Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendeldamine. (?27.06?)
#51
Mul käis õde terve õhtu kahekroonine peopeal, ise näost särades, ringi.
Vasta
#52
Ka minul oli tore õhtu, kuigi pärast olin nii väsinud, et tahtsin jälle ringiga koju minna. Kutsud oli ka sõbralikud. Ma Nazzi käest küsisin, kui tulime, et kas Kadril koeri ka on.Ta ütles, et on aga sõbralikud ja lõpuks lisas, et aial on igatahes silt kuri koer.Ma lootsin, et ta teeb nalja. Minu arvates on koerad nii ettearvamatud. Ma eelistan kasse. Endal on mul lühikarvaline angoora jänes, kes sai aastaseks.
Seda rahaga asja proovisin ka. Käsi läks päris kuumaks. Mõtlesin jälle kaarte laduma hakkata nagu varem...vaatab kuidas läheb.

Ma tänan Kadri sooja ja meeldiva vastuvõtu eest. Nazzi, kes mind kohale kutsus. Tomi, kes mind pärast kesklinna sõidutas ja kõik teisi toreda seltskonna eestSmile
Vasta
#53
Ma sain pendeldamise alal hiljuti huvitava kogemuse. Nimelt Kalmar Kalam oma privaatfoorumis (kus ka mina olen) pani üles teate, et "erakorraline olukord, foorumi liikmetel paluks koguneda seal ja seal sel ja sel ajal blablablaa". Kuid kuna ta on ise korduvalt oma õpilastele toonitanud, et mistahes asja puhul saab vajaliku info ka pendliga kätte, siis otsustasin taas sel alal katse teha. Nimelt võtsin pendli näppu ja esitasin 2 küsimust: esiteks, et kas see "erakorraline olukord" puudutab kuidagi mind ja teiseks, et kas ma saaksin Kalamilt endalt selle kohta lähemalt kuulda. Pendel andis mõlemale küsimusele vastuseks kindla "ei". Edasi võtsin pihku telefoni ja helistasin Kalamile endale, oma pendlitesti muidugi ei maininud, lihtsalt küsisin temalt needsamad 2 küsimust. Ning Kalamilt tulid samad vastused, mille mu pendel enne helistamist andis. Huvitav, eks ole - aga siiski minu arvates veel pendlit 100% usaldatavaks ei tee. Kui aga teatud nurga alt vaadata, siis pole ju ükski meil kasutatav uurimismeetod täiesti usaldusväärne, seega saame vaid neid meetodeid omavahel umbkaudselt võrrelda...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat