Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meelte kontrollimine
#1
Kas teil ei teki vahest tunnet, et kui v2ga pingutades keskenduda yhe suvalise inimese meelele. Yksk6ik kus. Trollis, t2naval, kodus. Proovides selle inimese meelde sisendada midagi. R22kida, k2skida, siis see inimene kuuleb enda peas seda? N2iteks proovige trollis seistes yhele istuvale inimesele telepaatia abil 6elda, et ta vaataks teile otsa. Kas vaatab? Kas teeb kasv6i imelikku n2gu, nagu kuuleks asju enda peas? Paistab v2hemalt n2rvi minevat?
Vasta
#2
sul endal on see õnnestunud?

teoreetiliselt on see võimalik ja teadja inimesed väidavad, et nii ongi. tuleb endas see anne leida ja seda arendada
Vasta
#3
p2riselt? hmm. ei mul on vaevu see 6nnestunud. need v6ivad vabalt juhused ka olla. ja arvatavasti olidki. kuigi p2ris tihti ilmutavad need inimesed, kelle peal proovin v2hemalt mingisugustki m2rki, n2iteks h2irivus. Paneb m6tlema...
Vasta
#4
Kas sa ise ei ole siis kunagi tunnetanud ( kasvõi selja tagant ),et keegi sind jõllitab ? Arvan, et telepaatiaga ei ole sellel juhul miskit pistmist. Telepaatia on siis ( minu arvates ) kui sa mõtled kellegi peale kes on kaugel ntx välismaal, et mis ta teeb ja kus on ning kui tahad siis mõtle, et ta sulle helistaks ja siis see juhtubki. Minu juhtumi puhul ma ei peagi mõtlema, et ta peab mulle nüüd helistama vaid ta helistab ise ja ütleb, et tekkis tahtmine helistada....Vot.
Vasta
#5
telepaatia on inimese meelte vabalt ringi liikumine ajas ja ruumis. see v6ib olla yksk6ik mis asi, mis on seotud inimese meele r2ndamisega erinevatesse sihtpunktidesse (nt. sisse, v2lja teise inimese meelde) ning seda arendades peaks olema v6imalik erinevate meelte vaheline suhtlus, ilma nt. suud üldse avamata =D

[Muudetud: 12-3-2009 Firenze]
Vasta
#6
Ma tegin niimoodi ühes mängus sohki kunagi Laugh Mängisime nimemängu ja meie võistkonna võiduks oli tüdrukul A vaja öelda "Liis". Hakkasin tüdrukule A sisendama, et ta seda ütleks. Tavaliselt mõtles ta muidu kiiresti, aga seekord tundus nagu ta oleks pinges või midagi ja väga närvi läks ning viivitas ütlemisega väga kaua. Ja siis ütles "Liis".
Võis vabalt ka kokkusattumus olla, aga hea tunde andis ikka Laugh
Vasta
#7
tean. v2ga hea tunde. aga vahest tundub et see on m6tetu. lihtsalt mingi ettekujutus. unistus. kokkusattumused. sest p2ris sellist n2htust ikka ju ei saa, mis 2ra kindlustaks, et sul t6esti on see v6ime.
Vasta
#8
võime võimeks...
hüpoteetiline pakkumine: ütleme, et istud kellegagi ja soovid talle midagi sisendada, muuta tema hoiakut, suunata tema mõtteid vms. Et see soov õnnestuks, tuleb seda inimest igas mõttes jäljendada, keda suunata üritad - peegeldad tema asendit (mugavustunde tekitamiseks), hingad temaga samas rütmis ja lõpuks liigute mõlemad "sama laine" peal; nii on võimalik aru saada, millest inimene mõtleb ja seda siis oma tarbeks ära kasutada.
Anthony Robbinsi raamatus oli mäletamist mööda selline nõuanne. Loomulikult on olemas ka verbaalsed suunamise meetodid: NLP, Sugestsioon jpt.

ja kui ma õigesti aru sain, siis Firenze pidas teemat algatades silmas midagi sellist:
http://www.youtube.com/watch?v=FIW8R41F5Cs
Vasta
#9
Nüüd ma siis tean, miks vahest keegi lihtsalt ainiti vahib, imelik nägu peas... tegelt seda võib nimetada ka ahistamiseks.
Vasta
#10
Kellelegi millegi sisendamiseks ei ole vaja talle ilmtingimata otsa vaadata, piisab mõtlemisest.



Mul on üks kallis inimene, kellele omal ajal mõtlesin ning hetke pärast tuli temalt sõnum. Koos olles oli ta alati teadlik sellest, mida ma tal teha paluda tahan.
Vasta
#11
Lillian, see ei ole meelte kontrollimine... See on mõtete tajumine... wink
Kui seda kuidagi edasi arendad, siis on täenäoline, et suudad mõtteid lugeda...

Muudetud: 28-6-07 kell 15:49:49 Nazz
Vasta
#12
Ma ise mõtlesin ka, et viimane lõik kisub kuidagi veidi offtopicuks.


Aga kontrollimine, kas see võib olla see, kui mu ema tahab, et ma keedaks talle kohvi, kuid ei ütle seda mulle, aga ma tunnen, et peaks nüüd kööki minema ja kohvi keetma ning lähen teen selle ära, kuigi muidu ei viitsi antud hetkel sellega tegelda?
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Aga kontrollimine, kas see võib olla see, kui mu ema tahab, et ma keedaks talle kohvi, kuid ei ütle seda mulle, aga ma tunnen, et peaks nüüd kööki minema ja kohvi keetma ning lähen teen selle ära, kuigi muidu ei viitsi antud hetkel sellega tegelda?

vabalt.

Muudetud: 6-7-07 kell 01:03:58 Firenze
Vasta
#14
See kohvikeetgmise näide oli hea. Anda siis ''käsk'' midagi teha. Kuid on võimalik ka anda nö tühi signaal inimesele. See väljendub ''ohvri'' suuremas või vähesemas närvilisuses, ebakindlustundes. Muidugi ei mõju nö mõtete/käskude sisendamine kõikidele isikutele. Ma võrdleks seda hüpnoosiga- on kahte tüüpi inimesed, keda saab hüpnoosi viia ja keda ei saa. Ja selle vastu ei saa minuteada midagi ette võtta.

Kusjuures need isikud, keda ei saa hüpnotiseerida, on psühholoogiliselt ja vaimselt puhtamad ja tugevamad ning sotsiaalses vallas tunduvalt aktiivsemad. Nad ei suuda lhtsalt vastu võtta igasugu signaale.
See muidugi ei tähenda, et need vastuvõtlikud inimesed oleks mingid kääbikud. Kuid neil on suurem oht saada kääbikuks, kui nendel, kellest eelpool oli juttuLaugh

Muudetud: 6-7-07 kell 09:56:03 zepac
Vasta
#15
Seda meelte kontrollimist ja telepaatiat tunnen igapäevases elus kogu aeg, ma olen juba nii sees,et iga inimene kes on 2m raadiuses, selle mõtteid loen täiesti spontaanselt, on juhtumeid kus väli on suurem, ma ei tea millised on need võimed aga mõtete lugemine hakkab mulle juba närvidele käima, võõraste inimeste mõtted ei ole kõik nii ilusad, väga palju on vihkamist valu ja kannatust mida välja ei õelda.
Selline sai mu esimene postitus loodan,et siin on mõistev seltskond.
Vasta
#16
Sekhmet, kas lihtsalt tajud teiste mõtteid?
või suudad telepaatiliselt ise ka teistega suhelda?
Vasta
#17
Mingi 20% suudan suhelda, aga ka spontaanselt, on juhtund palju võõraid inimesi vastama mu küsimustele mida ma verbaalselt pole esitand, küsimused on olnud kogemata ja väga spetsiifilisedLaugh
Ma ei tea kas see on taju või mingi infoväljas jube kiire kohanemine, ei oska õelda.
Vasta
#18
Inimkatseid oleks huvitav teha...

Kas töötab ka kauge maa tagant?
Vasta
#19
Te arvate,et ma valetan või? Ma ei kiitle ma tunnen ennast sitasti, see väsitab, häid mõtteid on ka aga neid on nii vähe infotulv on muutnud ka uitmõtted negatiivseteks.
See on rõve kui loed neid mõtteid, enamus on nii isekad, nii enesekesksed, kes unistab kasutatud jeebis kes naabrimehe naisest.
Vasta
#20
Sekhmet... mõnes eelmises elus oled varastanud/omastanud kellegi nõia nägemise.
Selles elus nüüd vaevled oskamatuse käes neid võimeid kontrollida... tavaliselt tuleb see, siis kui pole ise õpitud neid võimeid eneses looma.
Vasta
#21
mina ei varasta võõrst vara, see on mulle mittevajalik, ma ei taha midagi arendadaLaugh ma tahan olla inimene tavaline inimene
äkki see on mu ülesanne
Muudetud: 6-7-07 kell 15:12:50 Sekhmet

Muudetud: 6-7-07 kell 15:13:16 Sekhmet
Vasta
#22
Ent ometi sa vaevled võõra vara koorma all...
Vasta
#23
ma olen käinud nõidade juures, keegi pole õelnud, et ma varastand olen midagi, nad ei ole isegi aru saanud sellest, või on vaikind asjast, mis on õeldud,et mu emal on midagi, mis pole hea.

Muudetud: 6-7-07 kell 15:15:34 Sekhmet

Muudetud: 6-7-07 kell 15:16:13 Sekhmet

Muudetud: 6-7-07 kell 15:17:06 Sekhmet
Vasta
#24
Tänapäevaste nõiahakatyiste probleem ongi see, et vaadeldakse keskkonda ja sinu vanemaid, aga keegi ei julge sulle öelda, et tegelikult oled alati ise oma hädades süüdi. St. probleemi allikas asub sinu enese sees.

Soovitaks lihtsalt ette võtta väike rännak sinna ellu ja välja uurida, miks ja kuidas sa need oskused omandasid, kuidas saaks njeed oskused tagastada omanikule...

Me sünnime siia ilma oma kindlate ülesannetega ning me ei saa endaga kaasa mitte ühtegi kasutut või puudulikku oskust. Kui minu selle elu eesmärgiks oleks mulla kaevamine, siis ei sünniks ma tangidega vaid labidaga. Ülekantud tähenduses siis Laugh

Oskused, mida me pole ise omandanud hakkavad meid segama ning segavad senikaua kuni me neist kas lahti laseme või siis õpime neid kasutama. Ent see viimane varjant võib võtta aega mitmeid elusi...
Vasta
#25
Mul jäi kohe selline tunne,et Sina firenze oled kade sekhmmeti võimete pärastBleh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat