Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku?
#1

Kinnitamata andmetel nimetas ÜRO kontaktisiku, kes vastutab tulnukatega suhtlemise eest.

Kui Maale saabuvad tulnukad nõuavad, et «viige meid oma juhi juurde», siis viiakse ta Othmani juurde.

Malaisia astrofüüsiku sõnul ei pruugi kaugel olla aeg, kus me mõne teise universumis leiduva eluvormiga kokku puutume. Seda selle tõttu, et viimasel ajal on avastatud üsna mitmeid meie Päikesesüsteemi sarnaseid süsteeme.

Othman juhib ÜRO vähetuntud haru The United Nations Office for Outer Space Affairs (UNOOSA).

«Maavälise elu otsingute jätkumine tekitab lootuse, et ühel päeval saab inimkond senitundmatu eluvormiga kontakti. Selleks tuleb ettevalmistusi teha ja valmis olla. Isegi ÜROl on olemas vajalik allüksus ja programm,» selgitas naisteadlane.

Siiani ei olda aga üksmeelel, kuidas peaks tulnukaid vastu võetama. Soovitatud on tugineda 1967. aasta Outer Space Treatytile. Selles sätestatakse, et Maa elanikkonda tuleb kosmosest saabujate vastu kaitsta ning tulnukad steriliseerida.

Othmani sõnul ei peaks asja nii drastiliselt suhtuma, vaid tulnukate suhtes sõbralikkust üles näitama.

Alles hiljuti hoiatas kuulus briti füüsik Stephen Hawking, et kui inimkond peab võimalikeks tulnukate rünnakuteks valvel olema.

«Kui nad on oma planeedi varad ära kulutanud, suunduvad nad oma suurtel laevadel uusi elupaiku otsima. Nende teele võib jääda ka Maa. Nemad on siis nagu Christoph Kolumbus ja meie nagu põlisameeriklased, keda hävitama asutakse,» nentis Hawking.

http://www.elu24.ee/?id=319229

[Muudetud: 9-29-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Meil siin ainult linki ei sallita, donulme. Tavaliselt kopeeritakse ka vastav tekst ning vajadusel tõlgitakse. Seekord tegin seda sinu eest, kuid edaspidi ole hoolsam Smile
Vasta
#3
Vabandan, lihtsalt viimasel ajal olen tihti juhtunud vaid iseendale kirjutama, kuna pole päris mitmele püstitatud küsimusele või arutelule vastukaja saanud. Sellegipoolest jah, olen edaspidi hoolsam ning vabandan.
Vasta
#4
Miks see teema vääris minu arvates mainimist oli asjaolu, et üpris huvitav oleks see, kui väidetavalt "meestel mustas" ongi kontakt juba tulnukatega ning avalikkusel tekiks kontakt teiste tulnukatega. Kas me vahetaksime siis oma kontakte meestega mustas või vandenõu jätkuks?
Vasta
#5
Ma pole küll süvenenud.. kuid see teema on olemas juba ju foorumis.. küll aga inglise keeles. Ehk liidaks vms?
Vasta
#6
Äkki on tegu mingi pettusega - see "tädi" ise väidab, et teda pole määratud
saadikuks mitte kuhugi: UN plan for 'alien ambassador' a case of science fiction? | News | guardian.co.uk
Vasta
#7
Saadikuks ei määratudki, vaid kontaktisikuks. See poleks esimene kord kui tehakse midagi ilma teiselt nõu küsimata Smile Aga jah, eks see üldiselt üks kollane uudis jälle ole. Nii kaua nad naljatavad ja mõtlevad igast imelikke uudiseid ja organisatsioone välja kuni tuleb päev mil iga ajalehe esikaanel on suur pilt ufo laevade kolooniast taevas. Tahaks näha meedia reaktsiooni sellele. Kuigi jällegi, tänapäeva inimesi teades teeks vist meedia isegi siis selle üle nalja kui ufod meil uksepakul seisavad. Hirm ja kaos tekib alles siis kui lekib informatsiooni, et mõni tulnukas on inimesele kallale tunginud vms. Kõik teavad mis öeldakse pisikese populatsiooniga linnade kohta... et sealsed inimesed on "uhked" ja nende suur uhkus ei mahu lõpuks väiksesse linna ära. Sellest ka need võõraste peksmised kohalikes pubides jne. Täpselt samamoodi on meie planeet nagu üks pisike alev siin päikse süsteemis ning tänu info ja tehnoloogia kiirele arengule oleme me nii öelda "ära tõusnud", tunneme end kõikvõimsatena ning meie uhkus on suurem kui meie planeet, ulatub marsini ehk. Seega arvan, et need ajad on möödas, kus inimesed peast kinni võtavad ja kiljudes tänavatel jooksevad. Pigem löövad pudelid kokku, teevad mingi pasa nalja ja filmivad telefonidega, et pärast juutuubi üles panna. Kaos tekiks alles siis kui nad ründaks meid mõne sellise relvaga, mis on meie teadvusele vastuvõtmatu ja tehnoloogiale tundmatu. Vat kuhu me oleme jõudnud.
Vasta
#8
No kui asjale sellest küljest läheneda, siis teatud liik tulnukaid ju teostab ammust aega mutilatsioone loomadele ja kindlaks on tehtud ka mutilatsioonid inimeste kallal:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...#pid110095

Ja minu teada pole need riistad siiani kindlaks tehtud, millega neid mutilatsioone teostatakse, aga paanikat ei näe ma kuskil!::S
Vasta
#9
Selle peale ma ei mõelnudki, tõesti on suuri lehma karjasid mutileeritud ning mis kõige huvitavam, need juhtumi paigad on suhteliselt lahus üksteisest, jaotuvad lausa üle maakera ning kõigil on mitu ühist läbivat joont, mida ei saa seostada mingite kultuste või kiskjatega. Panen siia lingi ühest sarjast. Võtke aeg maha ja luban teile, et see on üks huvitav vaatamine. Natuke häiriv, kuid tabav.

http://www.youtube.com/watch?v=F2fEhmc3X9oT

Pean ka nõustuma müstikuga, et isegi praegu alahindasin inimeste tänapäevast ükskõiksust. Võibolla tõesti on asi nii kaugele jõudnud, et šokeeriks meid ainult see, kui mingi ufo emalaev hävitaks terve suure linna.

[Muudetud: 9-30-2010 donulme]
Vasta
#10
Vat siis jah mutilatsioonid.Just oli film Discoveryst kus ka vend oli uurinud neid mutilatsioone aastaid ja lõppeks oli jõudnud ka analüüsideni.Sai piisavalt värske juhtumi. Ja oh seda pettumust kui analüüside vastused tulid. KOER.Tavaline metsistunud koer. Ja oli jälle lahendatud üks müstika. Asjamees oli silmähtavalt pettunud.
Vasta
#11
Laugh vat siis, ei vaidlegi vastu, et inimese loomuses on lükata seletamatud asjad millegi ebaloomuliku kaela. Puhas näide on ju kristlus ning antud juhul kui mutileeritud on vähe teistmoodi kui tavaliselt siis ei viitsi keegi katseid tegema hakata ja ütleb et näe tulnukad tulid ja tegid mu lehma peal katseid. Sellegi poolest on juhtumeid, kus on terava eseme käekiri. Eemaldatud keel, silmad ja veel ühtteist. Laip on olnud vaid paar tundi surnud ning ümberringi olevas pehmes pinnases pole lohistamisest ühtki märki, pole jalajälgi ning isegi mitte lehma enda jälgi,justkui lehm oleks sinna taevast alla visatud. Selliseid juhtumeid on tegelikult üpris palju ning just selles sarjas mille lingi andsin, üritatakse tõmmata nende juhtumite vahel paralleele. Samuti tehakse ka seal teaduslikke analüüse mitte ei spekuleerita ainult. Kui on aega siis ehk viitsid pilgu peale visata mu lingile ning anda vastukaja?
Vasta
#12
To Vogon:
Koer, kes kasutas laserit?
Einoh, täna on ikka lausa üllatuste päev!Smile
Tuletan sulle meelde, et mutilatsioonid on need, kui elundid on loomadelt eemaldatud justkui kirurgiliselt. Haavu uurides jääb mulje, et need on tekitatud laseri abil. Mõnel puhul on tapetud loom verest tühjaks imetud, kuigi surnukeha ümbrusest ei leita tilkagi verd.
Üle 10 000 karilooma hukkus niiviisi 1970. a-tel Kesk-Lääne osariikides USA-s.
Mutilatsioone on kõrgemal tasemel uurinud ka FBI ja CIA. Viimase uuringud on seniajani rangelt salastatud. Nii et...koer!?



[Muudetud: 30-9-2010 Müstik]
Vasta
#13
Kes see seal lendab? On see lind või rakett? Ei see on SUPERKOER - vampiiri hammastega ja laser noaga.
Vasta
#14
Aastat 5-6 tagasi oli netiavarustes artikkel ja fotod sel ajal teada olnud inimeste lõikamise kohta, täpselt nagu kariloomadel. Minu mäletamist mööda oli teada kahest juhusest, ühest juhusest olid siis fotod ka. Tegu oli mehega, kellel olid kehal samasugused augud, nagu loomadel. Kadunud oli osa siseorganeid ja reiel, augu all, lihased. Kõige kummalisem oli mu meelest aga see, et uurijate järelduste alusel olid mehe shortsid talle jalga tõmmatud pärast manipulatsioone. Kui ma õigesti mäletan, siis olid mõlemad juhtumis kusagil saartel (U-Meremaa ja kusagil veel). Loomulikult ei olnud see veebileht kaua üleval ja nüüd ei oska ma seda enam kusagilt otsida.
Pilte oli üsna palju ja kui ma neid töö juures meestele näitasin, käisid nad pool päeva näost valgetena ringi.
Vasta
#15
Minu meelest oli neid inimestega juhtumeid L.Ameerikas hulgi - kuna aga seal on olukord nagu ta on
siis ujuvad nad väga harva välja. Eeldan, et räägima vist samast kodulehest ja sel oligi sellest juttu.
Mingi kohalik "ufo-buff" olla uurinud ühte juhtumit ja kohalikud rääkisid, et nad ei informeeri valitsust
või pressi kunagi. Kohalikud ei usalda kumbagi - üks juhtum tuli välja kuna leidjaks oli mingi turist.
Vasta
#16
Siin teemas olen neist õudustest kirjutanud:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...#pid110095

Kui panna googlele "human mutilation", siis peaks nii juttu kui videoid kuhjaga jätkuma!
Ka google pildialbum on lõigutud inimesi täis!
Aga ise neid ainult korra vaatasin - ja mulle aitas!Sad

Avasin siiski ka ühe Uus-Meremaa 1994 aasta juhtumi lingi. Loomulikult mitte kõige õudsema.
http://usuarios.uninet.com.br/~mfpporto/humanmute.html

Vasta
#17
Uuh...
Vasta
#18
Inimkonna saadik: [Pilt: Mazlan_Othman_20090519.jpg]


Kuigi tõenäoliselt "nad" valivad vast ise, kellega targim suhelda oleks..... kui juba kord siia jõuavad.

PS. Loomade kiusamise ja ufo seosete kohta on lausa FBI ameltikul kodukal raportid: http://foia.fbi.gov/foiaindex/ufo.htm

[Muudetud: 1-10-2010 Tom]
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Äkki on tegu mingi pettusega - see "tädi" ise väidab, et teda pole määratud
saadikuks mitte kuhugi: UN plan for 'alien ambassador' a case of science fiction? | News | guardian.co.uk

Küllap siis ongi mingi petu-uudis!?
Tom, sealt FBI leheküljelt loen ma, et nende arvamusel on lisaks UFO-dele tegu ka mingi satanistliku sektiga!?Smile
Kirjutasin ma aga, et CIA uuringud on seniajani rangelt salastatud.


[Muudetud: 1-10-2010 Müstik]
Vasta
#20
No Elu24 ongi meelelahutus-uudiste portaal,teisisõnu- kollane nagu kana. Nagu ka Kroonika.
Palju on seal asju, mis põhinevad kuulujuttudel ja tõestamata faktidel. Rahvast vähemalt huvitab, ning meie foorumit kahjuks ka. Sad
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,402 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 169 114,969 28-05-2021, 21:18
Viimane postitus: Kaaluja
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,972 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,050 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,919 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,917 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,636 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,505 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,589 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat