Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harry Potter & Deathly Hallows
#51
See on vist tõesti ainult müüt. Kust sa seda lugesid muidu?
Äkki sa ajasid midagi sassi ja mõtled seda 800-sõnalist lühilugu, mille Rowling kirjutas heategevuseks. See räägib sellest, kui Harryt veel olemaski polnud, ja see on juba ammu internetis üleval.
Vasta
#52
Ma kardan, et seep see müüt oligi.
Ainult 800 sõna, seal pole midagi lugedagi ju Smile
Vasta
#53
800 sõna jah, aga see-eest müüdi 49000 dollariga ära Bleh
Kusjuures, ma polegi seda veel täielikult läbi lugenud. Rowlingu käekiri nendel skanneeringutel on täiesti paranormaalne, ja ma pole viitsinud otsida teksti ümberkirjutust. Kui keegi peale satub, võib lingi saata.
Vasta
#54
Rowlingult tuleb 1 potteri teemaline raamat veel. Nimelt harry potteri leksikon, nagu ma olen õigesti kuulnud. Ei tea asjast mitte midagi täpsemalt. Muidu ise ütleks, et raamat on äärmiselt paeluv, kui juba alustad esimese raamatuga, siis enne viimast pidama ei saa. Endal on seeria kõik raamatud nii eesti kui inglise keeles kodus olemas, samamoodi ka kõik seniilmunud filmid. Olen jah suht fänn wink . Isiklikult ei mäletagi, mis oludes ma lugema hakkasin. Aga kui oli esimesest raamatust esimesed 50 lehekülge loetud, teadsin, et see raamatuseeria on midagi erilist ja raamat nagu minu jaoks loodud.
Vasta
#55
Võimas raamat aga oli kõigist kahju kes surma said. va Voldemort Laugh
Vasta
#56
Noh, nüüd kus raamat on juba ammu väljas, rääkige, mis muljed teil enne olid ja missugused nüüd on, missugused olid teie ootused ja pettumused. Smile
Vasta
#57
Ma peaaegu lootsin, et Harry saaks surma - stseen oleks kindlasti suurejooneline olnud ja raamatusari oleks saanud võimsa lõpu. Nüüd on aga igal pool mingit lisainfot, mis Harry ja teistega edasi juhtus, kes kellega abiellus, kui palju lapsi nad said, mis ameteid pidasid jne. Põhimõtteliselt raamat ei ole kindlalt lõpetatud.
Pettusin siis ka, kui osad tegelased täiesti mõttetult surma said. Dobby ei olnud kohe üldse surma ära teeninud ja mu lemmiktegelane - Nymphadora Tonks oleks ka võinud ellu jääda.
Segaseks jäi see peatükk, kus Harry kusagil elu ja surma vahel vaakus ja Dumbledore´iga jälle rääkis. Miks see veel vajalik oli? Mõnes teises raamatus oleks midagi sellist võibolla sobilik olnud, aga Harry Potteris oli see täiesti võõras. Dumbledore oli surnud, oleks võidud ta rahule jätta, aga ei - ikka oli vaja, et ta Harryle veel viimaseid õpetussõnu jagaks.
Positiivne üllatus oli vast see, et vaatamata kogu oma süngusele ja kõigile eelnimetatud mõtetele oli raamat ikkagi väga hea ja eelnevates raamatutes püsinud tase ei langenud. Mida kahjuks ei saa filmide kohta öelda, aga see on juba teine teema.
Vasta
#58
Jah. Potter on müsteerium, seal tuleb veel palju lahti arutada.

Ma annan omalt poolt kümnepallisysteemis 9/10 punkti. Laugh
Vasta
#59
tribalangel kle see, et ta üritas last ennast ära tappa, otsustaski asja ära.Bleh Riddle tegi Harryst 4. osas ju varikätki, tema vere võtmise ja cedricu tapmisega. 7. osas kui Riddle lausus tapmisneeduse, hävitas ta varikätki mida ta kunagi ei soovinud teha.Smile Ja see Dumbyga rääkimine oli minule küll väga vajalik, sain paljudes asjade selgusele. See jutuajamine toimus Harry kujutlusvõimega ainult (Avada Kedavra needus oli teda vapustanud) nagu Dumby ütles: "Sinu peoga". peale seda olid Riddle ja Harry mõlemad kaitseta ja võitluses lugesid ainult oskused, sest harryl oli Draco Malfoy võlukepp mille oli Harry Dracolt vastu viimase tahtmist ära võtnud ja Riddlel oli Leedripuust võlukepp (surmatokk, võitmatu võlukepp) mille tegelik isand oli Harry. järelikult oli mõlemal kahevõitlejal võlukepid mis ei kuulanud korralikult sõna. kui Riddle lausus Avada Kedavra, ja Harry lausus Expelliarmus, siis põrkas roheline valgusjuga harry relvitukstegemise loitsu pealt tagasi ja tappis Riddle, Leedripuust võlukepp lendas õhku, Harry püüdis selle püüdja eksimatu vilumusega kinni ja oligi kõik. Laugh Seletan veel seda Leedripuust võlukepi asja. Leedripuust võlukepi oli Dumby võitnud Grindenvaldilt, võlukepi järgmine isand oli Draco Malfoy kes tegi 6. osas Dumby relvituks (Expelliarmus) ja järgmine isand oligi Draco Malfoy, mitte Severus Snape (Eileen Prince ja Tobias Snape poeg) nagu oli arvanud Riddle. Harry sa leedripuust võlukepi isandaks tänu Draco Malfoy relvitukstegemisega. endal jookseb ka juba juhe kokku Laugh kui tahad võin veel sestada Smile1

[Muudetud: 6-21-2009 tony]
Vasta
#60
vabandust seletada* Laugh
Vasta
#61
Tony, sa solvad mind. Ma olen väga suur Potteri-raamatute fänn ja ma loomulikult ma tean peast kõike seda, mida sa seal kirjeldada üritasid. Minu eelmise jutu mõte oli lihtsalt selles, et tolle peatüki olemus - Harry saab mingil erilisel teadvuse tasandil raamatus vastuseta jäänud küsimustele äkitselt kõik vastused - on veider. Seda oleks võinud kuidagi teistmoodi teha. Raamat räägib küll maagilisest maailmast, võluritest ja igasugu fantastilisest elukatest, aga minu nö Potterimaailma-tunnetusega läks see vastuollu, selline lahendus lihtsalt ei sobinud raamatusse. Pigem oleks Harry siis võinud leida mingi Dumbledore´i päeviku või viimase kirja temale, kus ta kõik need segadused lahti seletab...
Vasta
#62
vabandust et solvasin, aga minu arust oli ta tegelikult teadlik sellest aga ei suutnud asju kokku sobitada, ja kui ta selle loitsuga pihta sai, siis sai kuidagi aru või nii... ma ei tea, mina ainult arvan nii
Vasta
#63
tribangel võta asja rahulikult, see valge tuba kus Potter Dumberdorei'ga kohtub on tegelikult kirjaniku poolt kirjeldatud surma eeskoda, mille uksest tavaliselt siia enam tagasi ei astuta, küll tean inimesi kes on selle õnne osaliseks saanud ja nad on surmast siia tagasi saadetud.
Surnuid saab kutsuda vahemaailma st maailma, milles on nendega siit võimalik isegi rääkida, kuid see on ohtlik nad kipuvad teisele poole kaasa vedama .
Tõite paganad selle Potteri teema siia mul läks viis öötundi, et raamat riiulist võtta ja uuesti läbi lugeda.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Tõite paganad selle Potteri teema siia mul läks viis öötundi, et raamat riiulist võtta ja uuesti läbi lugeda.



Aga kes sul käskis terve raamatu läbi lugeda? Laugh Bleh Võid ju otsida kohe üles kohad, mis sul arusaamatuks jäid.

Aga eks see Potter ole üks müsteerium ja kummaline raamat ise; naljakas mõju on sellel. Kui ma esimese osa, "HP ja Tarkade Kivi" sain, arvasin kohe, et mingi jama. Kui lugesin läbi, sain aru, et see on üks kiitust väärt raamat, tekst on lihtsalt nii hea, et ei suuda enam käest panna. See ongi see mõju, nagu võlujõud. Laugh


[Muudetud: 6-25-09 WizardInWinter]
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas tribalangel
Tsitaat:Algselt postitas: Astuv

Tegelikult surevad kaks võlurit neist
ja need on Ron ja Hermione Smile

ja kust selline kindel info pärineb, kui küsida tohib? (hyes)

ah, olge nüüd Harry jääb ellu, Voldemort sureb lõplikult ära ja Dumbledore EI tule surnuist tagasi. Happy end on sellel ju.
Vasta
#66
Ma olen kõik raamatud läbilugend ootan milla 7 osa filmid tulevad olen isegi HP arvuti mängud kuni 4 osani läbi mänginud.
Vasta
#67
Naljakas Laugh
Lugeda mida kõike arvati juhtuma hakkavat Laugh

Aga ise mõtlesin ka selliseid asju sel ajal Laugh
Pean silmas just esimesi postitusi Laugh
Vasta
#68
Kas kuskilt on välja ka juba "nuhitud", kes on see naine "tegelikult"?

http://vimeo.com/1711302
Vasta
#69
Joanne Rowling; sündinud 31. juulil 1965 Yate'is Inglismaal, on inglise kirjanik:

http://et.wikipedia.org/wiki/J._K._Rowling

http://www.tundruudus.ee/index.php?id=11...new_id=708

http://www.jkrowling.com/en/

Vasta
#70
(19-01-2011, 20:12 )päikeseinsener Kirjutas: Kas kuskilt on välja ka juba "nuhitud", kes on see naine "tegelikult"?

http://vimeo.com/1711302

Ma siin mingi aeg kuhugi siia panin lingi milles toodi välja mõned "ebatäpsused" tema loos.
Tundub, et tema identiteet ei ole kahtluse all vaid meil lihtsalt puudub täielik ülevaade tema sidemetest.
Vasta
#71
(19-01-2011, 21:41 )excubitoris Kirjutas:
(19-01-2011, 20:12 )päikeseinsener Kirjutas: Kas kuskilt on välja ka juba "nuhitud", kes on see naine "tegelikult"?

http://vimeo.com/1711302

Ma siin mingi aeg kuhugi siia panin lingi milles toodi välja mõned "ebatäpsused" tema loos.
Tundub, et tema identiteet ei ole kahtluse all vaid meil lihtsalt puudub täielik ülevaade tema sidemetest.


No vähemalt said aru mida silmas pidasin, mitte nagu "mõni" siin.
Isik on jah olemas, pole kahtlust, aga just see "tagahoov" pakuks huvi. Püüdsin ise mingit infot leida, aga paraku tulutult. Kuigi ega ma väga pingutanud ka..

Vasta
#72
Siin vist ei ole kedagi, kellel oleks õigus seda levitada.
Poest tuleb raamat osta.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Harry Potteri seriaalide tähendus Waffa 27 38,044 08-09-2019, 13:37
Viimane postitus: Q11

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat