Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kloonitud
#26
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Need kes meie planeedi rahvastasid ja tekitasid tsivilisatsiooni on loomulikult sõna otseses mõttes jumalad,
inimesi tehti teatud eesmärgil ikkagi mul on tunne ,et ikkagi ,et see on looja kes loob midagi erilist ja ainulaadset ning kordumatut, mitte ei tee copy ja pastetSmile

[Muudetud: 4-19-2010 Sekhmet]

Need tegelased, kes meile siin seda suurejoonelist etendust esitavad ja jumalaid mängivad, need tegelased paraku kogu oma suure ajumahu ja võimetega alahindavad meid. Ja nii ongi, et ma ei usu elusees, ega ka peale selle elu kesta hüljates, et nemad mingid jumalad on. Küll usun ma täiesti seda, et nad pingutavad väga, et me neid jumalaks peaks.
Kas sa oled kindel ,et su ajumaht on suurem ja, et suudad valmistada mõne inimese sarnase olendi kellel on personaalne mõtlemine ning tunnetus.
Vasta
#27
Ei ole ju seda väitnudki, et minu ajumaht suurem oleks!? Samuti ei oska ma ka inimese sarnast elukat valmis meisterdada Laugh
Jäägu see muidugi igaühe enda uskuda, kes ja miks meid siia "istutas".
Vasta
#28
Ma arvan et Kayon suudab küll inimese kloonimist käivitada kui elus koopiamasin appi võtta.
Sellesr raeliitide värgist olen ma kuskil rääkinud, mulle jäi igatahes mulje, et nad kelkisid kui valmistasid sellest prantslasest oma paradiisis koopia ja pärast tema silma all hävitasid nagu tühipalja masina.
Ja et ta nägi seal kõigide gurude ja jumalate koopiaid elusatena sealhulgas ka Jeesust.
65 protsenti inimese genoomist on viiruste genoomid, inimene ilma viiruste ja bakterite koostööta ei elaks ilmselt päevagi, neil tegelastel on küll võimalik valmistada lihtne ainult füüsilist keha sisaldava geenijupi kloon aga see ei kopeeri inimest ja tema täielikku geneetikat. Võib olla on vaja maa neil pisikestel Jahvedel oma tarbeks üle võtta aga ei saa ilma inimesest tema enda jah sõnata vabaneda, siis pakutaksegi arengu ja ümbersünni asemel ühte keha mida seal kusagil üsna nõmedate tegevuste jaoks tarbida.
Sooviuitan see jahve üllitis läbi lugeda, Iisraeli nõudsid nad omale saatkonda.
Vasta
#29
(22-12-2004, 14:19 )Hallucigenia Kirjutas: Küsimus hingest on huvitav ... kust saab kloonitud olend hinge? Ma kuidagi nagu ei tihkaks DNA molekulile hinge omistada ... Kas spermatosoidil on hing? Munarakul? Kloonimisel viiakse kloonitud loode (saadud munaraku tuuma asendamisel kloonitava isendi rakutuumaga) mingis arengustaadiumis siiski emasolendi emakasse. Kas saaks asja "lõpuni", st sünnini katseklaasis läbi viia? Seni pole suudetud. Miks? Ei tea. Aga ehk seondub sellega ka asjaolu, et kloonitud olendite tervis pole just kiita - elavad vähe ja surevad ebaselgetel põhjustel (vt http://www.ornl.gov/sci/techresources/Hu...ning.shtml kloonimise ja sellega seotud riskide kohta). Ehk on siin põhjuseks hoopis "hingehädad" - et kui molekulaarbioloogia seisukohalt peaks kõik nagu korras olema, on asja see pool, mis seotud hinge saamise-loomise-ülekandega kloonimisel sootumaks paigast ära?
Oled kindel et selline asi nagu "hing" üldse olemas on? Kui ma viimati uurisin oli õhus palju küsimusi ja seletamatuid assju. Muideks kuna usa propageerib religiooni vaikselt ikka selliste youtube videote ja assjadega kus mingid "teadlased" istuvad tooli peal ja kahtlane muusika käib ning siis nad seal räägivad oma mingitest avastustest kuidas miski toimub inimesega mida ei anna veel seletada kuidagi. jne... Näitavad mingeid 3d aju simulatsioone ja mida iganes. Et ikka inimesed kes uurivad jõuaks ikka arvamusele et mingi jumalik asi toimub.... Neid ei maksa tõsiselt kunagi võtta. USA valitsust teades. Ning tagasi hinge teemale siis Isiklikult ei usu ma üldse et selline jamps olemas on. Teoreetiliselt kui hing oleks olemas siis millal inimene selle endale saaks, või on tal juba see olemas spermatosoidina? või >TEKIB< (lol) see kahe raku ühistumise ajal? Ja ütleme kui näiteks luuakse "AI" ehk Artificial Intelligence, kus siis selle hing tuleks? Seda oleks võimalik lülitada välja ja sisse ilma et midagi muutuks, kas see tähendab et iga kord lahkub hing masinast? Eks me näeme seda kui cleverbot vms aastate pärast tõeliselt targaks saab. Ja siiski rääkides inimestest, kui olekski võimalik mingeid hingega kehast välja rändeid (mingi astraal värk vms) korraldada, siis sa ilmselt ei mäletaks sellest midagi kuna tühjal hingel ei ole ju aju millega mäletada... ei ole tal silmi millega näha ega kõrvu millega kuulda. Ei soovi küll mingeid suuri hinge ja jumala huvilisi solvata kuid tõsi on see et mida rohkem sa internetist assja uurid, seda rohkem sulle mingit magicut ja jumalikke elukaid ja energja välju sisse söödetakse. Kohe näha kuidas terve see foorum on täis korralikku uurimustööd teinud kodanikke. Küll üks õpetab kase okstega vehkimist vaimu välja ajamiseks ja teine pajatab "uutest teadus avastustest" (khm USA) Ja nii edasi. Ma ei räägi et Jänkid kontrollivad kõke interneiti, kuid siiski suuremat osa inglise keelset materjali. Inglise keelt räägivad ikka päris paljud siis ongi tulemus selline. Ilmselt toimub see selle mõttega et inimestele mingi lootus anda et "see" ei ole ainult kõik ja inimestes jumala kartust tekitada et kõik inimeste "karjatamine" käest ära ei läheks. Muidu kõigil selline "YOLO" mõtlemine ja ei tea mis juhtuda võib. Igatahes kiitke heaks või pange pahaks, minu arvamus on siin.
Vasta
#30
Eneseeitus on kummaline asi.
Vasta
#31
Star scream, tutvu palun kõigepealt Hinge teemaga:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...light=Hing

Või tutvu sellega, mida meie esivanemad hingedest arvasid.
Vasta
#32
(26-07-2012, 00:13 )Müstik Kirjutas: Star scream, tutvu palun kõigepealt Hinge teemaga:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...light=Hing

Või tutvu sellega, mida meie esivanemad hingedest arvasid.
Ma olen sellega juba tutvunud mitmeid kordi, ning tõesti. Valus oli seda lugeda. Kohe alguses ei toimu mingit spekuleerimist ega arutlemist vaid juba lööb mõni tark oma "teadmised" lauale. Ja oleks need veel loogilised, oleks aktsepteeritav. Kuid see on ilmselge üle mõtlemisest tingitud ettekujutus. Fakt on see et kui sa näitad arsti juures olekul inimese peale ja küsid: "kus tal hing on?" Laiutatakse käsi peale iga viimse kui aparaadiga testimist. Ma tahaks teada kust kohast need "faktid" hingede kohta tulevad? Rahvas räägib seal nagu hing oleks mingi asi mis on vabalt teada igale usuhullule ja inimesele läbi google otsingu, kuid teadlased pole seda veel avastanud. Mis toimub? Loogiline seletus minu arvates on siiski see et inimene usub seda mis ta uskuda tahab(elu peale surma on tõesti ilusam mõte kui see et midagi ei ole) ning siis blokib välja kõik muu mis selle vastu seletab. Aju on palju keerulisem asi kui sa arvatagi võid ja võib panna sind arvama igasugu assju mida sa pärast ekslikult "kogemusteks astraal jamadega" segi võid ajada. Mõtle ise.

Ja esivanemate kohta nii palju et teadus/ühiskond areneb. Avastatakse uusi assju. Kauged esivanemad arvasid samuti et maa on lapik. Vaat mis välja tuli peale väikest teaduse arengut. Imelikul kombel ainuke asi mis ei ole tuhandete aastate jooksul arenenud on inimeste loogiliselt mõtlemine, Selle pärast ei funka ükski majandus süsteem kah. Kõik mis endale kasu toob lastakse teoks kuid mis tõestaks ühiskonnale parem ja loogilisem, kuid endale halvem pühitakse vaiba alla.
Vasta
#33
Igal ühel on õigus oma arvamusele.

Aga kuidas sa seletad näiteks selgeltnägijate võimet näha asju mida tavainimene ei näe. (kusjuures enamus neist näeb vaime kes neile inffi annavad). Ka minu naine oli enne hingede suhtes täielik skeptik. Peale saadet Venemaa selgeltnägijate tuleproov on ta hakanud kah oma seisukohti üle vaatama. Muidugi jääb alati ka võimalus, et tegu telesõuga.
Vasta
#34
(26-07-2012, 06:41 )soe1 Kirjutas: Igal ühel on õigus oma arvamusele.

Aga kuidas sa seletad näiteks selgeltnägijate võimet näha asju mida tavainimene ei näe. (kusjuures enamus neist näeb vaime kes neile inffi annavad). Ka minu naine oli enne hingede suhtes täielik skeptik. Peale saadet Venemaa selgeltnägijate tuleproov on ta hakanud kah oma seisukohti üle vaatama. Muidugi jääb alati ka võimalus, et tegu telesõuga.
No vastasid ise enda küsimusele. Ma kuulsin vist ka kunagi et see eesti oma oli kinni pandud. Vene oma kohta ei tea. Kuid eriti ei taha uskuda midagi mille kohta endal ega ka teadlastel AKTSEPTEERITAVAID tõendeid pole. Seda et kui tuleb üks selgeltnägija ja ütlebki mulle korralikult tulevikku (mitte seda klassikalist soolapuhurite horoskoobi jama) siis kindlasti usuks. Aga teema lihtsalt selline et ma ei ole väga kergeusklik. Kuidas inimene võib algul jumalat mitte uskuda kuid peale ühe raamatu lugemist uskuda. Mõelge. Endal kaob arvamus ära ja Hakkadki ajupesu omaks võtma. Siiski erinevalt mõnest ei ole mu mõte kinni selle arvamuse juures. Et nagu ennegi, kui tõend oemas siis ega ma vastu ei punni.
Vasta
#35
(26-07-2012, 10:05 )star scream Kirjutas: Kuid eriti ei taha uskuda midagi mille kohta endal ega ka teadlastel AKTSEPTEERITAVAID tõendeid pole.

Kas "Reporter" või "AK" on sinu jaoks aktsepteeritav?
Vasta
#36
(26-07-2012, 10:05 )star scream Kirjutas:
(26-07-2012, 06:41 )soe1 Kirjutas: Igal ühel on õigus oma arvamusele.

Aga kuidas sa seletad näiteks selgeltnägijate võimet näha asju mida tavainimene ei näe. (kusjuures enamus neist näeb vaime kes neile inffi annavad). Ka minu naine oli enne hingede suhtes täielik skeptik. Peale saadet Venemaa selgeltnägijate tuleproov on ta hakanud kah oma seisukohti üle vaatama. Muidugi jääb alati ka võimalus, et tegu telesõuga.
No vastasid ise enda küsimusele. Ma kuulsin vist ka kunagi et see eesti oma oli kinni pandud. Vene oma kohta ei tea. Kuid eriti ei taha uskuda midagi mille kohta endal ega ka teadlastel AKTSEPTEERITAVAID tõendeid pole. Seda et kui tuleb üks selgeltnägija ja ütlebki mulle korralikult tulevikku (mitte seda klassikalist soolapuhurite horoskoobi jama) siis kindlasti usuks. Aga teema lihtsalt selline et ma ei ole väga kergeusklik. Kuidas inimene võib algul jumalat mitte uskuda kuid peale ühe raamatu lugemist uskuda. Mõelge. Endal kaob arvamus ära ja Hakkadki ajupesu omaks võtma. Siiski erinevalt mõnest ei ole mu mõte kinni selle arvamuse juures. Et nagu ennegi, kui tõend oemas siis ega ma vastu ei punni.
Mulle on ennustatud tulevikku ette "kellaseppa" täpsusega.
Vasta
#37
(25-07-2012, 23:53 )Celtic Kirjutas: Eneseeitus on kummaline asi.
Mina ei näe enda samastamisel hingega mingit mõtet kuna hinge kohta öeldakse, et see rändab ühest elust teise ning nendest teistes eludes on kõik isikud erinevad, ehk mitte ükski neist ei ole see Mina kes ma praegu olen. Seega ei saa hinge eitades ka ennast eitada. Ja lõpuks: kui räägitakse biorobotitest, ehk inimestest kellel hinge sees ei ole, siis on ka alati võimalus, et see käib näiteks minu kohta ja seega on mul täielik õigus kahelda hinge olemasolus.
(26-07-2012, 06:41 )soe1 Kirjutas: Aga kuidas sa seletad näiteks selgeltnägijate võimet näha asju mida tavainimene ei näe. (kusjuures enamus neist näeb vaime kes neile inffi annavad).
Kas see teema ei sobi selleks? Ehk siis DNA, laineline geneetika, infoväli, antennid jmt seega inimestel on erinev võime infoväljast infot vastu võtta või tajuda.
Vasta
#38
(26-07-2012, 11:01 )Müstik Kirjutas:
(25-07-2012, 23:49 )star scream Kirjutas:
(22-12-2004, 14:19 )Hallucigenia Kirjutas: Küsimus hingest on huvitav ... kust saab kloonitud olend hinge? Ma kuidagi nagu ei tihkaks DNA molekulile hinge omistada ... Kas spermatosoidil on hing? Munarakul? Kloonimisel viiakse kloonitud loode (saadud munaraku tuuma asendamisel kloonitava isendi rakutuumaga) mingis arengustaadiumis siiski emasolendi emakasse. Kas saaks asja "lõpuni", st sünnini katseklaasis läbi viia? Seni pole suudetud. Miks? Ei tea. Aga ehk seondub sellega ka asjaolu, et kloonitud olendite tervis pole just kiita - elavad vähe ja surevad ebaselgetel põhjustel (vt http://www.ornl.gov/sci/techresources/Hu...ning.shtml kloonimise ja sellega seotud riskide kohta). Ehk on siin põhjuseks hoopis "hingehädad" - et kui molekulaarbioloogia seisukohalt peaks kõik nagu korras olema, on asja see pool, mis seotud hinge saamise-loomise-ülekandega kloonimisel sootumaks paigast ära?
Oled kindel et selline asi nagu "hing" üldse olemas on? Kui ma viimati uurisin oli õhus palju küsimusi ja seletamatuid assju. Muideks kuna usa propageerib religiooni vaikselt ikka selliste youtube videote ja assjadega kus mingid "teadlased" istuvad tooli peal ja kahtlane muusika käib ning siis nad seal räägivad oma mingitest avastustest kuidas miski toimub inimesega mida ei anna veel seletada kuidagi. jne... Näitavad mingeid 3d aju simulatsioone ja mida iganes.
Kuule jutt käib teemas siiski kloonimisest ja hinge olemasolus kahtlemisest. Pealegi võtsid antud tsitaadi foorumis kunagi kirjutanud teadlaselt. Kas arvad, et oled teadlastest targem, et neile peale hüppad?
Äkki räägid meile midagi molekulaarbioloogiast ja kloonimisest? Hingede üle arutlemiseks on mitmeid erinevaid teemasid.
Vabandust kuid ma ei saa praegu täpselt aru, mida sa mõtled sellega et ma olen selle tsitaadi võtnud mingilt teadlaselt. Minu teoorjad on puhtalt enda järeldused ringi liikuvast materjalist. Mitte et vaatasin kunagi mingit youtube videot kus tüüp räägib et kõik on fake jms ja mina kopin tema juttu. Ja tõesti ei ole mul doktori kraadi ega tea ma molekulaar bioloogiast suurt midagi, aga sina ära tule siin rääkima mingist peenest bioloogiast ja füüsikast kui sa ei ole ise võtnud kätte mikroskoopi ja kinnitanud need "faktid" mida interneti "teadlased" sulle söötnud on. Oletan siiski et tarkusel ei ole loogiliselt mõtlemisega suurt pistmist. Ja anna andeks kui ma toon sisse natuke teisi teemasi toetamaks enda arvamust. Kuid ega ma ei saa iga teema alla ühe lauselisi postitusi jätta kellelegi vastates. Kuid vaata ise. Kui need kahtlase muusikaga dramaatilised youtube "dokumentaal filmid" ei jäta sinule mingit laste kujutlusvõime arendamiseks mõeldud muinasjutte siis ..... ma ei teagi... Usu neid siis kui tahad. Mina ütlen et mina neid ei usu ja kõik(enne korralikke tõendeid). Ega ma ei ole siia foorumisse teie kallal virisema tulnud, vaid tahan lihtsalt oma arvamust avaldada.
Vasta
#39
Kellel sügavam huvi kloonimise vastu, siis soovitan soojalt seda raamatut lugeda...
Vasta
#40
(27-07-2012, 11:59 )Müstik Kirjutas: star scream kirjutas:
Vabandust kuid ma ei saa praegu täpselt aru, mida sa mõtled sellega et ma olen selle tsitaadi võtnud mingilt teadlaselt. [/quote]

Sa tsiteerisid kasutajat Hallucigeniat ja tema on teadlane.
Soovitan enne kui kellegile peale kuskil hüppad, vaadata millal inimene viimati foorumit külastas. Kui näed, et inimene külastab foorumit regulaarselt, siis saad temaga ehk ka keskusteleda, aga soovitan soojalt: õpi enne ilma vigadeta kirjutamine selgeks.
Vaata ka mis aastal keegi midagi kirjutanud on.
[/quote]
Kui ta on teadlane. Paluks mõned tõendid kah lauale visata.
Vasta
#41
Ma kaifin star scream`i nagu vanasti.
Vasta
#42
(27-07-2012, 19:23 )Eithea Kirjutas: Ma kaifin star scream`i nagu vanasti.
võtan seda komplimendina.
Vasta
#43
Vabandan OT eest, kuid jäi silma:
(25-07-2012, 23:49 )star scream Kirjutas: ... kui olekski võimalik mingeid hingega kehast välja rändeid (mingi astraal värk vms) korraldada, siis sa ilmselt ei mäletaks sellest midagi kuna tühjal hingel ei ole ju aju millega mäletada... ei ole tal silmi millega näha ega kõrvu millega kuulda...

Mitte et ma teaksin hingedest midagi, aga Hing võib olla andmekandja ja signaal. Hinge infot on võimalik kodeerida ajus Ta ei pea midagi ise vaatama, nägema, kuulama. Kui on vaja kuulamise infot, siis teoorias on võimalik kodeeriast saadetud päring , mis muudab vastavalt päringu iseloomule oma infot, saata nähtamatul kujul tagasi kodeeriale. Kõige lihtsam näide on radar või kajalood. Olgu siis selleks väljundinfoks pilt heli või lõhn. see sõltub juba sellest millisele kodeeriale info suunatakse
Lisaks võib hing sisaldada väga palju infot. Ehk kui sa suudad olla osav scanner suudaksid sa lahti kodeerida enamuse sinu ümber õhus liikuvatest sms'idest, e-kirjadest jne jne. (ka praegu olen siin foorumis läbi 3G ühenduse ja saadan hunniku infot) Seega võib hingena välja saadetud infopakett jääda vabalt tiirlema kuhugi meie ümber ning mistahes shamaan või selgeltnägija (niiöelda siis scanner) suudab selle info vastu võtta ja läbi kodeerida.
Tuleb tunnistada, et tegelikult ei tea ju inimkond ikkagi suurt mütsigi kogu asjadest (mida targemaks me saame seda lollimad me tundume ja seda rohkem on avastada)

Vasta
#44
(27-07-2012, 19:17 )star scream Kirjutas: [quote='Müstik' pid='158504' dateline='1343383143']
star scream kirjutas:
Kui ta on teadlane. Paluks mõned tõendid kah lauale visata.
Tõendeid? Vanadel para-webi aegadel osales nimetatud isik ka para-webi kokkutulekutel, nii et igaüks vanadest olijaist teab, kellega tegu.
Ja eks viita ju tehtud teemad ja postitused ka kellega tegu.
Teema Hallucigenia teemad:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1178

Teemadesse otse enam ei saa, kuna vahepeal foorumit muudeti, aga kui kirjutad teema nime üles, leiad otsingu kaudu ka sind huvitavad teemad üles:
Muuseas, alati on võmalus inimesega, kes huvi pakub, ka uzu teel suhelda. Uzude teade tuleb ju paljudel ka isiklikule meili-aadressile. Iseasi, kas keegi on huvitatud sinuga rääkima teemal, mille kohta ta arvamust avaldas aastal 2004.
Vasta
#45
(28-07-2012, 13:09 )Müstik Kirjutas:
(27-07-2012, 19:17 )star scream Kirjutas: [quote='Müstik' pid='158504' dateline='1343383143']
star scream kirjutas:
Kui ta on teadlane. Paluks mõned tõendid kah lauale visata.
Tõendeid? Vanadel para-webi aegadel osales nimetatud isik ka para-webi kokkutulekutel, nii et igaüks vanadest olijaist teab, kellega tegu.
Ja eks viita ju tehtud teemad ja postitused ka kellega tegu.
Teema Hallucigenia teemad:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1178

Teemadesse otse enam ei saa, kuna vahepeal foorumit muudeti, aga kui kirjutad teema nime üles, leiad otsingu kaudu ka sind huvitavad teemad üles:
Muuseas, alati on võmalus inimesega, kes huvi pakub, ka uzu teel suhelda. Uzude teade tuleb ju paljudel ka isiklikule meili-aadressile. Iseasi, kas keegi on huvitatud sinuga rääkima teemal, mille kohta ta arvamust avaldas aastal 2004.
kas fakt et tema arvamus on aastaid tagasi kirja pandud, tähendab et ma ei või oma arvamust sellest väljendada? Ja tõendeid ei pea andma küsimise peale. Kui juba midagi oled avastanud ja usud siis paneks äkki kohe midaig juurde.
Vasta
#46
See teema on kloonimise kohta.
Teadlane kirjutas:
(25-07-2012, 23:49 )star scream Kirjutas: [quote='Hallucigenia' pid='11236' dateline='1103717953']
Küsimus hingest on huvitav ... kust saab kloonitud olend hinge?

Sina kirjutasid:

(25-07-2012, 23:49 )star scream Kirjutas: Oled kindel et selline asi nagu "hing" üldse olemas on? Kui ma viimati uurisin oli õhus palju küsimusi ja seletamatuid assju. Muideks kuna usa propageerib religiooni vaikselt ikka selliste youtube videote ja assjadega kus mingid "teadlased" istuvad tooli peal ja kahtlane muusika käib ning siis nad seal räägivad oma mingitest avastustest kuidas miski toimub inimesega mida ei anna veel seletada kuidagi. jne... Näitavad mingeid 3d aju simulatsioone ja mida iganes. Et ikka inimesed kes uurivad jõuaks ikka arvamusele et mingi jumalik asi toimub.... Neid ei maksa tõsiselt kunagi võtta.
Mina juhtisin lihtsalt tähelepanu sellele, et Hallucigenia ei pruugi sulle vastata, kuna ta kirjutas selle teksti palju aastaid tagasi. Samuti teadlased üldjuhul ei usu hinge olemasolu. Millised on Hallucigenia vaated, saadki teada kui oled tema teemad läbi lugenud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat