglates vedelenud. 80% imikute äkksurma juhtumitest leiab aset nädala-kahe jooksul peale vaktsineerimist.

Sama hästi võiks täiskasvanud inimene end süstida AIDSihaige narkomaani süstlaga... küll su immuunsüsteem selle korda ajab.

------

Üks hepatiidisüst sisaldab 12,5 mcg elavhõbedat. Kui see süstida näiteks 3,6 kilosesse vastsündinusse, siis saab ta juba ühe doosiga
mitukümmend korda rohkem mürki, kui on lubatud normidega (antud
juhul oleks lubatud kuni 0,36 mcg).
Kui 6-kuune imik on saanud kätte kõik ettenähtud vaktsiinid, siis on ta oma organismi kumuleerinud juba 167,5 mcg elavhõbedat.
Kaheaastaseks sünnipäevaks on Ameerika laps kogunud oma organismi 237 mcg elavhõbedat!!

Elavhõbe, alumiinium, formaldehüüd on närvimürgid (neurotoksiinid) - nad hävitavad olemasolevaid aju närvirakke ja takistavad uute rakkudevaheliste ühenduste teket. Seega võivad vaktsiinide kahjustused lapsel avalduda alles hiljem kõne-, õppimisvõime, kõndimis- jm. häiretena.

Vaktsiinid on eriti ohtlikud just vastsündinutele ja imikutele
- kuna vastsündinu hemato-entsefaalbarjäär (kaitsev membraan ajus, mis selekteerib verest välja ajule kahjulikud ained ning ei lase neid ajju tungida) ei funktsioneeri veel ja seetõttu pääsevad kõik mürkained otse ajju. Imiku tormiliselt arenevale ajule võivad sellised mürgid pöördumatult kahju teha.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
22-10-2007 20:12
Postitus: #27
 
Tavaliselt tehakse kolma elavhõbedakuur 18. kuul ja siis on piisav kogus käes ja nägemist. Nt amishite (http://en.wikipedia.org/wiki/Amish) seas, kes elavad eraldatused meie elustiilist, ei ole sellist asja nagu autism põhimõtteliselt ollagi.

Muudetud: 22-10-07 kell 21:13:21 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
22-10-2007 22:16
Postitus: #28
 
aga kas tuleks siis hoopis kõne alla lapsi hiljem vaktsineerida, kui kaal on suurem ja doos ei oleks nii märkimisväärselt suur.. või pole vahet..?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eistr
Uustulnukas

Postitusi: 32
Liitunud: Jan 2007
05-11-2007 01:02
Postitus: #29
 
http://www.spikedhumor.com/articles/1318...ation.html

Lingi nimi räägib enda eest. Tegu on videoga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
elis
roheline

Postitusi: 938
Liitunud: Jul 2004
20-11-2007 09:27
Postitus: #30
 
Ameerikas tahetakse lapsevanemad vanglasse saata, kui nad oma lapsi vaktsineerida ei lase. Postimehe artikkel selle kohta: Lapsed kaitsesüstideta jätnud vanemaid võib vangla ees oodata.

http://spaceweather.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
20-11-2007 10:54
Postitus: #31
 
Uudises kirjutab, et seadus näeb, ette. Tegelikult ei ole vaktsineerimine Ameerikas seadusega kohustatud. Ma ei usu ka, et sealsed osariigi seadused erinevad on.
Inimesed surevad vaktsiinide kätte. Täiesti haige värk.

Muudetud: 20-11-07 kell 16:49:07 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
09-01-2008 11:32
Postitus: #32
 
Elavõbe on sulle hea.
http://www.youtube.com/watch?v=vZArebYZzdc

Kes inglismannide keelest aru ei saa, siis seal räägitakse, kuidas elavõbedaga vaktsiinid on toredad asjad, mis sest et elavhõbe on väga mürgine.


Muudetud: 9-1-08 kell 11:36:23 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
06-03-2008 13:51
Postitus: #33
 
Kopeerin siia paari inimese sõnavõtud Perekooli vaktsineerimise teemast. Loodan, et on teile kõigile tulevikus abiks:


Tsitaat:Minu laps on 2 kuud enneaegne ja ei ole lasknud teda veel vaktsineerida. Lastehaiglas kui kaal oli vaevalt 2 kg taheti aga ma keeldusin ja arst sai kohe päris kurjaks. Jäin endale kindlaks. On silmad peas ja oskus lugeda ja mõtlemisvõime samuti omal kohal, seega olen uurinud ja lugenud nii siit kui sealt ja üha enam kipub kaalukauss esimesel paaril eluaastal mittevaktsineerimise poolele.
Sellest annan aru, et mõne haiguse vastu tänapäeva ühiskonnas on kasulik vaktsineerida. Aga iga asi omal ajal.
hepatiidi teen kunagi siis kui tuleb päevakorda lasteaeda minek ehk siis vanuses 2 aastat. Samas see iga kus ka ema järelvalve all võib sattuda liivakasti kuhu keegi narkar oma süstla poetanud.
Tuberkuloosi ei tee üldse. 7 aastaste revaktsineerimine lõpetati kuna ei ole efektiivne. Sama vaktsiini tehakse ju ka vastsündinutele ja ei näe seega põhjust seda üldse teha. Samas vaktsiin kaitse pidi olema ainult 40% ja seda kindla tüve vastu. meie ühiskonnas aga juba erinevad resistentsed tüved liikvel ja nende vastu vaktsiin võimetu.
Hib teen mitte varem kui 1,5 aastaselt kui üldse teen, sest siis pidi olema 3 süsti asemel 1. 100% kindel veel pole aga nii olen kusagilt kuulnud/lugenud.
IPV ei tee kuna ei näe lastehalvatuse riski. Viimane haigusjuht eestis oli aastal 64. Seega vaktsineerides on seda haigst suurem võimalus saada.
Tdl küsitav kas üldse teen. Teetanust saab ka eraldi teha. Difteeria jah küsitav. Läkaköha on alla 6-kuustele lastele ainult ohtlik. Suuremad põevad ilusti nagu haigust ikka, eks ta tüütu on. Tervisekaitse lehel statistikas kajastub see, et 26-st haigusjuhust olid 25 vaktsineeritud ja 1 siis mitte. Seega kas on ikka mõtet kui see ei kaitse haiguse eest.
MMR teen alles enne puberteeti, (kui poiss pole põdenud) sest siis on lootust et poisil see lapsepõlves läbipõetud. Kui ei siis enne pubekaiga peaks poistel see tehtud olema, sest mumps pubekaeas on poisile ohtlik.
Punetised ja leetrid tavalised lastenakkused ja kerged. Kuna see kolmikvaktsiin siis need lihtsalt tulevad kaasa. Kui selleks ajaks mumpsi monovaktsiin olemas siis leetreid ja punetisi üldse ei tee. Punetise vaktsiin tüdrukutele oluline.
Iga vaktsiini puhul on argument, et hoiab ära raskeid tüsistusi. Seda juttu räägiti juba 20 aastat tagasi. Kui palju aga on selle ajaga meditsiin edasi arenenud ja kui suur risk on ikkagi saada neid raskeid tüsistusi. Palju oleneb ikka ka inimesest ja tema immuunsüsteemist mis oleks võimalikult tugev ja rikkumatta varases imikueas.
Huh küll sai pikk jutt aga loodan, et kellelgi on abi sellest enne kui langetab otsuse.
See on minu nägemus vaktsineerimisest ja jälgin seda joont.
Õnneks normaalne perearst ja ei käi pinda sellega. Piisas esimesest korrast kui ütlesin, et annan teada kuna miskit soovin.

Tsitaat:teemaks olid siis peamiselt: teetanus, difteeria, lastehalvatus.
ütlen kohe ära, et mina oma last ei vaktsineeri. sest olen veendunud, et vaktsiinid ei ole ohutud ja ei ole efektiivsed (ei taga kaitset niikuinii), haigused mille vastu vaktsiine peale surutakse kas pole ohtlikud või on üliharva esinevad. teiseks vaktsineerimise toetuseks kasutatakse hirmutamistaktikat, informeeritakse ühekülgselt ja sageli kasutatakse teadlikult lausvalet. nüüd siis teetanusest - enamus elanikkonnast on vaktsineerimata, isegi kui kunagi mingid süstid on tehtud, siis tänapäeva seisukohtade kohaselt peaksid need olema ammugi oma mõju kaotanud (hetkel on soovitus iga 10 a järel kordusdoosiks). ja ometigi on teetanusse haigestumine üliharv, haigestunud on üksikud vanurid (immuunsüsteem ilmselt väga nõrk, kusjuures pole teada kas mõni sellesse ka suri või mitte), seejures on teetanust tõenäoline saada isegi nõelatorkest (sügav umbne haav). kujutleme nüüd hetkeks kui palju haavu ja traumasid täiesti vaktsineerimata inimesed igapäevaselt saavad - ometi haigestunuid pole. samas on teada juhused, kus täielikult vaktsineeritud inimesed on saanud raskekujulise teetanuse! kus on siin loogika!? minu hinnangul kui teada kuidas haavu hooldada puudub igasugune oht. difteeria - sellest haigusest tean kõige vähem, kuid Eestis pole esinenud juba ammuilma ja see on täiesti ravitav haigus. seega minu arvates oht puudub. lastehalvatus - tänapäeval on kõige tõenäolisem saada see haigus elusvaktsiinist. haiguspuhangud, mis viimasel kümnendil maailmas aset leidnud on kõik olnud täielikult vaktsineeritud inimeste seas. hetkel minu teada käib "autoriteetide" seas suur arutelu, et miks, ja keegi ei oska seda seletada = ei taha tunnistada, et vaktsineerimine on kasutu ja pigem ohtlik. ja jällegi see esiteks pole lastehaigus vaid nakkab kõigile. samuti on enamus inimesi vaktsineerimata (tänapäeval peetakse kaitse tekkimiseks vajalikuks juba 7 doosi!!!) ja fakt on see et neid vähemalt siinkandis ega enamuses maailmas ükski inimene neid 7-t doosi mitte kunagi saanud pole, aga haigeks ometi keegi ei jää (va. need kes elusvaktsiinist nakatunud). minevikus, kui see oli levinum tõbi, siis nakatunutest 95% põdes viirust gripinähtudeta, ca 5% tekkisid ajutised lihasnõrkuse nähud mis hiljem kadusid ja ainult murdosal tekkis pikemaajalisem püsiv osaline halvatus. muide tänapäeval on ka diagnoosi muudetud, ehk siis nn. "lõtv halvatus" mis põhjustab ajutist lihasnõrkust on tegelikult sama asi mida varem diagnoositi poliona. seega jällegi reaalset ohtu minu arvates pole.

Tsitaat:sellist asja nagu paraläkaköha pole olemas, kuid selline diagnoos pannakse sageli siis, kui läkaköhasse haigestub vaktsineeritud laps, et statistika oleks "korras", mis tähendab seda, et ametlikud arvud kajastaksid võimalikult väikest läkaköhasse haigestunute hulka.... tegelikult läkaköha diagnoos pannakse sel juhul, kui hingamisteede infektsiooni põhjustajaks on bakter bordatella pertussis. mingit teist "paraläkaköha" põhjustavat bakterit pole olemas!!! haigusnähud võivad oluliselt varieeruda olenemata sellest, kas haige on vaktsineeritud või mitte. sageli diagnoositakse läkaköha asemel lihtsalt viiruslik infektsioon või bronhiit vms, sest laboritesse analüüse ei saadeta enne kui vanemad ise ei nõua kui laps kuude kaupa ikka köhib ja köhib ja arstid mitte si**agi ei tee (selliseid näiteid on siin perekooliski mitmeid ja mitmeid vanemate poolt kirjeldatud). ja õiget diagnoosi ei tule just seetõttu, et keegi ei soovi vaktsineeritud lastel läkaköha diagnoosi panna, veel vähem seda laboris kinnitada. arvake ise ära miks...


Tsitaat:Four countries are endemic for polio (LASTEHALVATUS) (Afghanistan, India, Nigeria, and Pakistan), and 12 additional countries have reported cases in 2006 as a result of importations (Angola, Bangladesh, Cameroon, the Democratic Republic of Congo, Ethiopia, Indonesia, Kenya, Namibia, Nepal, Niger, Somalia, Yemen.
Eestlaste reisimist arvestades....

kõik nimetatud riigid on sellised, kus eriti massiliselt ja intensiivselt lastehalvatuse vastu vaktsineeritakse ja epideemiaid põhjustabki elusvaktsiin (mitte "metsik" viirus). selle kohta on meditsiinikirjanduses hulgaliselt infot ja "spetsialistid" vaidlevad, et mis sellist jätkuvat ebaõnne ikka võiks põhjustada... äärmiselt tõenäoline, et kui vaktsineerimine lõpetada siis ka epideemiad lõppevad, sest viirust enam ei levitata kunstlikult.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
06-03-2008 15:01
Postitus: #34
 
ega ei teeks paha ka siit veidi lugeda: http://www.skeptik.ee/index.php/category...neerimine/

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Cthepy
Vana kala

Postitusi: 320
Liitunud: Jan 2008
06-03-2008 15:33
Postitus: #35
 
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
60-ndate lõpul alustati terves maailmas suurt sund-vaktsineerimise lainet ja seda just vastsündinute peal. 70-ndate lõpuks olid välja arenenud väga rängad immuunsüsteemihäired ja -haigused, nende hulgas ka AIDS. Sunniviisiline vaktsineerimine kestab tänaseni. See toob endaga kaasa immuunsüsteemihäireid, märgatavalt on kasvanud mõju intelligentsile ning üldse inimese ajutööle. Kui möödunud sajandi alguses veel ei tuntudki sellist haigust nagu autism, siis tänaseks on grupivaktsineerimise tagajärjed kohutavad - iga viies laps kannatab kerge- või raskekujulisema sotsiaalse hälbe all, levinud on hüperaktiivsus, autism, täheldatud on vägivalla ning sotsiaalvaenulikkuse massilist tõusu.


Meie klassis käib autismi haigusega inimene. Tal on mõned haigused veel juures, aga jh lihtsalt võimatu on õppida. Meil on häästi pisikene klass ka ja see ausalt öeldes loll no ei lase lihtsalt korralikult mõelda. Kusjuures õpsid on ka omadega läbi. Ta ainust autism meil koolis. Täitsa jubeeee!!! Päeva lõpus on närvid no täiesti läbi ja julmalt väsinud olen. Sad
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
06-03-2008 15:38
Postitus: #36
 
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
ega ei teeks paha ka siit veidi lugeda: http://www.skeptik.ee/index.php/category...neerimine/

Uurisin ja vaatasin... seal kahjuks pole midagi tarka leida.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
06-03-2008 15:52
Postitus: #37
 
Eks ta nii ole jah. Fakte nimetatakse müütideks jne.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
06-03-2008 19:27
Postitus: #38
 
muidu pidi isegi pime kana tera leidma. et celtic lausa ühtki tera ei leidnud, on seda kahetsusväärsem.

mis aga tark või mitte...eks see jäägu spetsialistide hinnata, ei viitsi hakata vaidlema vaktsiiniteemal inimestega, kes meditsiiniharidusest sama kaugel, kui ma ise.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
06-03-2008 21:12
Postitus: #39
 
Tsitaat:Algselt postitas: yar
Kasulik või mitte, ei oska ka mina öelda, kuid eks ajaloos ole näha ja kuulda, et paljude vaksiinide kasutamise järel on nii mõnestki haigusest jagu saadud või siis piir suudetud panna. Koheselt tuleb meelde marutaud, tuulerõuged ( raskem vorm), seegi peaaegu kadunud jne, jne...

tjah, nii see on. kahjuks arvavad mõned, et kahju, mis sünnib sellest, kui tühine protsent inimesi on vaktsiinide või nende lisaainete suhtes allergilised, kaalub kaugelt üle nende kasutamisest saadava üleüldise kasu.

kui lisada siia juurde selgelt pseudoteaduslikke paranoiateooriaid, mis tihti on lendu lastud alternatiivlahenduste (iseasi, kas ka töötavate) pakkujate poolt, siis on üldine pilt kurvavõitu aga eks see ole igaühe oma asi, kas ta viitsib haigusi läbi põdeda, kui oleks saanud vaktsineeritud (tahaks näha mõnda vaktsiinivastast sõjaväelasena mööda metsi puuke korjamas ja samal ajal rääkimas, kui pahad on vaktsiinid) ja igaühe südametunnistuse asi, kui titt vanemate poolt kuskilt linnast toodud hepatiidi või mille iganes kätte kärbub. kui tõenäoline see kõik on, on muidugi iseasi aga nagu mulle meeldib märkida: tõenäosus, et sulle selgest taevast telliskivi pähe kukub, on üks miljardile. surma saamiseks piisab aga ka sellest ühestainsast ja pärast võid kelle tahes kohtusse kaevata.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
06-03-2008 22:24
Postitus: #40
 
Irw kiida jah takka teist oma hülgejutuga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
07-03-2008 10:24
Postitus: #41
 
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
kui titt vanemate poolt kuskilt linnast toodud hepatiidi või mille iganes kätte kärbub. kui tõenäoline see kõik on, on muidugi iseasi aga nagu mulle meeldib märkida: tõenäosus, et sulle selgest taevast telliskivi pähe kukub, on üks miljardile. surma saamiseks piisab aga ka sellest ühestainsast ja pärast võid kelle tahes kohtusse kaevata.


Kust kuradist sul see hepatiit siis huvitav tuleb, kui vanemad nõuka ajal kohustuslikud vaktsiinid kerre said?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
07-03-2008 11:44
Postitus: #42
 
hmm...ja kohe kõik 100% said?

ja vaktsiin toimib kah nagu kohe 100% või isegi 200% nii, et on selgelt välistatud hilisem nakatumine?

ja nõukaaeg kestab muidugi kah igavesti.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
20-08-2008 07:43
Postitus: #43
 
Täpsustame siinkohal ühe asja: vaktsiinides sisalduv tiomersaal (C9H9HgNaO2S) pole vaktsiini toimeaine, vaid mängib seal antibakteriaalse ja antifungaalse konservandi rolli*. Nagu ka toidus sisalduvate säilitusainete kahjulikkusest ei tulene veel söömise kui sellise kahjulikkus, nii ka antud juhul - küsimus ikka selles, kust ja kuidas saab ohutuid vaktsiine. Muidugi on võimalik veelgi radikaalsem seisukoht, et igasugune vaktsineerimine on kahjulik per see, millest automaatselt tuleneb järeldus, et laastavate epideemiatega maailm on üks parem ja õigem(ini reguleeritud) maailm kui "vaktsineeritud maailm". Reaalse epideemia käigus võib selline seisukoht küll kõikuma lüüa, aga siis on juba hilja. Oma lapse vaktsineerimine või mittevaktsineerimine on (vist on) muidugi vanemate otsustada (lapsel endal ehk võiks hiljem ka muu arvamus olla), ühiskonnas tervikuna (kui tegemist inimeselt inimesele kanduva nakkushaigusega) on vaktsineerimata persoonid aga potentsiaalse ohu allikas, eelkõige neile endile - kui neid on piisavalt palju, saab võimalikuks nakkuse epideemiline levik.

PS.: USAs on tiomersaal vaktsiinidest kõrvaldatud alates 2001 (ülalviidatud Wiki-artikli andmetel).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,925
Liitunud: Nov 2003
20-08-2008 13:43
Postitus: #44
 
Googeldades võib leida materjale, kus kirjutab, et elavhõbe on ikka osades vaktsiinides ja ka tiomersaal. Nt gripivaktsiinides.
http://archive.newsmax.com/archives/arti...3039.shtml

Ütleme, et kui õnnestub tiomersaalist lahti saada, siis võib ju loota, et see sinna kogematta sattunud oli ja keegi ei teadnud, et see kahjulik on.
Vaktsiinidesse kasutatakse samal märgil ilmselt jõudsalt ka edaspidi.

Teetanuse, hepatiidi ja tuberkuloosi vaktsiinid vast ei ole suurte epideemiate hirmus nii vajalikud. Või need 30+ süsti, mis Texase lapsed enne 3 klassi saama peavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
20-08-2008 14:51
Postitus: #45
 
Kuu aja pärast on aasta möödas uue ilmakodaniku sünnist ning peale "kohustusliku" esimese tunni süsti pole mitte ühtegi vaktsiini saanud.

Aga ei tasugi väikse lapsega igalpool narkomaanide seas käia ja tal tatilärakaid maas käperdada lasta...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
20-08-2008 17:10
Postitus: #46
 
Ega ma siinkohal vaidlegi ... eespool oli Sul, Celtic, väga informatiivne ja asjalik jutt. Hakkasin hoopis mõtlema, et miks üldse kõik need pahalased-pisilased meid haigeks teevad. Eriti viiruste korral on see ju oksa saagimine, millel nad ise istuvad - ilma meieta nad ju hakkama ei saaks. Tuleb see sellest, et nii pisikesel ei saagi väga palju aru olla?* (igaks juhuks Smile ) Tõsi, ega enamus nakkushaigustest inimest maha ka tapa.

*Biorelv on muidugi teine asi - aga siin on ka kellegi suurema, targema ja kurjema käsi mängus, kes neid pisilasi kui enestaputerroriste ette valmistab.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
03-09-2008 10:56
Postitus: #47
 
Osaliselt vastuseks Hallule ja osaliselt ka veel lihtsalt niisama infoks ja mõtlemiseks üks kommentaar internetiavarustest:

Tsitaat:"lugesin palju sel teemal, pole tõestust et vaktsineeritud tõesti nende haiguste eest kaitstud on, ei ole, on surmajuhtumeid , kus 5x vaktsineeritu ikka sellesse haigusse suri.

Minu jaoks oli tugevaim argument see, et vaktsineerimise hetkel ei tea ükski lapsevanem ega arst, kas konkreetse lapse organism on selleks valmis ja vaktsiin ei pöördu niiöelda organismi vastu. Haigustekitajad süstitakse verre ja need võivad aktiveeruda seal ka aastate pärast alles ja kutsuda esile hoopis sama haiguse ilmingud, mille vastu süstitud sai.


Kirjutan sulle nüüd veidi brozüürist, mille sain Rootsist, kirjutan nii palju kui jaksan, palju väga ei viitsi praegu unisena:

Kui te otsustate last vaktsineerida, peaksite te samuti teadma, mida see tähendab - s.t. missugust võimalikku hinda tuleb teie lapsel VÕIB-OLLA selle eest maksta- peame silmas oluliselt nõrgestatud immuunkaitset, astmat, allergiat ja muid respiratoorseid haigusi, kesk-kõrvapõletikku, kurguhaigusi, autoimmuunseid haigusi nagu näiteks reumatoidset artriiti, neeru- ja sooltehaigusi, kõikvõimalikke ajukahjustusi: MS-i, langetõbe, düsleksiat, õppimisraskusi, MBD-d, autismi, skisofreeniat, rakulisgeneetilisi muutusi, mis toovad kaasa erinevat liiki vähke nagu näiteks leukeemiat - jah loetelu on pikk ning sisaldab peaaegu kõiki "müstilisi" haigusi, millega on imikute massivaktsineerimise programmi algusest 40-tel aastatel "õnnistatud" inimkonda üha suuremas mahus. Siia nimistusse kuuluvad ka AIDS ja imikute äkksurm.

Kõigile peaks nüüdseks olema selge, et vaktsiinitööstuse kasum ulatub miljarditesse, samuti ravimitööstuste kasum, kes asuvad siis ravima vaktsineerimise tagajärgi.


Alates mustast surmast 14.sajandil on ajalugu pidevalt näidanud, et kõigel, nii katkudel kui ka epideemiatel on oma loomulik tõus ja ka langus. nende haiguste vastu võitlemises on vaktsineerimise osa olnud tühine, negatiivseid tulemusi on see-eest olnud arvutult - peale ebameeldiva paradoksi, et vaktsiin ise kutub vaktsineeritute hulgas esile epideemiaid ning vastuvõtlikkust vastavale haigusele.

Nüüd kahest mehest:
Prof.Bechamp avastas, et bakterid, viirused ja seened on tegelikult sama olevus, ainult et erinevas muundumisstaadiumis, sõltuvalt SISEMISE keskkonna koostisest. Mikroorganismid on seega immuunkaitse eluliselt tähtsad osad, ning kui me nende eest ei hoolitse, saame süüdistada vaid iseennast. Selle eest, millises vormis kellegi immuunkaitse on, vastutab alati ja eranditult igaüks ise. Prof. Bechampi teooriast järeldub, et kes elab võimalikult looduslähedaselt - puhaste mõtetega, puhta toidu ja puhta veega jne., loob tugevaima immuunkaitse, see tähendab et inimene vastutab oma tervise pealt ise - kuid see on meetod, mille pealte isaanud ju teenida raha ja seega ei läinud kasumiahnele valitsevale klassile korda.
Ajalugu räägib seejärel mehest nimega Louis Pasteur, kes ei jäänud hiljaks, kui oli aeg arendada edasi vaktsineerimise ideid. 1872.aastal kirjutas Pasteur enda nimel maha Bechampi 8aastat varem tehtud töö. Pasteur oli uurija ja keemik, kuid eluvõõras, sest oma uuringuid ei teinud ta haiguse loomuliku kulgemise põhjal. Seepärast olid need juba algusest peale määratud läbikukkumisele. Ta töötas surnud rakkudega ja lõi oma uurimustulemuste alusel teooria, mis väidab, et bakterid keda ta mikroskoobis nägi, olid pärit õhust - need tulid niisiis väljaspoolt ja põhjustasid haiguse. seevastu oli Pasteur väga tubli ennast turustama ja reklaamima. Kuna Bechampi avastused ei oleks toonud riigikassasse täiendust, oli valik üsna kerge. Niemlt ütles Pasteuri teooria, et kindel organism põhjustab kindla haiguse ning et kindel vaktsiin kaitseb.
Et ka see ei pea paika ja et vaktsiinil on tugev immuunsust nõrgestav, et mitte öelda, eluohtlik mõju, tuli muuhulgas ilmsisks Austraalia 70-te aastate suures vaktsineerimiskampaanias, kus lapsed ei saanudlubatud kaitset, vaid surid.. Pehmelt öeldes ootamatu suremus vaktsineeritud laste hulgas oli aluseks Dr.Archie Kalokernios'e, austraalia projektis töötanud arsti raamatu pealkirjale "Every Second Child", osa lastest suri mõne tunni jooksulvaktsineerimisest põhjustatud C-vitamiini puudusse, teised surid hiljem kopsupõletikku, gastroenteriiti või alatoitlusesse.

oeh ma ei jaksa toksida rohkem....

Seega ei ole teada, milline on vaktsineerimise hetkel lapse immunoloogiline seisund. Häired võivad olla oluliselt suuremad, kui väljaspoolt näha, see muudabki kogu meetodi üsna riskantseks vene ruletiks.

Louis Pasteur jätkas niisiis seda absurdset meditsiini fiaskot ning 1940-tel aastatel käivitati (ameerikas - euroopa ja aasia tegelesid sõjaga ja imikuid oli vähe) imikute vaktsineerimise programmi, inimese loomulikult tugeva immuunkaitse vägistamine ei lasknud kaua tulemusi oodata. Plahvatuslik vaimsete ja füüsiliste haiguste tõus 40.aastatest alates on hästi dokumenteeritud.

Wolfgang Ehrengut - saksa arst ja immunoloog - osutab arstide absurdsele arusaamisele läkaköhavastase vaktsiini suhtes. Valitseb mentaliteet - "mis ei saa olla tõsi, see polegi tõsi". Ehk teiste sõnadega: "Ei saa olla tõsi, et vaktsiin, mis on mõeldud elu päästmiseks, on 40aasta jooksul tapnud tohutu hulga lapsi ja põhjsutanud palju ajukahjustusi.


Nüüd oleme jõudnud küsimuseni, mis juhtub kehas, kui mingi vaktsiin tungib verre. Vanasti kutsuti vaktsineerimist vere halvamiseks, vere saastamsieks - nimetus pole paha, kuid siiski ähmane. Vaktsiin sisaldab põhiainena elavat, nõrgestatud või surnud materjali - baktereid või viirusi, samasuguseid kui need, msi põhjsutavad haiguse, mille vastu vaktsiin peaks kaitsma. Süstides seda sisse, arvatakse et nii stimuleeritakse keha looma kaitset nimetatud haiguse vastu. See kõlab hästi ja on petnud paljusid. Asi pole enam nii tore, kuui teate millest on erinevad vaktsiinid valmistatud: läkaköhavastast vaktsiini tehakse nakatunud laste kurgueritisest, difteeriavaktsiini nakatunud hobuseverest, salk'i poliovaktsiini haigetest ahvineerudest, jne.

Inimese immuunkaitse on väga arukalt korraldatud. Sissetungijal tuleb rünnata ja ületada palju takistusi, enne kui ta lõplikult jõuab verre, kui tal see üldse õnnestub, normaalne immuunsüsteem peatab vaenlase üsna kiiresti. Enne me konstateerisime et haigused ei tule meile väljaspoolt (nagu tajtis meid uskuma panna Pasteur), vaid neid luuakse keha sees, kui sisemist keskkonda ja loomulikku kaitset ning tasakaalu liigselt häiritakse (Prof.Bechampi teooria).
Asjaolu, et tugev indiviid ei haigestu on tõestatud ekstravagantsel moel juba sajand tagasi.

Sündmuste loomuliku käigu korral peab haigus oma arenemiseks ületama palju takistusi ning peab eksisteerima või loodama talle vajalik keskkond. Vaktsineerimise puhul aga süstitakse haigusttekitavad organismid ilma pikemalt mõtlemata otse verre ning katastroofiliselt suurtes kogustes., kuna ainet vajalikus koguses ei lahustata (nagu teeb seda homoöpaatia), on vaktsiin tugevalt toksiline ning kahjustab muuhulgas pikiaju.

Kui imikud saavad oma esimesed vaktsiinid mõnepäevasena jne on nende immuunkaitse alles välja arenemata ning mõnikord saab see valmis alles 7-8aastaselt, KUI sel lastakse RAHUS areneda.
Peale vaktsineerimsprogrammi on lapse loomulik võitlusvõime halvatud 70% ulatusesnormaalse 3-7% vastu.Otse öeldes tähendab see seda, et vaktsineeritud indiviid on vastuvõtlikum kõikvõimalikele haigustele, kuna vastupanuvõime on oluliselt kahjustatud.

... ei jaksa enam trükkida, kahju et mu ei õnnestu edasi anda kogu raamatu teksti.

See veel: koos suurte koguste haigusttekitavate organismidega sisalda vakstiin veel mitmeid toksilisi võõraid proteiine ja aineid, näiteks säilitusained, alumiinium, elavhõme, need kõik põhjustavad autoimmuunhaigusi, need kaks kõige mürgisemat raskemetalli on hästi tuntud oma võime poolest kahjustada kesknärvisüsteemi.

Kui oleks teada, et vakstineerimine tavalise lastehaiguse vastu nagu näiteks leetrid, toob kaasa suure MSi (Multiple Sclerosis) riski hilisemas elus, kui paljud vanemad siis laseksid oma lapsi vaktsineerida?
Kui paljud otsustaksid näiteks läkaköha vastu vaktsineerida, kui neile samal ajal öeldaks, et see toob nende lastele muuhulgas kaasa riski ajukahjustuste ja langetõve tekkeks.

Ja seda kõike sellelt pinnalt, et ei ole leidnud tõestust tõsiasi, et vakstiinid kaitseksid nende haiguste eest.

Klass omaette on selline kahjustus nagu imikute äkksurm, med.doktor Robert Mendelsohni arvates, on näiteks USAS iga-aastane u 10 000imiku äkksurm põhjustatud rutiinselt imikutele antavatest vaktsiinidest, uuringud on näidanud, 2/3nendest lastest sureb 3nädala jooksul peale kolmikvaktsiini ning paljud surevad juba ühe päeva jooksul peale seda! Imikud surevad, nagu juba märgitud immunoloogilisse shokki või hingamise seiskumisse - kuna hingamiskeskus pikiajus on kahjustatud, lapsed aga kes selle rünnaku üle elavad, kasvavad tihti autistlikeks.

Ja nüüd veel üks lugu, mis puudutas kahjuks minu enda tutvusringkonda väga lähedalt, 2 entsefaliidivaktsiini saanud laps lõpetas rääkimise, hakkas käituma autistlikult ja tal algas epilepsia.
Tööstusmaades on entsefaliidi peapõhjuseks imikute vaktsineerimisprogramm, sest selle tulemus tekib ajupõletik, vanemad ei pruugi igakord märgatagi, et nende laps põeb vaktsiinijärgselt entsefaliiti, ulatuslikud neuroloogilised kahjustused võivad tekkida alles hiljem, kui laps reageerib süstile kerge palaviku, peapöörituse, mõnepäevase laipsusega, on õtvunud ei reageeri - on see tihti märk ajupõletikust.
Hilisemateks tüüpilisteks reaktsioonideks võivad olla: kõrge palavik, ebanormaalne väsimus, kekskõrvapõletik (väga sage järelnähtus ka teistele vaktsiinidele), kõhulahtisus ja teised gastrotestinaalsed häired, oksendamine, köha, tugev karjumine, lakkamatu nutt, teadvuse kaotamine, shokk, KRAMBid, peavalu, allergia. Hirmuuned ja unehäired on samuti tüüpilised järelmõjud.

Vaktsineerimine kui meetod on ka selles mõttes eluohtlik, et vaktsineerumis elavad tundmatud nn "algkeskkonnast" pärit viirused (näit. haigetest ahvibneerudest jne.) Ja neid tundmatuid viirusi vaktsinaariumis ei ole kuidagi võimalik leida ega välja puhastada). SEEGA POLE ETADA ÜHTKI MEETODIT MIS GARANTEERIKS, ET VAKTSIINIS EI OLE TEISI VIIRUSI!
Põhim eksisteeribki võimalus kutsuda selliselt esile uusi epideemiapuhanguid.

Vaktsiine pehmelt öeldes kahtlustatakse, ning paljud on arvamusel et AIDS on vaktsineerimise tulemus või siis valevaktsineerimise tulemus.

Nii kes seda lugu tahab teada edasi, siis palun jätku meil ma parem skännin ja saadan

ei suuda enam toksida, aga tundin et pidin seda tegema, siin lihtsalt üks teistmoodi tegelikkus, millest arstid meile ei räägi, lugege, ei midagi muud, otsusesd teeb endiselt igaüks ise.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MorganLaFey
Vana kala

Postitusi: 537
Liitunud: Mar 2008
03-09-2008 12:00
Postitus: #48
 
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Ega ma siinkohal vaidlegi ... eespool oli Sul, Celtic, väga informatiivne ja asjalik jutt. Hakkasin hoopis mõtlema, et miks üldse kõik need pahalased-pisilased meid haigeks teevad. Eriti viiruste korral on see ju oksa saagimine, millel nad ise istuvad - ilma meieta nad ju hakkama ei saaks. Tuleb see sellest, et nii pisikesel ei saagi väga palju aru olla?* (igaks juhuks Smile ) Tõsi, ega enamus nakkushaigustest inimest maha ka tapa.

Väga huvitav ongi märkida, et haigusetekitajad on läbi teinud märkimisväärse evolutsiooni just surmavuse osas. Meenub juhtum vist keskaegselt Inglismaalt, kus äkitselt suri mingi külatäis inimesi mingisse haigusse. Asi toimus sedavõrd kiirelt ja ootamatult, et see ei jõudnud edsi levida. Teadaolevad sümptomid ei anna mingit selgust, millega tegu võis olla ja midagi selletaolist ei ole ka hiljem juhtunud. Haigustekitaja ilmus kuskilt ja oli liiga efektiivne, et tagada iseenda ellujäämine. Mida varjatumalt ja pikaajalisemalt haigus kulgeb, seda suurem on tõenäosus levida.

Ignore: Celtic, Thorondor, Vironshaman.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,664
Liitunud: May 2005
03-09-2008 14:45
Postitus: #49
 
Toon siis Rohelisest Väravast ühe artikli, mis puudutab ka Eestit:
http://www.greengate.ee/?page=4&id=3729

Prantsuse tervisetoodete turvalisuse agentuur teatas koos vaktsiini tootjaga, et DTPolio (difteeria-teetanus-poliomüeliit ehk lastehalvatus) vaktsiini müük peatati ajutiselt. Ametlikuks põhjuseks toodi, et selle vaktsiiniga kaasneb liigselt allergilisi reaktsioone. Tõenäoliselt sai vaktsiini müümise peatamisel määravaks asjaolu, et üks laps suri mõni tund pärast antud vaktsiini manustamist.

AFSSAPS (Prantsuse tervisetoodete turvalisuse agentuur) vaktsiinitootja Sanofi Pasteur MSD nõusolekuga teatab DTPolio vaktsiini ajutisest müügi peatamisest tervishoiu turvalisuse eesmärgil. Taoline meede järgnes suurenenud allergiliste reaktsioonide arvule aastal 2008. pärast antud vaktsiini manustamist. Allergiliste nähtudena nimetati näiteks nõgeslöövet, näoturset ja hingamisraskusi. Kõrvaltoimete põhjust pole veel välja selgitatud.

Väidetavalt pole see vaktsiin enam kättesaadav ning alternatiiviks on vaktsiin Revaxis®.
Eestis kasutatakse lastehalvatuse ehk poliomüeliidi vaktsiini elusvaktsiinina ehk tilkadena suhu (OPV) või süstitava surmatud poliovaktsiinina (IPV). Vaktsineerimine tehakse 3; 4,5 ja 6 kuu ning 2 aasta vanuselt koos DTP (difteeria-teetanus-läkaköha) ja hemofiilusvaktsiiniga.
Arenenud riikides pole lastehalvatust esinenud juba aastakümneid.

Kaks aastat tagasi lõpetati Soomes rutiinne laste tuberkuloosi vastu vaktsineerimine, kuna vaktsiinitüsistuste ravimine läks kulukamaks kui potentsiaalse tuberkuloosi haigestumise ravimine.

Selle aasta alguses oli Euroopas äge diskussioon emakakaelavähki põhjustava haigustekitaja vaktsiini osas, kuna vaktsineerimisjärgselt esines nii surma kui raskeid tüsistusi.

Eestis teatati möödunud aastal Ravimiametile kokku 65st ravimi kõrvaltoimest, kusjuures 13 neist (ehk 20%) olid seotud vaktsiinidega.


Muudetud: 3-9-08 kell 15:47:09 Flash
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tõdeonseemidamenäeme
Uustulnukas

Postitusi: 18
Liitunud: Jan 2009
13-01-2009 18:06
Postitus: #50
 
Tsitaat:Algselt postitas tõdeonseemidamenäeme

OMG kas te ei tea et ravimi firmad võivad teha vigu.Üks viga nüüd nii suur.xD aga jamh mai saa aru ise ka mida ma räägin Laugh
Elis: Eesti keeles kõlaks see postitus umbes nii:
Kas te ei arva, et ravimifirmad võivad teha vigu. Üks viga oli nüüd nii suur. Aga jah, ma ei saa ise ka aru, mida ma räägin...

--------
Edit: Aitasin eesti keele arengule killukese kaasa. Samas, kui inimene ei saa aru, mida ta räägib, siis ehk peab korra maha istuma ja asja läbi mõtlema ning siis juba arusaadavalt rääkima. Aju hallollus ei ole antud kolba täiteks...

[Muudetud: 14-1-2009 elis]

I am who i am,U cannot change it! =)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog