•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitusjutud Eestist
Ma isiklikult oleks nüüd vägagi huvitatud salvestise kuulamisest.
Vasta
Ma sellele salvestusele väga ei panustaks ausalt öeldes, tegu mingi võrdlemisi mõttetu mp3-playeris oleva diktofoniga. Täielik ime oleks, kui midagi peale jäi.
Polnud täna aega sinna järgi minna sellele, aga kui homme kätte ja läbi uuritud saan, eks annan teada.

Muudetud: 14-5-07 kell 22:05:46 efrum
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: efrum
Ma sellele salvestusele väga ei panustaks ausalt öeldes, tegu mingi võrdlemisi mõttetu mp3-playeris oleva diktofoniga. Täielik ime oleks, kui midagi peale jäi.
Polnud täna aega sinna järgi minna sellele, aga kui homme kätte ja läbi uuritud saan, eks annan teada.

Muudetud: 14-5-07 kell 22:05:46 efrum

Noh, tuleb osata vaid kasutada helitöötlust ning nii mõndagi saab kuuldavaks tehaSmile
Vasta
täpselt
Vasta
Räägin siis teile loo, mida on mulle vanaema rääkinud.
Nimelt umbes 15. a tagasi kui vanaisa ja mu ema võrstjärve äärde sõitsid, otsustas vanaema jääda koju, et aias marju korjata.

Marjade korjamisel, oli vanaemal rätik peas. Ja ta rääkis mulle, et kui ta korjas neid marju, siis ta tundis, et rätik jaäi tema kohal rippunud puuoksa külge kinni. Tõustes püsti ja hakates rätikut oksa küljest ära võtma, avastas ta ,et rätikut ei olnud ei puu otsas, põõsaste all, ega ka mujal. Mõne minuti pärast otsustas ta seejärael marjade korjamise lõpetada.

Ta viis marjad toa ukse ette, treppi peale ja seejärel käis veel korra aias. Kui ta tagasi tuli, avastas ta suures shoki, et trepile pandud paari kilone ämber oli külili ja selles olnud marjad laiali.

Edasi jooksis ta ruttu aia värava juurde, et vaadata ega keegi nalja ei teinud ja seejärel ära põgenes. Aga kodu ümbruses ei olnud mitte kedagi, ei koeri, kasse, ega ka inimesi. Edasi pani vanaema kiiruga riide ja läks esimese bussiga Võrtsjärve äärde, kuna hirm oli suur.


Mida te arvate siis selle kohta ?
Asi on imelik, kuna tänaseni pole enam midagi imelikku juhtunud :o

edit: Tegen pealkirja täpsemaks (vana pealkiri "Õue kummitus"). Sest kummitust kui sellist ei olnud ju. Vast Sa ei pahanda, volume.

Muudetud: 8-6-07 kell 14:38:08 Hallucigenia
Vasta
Ka mina ootan huviga helisalvestist.
Vasta
Imelik on see tõesti. Kas rätik ka leiti üles?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Imelik on see tõesti. Kas rätik ka leiti üles?

Ei, rätikut ei leitud üles.:o
Vasta
See jut kõlab küll nagu mingi hinge moodi, kuid kunagi ei saa kindel olla
Vasta
Mina arvan, et mõni lind haara soksalt selle rätiku ja lendas minema sellega.
Näiteks harakas, kes kirjuid asju armastab varastada.
Aga marjaämbri ajas ümber kas tuulehoog või mõni loom. Siil, jänes, rebane, tuhkur või võõras külakoer.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Mina arvan, et mõni lind haara soksalt selle rätiku ja lendas minema sellega.
Näiteks harakas, kes kirjuid asju armastab varastada. Aga marjaämbri ajas ümber kas tuulehoog või mõni loom. Siil, jänes, rebane, tuhkur või võõras külakoer.
Loogilised oletused. Eriti mis marjaämbrisse puutub. Rätiga üks väike küsimus jääb. Võib aru saada, et vanaema, enne kui hakkas rätikut puu otsast ja selle alt otsima, rätiku "peasttõmbamise" kohast ära ei käinud. Veel võib aru saada (ehkki selles pole ma nii kindel), et vanaema hakkas rätikut otsima suht ruttu pärast selle peastkadumist (aga see polegi nii oluline). Suurema linnu, kes oleks suutnud rätiku ära viia (nt haraka), nii lähedast lendu (pea kohal 1-2 m kõrgusel) oleks võinud aga kuulda. Oli vanaemal kuulmine tollal korras? (Vabanda, volume - selle küsimusega ei taha ma kindlasti Su lähedast inimest halvustada.) Mis võimalused siis veel jäävad? Rumal nali - mis mõte vanaemalgi tekkis - aga ega sellegi läbiviimine niisama lihtne poleks olnud. Ja siis ... ei tea.
PS.: Saan aru, et see lugu juhtus kusagil Su sündimise paiku, pigem enne kui pärast?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Mina arvan, et mõni lind haara soksalt selle rätiku ja lendas minema sellega.
Näiteks harakas, kes kirjuid asju armastab varastada. Aga marjaämbri ajas ümber kas tuulehoog või mõni loom. Siil, jänes, rebane, tuhkur või võõras külakoer.
Loogilised oletused. Eriti mis marjaämbrisse puutub. Rätiga üks väike küsimus jääb. Võib aru saada, et vanaema, enne kui hakkas rätikut puu otsast ja selle alt otsima, rätiku "peasttõmbamise" kohast ära ei käinud. Veel võib aru saada (ehkki selles pole ma nii kindel), et vanaema hakkas rätikut otsima suht ruttu pärast selle peastkadumist (aga see polegi nii oluline). Suurema linnu, kes oleks suutnud rätiku ära viia (nt haraka), nii lähedast lendu (pea kohal 1-2 m kõrgusel) oleks võinud aga kuulda. Oli vanaemal kuulmine tollal korras? (Vabanda, volume - selle küsimusega ei taha ma kindlasti Su lähedast inimest halvustada.) Mis võimalused siis veel jäävad? Rumal nali - mis mõte vanaemalgi tekkis - aga ega sellegi läbiviimine niisama lihtne poleks olnud. Ja siis ... ei tea.
PS.: Saan aru, et see lugu juhtus kusagil Su sündimise paiku, pigem enne kui pärast?

Ei, kuulmisega oli tal kõik korras, kuna ta oli siis veel noor, umbes 35-40 aastane. Ja ta ütles et oli täiesti tuulevaikne, ning et seda arvatavat linnu lendu, polnud ka kuulda. Aasta oli siis umbes 1975.

Muudetud: 15-5-07 kell 19:21:45 volume

Muudetud: 15-5-07 kell 20:07:52 volume
Vasta
minul siis yx selline juhtumine: kuulsime tuttava käest kuidas vaime välja kutsuda...ja otsustasime siis sõbrannaga ka ise nii naljavilux proovida...mina isiklikult kohe kindlasti vaime ei uskunud...võtsime niidi nõela paberi pastaka kyynla ja tikud...midagi rasket seal ei olnud ja seetõttu tundus see veelgi absurdsem,et me kellegagi kontakti võix saada...panime siis nõela paberile joonistatud sydame keskele ja ytlesime selle inimese nime kellega tahtsime suhelda....esitex kysisime me "kas sa oled siin" nõela ots liiku ja pealetundsin natuke kõhedust aga kuna sõbranna hoidis niiti arvasin ma,et tema tahab mulle hirmu nahka ajada...kuid siis hakkas nõel ise liikuma...ootasime mõlemad kangestunult...kuni tähtedest moodustus lause "yleval on tore aga siin on harjumatu lõhn" tahtsin tohutult jooksu panna... jalad ka all värisesid ja siis hakkas nõel uuesti liikuma...uudishimu sai võitu järgmine lause oli: "tulge ylesse" siis aitas kortsutasime paberi kokku rabasime ylejäänud asjad ja tahtsime jooksu pista kui yleval laka peal hakkas pihta hirmus kolistamine...jooksime nii,et juuksed olid ka taga sirgu...hiljem kuulsime sellelt sõbralt,et kutsutud vaim tuleb ilusti ka tagasi saata...ja samasuguse vaimude väljakutsumis meetodiga sai ka minu sõbranna teada kuidas tema vanaisa suri: nimelt kysis ta oma emalt kuidas tema vanaisea suri...ema aga ei tahtnud sellest rääkida...kutsusime siis tema vanaisa välja ja küsisime kuidas ta suri...saime ka vastuse: gaasiavariis!

antud postitus pärit siit: http://para-web.org/viewthread.php?tid=2463. tegin uueks teemaks

Muudetud: 16-5-07 kell 07:52:45 Flash
Vasta
No vaatasin üle lindistuse nüüd põhimõtteliselt. Peale helitugevuste normaliseerimist ja väikest tausta puhastust pole siiski mingeid ebamaiseid häälitsusi kuulda. Ei viitsi ju kõike (12h) läbi kuulama hakata, aga helivormi järgi otsustades pole seal kuskil midagi peidus.

Ainsad märkimisväärsed sündmused leiavad aset alles 10h peale indistamise algust (st. umbes kell 8 hommikul siis) ning on tõenäoliselt üles ärkavate naabrite (teine korrus) poolt tulev kolin ja kumavad hääled.

Tuleb ilmselt selgemaid märke oodata..

Muudetud: 15-5-07 kell 21:20:35 efrum
Vasta
See juhtum tõestab veelkord, et surnute hinge või vaimukehadega nalja ei tehta.
Mina isiklikult ei saa aru, miks sedasi peab neid välja kutsuma ja küsimusi esitama!?
Muuseas, kutsutavale vaimule tuleb enne ikka ilusti tere ka öelda ja küsida, kas ta on see isik, kellega tahate kontakteeruda. Vaimudki armastavad villast visata ja kunagi ei või teada, kes kohale ilmub.
Ja ettevaatust sellega, kelle välja kutsute! Mõni vaim võib jääda aastateks kollitama, ehk isegi teie elu lõpuni
Vasta
On mitmeid moodusi vältida seda võimalust, et hing sinna alles jääb.
Kuid kurbusega peab tõdema, et inimesed (Noorem põlvkond) võtab seda nagu meelelahutust ja nalja, kuid see on kaugel sellest. Ja isegi sellest ei ole kasu, kui tunnistad endale, et see ei ole nalja asi. Tasuks ennem ikka välja uurida, kuidas igasuguseid halbu olukordi vältida. Kas siis netist tuhnides, või siis kellegilt küsida.
Mina pakun ennast välja, et kui keegi tahab tegeleda sellise asjaga, siis pöörduks ennem minu poole, siis ma saan ära seletada, et kuidas probleeme vältida, ja mida üldse teha tohib ja mida mitte.
Vasta
Ma arvan ka et mingid pubekad teevadgi koguaeg teistele tünga enamus ajast või lihtsalt vari on aga ei tohiks ära unustada et vb kumitused ka siiski eksiteerivad
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: K&B vb kumitused ka siiski eksiteerivad


Aga kutsu siis välja Laugh Ja saa teada !
(loodame, et tõsiselt ei võta ) !
Vasta
Ma ei usu millegi pärast, et see kummitus oli. Rätiku kohta ei oska midagi öelda. Aga ämber ehk pandi pahasse koht või asendisse ja kukkus ümber
Vasta
Aga pärast saatsite ikka vaimu ära? Ja kuidas su vanaisa siia asja puutub?
Vasta
Ok! Ise olen ka tihti näinud nagu keegi oleks mu selja taga või nii aga ma proovin enam mitte välja teha, sest seda juhtub ju nii tihti. Ma usun jah et sa ei viitsi seda lindistust kõike ära kuulata. Aga proovi igapäev natuke. Mul endal küll ei ole mingeid programme millega kuulata niimodi. Aga ehk on su fantaasia väga llennukas ja sa kujutadgi seda kõike ette
Vasta
võiks ju arvuti ööseks tööle panna ja siis veel koos kaamera ja mikrofoniga. on olemas sellised programmid, mis heli või liikumise peale kohe lindistama hakkavad. siis ei pea mitu tundi materjali läbi vaatama...
Vasta
Kuna peale seda midagi juhtunud pole siis tundub see natuke imelik, aga eks ta midagi para't ole.
Vasta
"yleval on tore aga siin on harjumatu lõhn"

huvitav, kas sellel lausel mingi sügavam tähendus ka on.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
"yleval on tore aga siin on harjumatu lõhn"

huvitav, kas sellel lausel mingi sügavam tähendus ka on.
Võibolla see tähendab seda, et üleval on ainult puhas õhk aga all on juba mitmed kohad ära saastatud.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat