Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas skorpionid on halvad inimesed?
#26
Horoskoobi järgi ei saa lahterdada inimesi heaks või halvaks. Teatud tähtkujus sündinud inimestel on lihtsalt teatud iseloomujooned, mis olenevalt isendist vähem või rohkem avalduvad. See, kas need iseloomujooned on head või halvad, sõltub juba teisest inimesest, kes neid oma standardite järgi hindama kukub.

Ise olen täheldanud, et skorpionid suudavad tõesti valusalt salvata, kuid arvan, et see mõjub mulle nii, sest ma ise olen lihtsalt kergemini haavuv inimene. Tundub, et see, kui kuri skorpion sinuga on, sõltub ka sellest, mis tasandil sa temaga suhtled. Olen nii mõnegi inimese pärast mõelnud, et kõik skorpionid tuleks kaljult alla visata. Samas on minu parim sõber skorpion. Kui elukaaslane välja arvata, ei tea ma temast toredamat inimest.

Inimesed, kes skorpione kohe halbadeks inimesteks peavad või mõnes teises tähtkujus inimest automaatselt paremaks, peaksid seda horoskoobiasja pisut rohkem ja tõsisemalt uurima ja siis alles järeldusi tegema hakkama.
Vasta
#27
Ise olen ka skorpion ja kui keegi hakkab ütlema, et noh halb iseloom on skorpionidel siis ikka naeran selle peale.
Vasta
#28
ma olen skorpion..ma kll mingi eriline ylbik ple enda arust..LaughHalb kaa pole wink Vb. mõned on , aga mitte mina , ja mu parim sõbranna on ka skorpion. Ta ple yldse halbwink
Vasta
#29
Ei ole halvad inimesed,aga lihtsalt mõnede tähtkujudega mittesobivus ja kardinaalsed iseloomu jooned võivad tuua olukordi,kus üks või teine inimene saab haiget sellise asja pärast,mida skorpion peab tühiseks.Mingid seaduspärasused siin on,aga ei tähenda tingimata halba.
Vasta
#30
Mina olen kuulnud, et skorpionid pidavat olema väga lahke südamega.
Vasta
#31
Skorpion on inimene, kes praktiliselt alati saab oma tahtmise.


Raul (skorpion)
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Mina olen kuulnud, et skorpionid pidavat olema väga lahke südamega.

Ma olen ka ise skorpion, aga tõesti, see peab üldjuhul paika (H).
Tean paljusid lahkeid skorpione wink.
Vasta
#33
horoskoopi ei tasu alati uskuda. Minu vanemad on skorpionid ja nad on nii megad! parimad inimesed minu maailmas Smile
Vasta
#34
horoskoobid on tavalised muinasjutud, mille paikapidamatust on korduvalt tõestatud.

veidike lugemist ka siit http://www.skeptik.ee/index.php/2008/01/...ast-osa-1/

aga...estkitty, miks sa oma vanuse 4a vanemaks oled valetanud?

Muudetud: 6-3-08 kell 23:29:36 Jason
Vasta
#35
Eks see ajalehe horoskoopide järgi üldise hinnangu andmine tavaline ole. Sõltub allikast.

Muudetud: 6-3-08 kell 22:26:35 Thorondor
Vasta
#36
See on tegelt naljakas, kuidas siin skorpionid end kiidavad ;D Et nemad ei ole halvad inimesed ja värki ;D Ega hull ka endale tunnista et ta hull on wink
Aga muidu eks see olene ka selle inimese tähtkujust, kellele tundub, et skorpion on halb - st et ühed sobivad skorpionitega ja osad mitte. Skorpionid on muidu toredad tegelased, aga niikaua kuni ta ükskord sulle selja pöörab - sedagi väga valusalt.
Ise olen ma lõvi, ja lugedes oma tähtkuju üldiseloomustusi, võin öelda et kuskil 90% läheb sellest minuga kokku, vb on kokkusattumus, vb mitte. Aga olen täheldanud et ka teiste lõvidega on mul väga sarnane iseloom, ja teised lõvid on ka need, kellega ma kõigeparemini läbi saan.
Vasta
#37
Ma arvan, et horoskoobi järgi ei saa küll eriti iseloomu määrata. Mina olen ka skorpion ja üsna hea inimene. Laugh Ja ma olen paljudest skorpionitest väga erinev, niiet ei ole nii, et kõik sama horoskoobiga inimesed on sarnased, või nii...
Vasta
#38
Skorpionid ei ole halvad inimesed.
Ma arvan, et neil on kohati nagu mask ees.

Ma tean, et skorpionid võivad olla kõige vastikumad inimesed maailmas, AGA. See on kas kättemaksuhimu või tõesti mingi viha, mis sellel märgil sinu vastu võib olla. Kuna nad on fikseeritud märk üldiselt, siis ka viha kestab neil kaua.
On ka erandeid loomulikult.

Muudetud: 13-10-08 kell 21:27:34 WickedMe
Vasta
#39
Skorpionitel puudub sotsiaalne filter, nad ütlevad mis sülg suhu toob.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Skorpionitel puudub sotsiaalne filter, nad ütlevad mis sülg suhu toob.


See ei ole ainult Skorpionite probleem. "Kannatan" sama tõve all.
Aga esialgu põhjust muretsemiseks ei näe.
Parem karm tõde kui magus vale.

Muudetud: 14-10-08 kell 11:59:33 excubitoris
Vasta
#41
Mu elukaaslasest skorpionil on sotsiaalne filter olemas ja töötab edukalt, mida aga ei saa minu kohta öelda (veevalaja). Olen täheldanud, et skorpionid (minu tutvusringkonnas) on pigem silmakirjalikud ja valivad väga hoolega, kellele ja mida nad ütlevad. Omakasu on peaaegu alati mängus. Väga head diplomaadid ja veenajad. Erand on vihane skorpion-see ütleb kõik välja, mis öelda on, ja rohkemgi veel. Aga nii on vist enamike inimestega, kui nad vihased on Smile
Vasta
#42
Tsitaat:Inimesed, kes skorpione kohe halbadeks inimesteks peavad või mõnes teises tähtkujus inimest automaatselt paremaks, peaksid seda horoskoobiasja pisut rohkem ja tõsisemalt uurima ja siis alles järeldusi tegema hakkama.

Ainult päikesemärgi järgi määratleda inimese iseloomu on väga ennatlik ja mõttetu.Juba ühel ja samal aastal Skorpioni märgis sündinuid on näiteks Eestis palju ja neid nüüd ühe vitsaga iseloomustada ei saa kuidagi, mis siis veel rääkida terves maailmas sündinuid.
Kui ei arvestata teisi planeete, kohta ja kellaaega, tõusumärki ning muid tegureid (suguvõsa geneetika, kultuuri tausta, kasvatust, inimese arenguastmest jpm), siis ei saa mingit ligilähedastki pilti inimesest ainult Päikesemärgi järgi.
Ja horoskoobi lahtiseletamine eeldab dialoogi tellija ja astroloogi vahel, mitte monoloogi. Et aga iga astroloog seletab ühe ja sama inimese sünnikaarti erinevalt, tuleneb ka tema tajumise ning tunnetuse tasemest.
Päevahoroskoope ajalehtedes võiks võtta kui meelelahutust ja väga-väga üldist päeva iseloomustust.

Muudetud: 15-10-08 kell 00:30:23 Celtic
Vasta
#43
Inimesi määran pigem olemuse kui horoskoobi järgi. Kuigi mis seal salata, et isiklikus kogemuses saan halvemini läbi jääradega.
Vasta
#44
Üks tohutult tore ja andekas inimene on SKOPRION !! Niiet ma ei usu et nad halvad on, samas ma ka ei tunne endaarust ühtegi teist skoprioniLaugh ise olen ambur nii et napilt pole ma skoprion.
Vasta
#45
mu elukaaslane on skorpion, vahepeal nagu uss teinekord ülihea jälle, no võta sa kinni, ise olen lõvi aga ega ma isegi mingi priimus pole, kuigi püüan lihvida oma teravaid nurki
Vasta
#46
Kusjuures, skorpion (naissoost, nagu minagi) on üks ainsamaid võõraid inimesi, kes on mulle kallale tulnud (ühe solvangu pärast, me olime tülis siis).
Ma siiamaani ei suuda seda uskuda. Ja see on mul siiani meeles, kuigi ma olen kaksikud ja ma andestan kõik. Ma unustan kõik.

Minuarust on füüsiline vägivald juba midagi nii suurt, et kui seda joont juba võõrale inimesele näitad, siis... Ma tõesti ei tea. Ta on varem ka teistele inimestele kallale läinud, ning tihti läheb päris tõsiseks kakluseks.

Asi on kindlasti ka selles, et skorpionid ei häbene ennast eriti, näitavad enda iseloomu julgelt maailmale. Nad ei ole vist eriti sellised, et kui ründavad teist inimest (vaimselt või füüsiliselt), siis ega nad pärast ei kahetse.
Vasta
#47
Ega iga inimene on erinev ja koike uhe moodupuuga ka votta ei saa vot ... aga, kui keegi oskab oelda, siis huvi pärast kusin, et kuidas sujub läbisaamine neitsi ja jäära vahel.

[Muudetud: 2-18-2009 Spirit007]
Vasta
#48
Kui mina olen horoskoopi lugenud siis pooled asjad on täppi ikka läinud Laugh ... ... Suht ikka pooled on täppi läinud aga siiski osad ei ole ....

Ma ei usu, et skorpionid on halvad, sest mul osad sõbrad on skorpioni tähtkujust ja nad pole halvad inimesed
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salapärased inimesed. Müstik 49 28,375 10-03-2024, 18:57
Viimane postitus: Mannu
  Inimesed tulevikus Anonymous 84 26,965 17-06-2022, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Kas giljotineeritud pea elab edasi? Nielander 33 17,132 03-12-2020, 19:24
Viimane postitus: xcad
  Tavalised inimesed vs erilised inimesed Sekhmet 26 7,025 19-11-2020, 16:02
Viimane postitus: Aadu66
  Kas Sa oled sünesteetik? Hallucigenia 43 22,967 30-05-2020, 20:15
Viimane postitus: Mannu
  Miks on inimesed kurjad? das 31 15,207 21-12-2019, 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Inimmõistus - kas parem kui arvuti ? Celtic 51 17,313 19-01-2018, 09:42
Viimane postitus: pikksukk
  Kadunuks jäänud inimesed. Müstik 70 39,181 25-11-2017, 13:17
Viimane postitus: Müstik
  Vägivaldsed inimesed Ichigo 13 6,546 27-02-2015, 16:19
Viimane postitus: Minaelan
  Kas sünnimärkide asetusel on mingit tähendust ? 8-0 1 2,352 31-01-2015, 01:47
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat