Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõbralik istumine Tartus
#1
Kuidas oleks, kui teeks üle pika aja ühe meeldiva äraolemise? Pole nii tükk aega kohtunud. Hakake kuupäevi/kohti pakkuma, kus võiks Tartus kokku saada. Ise olen kaks tulevast nädalavahetust küll hõivatud, aga minu arust võib istumise teha ka nädala sees mõnel õhtupoolikul.
Vasta
#2
Mina olen Tartus järgmise nädala lõpus - eks siis ikka millalgi saab. Kuskohas meil see istussmine siis oleks?
Vasta
#3
Mina istun koguaeg Tartus!
Vasta
#4
Ega ometi mitte Tartu vanglas.
Vasta
#5
Oleksin ka ilmselt huvitatud sellest koosistumisest, pakun et võiks olla mõni vaiksem koht selle jaoks.
Vasta
#6
Mina tuleks ka kuulama. Kui juhuslikult tööl ei pea olema.
Vasta
#7
Kui meid tuleb alla 8, võib teha istumise minu pool. Rohkem ei taha mu korter inimesi mahutada mugavusi ohverdamata.
Kuidas aegadega on? Mulle reeded ja nädalavahetused peaksid enamvähem sobima.

PS. prooviks õige google docsi kasutada koha valikuks.
Tahan näha mis asjast välja tuleb
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=...1ZgI#gid=0

[Muudetud: 14-9-2010 Metavo]
Vasta
#8
Panin oma esialgsed variandid kirja, oktoober veel lahtine.
Vasta
#9
1. oktoober näib olevat päris roheline, ehk ponnestakski selle suunas.
Vasta
#10
Mismoodi istumine on?
Kaua aegsed tuttavad para-webis?
Vasta
#11
Tundub jah, et 1. kuupäev sobiks neile, kes on end kirja pannud. Aga Metavo, kui teeksime Sinu pool kohtumise, siis peaksid oma aadressi siia üles riputama ja kui väga keeruline asutkoht siis ka pisikese juhendi, kuidas seda üles leida. Orienteeruva kellaaja võiks ka panna, mis kellaks inimesed ilmuvad.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Tundub jah, et 1. kuupäev sobiks neile, kes on end kirja pannud. Aga Metavo, kui teeksime Sinu pool kohtumise, siis peaksid oma aadressi siia üles riputama ja kui väga keeruline asutkoht siis ka pisikese juhendi, kuidas seda üles leida. Orienteeruva kellaaja võiks ka panna, mis kellaks inimesed ilmuvad.
Olgu, proovime siis korraldada kokkusaamist minu pool, aadress on X[tsensuur]X, pean aga mainima et minu kohalolek on tõenäoline alates kella 20.30-st.
Loodan et tegu pole enamikule liiga hilise kellaajaga.

[Muudetud: 6-10-2010 Metavo]
Vasta
#13
Ehk ka ... Smile
Vasta
#14
Hmz.. kardan küll, et ma kauaks sellisel juhul peatuma ei jää, sest järgmisel päeval 24h-ne valve ja ei mängi lihtsalt muidu välja.
Vasta
#15
No kuhu mahub 8, sinna mahub ka 16 jne. Peale selle on see tänav hästi lähedal Smile

[Muudetud: 6-10-2010 Metavo]
Vasta
#16
Kardan ka, et nii viimasel minutil raske reede õhtul mõnd kohta bronnida ja inimesed võibolla ei loe enam viimasel minutil teemat. Seega jääb Metavo pool Veski tänaval 20:30.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Hallucigenia
No kuhu mahub 8, sinna mahub ka 16 jne. Peale selle on Veski tänav hästi lähedal Smile
Jõudsin juba eelneva posti ära kustutada, aga ka seetõttu et enamvähem samale järeldusele sai jõutud.
Vasta
#18
Oli tore jälle kasvõi natukene inimesi näha Smile Aitäh teile, kes tulite.
Vasta
#19
Istumine oli mõnus, minu poolest võiks miskit taolist korraldada kord kuni kaks kuus.
Vasta
#20
Kahjuks ma jõudsin alles eile Eestisse tagasi, muidu oleks ka tulnud.
Vasta
#21
Väga vahva oli, loodan, et õigepea miskit sarnast toimub.
Eriti hea meel oli tutvuda uute inimestega Smile
Vasta
#22
Ei hakka uut teemat tegema, aga nagu meil plaanis oli - võiks teha Tartus rohkem mõnusaid istumisi. Pakun välja tuleva reedel ehk 9. septembri õhtupoolikul. Koha ja kellaaja suhtes võite ettepanekuid teha. Eelmine kord istusime kokku kolmes erinevas kohas Smile

Pizi
Vasta
#23
Mõte hea, aga ma istun siis hoopis Tuhalas. Huvitav, millal mul küll joppama hakkab asjaga? Laugh
Kui asi vaid nihkuks 10nda või 11nda õhtu peale...
Vasta
#24
Ma olen kahjuks too nädalavahetus teises Eesti otsas...
Vasta
#25
Mulle üldjuhul sobivad kõik ajad wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajõul Tartus 2014 PiziIngliito 23 11,458 06-01-2015, 20:25
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Jüri Lina loengud Tartus ja Pärnus karamba 1 3,850 16-12-2014, 14:59
Viimane postitus: jonnipunn
  Tartus, uuel aastal uue hooga PiziIngliito 10 6,988 10-01-2014, 18:26
Viimane postitus: euroruubel
  Parajõul Tartus 2012 PiziIngliito 30 12,272 22-12-2012, 23:56
Viimane postitus: Tehnoloog
  Kokkutulek Tartus 2011a augustis Aurora Blue 106 43,268 21-08-2011, 17:33
Viimane postitus: Aurora Blue
  Tiibeti Päev Tartus - 14.05.2011a excubitoris 0 2,837 06-05-2011, 05:54
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat