Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruumivärav USAs
#1
teoreetiliselt on olemas materjas olemas ajaklri"AKADEEMIA" . Minu elukohas on selline asi olemas-----om suur javäike värav.Ise olen suurest värava kohast paar korda läbi läinud.Algul ma ei teadnud,millega tegu!Selles kohas liigub aeg tagurpidi.USA s kõige suurem koht ainult ligiõääs sellele on raske sest ise käisin seal.Keda huvitab rohkem võin tutvustada!!!!

Muudetud: 22-9-07 kell 05:56:59 Hallucigenia
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
võin tutvustada!!!!
Võiks küll! Ja alustada võiks sellest, et eelnev postitus keeleliselt arusaadavaks teha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mul on neid veel väga palju - olen kõik, mis siin foorumis maha kustutanud, hoolsalt kokku kogunud).

Muudetud: 22-9-07 kell 06:07:26 Hallucigenia
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
teoreetiliselt on olemas materjas olemas ajaklri"AKADEEMIA" . Minu elukohas on selline asi olemas-----om suur javäike värav.Ise olen suurest värava kohast paar korda läbi läinud.Algul ma ei teadnud,millega tegu!Selles kohas liigub aeg tagurpidi.USA s kõige suurem koht ainult ligiõääs sellele on raske sest ise käisin seal.Keda huvitab rohkem võin tutvustada!!!!

Ahsamait!

Muudetud: 22-9-07 kell 06:08:28 Hallucigenia
Vasta
#4
Mul siin arvuti teeb natuke nalja lisab teksti valesid asju .vabandan selle eest. NN "ussiaugu koht on 600 meetrit pikk ja300 lai.Avatud ligikaudu juulist kuni sept alguseni.Mitte iga päev.Võin ise kohale viia ja näidata.

Muudetud: 22-9-07 kell 06:08:53 Hallucigenia
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Endiselt küsin et mis värk on? kuidas see teema haakub teemaalgatusega?
Kui vastust homseks pole siis puhastan teemat...
Tegingi seda - kustutasin maha Celticu postitused (wink), mis nüüd enam asjasse ei puutu, kuna keski hea inimene oli teema vahepeal splittinud. Aga, HUGOTH, võiksid mingid viited vähemasti anda, kui nad olemas: kuskohas AKADEEMIAs, mingid netilingid?
Vasta
#6
15sept 2008 on ren tvestonia kell2205 saade ajalõksud salajased kadumised. head vaatamist.
Vasta
#7
Mitte ei saanud aru,kus see värav seal USA-s asub?
Mida selle väravaga üldse teha annab?Kuidas see värav Sulle endale mõjus mis tundeid tekitas ja kuhu viis?
Vasta
#8
Seda loetakse üheks suuremaks väravaks siiani.See ala on piiratud mitmete takistustega,mis ei luba vabat juurdepääsu sinna. Ma ei läinud otse sinna sisse vaid olin piiri peal. Igatahes imelik tunne oli seal juures küll olla. Eriti tuleb olla ettevaatlik seal,mis asuvad kaugel võõras kohas.Omakandi väravat ma tean täpselt, mis ta on ja kuidas seal peab olema. Kel huvi võin näidata seda kõikke.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Seda loetakse üheks suuremaks väravaks siiani.See ala on piiratud mitmete takistustega,mis ei luba vabat juurdepääsu sinna. Ma ei läinud otse sinna sisse vaid olin piiri peal. Igatahes imelik tunne oli seal juures küll olla. Eriti tuleb olla ettevaatlik seal,mis asuvad kaugel võõras kohas.Omakandi väravat ma tean täpselt, mis ta on ja kuidas seal peab olema. Kel huvi võin näidata seda kõikke.

Näita, seda kõike!
Vasta
#10
Kui soovi on võin neid kohti näidata, selleks tuleb kohale tulla.Ainuke asi on selles, et need pole kogu aeg avatut ja siis ei saa tunnetada ega näha sellega kaasnevaid protsesse.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Kui soovi on võin neid kohti näidata, selleks tuleb kohale tulla.Ainuke asi on selles, et need pole kogu aeg avatut ja siis ei saa tunnetada ega näha sellega kaasnevaid protsesse.
Oleksin vägagi huvitatud! Kui sobib, siis äkki jagate U2U kaudu oma kontakti (Telef. nr.) ja lepime aja kokku?
Võibolla isegi saakside Uurimisgruppidele väikese "uurimis-pävea" korraldada, kui väike grupp ei ole juba liiga suur!?
Vasta
#12
Ok
Vasta
#13
Kus osariigis see USA varav asub?
Vasta
#14
TERE
See asub washingtoni osariigis ja seda loetakse üheks suuremaks. Sinna juurdepääs ei ole nii lihtne.
Vasta
#15
Seleta täpsemalt, mida sa tundsid.
Räägi kohe kõik ära täpselt, siis pole palju küsimist Smile
Vasta
#16
Päris selle keskele ei saandki. See oli liiga suletud igasuguste sõjaväe osade ja seal oli indiaanlaste reservatsioon ja sinna sai ainult giidi juhatusel, aga meid aitas Vana Tallinna pudel. Saime lõpuks sinna südamesse. Meenutas siinset väravat ja seda välja selle ümber. Sisse me ei riskind minna, sest sinna olevat paljud ära kadunud. Nii et selle pärast ei saa täpsemalt rohkem öelda.
Vasta
#17
On sellel kohal nimi ka?
Vasta
#18
Lugemiseks: http://www.scribd.com/doc/3349470/The-St...-Conundrum
Vasta
#19
Kahju, tiba kaugel... saadaks mone "sobra" ees sinna sisse irw, vana tallinna eest voi nii. riputaks mobla kaela, kellad kylge ja seoks noori ka ymber ja hasti pika ... ja muidugi - filmiva digiseebika teibiga ymber pea. Nuvot, siis saaks miskit kaegakatsutavat ehk seda enam, et ta ju onlines pidevalt. Laseks tal uunida minutit 5 ja tiriks jupiti tagasi. Pael peaks ikka hea ja tugev olema, metallkiuga ja puha.

PS - kas selle varava kese asub avatud valjal v6i on silmade eest eemalt vaadates varjatud? Varjatuse korral kahtlustan kokkumangu. Nagu ikka Smile


Vasta
#20
Ligemal on ka võimalus seda tunnet proovida,meil VILJANDI linnas asub ka 2 nn väravat, üks suur teine väike.Suur värav ei ole kogu aeg avatud. See on juuli kuni septembrini tavaliselt. Muul ajal ei ole nagu seda täheldanud.Effekt on sama.Kel huvi,võin neid kohti näidata,hiljem saate ise edasi uurida.
Vasta
#21
Siin enamusel vist huvi olemas..paneme kamba kokku ja teeme ühise vaatluse?
Vasta
#22
Olen nõus soovijatele kõikke näitama, peame ainult ajaliselt kokku leppima. Päeval olen vaba....
Vasta
#23
Väravatel on olemas ka anorgaanilises maailmas väravavalvurid kes jahivad kõrgemaid meesoost isendeid. Meessoost nõidadel on kõige suurem oht portaalikohtadest ära kaduda. Naistel on turvalisem portaalikohti külastada kuna anorgaanilise maailma väravavalvureid naisi omale liiklusvahendiks ei taha.
Vasta
#24
Sellel kohal kadumisi ei ole täheldatud, seal liigub aeg tagasi. Muid iseärasusi ei leidnud olevat.
Vasta
#25
Kes huvi tunneb võite tulla kohti külastama.


[Muudetud: 4-9-2009 HUGOTH]
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat