Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mind ei saanud pildile
#1
aastal 2006 töötasin Sharm ei Sheikis animaatorina.Loomulikult töö seotud puhkajatega,nii sai endale palju uusi sõpru tuttavaid.
Sain väga heaks sõbraks prantsuse paarikesega...
Enne kui nad minema läksid soovisid nad teha pilte mälestusekx. Sel ajal kui mina poosetama hakkasin fotokas streikis. mees siis vaatas,et mis viga,et just oli kõik korras.Suunas kaamera naisele,klõpsas ja tegi pildi.Kui ta siis uuesti mind pildistada üritas jälle midagi viga...Eks me siis lohutasime et meil veel aega järgmise päevani,et saab ikka pilte...
Viimane päev me jätsime hüvasti ja pilti tahtsime ka.Aga kui mina vaateväljas olin kaamera ei töötand.
2kuupärast paarike naases.Taaskohtumise rõõm.Mees ütles,et eelmine kord pilti ei saanud aga seekord peab saama.... Arvake....EI SAANUD!!Ei saanud ka seekord....Huvitav,aga mul pole kunagi olnud probleeme pildile jäämisega...wink

Muudetud: 19-3-07 kell 18:45:42 karinakooky

Muudetud: 31-7-07 kell 09:52:51 Hallucigenia
Vasta
#2
Äkki sa kaameravaimule ei meeldinud ?
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Beliver
Äkki sa kaameravaimule ei meeldinud ?

Kah mõte, aga äkki see oli kaamera viga, et töötab siis kui tahab, et selline vigane vms...
Vasta
#4
Äkki kaamerale ei meeldinud su energiaväli või midagi.
Vasta
#5
Kaamera viga ei saanud olla,kna kui ta naist pildistas ta ju tegi pilti.Ja teinekord ta tuli uue fotokaga,
Kaamera vaimudest pole ma kuulnudki....
Ja mul pole kunagi olnud probleeme pildile jäämisega....
Vasta
#6
Ma tegelikult nisama jamasin ...
Äkki on sul liiga tugev energiaväli nende kaamerate jaoks ?
Vasta
#7
Juu siis oli vajalik, et sind pildi peal poleks.
Vasta
#8
väga imelik igatahes.
Vasta
#9
Äkki oli mingi vaim,kellele sa ei meeldinud.
Vasta
#10
ju siis...aga kahju,olex saanud ilusad pildid....wink
Vasta
#11
Aga teised inimesed on ju sind pildile saanud? Õigus?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
Aga teised inimesed on ju sind pildile saanud? Õigus?

Sul õigus.Mind on pildile saadud.Aga just paar päeva tagasi juhtus see jälle.Ei tea miks?Endalegi kummaline.Ju siis on nii vajaAngry
Vasta
#13
ehk on viga inimeses Laugh teeskleb või midagiLaugh
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Juu siis oli vajalik, et sind pildi peal poleks.

Tüüpiline pimeda uskliku arvamusAngry Kuid miks ja kellele oli seda vaja?

Ise tean juhtumit, mil fotole oli tekkinud mingi elukas, keda reaalis polnud ei objekti kehal ega ka fotoka klaasil... Selgitati välja, et tegu on mingi skarabeusega. Nägin oma silmaga nii pildistamise hetke kui ka hiljem seda fotot. Tunnistajaid oli seal palju.

Muudetud: 5-8-07 kell 01:56:58 paadikapten
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
ehk on viga inimeses Laugh teeskleb või midagiLaugh

Viga pildistajas? Ei saanud olla.Seekord pildistaja oli eestlane.Ja pealegi, miks peaksid nad teesklema?Angry
Vasta
#16
See oli sinu kaitseingel Laugh

Noh... tähendab kaitseingel mitte traditsioonilises tähenduses. Ta sul selline suur ja pruuni värvi, ehmatab halvad inimesed eemale Laugh Mulle tundub ta pigem lahke ja suuresilmsena.

Milles siis asi. Juba vanad indiaanlased teadsid et inimest joonistades sa joonistad tema hinge. Kanna see üle fotokatele. Seega mingil põhjusel ei lasknud sinu koll sind nende piltide peale kuna ta teadis ette et nende piltide abil saaks hakata sind hingeliselt mõjutama. Osade inimeste puhul on nende käitumisest ja olekust ette teada mida sealt oodata on, ent tavaliselt me ei märka seda. Alateadvuses aga salvestub kõik. Ning ohu korral asub sinu koll tegutsema.

Muide sinu värvid pidid olema pruun ja erkkollane. Soovitav oleks pidevalt midagi kollast kanda... kasvõi aksessuaarina. See on sinu sisemise tuuma värv ning toob rohkem sind ennast välisele ligemale.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
See oli sinu kaitseingel Laugh

Noh... tähendab kaitseingel mitte traditsioonilises tähenduses. Ta sul selline suur ja pruuni värvi, ehmatab halvad inimesed eemale Laugh Mulle tundub ta pigem lahke ja suuresilmsena.

Milles siis asi. Juba vanad indiaanlased teadsid et inimest joonistades sa joonistad tema hinge. Kanna see üle fotokatele. Seega mingil põhjusel ei lasknud sinu koll sind nende piltide peale kuna ta teadis ette et nende piltide abil saaks hakata sind hingeliselt mõjutama. Osade inimeste puhul on nende käitumisest ja olekust ette teada mida sealt oodata on, ent tavaliselt me ei märka seda. Alateadvuses aga salvestub kõik. Ning ohu korral asub sinu koll tegutsema.

Muide sinu värvid pidid olema pruun ja erkkollane. Soovitav oleks pidevalt midagi kollast kanda... kasvõi aksessuaarina. See on sinu sisemise tuuma värv ning toob rohkem sind ennast välisele ligemale.

Kuule täitsa mõeldav variant.Huvitav kohe.
Muide,kus sa tead et mu värvideks on pruun ja erkkollane?SickHuvi nende värvide kohalt....
Vasta
#18
Kaitseingel ütles Laugh



OT kah veel veidi: uurisin välja et krokodill shamanistlikus maailmapildis tähendab kaitset manipuleerimise eest ning pettusetst arusaamist, nende mõistmist ja nägemist.
Seega vastab tõele, et laste vaimne oskus ennast kaitsta on parem kui täiskasvanutel


Muudetud: 7-8-07 kell 16:15:45 Celtic
Vasta
#19
Tsitaat:OT kah veel veidi: uurisin välja et krokodill shamanistlikus maailmapildis tähendab kaitset manipuleerimise eest ning pettusetst arusaamist, nende mõistmist ja nägemist.
Seega vastab tõele, et laste vaimne oskus ennast kaitsta on parem kui täiskasvanutel


Muudetud: 7-8-07 kell 16:15:45 Celtic

winkwinkSickSickSee oli trokodillwink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks tuttavad mind ei tunne ära??? Staffi 3 3,373 23-07-2015, 01:49
Viimane postitus: Nielander
  Keegi puudutab mind? Pseudonüüm 1 2,231 28-01-2011, 00:25
Viimane postitus: krissII

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat