Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mürgised vaktsiinid
Autor Sõnum
elis
roheline

18-09-2007 14:41
Postitus: #1
Mürgised vaktsiinid
freak, kui uurimustööd hakkad tegema, siis soovitan lugeda ka seda kirjatükki elavhõbedaga väikelaste vaktsiinidest: Kaua mürgitame veel lapsi?. Ega see teave teistelgi külge mööda maha ei jookseks...

Kommentaar: Kasutaja freak kirjutas oma uurimistöö kavatsusest aspartaami teemas.

Muudetud: 4-10-07 kell 20:37:11 Thorondor

http://spaceweather.com/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

18-09-2007 15:23
Postitus: #2
Mürgised vaktsiinid
Tsitaat:Algselt postitas: elis
freak, kui uurimustööd hakkad tegema, siis soovitan lugeda ka seda kirjatükki elavhõbedaga väikelaste vaktsiinidest: Kaua mürgitame veel lapsi?. Ega see teave teistelgi külge mööda maha ei jookseks...

Seoses nende vaktsineerimistega.
Meil sai peres otsustatud, et vastsündinut ei vaktsineeri. Lasime teha vaid tuberkuloosivastase süsti, kuna too ainus haigus mis levib õhu kaudu.

Suur oli meie üllatus kodus, kus avastasime vaktsineerimiskaardil ka templi C-Hepatiidi kohal. Kuigi varem sai haiglas just mitu korda üle korratud, et ainult tuberkuloosivaktsiini on tarvis.

Kellele on selline "vägisi vaktsineerimine" vajalik? Kas tõesti ravimifirmad maksavad pearaha haiglatele oma vaktsiinide levitamise eest?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
kurk
Vana kala

18-09-2007 15:53
Postitus: #3
Mürgised vaktsiinid
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Tsitaat:Algselt postitas: elis

Seoses nende vaktsineerimistega.
Meil sai peres otsustatud, et vastsündinut ei vaktsineeri. Lasime teha vaid tuberkuloosivastase süsti, kuna too ainus haigus mis levib õhu kaudu.

Suur oli meie üllatus kodus, kus avastasime vaktsineerimiskaardil ka templi C-Hepatiidi kohal. Kuigi varem sai haiglas just mitu korda üle korratud, et ainult tuberkuloosivaktsiini on tarvis.

Kellele on selline "vägisi vaktsineerimine" vajalik? Kas tõesti ravimifirmad maksavad pearaha haiglatele oma vaktsiinide levitamise eest?

Appi. Nii nüüd küll teha ei või. Selline töötaja tuleks lahti lasta, olenamata siis mäluprooblemidest või meelega valesti tegemisest.
DaamValges
Pure White

24-09-2007 09:13
Postitus: #4
Mürgised vaktsiinid
Celtic, ma arvan, et tegemist oli kompleksvaktsiiniga. Minu meelest ei olegi enam sellist titevaktsiini, mis on ainult ühe haiguse vastu. Selle pärast saitegi c-hepatiidi ka.
HUGOTH
Veteran

03-10-2007 18:09
Postitus: #5
Mürgised vaktsiinid
Osa vaksiine sisaldab samuti aidsi "stardi" osa....C hepatiidi oma.Hiljem ,kui isik hakkab tarvitama mõnu aineid,siis see käivitub.
Tom
Veteran

04-10-2007 11:54
Postitus: #6
Mürgised vaktsiinid
http://www.postimees.ee/041007/esileht/o...287262.php

Kurat, kui kohukesele on kirjutatud, et taimse rasvaga, miks ma peaks arvama, et see siis nii kahjulik on?
Ühesõnaga hea kuulda, et igal hommikul mürki olen söönud....

Muudetud: 4-10-07 kell 12:54:59 Tom

Anna teada: paravihje@gmail.com
DaamValges
Pure White

04-10-2007 14:12
Postitus: #7
Mürgised vaktsiinid
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Osa vaksiine sisaldab samuti aidsi "stardi" osa....C hepatiidi oma.Hiljem ,kui isik hakkab tarvitama mõnu aineid,siis see käivitub.

Kas Sul oleks mingit viidet anda?
PiziIngliito
Proua

04-10-2007 15:03
Postitus: #8
Mürgised vaktsiinid
Kuna olen koolis vaktsineerimise kohta nii mõndagi õppinud, siis tundus mulle kummaline see, Celtic, et lapsele just C-hepatiidi vaktsiin sai tehtud (saaks aru siis veel, et B-hep), sest C-hep nö kohustuslikku vaktsineerimist tegelikult ei toimu.. annan järgmise lingi, kus on välja toodud milline immunisatsioonikalender tegelikult ette nähtud on:
http://www.tervisekaitsetalitus.ee/index.php?msgid=66 . Oled kindel, et see ikka C-hep oli? Võibolla saite valesti aru ja lugesite BCG, mis on tegelikult tuberkuloosi vaktsiini lühend, C-hepatiidiks?

Ja märkuseks veel, et kõik vaktsiinid ei hõlma mitut haigust..

Selguse saamiseks..

Muudetud: 4-10-07 kell 16:06:27 PiziIngliito
HUGOTH
Veteran

04-10-2007 15:57
Postitus: #9
Mürgised vaktsiinid
TÄPSEM INFO on raamatus MATRIXI LAPSED neid raamatuid on 3tükki .Vaksiin on tegelikult hepatiit B.mitte C nagu algselt sai kirja pandud.Sellega vaksineerimise vastu võideldi juba 20 a tagasi.See on üks osa maailma valitsejate salaplaanist inimeste orjastamisest.70...80aastail sai neid "asju"natuke rohkem salaja uuritud .Need teemad olid tabud.
Thorondor
Administraator

04-10-2007 19:31
Postitus: #10
Mürgised vaktsiinid
Kui ma õigesti aru saan siis sa väidad, et just see hepatiidi vaktsiin on just see paha, mille abil saasta edastatakse meile? Sel juhul ju Celticu lapsele pandi meelega seda, mitte ei ole juhuslikult kompleks vaktsiin.

Kavatsus oli tõsta need postitused ära aspartaami teemast, aga vaatasin, et saab kokku vähe kajastatu vaktsiini teema.

Viimasel ajal olen palju kuulnud, kuidas vaktsineerimine USAs käib. Meil ja mujal maailmas ilmselt ei ole see lihtsalt nii palju kajastatud, kuigi probleem on sama.

Süstitakse elavhõbedapõhiseid mürgiseid vaktsiine. Vähemalt USAs vaktsineeritakse juba esimestel rasedus kuudel. Väga paljudel juhtudel sureb ema või sünnib autismi all kannatav laps. Ja kui ei ole autist, siis ilmselt ta eriti geniaalne ka pole. Naistele tehakse teetanuse vastaseid süste, mis teevad nad fertiilseks või tapavad päris maha.

Ise mõtlesin, et kui hea oleks olnud sellele kurjale maailma eliidile see kui oleks linnugripi tüng läbi läinud ja näiteks kõigile kohustuslik vaktsiin pähe määritud vms. Siis oleks saanud kõigile korraga panna midagi "head" organismi panna, mis teeks meid kuulekamaks.

USAs räägitakse meedias juba, et vaktsineerimine on seaduse kohustuslik. Tegelikult sellist seadust ei ole. Enamus usub ja läheb vabatahtlikult vaktsineerima. Ja kui lähe siis tihti võetakse kinni, mis sest et seaduse järgi ei pea vaktsineerima. Vaktsiinide seest on leitud täiesti elusaid viirusi, mis sind nakatavad (ei ole lihtsalt anti kehade ergutamiseks).

Mina mäletan, et iga paari aasta tagant ikka tehti mingeid süste. Mõned. Tuulerõugete oma jms. Selle aasta sügisel Texase osariigis kooli minevatele lastele on ette nähtud enne kolmandat klassi 44 erinevat vaktsiini. Erinevat vaktsiini, mitte lihtsalt süsti.

Seal on juba suitsetamise ja ei tea milel jaoks vaktsiinid olemas. Suitsetamisvastane vaktsiin aitab kehal ära hävitada mingi osa ajust, et see ei eritaks vastavaid enforfiine vms.

Natuke sellest edasi ja tulevad vaktsiiinidega need Lõuna-Ameerika ajusööjaamööbid meid päästma.

Allikas: Alex Jonesi iga laupäevased raadiosaated. Alla laetavad just praegu torust ning ilmselt ka tema lehekülgedelt http://www.infowars.com, http://www.prisonplanet.net

Muudetud: 4-10-07 kell 20:53:28 Thorondor
Celtic

04-10-2007 21:06
Postitus: #11

Kontrollisin järgi... minu viga et valetasin. Tempel oli ikkagi B-hepatiidi kohta.

Esimese lingi jutule täienduseks veel möödunudaastane artikkel Ekspressis:
http://www.ekspress.ee/viewdoc/4D6C864A4...2D005075E0

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Eistr
Uustulnukas

05-10-2007 02:00
Postitus: #12

http://www.zone.ee/vaktsineerimisest/

sattusin kunagi mingit teedpidi sinna lehele.
elis
roheline

05-10-2007 09:29
Postitus: #13

Kõige haigem asi, mis minu meelest viimasel ajal vaktsineerimisega on esile kerkinud, on noorte tüdrukute (vanuses 10-12) vaktsineerimine emakakaela vähi vastu (mis on õigete eluviisidega põhimõtteliselt 100% välditav). Ameerikas vist juba tehti see kohustuslikuks, sama teed liiguvad Inglismaa, Kanada, Austraalia jms.
Artikleid sel teemal (kui guugeldada, siis leiab rohkemgi):
Three Girls Died, Others Hospitalized, After HPV Vaccine
Vaccination issues - Children with autism get day in court

HUGOTH
Veteran

05-10-2007 10:32
Postitus: #14

Mul oli eile jutt ühe "jänkiga" ja tema kinnitas eelnevat juttu.Selline asi toimub kõikjal.Lisan veel HIV st.Omal ajal leiutasd 2 teadlast "ühe" vaksiini üheaegselt.Üks oli poolakas ja teine yänki.Meie saime seda vaksiini nõukogude ajal ja see oli poolaka tehtud.Tänu sellele jäime me "N LIIDU "inimesed AIDSI viirusest ilma.MUU maailm sai seda yänki oma ,mis oli tehtud AAFRIKAS ja aluseks oli ahvide organid mis kandsid edasi looduslikku HIV viirust.Sellest ka alguses pikk peite aeg.Muide HIV l on 8 eri näitu ,mille puhul proov näitab "HIV".Ainult üks nendest on õige.Lõpuks ,me ei teagi mida me tegelikult kaasa saame.
PiziIngliito
Proua

05-10-2007 14:38
Postitus: #15

Elavhõbedast arvan ma niimodi, et Läänemere kala süües on ilmselt suurem tõenäosus mingi mürgistus saada kui vaktsiinist, sel oli mingit pistmist Läänemerre uppund mingite konteinerite/laevadega? Pole päris kindel ja googeldamisel ei leidnud ka mõnd head materjali selle kohta, aga kindlasti keegi targem oskab selle ära põhjendada..
Celtic

05-10-2007 14:44
Postitus: #16

Eestis on juba mitu sellist juhtu, kus lastel on avastatud rasked elavhõbeda mürgistused.

Krt sihuke tunne tekib juba, et mine täiega ökopereks ära... Minema siin maailma hulluse käest, kus varsti vaktsineeritakse ka hommikuse unisuse vastu...

Metafor
Veteran

05-10-2007 17:24
Postitus: #17

Nii, mul ema olevat ka ükskord sellest teemast huvitatud olnud ja pöördus siis spetsalisti poole, niipalju kui tema selle kohta öelda oskas, siis kõik need jutud elavhõbedast pidavat olema ülepingutatud ja tegelikult vaktsiinides ei kasutatagi ainet elavhõbe, kuigi on aine mis olevat sarnase nimetusega või midagi taolist.
Sai siis ka natuke vaktsiine pooldavat teksti siia teemasseSmile Ehk on maailm ikka toredam koht kui see siin teemas olevat näib.

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Thorondor
Administraator

05-10-2007 17:33
Postitus: #18

Film sellest kuidas ikkagi elavhõbe mõjub. Kolmes eri suuruses fail lihtsalt. Quicktime player või mõni vägevam programm peab arvutis olema, et filmi vaadata. Midagi imetabast selles muidugi pole.

Muudetud: 5-10-07 kell 18:34:15 Thorondor
Celtic

15-10-2007 13:28
Postitus: #19

Vastsündinuga on haiglas niimoodi, et kui vanemad ei soovi b-hepatiidi vastast vaktsiini, siis pannakse lihtsalt tempel kirja nagu oleks saanud. See pidavat vajalik olema selleks, et kellelgi hiljem pahandusi ei tuleks. Seega on haiglates jõutud juba niikaugele, et kõik peab käima kohustuslikus korras.

Uurisin natuke asja. Näiteks läkaköha vastane vaktsiin kutsub väga sageli esile imikute äkksurma juhtumeid, mida peetakse "paratamatuks kõrvalnähtuseks."

Sain teada et ka mind ja minu venda oli titena vaktsineeritud läkaköha vastu. See aga ei hoidnud meid tagasi ikkagi läkaköhasse haigestumast ning nii me veetsimegi kuu aega Hiiul haiglas.

Autism, AIDS, õpiraskused ning madal intelligents on täielikult vaktsiinide mõju. Eriti sageli seostuvad need haigused kolmikvaktsiinidega.

tulekera
Tavaliige

15-10-2007 14:16
Postitus: #20

Puukentsefaliidi vastane vaktsiin Encepur on samuti kahtlane. Varsti peale mu venna vaktsineerimist diagnoositi tal sclerosis multiplex. Mingil ajal sai ta kusagilt infot, et see võib olla seotud tolle vaktsiiniga. Leidsin netist vaktsiini infolehe, seal on kõrvaltoimetes järgmine lõik:

______

Üksikjuhtudel on puukentsefaliidi (TBE) vastase vaktsineerimise järgselt täheldatud kesk- või
perifeerse närvisüsteemi haigusi, kaasa arvatud astsendeeruvast paralüüsist respiratoorse paralüüsini
(nt Guillan-Barré sündroom).
Statistilised andmed ei näita, et vaktsineerimisjärgselt suureneks autoimmuunhaiguste (nt sclerosis
multiplex) sagedus või haigushoogude tõsidus. Siiski ei saa välistada, et mõningatel juhtudel võib
vaktsineerimine vallandada vastava geneetilise eelsoodumusega patsientidel haigushoo. Praeguste
teaduslike andmete kohaselt ei ole vaktsineerimine siiski autoimmuunhaiguste põhjustajaks.

______

Muidugi ei saa keegi tõestada, et vaktsiin seda põhjustas.

Perearst ei tahtnud sellest kuuldagi ja tahtis teha ka järgnevaid vaktsineerimisi, millest vend aga õnneks keeldus. Keeldusin ka mina. Kuigi pean palju looduses viibima, pean efektiivsemaks ikkagi korralikult puugikontrolli teha, kui riskida vaktsineerimisega.

Infolehe saab täielikult kätte, kui lehel http://www.raviminfo.ee/ sisestada otsingusse "Encepur"

"Praeguste teaduslike andmete kohaselt..." on ikka üks väga kahtlane lause küll!
Flash
Veteran

15-10-2007 15:14
Postitus: #21

puukide vastu aitab õige riietus, küüslauk ja positiivne mõtlemine
kurk
Vana kala

15-10-2007 15:40
Postitus: #22

Küüslauk? Mida sellega teha tuleb siis?
Flash
Veteran

15-10-2007 16:11
Postitus: #23

toorelt süüa muidugi. küünvähemalt. võid riietele ka määrida. toimib.

samas need offid jne pidid kah mõjuma. kindel on see et mõtekam on puugid eemal hoida kui end vaktsineerida lasta. ja üldse on nii et mõned inimesed tõmbavad puuke, mõned mitte
kurk
Vana kala

15-10-2007 17:26
Postitus: #24

Uhh, süüa ma seda küll ei taha (küüslauku).
Mina olen vist selline, kes puuke pigem tõmbab, teised räägivad, et neil on üks puuk olnud või pole üldse, mul umbes 5.

Muudetud: 15-10-07 kell 21:35:49 Flash
elis
roheline

22-10-2007 09:06
Postitus: #25

Osaliselt kattub käesoleva teemaga järgnev artikkel Are Our Kids the Sickest Generation?. Arutleb selle üle, miks on viimase kümnendiga hüppeliselt tõusnud allergiate, bipolaarhäirete, hüperaktiivsuse, astma, unehäirete jms esinemine lastel. Mitte midagi positiivset...
siiralt loodan, et minu tulevased ja tuttavate lapsed ei pea kunagi midagi sellist läbi elama...

Nii, leidsin ka artikli selle kohta, kuidas TV vaatamine mõjutab ajukeemiat...

Muudetud: 22-10-07 kell 10:11:39 elis

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog