Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amuletid, talismanid.
#1
On teist keegi kunagi ise teinud endale mõne talismani või amuleti,mis ka toimiks.Otsisin netist sellealast infot kuidas ise teha,kuid ei leidnud.Äkki keegi teab soovitada või ise on teinud?Nt pihlakapuust talismanil pidi mingi kaitsev jõud olema,rohkemat ei tea.

Muudetud: 29-8-07 kell 11:59:14 Hallucigenia
Vasta
#2
Oleneb milleks sul talismani vaja on... Neid õpetusi ja koolkondi, kus talismanidest räägitakse, on palju.
Vasta
#3
Piisab, kui pihlakaoksakese tasku, käekotti või lauale asetad, muud pole vajagi!

uuri seda teemat:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...8#pid31049
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Piisab, kui pihlakaoksakese tasku, käekotti või lauale asetad, muud pole vajagi!

uuri seda teemat:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...8#pid31049


Enne kui selle teema tegin,püüdsin leida siit foorumist sellealast infot,kuid ei leidnud.Aitäh siis!Sealt loitsukelleri lehelt sain mitu head mõtet.Huvitav,kui meisterdada pihlakast medaljon ja graveerida peale pentagramm,kas see kaitseks kurjuse eest?
Vasta
#5
Üldine arvamus ütleb, et pentagramm on tõesti kaitse kurja silma vastu... pole veel kohanud kedagi, kes vastupidist väidaks.
Vasta
#6
Mina näiteks tegin ise amuleti pihlakapuust ja kõrvetasin sisse pentagrammi, aga et see paremini toimiks tuleks see sisse õnnistada.
vähekene teavet saate erinevate amulettide kohta ka addresilt www.loitsukeller.ee

Muudetud: 11-9-07 kell 00:27:08 payn2
Vasta
#7
Vabandage, aga milline pentagramm välja näeb?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: MustJokker
Vabandage, aga milline pentagramm välja näeb?



[Pilt: Bart-Simpson-Google_Agency-Training.JPG]

Muudetud: 29-8-07 kell 15:57:48 Celtic
Vasta
#9
Veidike infot pentagrammi kohta...
http://mblog.pri.ee/
Vasta
#10
Lugesin seda teemat siin ja ei jõua ära imestada... kui teen amuleti kas see siis kaitseb mind kurjuse eest? Kui olen hea laps kas siis jõuluvana toob kinki jne...

Muidugi kaitseb! Ja mis veel tähtsam - mitte see pentagramm ei kaitse sind, vaid sina ise kaitsed iseennast. Kurjust pole olemas inimese jaoks, kelle enda sees kurjus puudub...
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
mitte see pentagramm ei kaitse sind, vaid sina ise kaitsed iseennast.
Esemele, mis peaks sind kaitsma, annab jõu ikkagi inimene ise... Esemel ei ole mitte mingit võimu ega jõudu, kui sa ise sellesse ei usu, või muul põhjusel ei aksepteeri seda...
Vasta
#12
Nazz... sinu jutust järeldub, et sa võiks pentagrammi asemel kanda kaelas ka näiteks puupakku või liivakühvlit...
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Nazz... sinu jutust järeldub, et sa võiks pentagrammi asemel kanda kaelas ka näiteks puupakku või liivakühvlit...
Põhimõtteliselt küll... Kuid ei ole kindel, kas see ka praktikas tulemust annab...
Vasta
#14
Puupakk või midagi muud ei anna muidugi sama head tulemust kui pentagram, sest ma ei leia, et pakul oleks mingi sümboolne tähendus...
Vasta
#15
No aga tule liivakühvliga siis kokkutulekule Laugh >Või tule üldse ilma millegita.

Talisman on ikkagi vajalik sest aitab hajevil jõudu koondada vastavalt oma olemusele. Näiteks pentagramm aitab neutraliseerida rünnakud, päikeseratas aitab sul kohanduda looduse rütmidega jne jne...

Jõud tuleb sinult, ent talisman vormib jõudu.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Jõud tuleb sinult, ent talisman vormib jõudu.
Vot just seda ma üritasingi seletada... Et jõud ikkagi tuleb sinult...

Aga jah... Kuna tõesti mul mingit erilist usku kühvilsse ei ole, siis jah... sellest ei ole eriti palu kasu Bleh...
Kui välja arvata see, et ma saan kühvlit enesekaitseks kasutada Laugh

Aga muidu jah... Ilma mitte millegita olen olnud, ja see tekitab kuidagi halasti tunde... Sick

EDIT: Kirjavigade parandus

Muudetud: 12-10-07 kell 12:13:02 Nazz
Vasta
#17
Ikkagi said valesti aru - sul ei pea olema usk talismani vaid usk sellesse, et sa hoiad halva endast eemal. Talisman on täiesti kõrvaline sinu vaimse pooluse jaoks.

Ehk siis kui mina sooviks näiteks end kaitsta kurja eest, nagu teemaalgataja soovis, siis ma mitte ei usu sellesse, et pentagramm mind aitab (mida ta ei tee) vaid pean uskuma, et ma ise hoian kurjuse endast eemal. Pentagramm on lihtsalt abivahend selle saavutamisel, mitte aga abivahend selle jaoks.


Sarnase sõnavõtuga paistsid ka varem silma ükskord, kui väitsid et on vaja aurat parandada. Aura on hingevalguse kuma ning on vaja parandada hinge, et aura paraneks. Millegipärast vaatad asju alati läbi väliste muutujate, mitte aga ei süübi asja olemusse.

Muudetud: 12-10-07 kell 12:21:40 Celtic
Vasta
#18
Ok... Tänan siis valgustamast mind selles valdkonnas...
Nagu näha, on mul veel paljutki õppida... Aga vead ongi selleks, et nendest õppida...

Tänud wink
Vasta
#19
kuidas amuletti sisse õnnistada???
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: hellokitty
kuidas amuletti sisse õnnistada???
Üks moodustest on järgnev:
Ma võin sellega mööda panna, kuid nii on mulle igastahes õpetatud.

Võtad viiruki (Soovitatavalt Sandlipuu, kuid ei ole hullu, kui ei ole seda), küünal (soovitatavalt valge, samuti ei ole hullu, kui midagi muud on), Meresool, ja mineraalvesi...

Viiruk sümboliseerib õhku, küünlaleek tuld, meresool maad ja mineraalvesi vett...

Otsid rahuliku koha, kus paned need asjad maha. Võtad amuleti kätte, viid selle läbi viiruki tossu ja lausud :"Õnnistan sind õhuga", viid läbi mineraalvee ja lausud:" Õnnistan sind veega", viid läbi meresoola ja lausud:" Õnnistan sind maaga", viid läbi küünlaleegi ja lausud:" Õnnistan sind tulega"... Võtad amuleti enda ette, kujutad, kuidas see amulett kiirgab kuldset valgust, ja hakkab sind ümbritsema. keskendud sellele mõnda aega ja siis lausud:" Õnnistan sind, et sa hoiaks ja kaitseks mind negatiivse ja sama tähenduslike sõnade eest."

Ja ongi kõik... Seal lõpus ei pea olema just see kaitse varjant. Sinna võid lausuda just enda isikliku soovi... Kuigi jah... soovidega tuleks olla ettevaatlik, et need ei oleks ambitsioonikad...
Vasta
#21
Leidsin väärt lingi amulettide ja talismanide kohta:
http://www.loitsukeller.ee/amulett.htm

Ja siin väga ilus pildigalerii amulettidest. Prindi või välja ja liimi papile ja riputa kaela!
Aga enne tuleb muidugi kindlaks teha, mis kellegile sobib.

http://www.loitsukeller.ee/amulett_pildid.html

[Muudetud: 9-6-2009 Müstik]
Vasta
#22
Amulett niisama väljaprindituna ja kleebituna ilmselt ei tööta. Sinna vaja ikka väge ka sisse panna... Laugh
Vasta
#23
Aga kas Te kannate neid talismane endaga iga päev kaasas? Kuhu te ned täpsmalt panete, riputate kaela?
Vasta
#24
Söön ära...
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Söön ära...

Ega vist üheski foorumis ei saa ilma selliste kibestunud kasutajatega, kes selle asemel et midagi asjalikku öelda peavad alati teistele halvustavalt vastama.

Kuid ootaks siiski oma küsimusele ka asjalikku vastust...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat