Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Webile alamfoorum ?
#1
Tuli idee, minna libedale teele ja ümardada teemaderingi, mida hetkel käsitleb para-web foorum. Nimelt pakun välja idee luua täiesti tavaline foorum, kus räägitakse kõigest, arutletakse kõigest jne. Sarnane siis toru, zone'i, kodutute või paljude teistega.

Ainuke erinevus on see, et plaanis süsteemi teha niimodi, et sisse logid kas siis alamfoorumist , näiteks jutud.para-web.org või siis praegusest foorumist - vahet pole. Sisse oled loginud mõlemasse foorumisse. Postitused, teemaderingid ja foorumid saavad olema erinevad, liikmete nimekiri ja muu taoline mõlemal ühesugused - kes registreerib para-webi, registreerib ka alamfoorumisse.

Ma tean, et jutte, mida rääkida on palju, peamiseks takistuses saab para-webi enda üsna konservatiivne teemadevalik. Tean ka, et hetkel pakutav idee on libedale teele minek.

Igatahes ootan teie arvamusi, kas sellist "järjekordset" kõigest-kõike foorumit on vaja või mitte. Aadress saaks sellel olema siis mainitud jutud.para-web.org või midagi muud ja lahedamat.

Ootan vastukaja ja arvamusi asjast.
#2
et nagu foorum nagu praegu jääks alles, lihtsalt läheks süsteemi uue loodava foorumiga ja et siis para-foorumist näiteks on üleval kuskil sihune link, nagu präägu tagasi para-webi, et on siis nagu tagasi jutud.para-web.org vôi midagi ja siis sealt teisest samamoodi siia tagasi...

Kui para, see pôhiline teema, alus, pôhi vôi mida iganes alles jääks, siis polekski see vast kôige hullem môte, kuna sealt kaudu saaks vist kasutajaid rohkem juurde, ja siis sealt vôib loota kasutajate siirdumist ka paranormaalsetesse teemadesse...see ongi vist see, mida te saavutada tahate seoses sellega, oleneb kui ôigesti ma henzukaz-e tekstist aru sain...


Aga nüüd on jälle üks aga, et selliseid muid foorumeid nagu eespool öeldud, on olemas nii palju, et miks peaksid inimesed just tulema siia foorumisse???


Minul poleks midagi, kui alles jääks see foorum nii. Ja mitte et siia ei tule need teised teemad, vaid siis teise...kuigi märkimisväärsem oleks siiski minu arust see, kui suudaks ikkagi ainult fokusseerida paranormaalsetele nähtustele...ja jäädagi nende juurde


Aga ärge pange seda nüüd tähele, sest see oli kôigest ainult minu arvamus...
#3
Iga arvamus on tähtis Laugh

Aga jah, foorumid jääksid eraldi ja neid seoksid ainult lingid nagu mainisid.
#4
No ma ise pooldan seda juba sellisel põhjusel, et kui mõni inimene on huvitatud paranormaalsetest teemadest ja mingi teatud seltskond on juba välja kujunenud, kellega on hea rääkida, siis ei pea mingi probleemiga, mis parasjagu ei liigitu paranormaalsuse alla, pöörduma kuhugi mujale foorumisse, vaid saab abi paluda kohe ka para-webi alamfoorumist. Para-web ise jääks loomulikult ainult paranormaalse suunitlusega, nii et minu arvates tasub idee teostamist.
#5
Kui ajast kahju ei hakka siis proovimine ei tee kahju - isiklikult... kas tõesti jagub viitsimist? Mina arvan et kuidagi reklaamida praegust foorumit oleks palju lihtsam.

Üldiselt siiski nõustun endale teadmata põhjustel siis kõigi ülejäänutega... kui jaksu on siis laske käia.
#6
Proovida võib ju, vaatame mis asjas saab, kas tuleb välja või ei
#7
ma arvan ka et võiks proovida, alati on võimalus asi maha võtta.

btw. mis kamm nende avataridega on? Mul näitas korra henzukazel mingid hiigelsuurt pealuumoodi asja vms. Tutanhamoni oma ka enam näha pole :S
--
nüüd siiski on kõik normaalne

[Teadet on muutnud 6-2-2004 postitaja rha]
#8
Offtopic:
Minu avatar on näiteks hoti serveris ja kui seal probleeme, siis on probleeme ka minu avatariga, henzu kohta ei tea, aga tal ilmselt midagi samalaadset.
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
...Aadress saaks sellel olema siis mainitud jutud.para-web.org või midagi muud ja lahedamat.

Ootan vastukaja ja arvamusi asjast.
läbu.para-web.org? Arvata võib, et postide arv parafoorumis jääb siis väiksemaks... samas ei pruugi kah.
#10
Aga peab mõtlema ka sellele, et miks ta eelistaks näiteks seda zonele siis? Miks rahavas tuleb siia, mitte näiteks zonesse kus on aktiivsus suurem.

Mina arvan, et seda asja pole vaja
Tuleks lihtsalt ennast reklaamida natukene (näiteks teistes foorumites omale seda lehte signatuuriks pannes ja bännereid tehes) ja esilehte huvitavamaks muuta.
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Aga peab mõtlema ka sellele, et miks ta eelistaks näiteks seda zonele siis? Miks rahavas tuleb siia, mitte näiteks zonesse kus on aktiivsus suurem.

Mina arvan, et seda asja pole vaja
Tuleks lihtsalt ennast reklaamida natukene (näiteks teistes foorumites omale seda lehte signatuuriks pannes ja bännereid tehes) ja esilehte huvitavamaks muuta.
just-just... kui esileht asisem tuleb, ehk siis kannatab reklaamida kah.
#12
Veidi vana teema küll, siia registreerides tahtsin kohe vastata, kuid unustasin. Bleh

Idee on iseenesest hea, kuid siiski liiga libe. Meil on üldteema, ning esialgu peaks sellest ka piisama. Neid "üldisi" on juba liiga palju, enamikes ka ainult läbu ning sõimamine toimubki. Kodutud mingi ime läbi veel inimlikkuse äärel vaagub.

Spetsiifilised foorumid on head, kuna sinna tavaliselt tulevad inimesed, kes asja tõesti jagavad, keda see huvitab (me ei räägi praegu arvutiteemalistest foorumitest). Tõesti, seltskond on pisut väiksem ning postituste arv samuti, kuid seeeest saame rõhuda kvaliteedile (väga hea sarnane näide oleks Tuulepesa foorum).
#13
Tegelikult spetsiifilised foorumid on võib-olla ikkagi liiast. Spetsialiseerumine toob kaasa selle,et siis ei tea enam üldse,kuhu teemasse midagi postitada.Enamus postitusi mistahes teemal käsitlevad mitte ainult teemaküsimust. Palju asju on omavahel seotud ja ei saagi arutelu pidadagi puudutamata teisi teemasid.Tekib küsimusi teemale mittevastavusest. Niigi kattuvad juba mõned teemad, erinevus on ainult mõnes pisiasjas ja pealkirja sõnastuses. Minu segasevõitu arvamus oli selline.
#14
Olen vastu, sest isiklikult ma ei viitsi kahe foorumi vahel liduda. Ta sureb lihtsalt välja, nagu enamik foorumeid. Kuid noh, see on minu opinnijon.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jason vs võimetega para-weeblased Jason 379 78,569 06-04-2008, 13:53
Viimane postitus: Celtic
  Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud henzukaz 60 17,594 14-10-2005, 17:06
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat