Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must Kass
#1
Täna juhtus siis üks veidramaid asju mu elus. Olen arvutis, klapid peas, kuulan muusikat, räägin sõbraga kummitustest. Siis hakkasin ma valetama talle, et ükskord nägin lendavat münti vms. Siis kuulsin vanematetoas mingit kriginat. Lähen vaatama, ja näen, et tool on natukene viltu. Lükkan tagasi normaalasendisse. Kriiks.. Sama hääl mis ennem. Issand :S. Siis mõtlesin natukene mis võis juhtuda. Alguses arvasin, et tool oligi viltu ning kriuks tuli kuskilt naabritelt. Samas kõik peaksid tööl ja koolis olema. Ise tegin koolist poppi. Heli kostis ka nagu vanematetoast tulevat. Siis ma võtsin kõik juhtunud kokku. Ja ma arvan, et mu kass kummitab mind kes suri kuskil kaks aastat tagasi vähki. Miks ma nii arvan? Vahepeal näen ma silmanurgas kassi, mõtlen, et see on mu elav kass. Vaatan. Ei näe midagi. See on veider kui ma näen silmanurgasat kassi ja siis pealevaadates ei ole midagi. Täna nägin ma seda kassi eriti hästi. Ta oli MUST. Minu kass oli must valge. Kas need eelnevalt juhtunud asjad on kõik sõltuvuses minu alateadvusest või tegelikult on meil külaline.

Vabandust kui natukene segaselt vms kirjutatud... Ikkagi veel mul paha olla.

Edit: Muutsin pealkirja rohkem informeerivaks.


Muudetud: 21-4-07 kell 13:35:35 Flegmatica

Muudetud: 21-4-07 kell 21:58:48 Hallucigenia
Vasta
#2
hmm.
ürita selle musta kassiga ühendust võtta.
et ta ennast ei peidaks ja välja tuleks.

Miks ta oleks just nüüd pidanud hakkama laamendama, kui ta juba 2 aastat tagasi suri?
Vasta
#3
Kusjuures varem ei ole ma mingit kolinat ega kriginat kodust kuulnud mida peaksin paranormaalseks. Täna jah esimene kord. Kuid siiamaani arvan ma, et tool oli nagu viltuses asendis ja see krigin tuli kuskilt mujalt. Kuid musta kassi seletada ma ei oska.

Ja kuidas ma võtaksin temaga ühendust. Annaksin talle piima ja kala? Ja muidu mida see must kass siit otsib. Must kass tähendab ju õnnetust. Äkki mingi seos on millegil?

E: Muidu unustasin mainida, et elan kolmetoalises korteris.

Muudetud: 20-4-07 kell 14:40:02 Flegmatica
Vasta
#4
See õnnetuse toomine on üldtuntud arusaam, mis tuleb sellest, et must kass oli nõidadega tihedalt seotud, kuid see on täiesti vale arusaam.
Must kass ei tähenda kohe mitte kuidagi midagi halba.

See kass võib olla vabalt mingi kaitsja, järelvaataja vms. Temaga ühendust võtmine näitab seda, et sa oled teda tähele pannud ja aksepteerinud, ja sa ei karda teda. Peale ühendust võtmist, ei pruugi sa üldse enam kunagi teda näha vms. Ja vaevalt ta kala ja piima tahab.
Vasta
#5
no selle ühenduse värgiga on nii et ma kestenduks ja kutsuks teda mõttes enda juurde.

Äkki ennustabki kellegi surma või midagi muud halba ette, ei tea.
Vasta
#6
No taevas tulgu appi... Must kass ei tähenda halba...

Ja enda juurde kutsumisest ei ole kasu, kuna ta tundub olevat seotud antud postisuse loojaga... Sa võid nii palju saada, kui mingi kujutise temast, kuid mitte midagi muud...

Kui sa omad mingit vaistu, et teha vahet, kas ta on hea või halva pärast siin, siis seda saad ka, kuid mitte midagi muud...

Kui ta ennustaks midagi ette, siis oleks vaja meediumi oskusi... et midagi üldse teada saada... ja mingitki kujutist temast saada

Kass on kaitsja loom... Värvus must tähendab jõulisust ja tugevust...

[Muudetud: 4-30-2010 Nazz]
Vasta
#7
Lisaks veel, et mu vanaema on nõid. Teeb igasuguseid rituaale ja värke. Pendli ja küünlaga jamab sis käib meediumide juures jne. Äkki mul on mingi võime? Näiteks ma olen elujooksul vähemalt 7 korda peaaegu surma saanud. Alati on olnud paar sentimeetrit vahet millestki / kellestki.

Muudetud: 20-4-07 kell 15:00:44 Flegmatica
Vasta
#8
samuti on must ka surma ja kättemaksu värv....
igathes nõustun sõnamaagia osas.
kui hakkad uskuma et must kass halba tähendab siis lõpuks tähendabki.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Flegmatica
Lisaks veel, et mu vanaema on nõid. Teeb igasuguseid rituaale ja värke. Pendli ja küünlaga jamab sis käib meediumide juures jne. Äkki mul on mingi võime?

Sell juhul raudselt on. Ja see on minu jaoks nüüd kindel tõend, et see kass on järelvalvaja ja sinu kaitsja.
Võimete kohapealt peaksid sa lihtsalt proovima, et mida sa teha suudad...

Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
samuti on must ka surma ja kättemaksu värv....
igathes nõustun sõnamaagia osas.
kui hakkad uskuma et must kass halba tähendab siis lõpuks tähendabki.
Kui võtta Tarot kaardid, siis sealne kaart mille nimi on "Surm" tähendab samuti ka muutist.

Enamus maagiale annab jõu usk, ja kass ei tähenda halba, vaid kass on samuti ka jahtiv looma ja seega kass on hea looma halva teostamiseks. Sellest tuleneb see vale arusaam... Kass ja värv ise ei tähenda enne mitte midagi halba, kui sa seda halval eesmärgil ära ei kasuta...

Muudetud: 20-4-07 kell 15:05:30 Nazz

[Muudetud: 4-30-2010 Nazz]
Vasta
#10
Ma nägin 2 päeva tagasi ühte jubedat und. Vanaisa kes on surnud nüüd juba 4 aastat võttis mult käest kinni ja hakkas mind sikutama. Olen kuulnud, et kui unes lähed surnuga kaasa sured sinagi. Mina rabelesin ta käest lahti ja ütlesin "ma ei taha surra" ja ärkasin.
Vasta
#11
Surm ongi mõnes mõttes muutus, millegi uue algus.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Flegmatica
Näiteks ma olen elujooksul vähemalt 7 korda peaaegu surma saanud. Alati on olnud paar sentimeetrit vahet millestki / kellestki.

Mina olen samuti paljusid kordi surma piiri peal olnud...

Tsitaat:Algselt postitas: Flegmatica
Ma nägin 2 päeva tagasi ühte jubedat und. Vanaisa kes on surnud nüüd juba 4 aastat võttis mult käest kinni ja hakkas mind sikutama. Olen kuulnud, et kui unes lähed surnuga kaasa sured sinagi. Mina rabelesin ta käest lahti ja ütlesin "ma ei taha surra" ja ärkasin.

Sa peaksid tõesti selle kassiga, või siis oma vanaemaga... siis saab selgust... soovitan kõigile ennem mitte midagi halba mõtlema hakkata, muidu olete äkki ise need süüdlased selle juhtumisele...

Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
Surm ongi mõnes mõttes muutus, millegi uue algus.

Selles on sul õigus.
Kuid ma olen natuke Tarot kaartidega tegelend, ja kaart "Surm" ei räägi alati suremist ja uue alustamist.
See võib tähendada pöördepunkti elus, ilma suremata, või üldse mingit seost Surmaga olemata

[Muudetud: 4-30-2010 Nazz]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz


See võib tähendada pöördepunkti elus, ilma suremata, või üldse mingit seost Surmaga olemata

ise pole kokku puutunud ja asi tundub mulle imelik.
eks ma ürita mõista seda.
Vasta
#14
Kas see on muidu normaalne, et kui ma näen unes sogast vett siis jään alati haigeks.
Muidu on mul veel olnud unenägusid mis on läinud täide.
Vasta
#15
Kui pidada silmas, et sellised asjad tähendavad just seda mida sa räägid, siis on jah normaalne. Kui sa pead silmas, et ratsionaalse mõtlemisega inimene ei mõtle tavaliselt sellistele asjadele, siis ei ole see normaalne.
Minu vaateväljade kohta on see normaalne, kuid sa peaksid rohkem sellistesse asjadesse süvenema, siis tuleb juba vastused enne küsimata... (see eelnev võib tunduda imelik, kuid minuga on alatihti nii, et ma tean asju, mida ma tegelikult ei peaks teadma...)

Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
ise pole kokku puutunud ja asi tundub mulle imelik.
eks ma ürita mõista seda.

Ega see oli minu jaoks ka imelik, kuid proovi aksepteerida seda, et igas halvas on midagi head... Siis avastad, et nii paljuski leiad, et see ei olegi tegelikult halb...

Samuti on hea hoida selget mõistust uute ideede jaoks, ja olla valmis neid vastu võtma...

Tatot kaardid on ehe näide sellest, kus miski võib tähendada hoopis midagi muud, kui ta esmapilgul paistab.
Vasta
#16
·· selline see elu on.
tegelikult on võimalik iga asja vahel seos luua, aga see ei pruugi ehtne ja tugev olla.
Igas halvas on kübeke head, ja vastupidi. täitsa tõsi. kuigi, me ei saa kindlad olla. äkki ootab meid ees,( kunagi, kuskil mujal) hoopis midagi läbinisti head, või halba.
Vasta
#17
Just... Tuleviku ei ole võimalik ette teada, vaid saame vaadata, mis juhtub, kui me jätkame samat teekonda...
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Tuleviku ei ole võimalik ette teada
Aga see on ju imelik, et alati kui ma näen sogast vett unes siis jään ma haigeks.
Vasta
#19
sa näedki seda mis juhtub, kui midagi ei muutu... minu arust ei ole seal midagi imeliku. Sogase vee nägemine tähendab sinu puhul haigust. Mida siis seal enam teisiti mõista on.
Kui näed sogast vett, ja peaksid mingi 4 päeva jooksul haigestuma, siis nii see läheb, kui sa ei tee selle heaks midagi, või keegi teine ei tee selle heaks midagi.
See on täiesti normaalne, kui sa näed mis juhtub sinu teepeal ees. Kuid on alati võimalus teel kõrvale keerata...
Vasta
#20
a vaata, kui sa nakatud viirusesse ( muidugi igal viirusel on oma peite aeg ) .. aga kui on võimalik , et se viiruse peiteaeg, just siis enne ku ise hakkab aktiveeruma, tunenb aju selle ära ja see osa mis kontrollib und jms.. see nagu hoiatab ette.. omamoodi..

a mul on küsimus ka.. kas sa haigestusid iga kord samasse haigusesse ? siis kui sa sogast vett nägid.
Vasta
#21
mina olen natuke edasi arenenud... Ja ma pean seda kahetsusega ütlema, sest mulle see üldse ei meeldi. Mulle meeldiks, kui mul oleks mingit meeletult head üllatust, kuid seda pole juba aastaid juhtunud. Isegi minu eksiga, et ta pettis mind, ei olnud mulle uudis...

Kuid jah vastust sinu küsimusele, et siis ei, sest igal sogasusel veel on erinevus... mida sogasem, seda raskem ja pikaajalisem haigus... kuid kui oli kõik sama, siis oli ka tulemus sama...

Ma ei tea kuidas sinuga on, kuid, mulle tundus see kõik väga intrigeeriv, kuid nüüd ma ei taha seda näga ega kuulda. Aga ma ei saa sinna midagi parata, kuid jah... igal elu etapil ma näen midagi, tunnen midagi...
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: chiyoko
a mul on küsimus ka.. kas sa haigestusid iga kord samasse haigusesse ? siis kui sa sogast vett nägid.

E.. Ma ei teagi. Alati on olnud palavik kõva.

Aga ühte asja küsiks veel, et kas need juhtumised ei käi kuidagi stressiga kaasa mis mind natukene vaevab praegu. Äkki see kass on liccalt mingi stressiga kaasnev nähtus ning see tool mis liikus ei liikunudki, hoopis oligi viltu ja kriiks tuli kuskilt naabritelt mis ei ole võimatu. Sest varem minu korteris peale kassi nägemise midagi ei ole toimunud (vist). Öösel on vanaisa küll külas käinud aga mingit poltergeisti või sellist ei ole siin kunagi olnud.
Vasta
#23
hmm. tunduks natuke loogiline et see kass on sinu kaitseingel vms.
kui sul halb on siis tuleb vaatama sind.
Vasta
#24
Ei taha eriti uskuda sellistesse asjadesse, kuid kuidagi lahe tundub see kõik. Mõelda vaid, et mul on kaitseingel. Muideks kas temaga kuidagi kontakti saaks ka võtta?
Vasta
#25
kaitseinglitega saab kontakti küll, aga siin foorumis on sellest piisavalt räägitud. kirjuta otsingusse "kaitseingel" ja küll ülesse leiad.



Muudetud: 21-4-07 kell 14:22:44 LibaHunt
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must kass, needus neiuuu 7 4,620 27-03-2012, 00:35
Viimane postitus: zen faran

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat