Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voodoo - kas tegelt ka?
#1
ehk siis... olen lugenud päris palju jutte siit foorumist. Ma ei saa aru, kuidas saab niipalju inimesi siukest asja uskuda. Ma ei taha kedagi niisama ärritada, vaid tahaks hoopis oma silmaga midagi näha/teha. Mõni tark inimene võiks anda ühe saidi, kust ma saaks sellega tutvuda. Lihtsalt tahaks targemaks saada selles vallas, mitte kurja teha.

Paluks mitte vastata nii, et kui sul asja pole, siis ole vait vms!

Unustasin mainida, et võiks ka eestikeelne olla. 7 aastat inglise keelt pole palju jusr juurde andnud...

Muudetud: 1-7-07 kell 12:40:16 hardo1990
Vasta
#2
Siin on infot, kuid see on inglise keelne.wink
Vasta
#3
on siis sellele mõni normaalne seletus ka või jääb seel vaid televiisori ekraani taha?
Vasta
#4
Mina usun sellist asja ja ma olen näinud ka . ((mind absoluutselt ei koti kas te mind usute või mitte))
Vasta
#5
Selle lingi taga peitub saate Traditsiooni tarkus osa Tiit Terasega, kus ta räägib needmisest ja sellega seotult voodoost.
http://www.klassikaraadio.ee/helid.php?m...6023&wma=0
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: hardo1990
ehk siis... olen lugenud päris palju jutte siit foorumist. Ma ei saa aru, kuidas saab niipalju inimesi siukest asja uskuda. Ma ei taha kedagi niisama ärritada, vaid tahaks hoopis oma silmaga midagi näha/teha. Mõni tark inimene võiks anda ühe saidi, kust ma saaks sellega tutvuda. Lihtsalt tahaks targemaks saada selles vallas, mitte kurja teha.

Paluks mitte vastata nii, et kui sul asja pole, siis ole vait vms!

Unustasin mainida, et võiks ka eestikeelne olla. 7 aastat inglise keelt pole palju jusr juurde andnud...

Muudetud: 1-7-07 kell 12:40:16 hardo1990

Tead mis, paramaailmas ei saagi oma silm kuningas olla...Kas usud või ei usu oma asi, ja et sa seitsme aastaga pole inglise keelt selgeks saanud näitab, et sul ei puudud ainult inteligents vaid ka arukus.
P.s Kuid vähemalt ühe asjaga sa mööda ei pannud...Küsija suu pihta ei löödaSmile
Vasta
#7
kle iiris, sa ise ka näed mida sa kirjutad?
algul ütled et mul puudub arukus ja hiljem ütled et küsija suupihta ei lööda.

mingieid mõttetuid kommentaare ma siia et oota

tänx thorondor, kuid ka see pole see mida ma otsin... see mees räägib rohkem kui saatejuht. Suure jutuga mehi on palju. loogiline oleks kui saatejuht pinniks külaliselt neid sõnu suust..aga vähe loota saab et selline üldse saatessegi ilmuks.

ju siis on asjagi lood nii et THIS MYTH IS BUSTED!!!!



või leidub veel midagi?
Vasta
#8
Mingit müüti sa siin nii lihtsalt ei busti. Nii käibki, et inimesed usuvad midagi ja kui sind uskuma ei panda küsimise peale siis see on järelikult väljamõeldis?

Iiiris mulle koolis ka õpetati saksa keelt 10 aastat ja ma ei saanud selgeks. Need, kes said vaatasid Pro 7 vms või siis tõesti tahtsid saada. Sellegipoolest ei pea vähem intelligentsem või arukam nüüd olema.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: hardo1990
Ma ei saa aru, kuidas saab niipalju inimesi siukest asja uskuda. Ma ei taha kedagi niisama ärritada, vaid tahaks hoopis oma silmaga midagi näha/teha. Mõni tark inimene võiks anda ühe saidi, kust ma saaks sellega tutvuda. Lihtsalt tahaks targemaks saada selles vallas, mitte kurja teha.

Oma silmaga nägemiseks peaksid siis vast rändama sinna, kus veel kasutatakse traditsioonilist voduni... sest igasugu uusaja nukutorkijad on lihtsalt wannabed kes tahavad "lahedad" olla.

Kusjuures nukutorkimine on üldse väga väike osa sellest usust, meieni jõudnud just tänu tüüpilistele 60ndate jänkifilmide kaudu.
Pööbel vajab ju tsirkust.

Voodoo materjale on aga raske kätte saada ja neid õppida, kuna tegemist ei ole väljapoole suunatud usundiga, vaid millegagi, mida kantakse edasi suulise pärandi kaudu.
Vasta
#10
foorumil on jah see loll omadus et fakte jääb väheks.
Vasta
#11
Mina olen alati uskunud, et kui mu aura on minust kõrgem siis keegi ei saa mulle keegi mulle midagi teha needuste või siis voodoo nukkudega...

Muudetud: 13-11-07 kell 13:31:30 Hope
Vasta
#12
Mida see tähendab, et kui aura on kõrgem?
Vasta
#13
Kõrgem veel kui ladvad puul...
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Kõrgem veel kui ladvad puul...

Smile

Muudetud: 13-11-07 kell 13:51:37 Hope
Vasta
#15
Ise oled level 4 ja siis aura on level 5?
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Ise oled level 4 ja siis aura on level 5?

Tore kui Sind naerma ajan! Aga kui tahad siis jah võta seda kui nii,et Sina oled level 4 ja Su aura on level 5.

Muudetud: 13-11-07 kell 14:14:53 Hope
Vasta
#17
Ma ei naera. Minu jaoks sama arusaamatu kui, et hing on vaimust kõrgem või südame chakra on kõrgem kui kolmas silm.
Vasta
#18
Eiei... eristada tuleks sõnu kõrgem ja kõrgemal

Aga kui aura on sinust kõrgem siis on oht et ta kukub sulle peale.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Eiei... eristada tuleks sõnu kõrgem ja kõrgemal

Aga kui aura on sinust kõrgem siis on oht et ta kukub sulle peale.

Hoian seda meeles Smile kui kukub peale siis tuletan Sinu sõnu meelde wink
Vasta
#20


Nõiasaade 4 voodoonõid Raul Hunt
Vasta
#21
(28-09-2020, 18:41 )Eithea Kirjutas:

Nõiasaade 4 voodoonõid Raul Hunt
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Huvitav, kumb neist kahest ses esitletud videos nõid on?

Tean nägupidi ja ka tere kaudu mitut, kes meditsiini järgi ja vanuse poolest peaksid olema viletsad, kuid on uskumatult noore kehaga. Nende andmeid ma ei lekita netisse mitte kunagi enam.
Vasta
#22
(30-09-2020, 01:28 )isemaag Kirjutas:
(28-09-2020, 18:41 )Eithea Kirjutas:

Nõiasaade 4 voodoonõid Raul Hunt
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Huvitav, kumb neist kahest ses esitletud videos nõid on?

Tean nägupidi ja ka tere kaudu mitut, kes meditsiini järgi ja vanuse poolest peaksid olema viletsad, kuid on uskumatult noore kehaga. Nende andmeid ma ei lekita netisse mitte kunagi enam.
Raul ehk see kondimütsiga nimetab end voodoonõiaks, teine vist ka teeb miskit.
Vasta
#23
(30-09-2020, 06:33 )Eithea Kirjutas:
(30-09-2020, 01:28 )isemaag Kirjutas:
(28-09-2020, 18:41 )Eithea Kirjutas:

Nõiasaade 4 voodoonõid Raul Hunt
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Huvitav, kumb neist kahest ses esitletud videos nõid on?

Tean nägupidi ja ka tere kaudu mitut, kes meditsiini järgi ja vanuse poolest peaksid olema viletsad, kuid on uskumatult noore kehaga. Nende andmeid ma ei lekita netisse mitte kunagi enam.
Raul ehk see kondimütsiga nimetab end voodoonõiaks, teine vist ka teeb miskit.
Miks isikutest saladust teha? Kas vampiirid? Tegelikult kõik me teame neist ühte ja siin pole mingit "saladust" meie idanaabri surematu president v.v. putin. Vanus 65 aga näeb välja alla 40-ne!
Vasta
#24
(30-09-2020, 12:43 )xcad Kirjutas: Miks isikutest saladust teha? Kas vampiirid? Tegelikult kõik me teame neist ühte ja siin pole mingit "saladust" meie idanaabri surematu president v.v. putin. Vanus 65 aga näeb välja alla 40-ne!
Ei näe ta midagi 40 välja, vaata, tee silm lahti, no kaugelt on ju näha üks ära lõigutu botoxi süsti paistetus.
Vasta
#25
(30-09-2020, 12:43 )xcad Kirjutas:
(30-09-2020, 06:33 )Eithea Kirjutas:
(30-09-2020, 01:28 )isemaag Kirjutas:
(28-09-2020, 18:41 )Eithea Kirjutas:

Nõiasaade 4 voodoonõid Raul Hunt
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Huvitav, kumb neist kahest ses esitletud videos nõid on?

Tean nägupidi ja ka tere kaudu mitut, kes meditsiini järgi ja vanuse poolest peaksid olema viletsad, kuid on uskumatult noore kehaga. Nende andmeid ma ei lekita netisse mitte kunagi enam.
Raul ehk see kondimütsiga nimetab end voodoonõiaks, teine vist ka teeb miskit.
Miks isikutest saladust teha? Kas vampiirid? Tegelikult kõik me teame neist ühte ja siin pole mingit "saladust" meie idanaabri surematu president v.v. putin. Vanus 65 aga näeb välja alla 40-ne!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VASTAN: Isikute ametlik vanus on 65+. Väliselt vaadatuina ja liikumise poolest alla ametliku 30 vanuse. Nad on ravijad või lihtsalt inimesed. Saladust pole teinud, kuid milleks sigade ette pärleid loopida, hakatakse neid painama seslaadis et oioionsellinehädameesjättismahaapalunkastesaateennustadaaa, kastesaatetehaaa armumaagiat, kõige vingem ikka on olnud et kassaateneedustpannaaaa. Igavesti marudaid küsimusi on laekunud. Pange ise needust, internett neist õpetusist kubiseb, õige Kuu faasi saate internetist välja printida ja joonistage tolle pildi peale, õge tähekaart samuti on välja prinditav. See viimane on Nali minu poolt Kergestiusklike jaoks. Ma ei ole kristlane ja posimisega ei tegele. Kui tarbida märkisid, tuleb mõista nende jõudu, muidu nad ei hakka toimima või toimetavad midagi omatahtsi. Kõige etem on luua oma märkide kooslus ja laadida tegevuseks, hiljem pole kellegi peale kaevata et halvasti tehti.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas halvaga võib teha head? Lynx Titan 49 7,746 19-10-2021, 04:27
Viimane postitus: lumm
  Altai šamanism, kas kristlus on saatanast? VironShaman 52 20,499 12-12-2019, 13:31
Viimane postitus: Mannu
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,641 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Kas Jeesus oli reaalselt olemas ? Metamorphosis 158 72,786 31-03-2018, 00:38
Viimane postitus: seenetoorik
  Nostrodamuse Anglomois kuningas kas V.Putin,D.Trump või keegi kolmas? Punahabe 9 5,291 27-01-2018, 13:01
Viimane postitus: Punahabe
  Kas juudid on rahvus? Raul 43 17,728 07-09-2017, 07:45
Viimane postitus: NelliN2
  Voodoo nukk bossanova 58 30,692 25-08-2014, 17:53
Viimane postitus: jonnipunn
  Kas päkapikud on vajalikud lastele? Ken 13 6,473 24-12-2013, 14:37
Viimane postitus: Heakuulaja
  Kas te usute voodoo värki? calitry 57 25,239 12-02-2013, 21:35
Viimane postitus: lahendused
  Kas oled ebausklik? Norwain 46 17,684 20-08-2011, 15:03
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat