Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Final Countdown
#1
21. detsembrini 2012
on jäänud


692

Seda mahalugemist saab vaadata ka siit:

http://www.timeanddate.com/counters/cust...=0&p0=1392

päeva.

Re: 2012 (Wikipedia)
Re: Midagi suurt (Para-Web)

edit: kell õigeks keeratud

Muudetud: 17-8-08 kell 22:01:31 Hallucigenia


[Muudetud: 1-26-2010 Cassiopeia]

[Muudetud: 1-26-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Väga hea teave!
Nüüd tean täpselt mitu päeva veel on jäänud enda tõsivaimseks arenguks ja ikka selleks, et paremale tasandile pääseda.
Vasta
#3
asi meenutab neid jehoovatunnistajate viimsepäevaennustusi, mida 100a tagasi ridamisi järjest tuli...

ole mistahes usklik, ilma "viimsepäevata" ei saa ikka kuidagi hakkama.

Muudetud: 20-4-07 kell 14:40:16 Jason
Vasta
#4
No kuulge... 2000 pidi juba maailma lõpp olema, sellel numbrind on isegi veel rohkem tähendust, kui mingil 2012... Miks peaks see 2012 siis midagi aastast 2000 erinema...
Muidugi olen ka mina üks nendest, kes ei välista seda, et siis tuleb maailmalõpp, kuid ära keerata ka ei tasu sellest... (see ei tähenda, et viitan sellele, et keegi seda juba teind on)
Vasta
#5
Vat on ikka küll erinevusi aastal 2000 ja aastal 2012!
Mina näiteks ei juhtunudki enne aastat 2000 lugema ühtli tõsiselt võetavat maailmalõpu ennustust, küll aga igasugu katastroofide kohta, mis enamus ongi tõeks läinud ja juba ära olnud ja tuleb veelgi.
Sa Nazz ei ole vist läbi lugenud seda teemat:

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...3#pid37913

Seal nimelt kirjas, et nii maiad kui inkad ennustasid aastaks 2012 ette suuri globaalseid muutusi Maal.
Vasta
#6
Tänan... See paneb jah kuidagi teist moodi mõtlema... Laugh
Ma polegi igale poole siin jõudnud, kuna pole otsest huvi sinna olnud...
Vasta
#7
Arlich (tänu talle) viitas ühele viimsepäevakellale, kus peal tiksuvad ka sekundid. Päevade arv pisut erineb selle teema algu toodust, aga esialgu pole vast suurt muret, kas paari tuhande juures päev ees või taga. 2012 aasta detsembri keskel võib lugu muidugi teine olla (eeldusel, et te kõike seda usute). Aga kui tahate neid (või muid) päevi ise kalkuleerida mingite suvaliste kuupäevade vahel, siis tõuseb abi siit.
Vasta
#8
mind uhvitab, kes hakkab seda suurt punast neljakohalist numbrit järgi jäänud 5 aasta jooksul uuendama. Ei saa ju iganenud infol lasta seisma jääda siia niisama.

TLoodan, et maailm saab üle oma viimsest päevast, ehk jääb tulemata ja saame endist viisi/uut viisi edasi elada siin planeedil Maa, kõik koos ja õnnelikult.
Vasta
#9
"kõik koos ja õnnelikult"

see kõlab kahtlaselt muinasjutuliselt.
Laugh
Vasta
#10
Eks hakkame siis hirmuga vaatama, et kuidas 2012 aasta lõpp järjest lähemale tiksub...
Vasta
#11
selline versioon siis lõpupäevast...
http://youtube.com/watch?v=TicG6sDluSE&feature=related
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Molekul2012
selline versioon siis lõpupäevast...
http://youtube.com/watch?v=TicG6sDluSE&feature=related

Ehm... See video hirmutas mind ära ja vot siukest maailma lõppu ma küll ei ootaks!

http://youtube.com/watch?v=11iCmzGnOI8&feature=related
Siin jälle tuuakse näiteid mis põhjustavad/võivad põhjustada maailma lõppu.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Molekul2012
selline versioon siis lõpupäevast...
http://youtube.com/watch?v=TicG6sDluSE&feature=related
Irw, see oli nagu Pluto oleks Maale kukkunud.
[Pilt: earth1.jpg]

Hope'i viidatud video näitas efektiivselt inimese ennasthävitavat loomust... kõik nagu teavad tulmustest, kuid selle heaks ei võeta midagi ette. Huvitav miks? (see küsimus oli esitatud pigem retooriliselt, kui et tegelikult vastust otsivana...)

Muudetud: 26-11-07 kell 14:24:51 elis
Vasta
#14
videos esitatud võimalus on ainult teoreetiline, praktiliselt sellise asja juhtumine on praktiliselt välistatud
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Tsitaat:Algselt postitas: Molekul2012
selline versioon siis lõpupäevast...
http://youtube.com/watch?v=TicG6sDluSE&feature=related
Irw, see oli nagu Pluto oleks Maale kukkunud.
[Pilt: earth1.jpg]

Hope'i viidatud video näitas efektiivselt inimese ennasthävitavat loomust... kõik nagu teavad tulmustest, kuid selle heaks ei võeta midagi ette. Huvitav miks? (see küsimus oli esitatud pigem retooriliselt, kui et tegelikult vastust otsivana...)

Muudetud: 26-11-07 kell 14:24:51 elis



Inimesed on nii egostlikud! Mõtlevad, et "Ah nagunii ma suren ennem ära, et mida see minusse siis puutub?" kuid nagu viimaste aastate jooksul on näha olnud on igast loodus katastroofe olnud aina sagedamini ja sagedamini! Kõik need asjad justkui 'arenevad' tohutu kiirusega seega ei maksa mõelda, et "Oh minu elu jooksul seda nagu nii ei juhtu" tänapäeval tuleb valmis olla juba kõigeks.

Muudetud: 26-11-07 kell 15:36:26 Hope
Vasta
#16
Mina vaatasin dokumentaali seitsmest tõenäoliseimast maailmalõpu stsenaariumist. Kuhugi postitasin kunagi lingi ka, aga terve see lehekülg keeldub töötamast (ma võin ju üle ka kontrollida). Seal olid: Must Auk, komeet (kui sa jõuad reageerida, oled sa juba surnud, filmides on alati valesti, ta on palju kkirem), tuumarelv, biorelv, veel kaks asja, ja kõige tõenäolisem on aga globaalne soojenemine. Minu arust nad aastaarvudest ei rääkinud.
Ma loodan, et siis midagi huvitavat on, midagi kosmosest tulevat, mitte et me oma lolluses oma planeedi ära hävitame (või elu sellel).

Edit: jep, ei tööta see link midagi.

Muudetud: 26-11-07 kell 15:40:41 kurk
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
videos esitatud võimalus on ainult teoreetiline, praktiliselt sellise asja juhtumine on praktiliselt välistatud

Kumba videot sa silmas pidasid? Seda komeediga? Mille kohaselt see praktliselt välistatud on? Näiteks 26.novemri 2007.a. seisuga on teada vähemalt 907 potentsiaalselt ohtlikku asteroidi, mis mööduvad Maast teoreetliselt väga lähedalt, seega... (ok, tegelt ma natuke tekitan asjakohatut paanikat, kuna ükski neist ei oma kurssi otse maale...) Tahtsin lihtsalt viidata sellise sündmuse tõenäosusele.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
videos esitatud võimalus on ainult teoreetiline, praktiliselt sellise asja juhtumine on praktiliselt välistatud

Kumba videot sa silmas pidasid? Seda komeediga? Mille kohaselt see praktliselt välistatud on? Näiteks 26.novemri 2007.a. seisuga on teada vähemalt 907 potentsiaalselt ohtlikku asteroidi, mis mööduvad Maast teoreetliselt väga lähedalt, seega... (ok, tegelt ma natuke tekitan asjakohatut paanikat, kuna ükski neist ei oma kurssi otse maale...) Tahtsin lihtsalt viidata sellise sündmuse tõenäosusele.

2013 pidavat keegi väga suur asteroid meid külastama. Aga meie maailm on siis juba otsas...
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
videos esitatud võimalus on ainult teoreetiline, praktiliselt sellise asja juhtumine on praktiliselt välistatud

Kumba videot sa silmas pidasid? Seda komeediga? Mille kohaselt see praktliselt välistatud on? Näiteks 26.novemri 2007.a. seisuga on teada vähemalt 907 potentsiaalselt ohtlikku asteroidi, mis mööduvad Maast teoreetliselt väga lähedalt, seega... (ok, tegelt ma natuke tekitan asjakohatut paanikat, kuna ükski neist ei oma kurssi otse maale...) Tahtsin lihtsalt viidata sellise sündmuse tõenäosusele.

ma pidasin silmas seda, et nii suur objekt (nagu seal videos) ei saa mingil juhul maailmaruumis kaootiliselt liikuda.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
2013 pidavat keegi väga suur asteroid meid külastama. Aga meie maailm on siis juba otsas...
Ei tea midagi. Äkki jääb midagi "seemneks".
Sesuhtes, et äkki kõik ei mahu/ei taha.

Seemneks Laugh. Kuhu kõik ei mahu ega taha? MA ka ei taha veel ära surra.
Vasta
#21
Vaatasin neid videoid samalaadsed on ka mujal näidatud . Inimene on juba nii programmeeritud , selles pole midagi imestada . Olelus võitlus käib üheaegselt kõigil tasanditel korraga. Sellest sõltub , kes saab arengus eelise . sellest saab juhtkuju teatud ajaks kuni tuleb esile uus ja võimekam rahvas või muu ....kes valitseb ja juhib kõike siin .
Vasta
#22
Keerasin päevalugeja jälle õigeks. Ega pole mitte vara hakata mõtlema, mida keegi peal maailmalõppu peale hakkab. Ja kui raatsite, siis jagage häid mõtteid ka teistega!
Vasta
#23
jama lugu küll... mis muud öelda oskan, kui maailmalõppu ei tule, jääb aega isegi kingitused ära osta Laugh
Vasta
#24
Inimestel on kena komme tähistada ümmarguse arvu ajaühikute möödumist meeledejäävatest sündmustest (ämma sündimise päevast, Nõukogude rahva võidust Saksa fashistlike röövvallutajate üle Suures Isamaasõjas, Landeswehrile ärapanemisest Võnnu lahingus) - ühesõnaga, põhjuse taha pidu küll pidama ei jää. On õeti kahju, et nii olulise sündmuse kui maailmalõpp korral selline võimalus puudub - kui see ikka on üks tõsine maailmalõpp. Aga lahendus on lihtne - pidu tuleb ette ära pidada, st tähistada mitte möödumist vaid puudumist. Niisiis,

10 päeva on maailmalõpust puudu teisipäeval, 11. detsembril 2012
100 päeva on maailmalõpust puudu kolmapäeval, 12. septembril 2012
1000 päeva on maailmalõpust puudu laupäeval, 27. märtsil 2010

Ja see viimane tärmiin võiks küll olla igati sobiv ühe vägeva para-ürituse mahapidamiseks! Laupäevane päev kah veel.

Märkused:
1. Eelnevad arvutused on teostatud lähtudes maailmalõpu kuupäevast 21. detsember 2012. On avaldatud arvamust, et mõni teine kuupäev õigem võiks olla. Aga probleemi pole - saab siis ju mitu korda pidu panna.
2. Kes ka ise sarnaseid arvutusi teha tahab (nt et millal tal 10 000 päeva täis saab), leiab abi siit.
Vasta
#25
Täna siis erakordne sündmus. http://countdownto2012.org/
Only 4 years, 4 months, and 4 days left until 12/21/2012

Harukordne numeroloogiline kokkusattumus. Lisaks 4 + 4 + 4 = 12





Muudetud: 18-8-08 kell 03:20:42 alter
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat