Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leave Britney alone!
#1
Ei teagi kas see teema siia sobib aga.....kuulsuste elu ei ole kohe mitte kerge. Vaata
Siit järeldus: mida vähem sinust teatakse- seda parem.

Muudetud: 17-9-07 kell 16:58:08 Halo
#2
Kui mulle see link saadeti, ja ma seda vaatasin, hakkas mu kõht naerust valutama. Aga ise see Britney käitub nii lollisti.
#3
Ei no tõesti!
Ise tean seda isikut umbes 2 nädalat YoutubesLaugh..Ta videod panevad suht mõtlema, igasuguste erinevate inimeste üle ja nende mentaalsete käitumiste erinevustele.
Kuid tõesti, see siin ei ole para teema, Ta on lihtsalt sotsiaalselt nn "haige" inimene.
#4
minu arust see teema ei sobi siia!Suht naljakas...kuigi ta on ka ikkagi inimene, aga see käib ju kuulsusega kaasas, et sind pidevalt jälgitakse...
#5
Siit kerkib küsimus, et kui terved on need inimesed, kes selliseid videosid vaatavad ja kõht kõveras naeravad ?
#6
ühes youtube videos nutab ta samamoodi kui keegi teda top sõpradese kuskil saidil ei lisanud.
Aga ka postimees või slõhtulehes oli selle videouudiseks teinud. Niiet ennast nähtavaks on täitsa võimalik nii teha. Ainult et see transa võiks tõesti oma habet paremini ajada enne videode tegemistLaugh


Ainus asi mis paranormaalne on, on see et selline video niipalju tähelepanu saab? o_O

Muudetud: 16-9-07 kell 21:52:02 andoorium

Muudetud: 16-9-07 kell 21:53:21 andoorium
#7
Britney video viite panin ma siia pigem sellepärast, et hakkasin mõtlema "raamidest" kuhu inimene paigutatakse (või paigutab ta ennast sinna ise). See ei ole ainult kuulsuste puhul nii.
Aastad lähevad, inimene muutub ja mingil hetkel tuleb tüdimus - tahad olla/oled hoopis midagi muud kui inimesed sinust mõtlema on harjunud.
Mida siis teha? Kuidas lõhkuda "raame" ? ..... Kas lihtsalt kaduda?

PS. Kui arvate, et see lugu siia kohe kuidagi ei sobi, siis võib selle ju kustutada.

Muudetud: 17-9-07 kell 11:47:37 Halo
#8
Tegelikult ongi. Ei saa niimodi, et head räägitakse koguaeg ja siis kui halvasti läheb, hoitakse suu kinni. Kuulsuse juurde käibki see, et räägitakse kõike. See teebki kuulsaks. Ja kui ei meeldi et halba räägitakse, võib ju enne kodunt väljumist peeglisse vaadata ja kontrollida, kas kõik riided ikka selga said.
#9
Aga mõni ütleb, et ta on näitleja. Talle olevat oma telesaadet pakutudLaugh.
#10
ei ole näitleja, Ta emotsoonikuse ja tahte pärast tahetakse talle pakkuda oma sarja.!
#11
Väga para arutelu.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat