• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 90
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Vaba" jututeema
#1
Nähes kui raske on teemas püsida, siis tärkas mõte, et ehk võiks olla üks selline "vaba" teema, kus alustatud teemast jookseb välja teine, kolmas jne.
See on esialgu ainult idee. Moded-adminnid võiksid seda aga kaaluda.

Algul mõtlesin teema pealkirjaks panna "mölanurk", aga pidasin seda liiga karmiks.

Nisiis teema saatus on modede-adminnide kätes. Seni kuni see lukus ei ole, võiksid kasutajad oma arvamuse siia panna.
#2
Ei ole olemas "vabat teemat" - iga teema on millegagi seotud.
Pealehel ringi vaata ja leia alajaotus "Offtopic" ning selle alt siis "Üldteemad" - see on koht mida sa otsid.
#3
Asi selles ongi, et teistes teemades PEAB püsima teemas, muidu on pudru ja kapsad.
#4
Rääkides kartulitest ei saa me rääkida kosmosereisidest või hüdroõli koostisest!
#5
Esimese postituse kohta - sinimägedega on jah keerulised lood. On näha, et osad foorumlased on tundlikumad, kui teised ja ei suuda asjade kulgemisega leppida. Fakt on aga see, et mida rohkem midagi varjatakse või keelatakse, seda huvitavamana see asi paistab...
Olenevalt sellest, kuidas tööga on, yritan siiski nooremat põlvkonda esindama minna.
wink
Nii, aga et "Mölala" ilusti käima läheks, mainin ära, et...
Mida tonti te siin passite ja ilusaid suvepäevi ignoreerite?! Ainult igavus suudab antud teema laadseid asju produtseerida!

Huh, palju kergem hakkas. Bleh
#6
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Seega (mistahes) foorumiskripti oma jaotustega on välja mõelnud mõni sell teatud ruumist, ikka selle mõttega, et informatsioon oleks killustatud.

Kui teemas ei püsi, tuleb vaba moderaator ja kustutab ära :o
Selle kohta oli vist isegi midagi reeglites...
Samas kui jutulõng veereb, siis... ühesõnaga, toetan Krayoni algatust.

Kusjuures on ju nii olnudki, et teemast väljunud, aga põnev ja huvitav jutt on oma põhikoha päevatööst väsinud mode-adminn ära kustutanud. Edaspidi võiks taolise "üle käte" läinud jutu siia vistata.
#7
... Kõlab põnevalt..
Aasta pärast anname koos välja "Para-muinasjutu", mis koosneb sellistest lõgukestest. Kui minusse kirjanduslik inspiratsioon tagasi tuleb, võin ise selle teose kokku klopsida.
Laugh
#8
Aga rääkige siis parateemadest. Niisama kartulitest või tervitamist või muud läbu ärge tehke.
Miks teemaalgataja mingit teemat siis üles ei võtnud?
Tegelikult ma ei saa aru, mis teemat siin ajada saab üldse? Kui on tark jutt, siis tuleks rääkida seda vastavas teemas, kui niisama loll loba, siis rääkige jutukas.
Miks te jutukas ei käi? Arvutis olete niikuinii päev läbi, hoidke siis ennast jutukas ka logituna.

[Muudetud: 21-7-10 Thorondor]
#9
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Aga rääkige siis parateemadest. Niisama kartulitest või tervitamist või muud läbu ärge tehke.
Miks teemaalgataja mingit teemat siis üles ei võtnud?

Sellepärast, et see oli esialgu idee. Milleks midagi arendada, kui see kohe kustutatakse Smile
Nähes, et seda teemat siiski saab arendada, tulevad ka teemad.

Ja loomulikult peavad kõik aru saama, et ka siin teemas on vaen ja sõim endiselt keelatud. Foorumi reeglid kehtivad ka siin.

P.S. Jutukas on jama... seal ei käi kedagi ja seal sees passida, lootes, et keegi tuleb miskit rääkima on täiesti out.


[Muudetud: 7-21-2010 Krayon]
#10
Njah, rohkem ufosid võiks Eesti kohale luusima tulla, siis oleks jälle millest rääkida Laugh Ei peaks rääkima mingitest kartulitest ja...Sinimägedest Bleh

Ehk siis - Parakat on tabanud varajane hapukurgihooaeg.

P.S. Praegu ju valged ja soojad ööd, kas paragrupid ka mööda Eestimaad ringi luusivad? Nagu täielik vaikus tagasiside koha pealt...

[Muudetud: 7-21-2010 Mugen]

[Muudetud: 7-21-2010 Mugen]
#11
Muideks, kui UFO-dest ja nede uurimisest rääkida, siis eile juhtusin kuulama R2 kordussaadet Igor Volkega. Pean tunnistama, et olin väga pettunud. Ega ta on ju ka sama kidakeelne nagu kõik need valitsused. Kiitis siis seal valitsusi, et need nüüd avaldavad oma andmebaase. Avaldavad nad jee. Lihtsalt on vaja üle ääre ajavad arhiivid prahist puhastada ja siis visatakse meile neid näritud konte ja uduseid videoklippe hambusse, muud midagi.
#12
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Muideks, kui UFO-dest ja nede uurimisest rääkida, siis eile juhtusin kuulama R2 kordussaadet Igor Volkega. Pean tunnistama, et olin väga pettunud. Ega ta on ju ka sama kidakeelne nagu kõik need valitsused. Kiitis siis seal valitsusi, et need nüüd avaldavad oma andmebaase. Avaldavad nad jee. Lihtsalt on vaja üle ääre ajavad arhiivid prahist puhastada ja siis visatakse meile neid näritud konte ja uduseid videoklippe hambusse, muud midagi.
Rääkis ju avameelselt igasugu tulnukate olemasolust.
Mis sa kidakeelsusega silmas pidasid? Suht üldine saade oli ka, väga detailseks ei saanud minna. Tavainimene ei saa aru äkki. Skeptik.ee arvab, et keeras hoopis vindi üle, kuna julges mainida, et kosmonaudid tunnistavad ennast UFOsi näinud olevat.

Tsitaat:P.S. Jutukas on jama... seal ei käi kedagi ja seal sees passida, lootes, et keegi tuleb miskit rääkima on täiesti out.
Kuidas sa saad siis loota üldse saad, et seal keegi käiks, kui kõik sellise suhtumisega olete. Sööb arvuti protsessori ja mälud ära, kui kuskil väike jutuka aken lahti on? Kobige kõik korraga jutukassee nüüd ja oodake natuke, kui teie tulete, siis on lootust, et keegi veel tuleb. Peab vist libakasutajaid tekitama, et jääks mulje popist kohast Bleh

[Muudetud: 21-7-10 Thorondor]
#13
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor

Rääkis ju avameelselt igasugu tulnukate olemasolust.
Mis sa kidakeelsusega silmas pidasid? Suht üldine saade oli ka, väga detailseks ei saanud minna. Tavainimene ei saa aru äkki. Skeptik.ee arvab, et keeras hoopis vindi üle, kuna julges mainida, et kosmonaudid tunnistavad ennast UFOsi näinud olevat.

Jah, ju siis on viga minus ja minu parateadmistes. Minu jaoks ei rääkinud ta midagi uut. Smile Selline pinnapealne jutt. Ehk olen liiga kärsitu, aga võiks astuda küll ühe väikse sammu avalikustamise poole. Saan ja annan endale aru, et kõike korraga tõesti ei saa ja ei tohi, aga hetkel on areng liialt aeglane.


Jutukas oli jah kaks tegelast, kes enamasti vaikisid. Igatahes pagana nime ei tohtinud kasutada, siis ärkas kohe ellu samanimeline tegelane, kes roppusi suust välja pritsis.

Igor Volke "Halloo kosmos" saates: http://heli.er.ee/helid/770782.mp3


[Muudetud: 7-21-2010 Krayon]

[Muudetud: 7-21-2010 Krayon]
#14
Krayon - hetkel, kui mina jutukasse jõudsin, oli seal kyll neli kasutajat... Äkki sa mõjusid nii hirmuäratavalt, et peale kahe ei julgenud keegi end näidata? wink

Ausalt öeldes on mul raske mõista, miks tehakse jututube, mida kunagi päris efektiivselt ei kasutata.
#15
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
P.S. Praegu ju valged ja soojad ööd, kas paragrupid ka mööda Eestimaad ringi luusivad? Nagu täielik vaikus tagasiside koha pealt...
No aga sa paku ise mingi kuupäev ja koht välja Bleh

Kas keegi tõesti julgeks minuga ghosthuntingule tulla või? Ph34r2
Aga äkki ma söön kleenukesi poisse (hilis)õhtusöögiks? Laugh

Ei, tegelikult mul võttis Patarei poomisruum tükiks ajaks igasuguse objektilemineku isu ära. Annan teada kui jälle tahtmist on. Smile
#16
Ma nägin Hiiumaal Kõpu otsas üsna ehedat täpi-ufot kokkutuleku ajal (16.07.2010). Algul sõitis väheke ja siis jäi paigale tunnikeseks. Õhtul enne päikseloojangut. Täht ja planeet välistatud Smile
Pilt ja video on ka, kuid seal ainult täpp Bleh


....kõlbab ehk siia teemasse...


[Muudetud: 22-7-2010 Tom]
#17
Ja mina olin seal mõned päevad varem 3 ööd-päeva ja ei näinud midagi... Kui see väga keeruline ei ole, siis äkki saad lingi anda selle täpi kohta? Miks sa arvad, et see planeet või mõni suurem täht ei võinud olla? See liikus?
#18
Tsitaat:Algselt postitas Jako No peale patarei poomisruumide on ka hiisi, lõkatseid ja energiasambaid!
Laed positiivust täis! Bleh

Ääremärkuse korras - hiis ei ole alati positiivne koht. Kuigi ilmselt pole paljud paganad minuga selles osas nõus, siis piisab ainult Eesti Rahvaluule Arhiivis natuke sobrada, kui leiab hiite kohta ka hoiatavaid jutte. Hiied on rohkem nagu portaali moodi kohad kahe reaalsuse vahel.
#19
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Miks sa arvad, et see planeet või mõni suurem täht ei võinud olla? See liikus?

Planetaariumi programm nimega Stellaarium annab sellele küsimusele vastuse. Muidugi ka see, et liikus, jah. Ja enne tähtede ilmumist haihtus.
Erinevaid pilte ja videosid uurides tundub, et ongi piklik.
Radari masti kaabli peegeldus pole Bleh

PS! Ma ei kandideeri sellega ufo-nimele !!!!!!!! Bleh



[Muudetud: 22-7-2010 Tom]
#20
Seoses sellega meenus mulle, et samal kuupäeval olin Jakoga Sõrves. Südaöö paiku nägime lõunataevas ühte tugeva valgusega tähte-planeeti. Miks see meie täkelepanu köitis on see, et see "tekkis" kuidagi ootamatult. Vähemalt meile näis nii. Edasi aga liikus see nagu kõik tähed liiguvad. Kuna objekt oli madalal, siis ise arvan, et merel oli lihtsalt kerge udu ja siis ta korraga udu seest paistma hakkas.

Sinu objekt on aga varem ja kõrgemal.


[Muudetud: 7-22-2010 Krayon]
#21
"Vaba" jututeema!...Yess!Lobiseks väheke. Maailm asetseb kolmel elevandil ja need omakorda ühel hiidkilp-
konnal. Kõigile on see ilmselt tuttav? Milleks nii keerukas seletus? Kõik ju näevad, et Kuu,Päike,Marss,Veenus ja
mis iganes veel ei asetse mitte millegi peal. Paraku tõsi,aga...? Ilmne, et kui planeedid ei asetse millegi peal, siis
peaksid nad alla kukkuma?...õige vastus, aga nad ei teadnud seda. Umbes sama nende UFO`dega - lendvad
tundmatud asjad, mis krdi pärast sinna tulnukaid toppida? Tulnukatega kontakt on meile enam-vähem sama,
mis indiaanlastel hispaanlastega!Viimased pärinesid vähemalt samalt maamunalt ja olid pärismaalaste suhtes
arusaamatult leebed. Ma võin loll olla...aga ei tahaks olla naiivne.Lühidalt - UFO; teadusele esialgu tundmatu
l o o d u s n ä h t u s.

[Muudetud: 7-22-2010 Ott Sama]
#22
kusjuures tulles tagasi sinna ghosthundile mineku juurde, siis ma oleksin ise väga huvitatud sinna minemisest kuna olen juba oma kaks aastat tahtnud tulla kusagile kokkutulekule, aga alati kui ma vaatan siis on see juba kas ära olnud või ei ole mul transporti olnud või mis iganes. Aga ühe suure ghosthundi poolt oleksin ma küll oma kõikide käte ja jalgadega Laugh
#23
Hahaa hea meelega teeks seda, aga kahjuks ei ole ise selline inimene kes midagi valmis jukerdada viitsiks Laugh annaksin arvatavasti poole peal alla :S
#24
Tom, kas mingeid analoogseid programme on Stellariumile veel? Stellarium juba pikemat aega installitud, väga tore ja kõik muu, aga paraku kipub minu arvutis pange panema... Sad Sulgeb end ja asi kipub üsna tüütuks.. tänud. Õnnitlused ka ufo märkamise puhul...

Aga mul oleks natukene "teemasse" ka rääkida.. huvitav, kui panna mõni kaamera (või mitu Smile) kuskile maja katusele, siis kui suur on tõenäosus mõnda UFO't näha/lindistada.. (mitte lihtsalt tundmatut objekti ehk tundmatut linnuliiki vaid tõelist tulnukat) Oleks päris huvitav.. aga kes seda videot pärast vaadata viitsib.. oeh jah. Muidu saaks kindlasti ilusaid Timelapse

yuutuubis olen kohanud ka taoliseid asju, et kaamera on ühendatud teleskoopiga ja see on omakorda suunatud kuu peale.. tulemuseks olid video peal manööverdavad tundmatud objektid. Kahjuks on video kadunud kuskile.. aga taolisi on seal palju palju..

näiteks FLIR infrapuna kaameraga saaks kindlasti palju huvitavat peale.. on keegi proovinud kuskil energiasamba juures sellega askeldada? Mingi märk võiks ju peale jääda.. ning kui infrapuna ei anna tulemust siis on ju teised võimalused.. kindlasti mõni kodukootud teadlane oskab alternatiive pakkuda.. näiteks Kirlian fotograafia , paraku see pole nii lihtne vist, et point and shoot, vaid vaatluse all olev objekt peaks olema kuskil laboris vms... aga midagi sarnast, ehk olete paremini kursis? Mind igastahes lummavad sellised asjad Smile

edit: kobige jutukasse kah siis.. proovime asja tööle saada Smile

[Muudetud: 7-23-2010 Savipats]
#25
Savipats - tõmba portableapps.com-ist endale Celestia. Peaks sama töö ära tegema wink
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 90
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Emigratsioon. Ehk kas vaba mees vabal maal? ykskuukiir 3 4,819 29-03-2011, 23:41
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat