Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendeldamine
#76
Pendli puhul pole erilist vahet, mis asi sul pendliks on. Mul on üks ostetud pendel, mis ei tööta üldse nii hästi, kui nt niidi otsa pandud metallist plaatsiteritaja.

Tegin ükskord katse: võtsin viis fotot ühelt ürituselt, kus iga pildi peal erinev inimene. Panin need tagurpidi lauale ja ajasin segamini. Üritasin pendliga leida konkreetse kodaniku foto. Ja see õnnestus. Katsetasin viis korda, ja kõigil kordadel asi toimis. Proovisin sama asja ka paari päeva pärast. Katse läks täiega nässu. Ma arvan, et pendeldamise edukus oleneb suurel määral ka pendeldaja hetkeseisust.
Vasta
#77
Hei.
Avastasin enda jaoks nädal-paar tagasi pendli. Räägib tõtt, aga suhteliste/ebatäpsete/ebakindlate küsimuste puhul vaikib.
Imestan, kui mõni pendeldaja räägib, et tal läks pendeldamise äraõppimisega pikki aastaid, kuid minul... hoobilt sain tõe "välja kookimisega" hakkama. Uhke. Smile
Kas oskus pendeldada on anne? Ebatavaline anne? Eriline?
Samuti suudan mõttejõuga panna suuresti tiirleva pendli mõne sekundiga täiesti seisma või lükata (mõttega) hoogu juurde.

Öelge, mida sellest arvate.

Aitäh.

[Muudetud: 8-9-2009 trumps]
Vasta
#78
Kas tegid neid pendeldamise katseid toas või õues?
Vasta
#79
Pendli kohalt soovitaks uurida meie foorumit natuke sügavamalt. Siin leidub üpris palju kirjutisi mida tasuks lugeda ja samuti isikuid kelle poole pöörudua.
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kas tegid neid pendeldamise katseid toas või õues?


Mõlemat.
Vasta
#81
mis materjalist peaks pendel olema. Kuna ma eelistan oma ennustamis ja muud abivahendid ise teha.
Siiani olen kasutanud ametüstist pendlit...
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas völundr
mis materjalist peaks pendel olema. Kuna ma eelistan oma ennustamis ja muud abivahendid ise teha.
Siiani olen kasutanud ametüstist pendlit...

Materjali osas võid jäädagi kuulama eri koolkondade vaidlusi:S Vali ise, mis sulle meeldib. Kalmar Kalam õpetas omal ajal, et kui pendlit vaadata osutina, mis inimkeha poolt vastuvõetud signaalid arusaadavaks muudab, siis järelikult on see passiivne abivahend ja seega kõlbab pendlina kasutada kõike, mida saab vabalt rippuma ja tilbendama lasta. Kasvõi kaelapaela otsas rippuv telefon. Ise olen näiteks võtmeid kasutanud. Samas oli Kalamil ka oma arvamus materjalide osas ja see puudutas materjalide võimalikku võimet salvestada informatsiooni. Näiteks on tema arvates väärismetallid kõige agaramad salvestajad, mis ahnelt tõmbavat endasse kõike, millega kokku ouututakse. Võõras info pendlis aga võivat mõõtetulemusi segama hakata, seega olla mõttekam valida mõni materjal, mis ei salvesta ahnelt. Näiteks vask, puit jne. Vasest kirjaklamber on näiteks päris hää pendel sisetingimustes, kus pole segavaid õhuliikumisiSmile Väljas tuule käes töötamiseks aga, jah, on mõistlik valida kobakas ja raskest materjalist tilbendis, näiteks minul on olnud dolomiidist pendel.
Vasta
#83
Lihtsalt tekkis teemat lugedes küsimus targematele-kas hõbesõrmusest,mida kannad päevast päeva(teisi omanikke pole olnud,kingitud)saab teha pendli.Või võivad olla sinna ikkagi olla salvestatud segavad energeetilised asjaolud nt. valmistaja,kinkija poollt.Samas kui ise sõrmust kanda peaks enda infoväli ikka põhimine mõjutaja olema.
Vasta
#84
Eks see proovimise käigus selgub ilmselt, tean, et endal ja paaril pendlikasutajal on isiklikud talismanid-sõrmused kasutuses olnud väga edukalt.
Vasta
#85
Minul on siiamaani katsetades selgunud, et kõige paremini liikus metallist pliiatsiteritaja tavalise niidi otsas. Ilmselt oma raskuse pärast.
Vasta
#86
Laupäev on pendlil puhkepäev!
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas taxo
Laupäev on pendlil puhkepäev!
Möh? Tegemist adventistiga vä?
http://et.wikipedia.org/wiki/Adventistid
Vasta
#88
Kui küsin küsimuse pendlilt siis pean tegema seda mõttes ikka?Või häälselt ?
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Natuke teavet pendli kohta:

http://www.tervispluss.ee/artikkel.php?id=5891

Eesti keeles on ilmunud pendli kohta:

T. Graves. Pendel. (Sinisukk, 1999)
ja Patric Mac Mananay.Nõiapendli tervistav jõud. (Egmont Estonia, 2002)

On veel brošüür "Pendlikursus", kus abistavad joonised ja õpetused-harjutused.
Head pendeldamist kõigile!

Lisaks soovitan otsida Richard Webster'i raamatut
"Vitsamehe käsiraamat algajatele" (Sinisukk, 2004),
kus on pendlist ja selle kasutamisest väga põhjalikult
juttu: http://raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?18879

Laenutada saab raamatukogust, aga kusagil võib
veel (näiteks kasutatud raamatuna) ka müügil olla.
http://www.loitsukeller.ee/ennust.htm on pakkunud,
aga nimekirjas enam pole. Võib ju eraldi üle küsida...
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Tsitaat:Algselt postitas taxo
Laupäev on pendlil puhkepäev!
Möh? Tegemist adventistiga vä?
http://et.wikipedia.org/wiki/Adventistid

Sabat
- juudid, moslemid, kristlased, pluss osad new-age tegelased, kes on traditsiooni üle võtnud (neljapäev maagiaks hea, laupäev - paha)
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Sabat
- juudid, moslemid, kristlased, pluss osad new-age tegelased, kes on traditsiooni üle võtnud (neljapäev maagiaks hea, laupäev - paha)
Ei pendlid ega vitsad pole maagiaga seotud rohkem kui inimese enese meelte kaudu.
Nad on lihtsalt nagu osuti mõõteriista küljes. Mõõteriistaks (nii heaks või halvaks, kuidas keegi oma kõigi meeltega on) siis inimene, kes neid kasutab. Kas seda aga maagiaks nimetada...

Jüri Tuulik oma jutustuses "Kojusõit" kirjutas, kuidas "Klikeajal oli ühe adventisti ämm Kuressaare jahtklubis väimehe silma all ära uppund. Kui pärast selli käest küsiti, miks ta kallist neiseema veest välja ei toond, vastand mees ilmsüüta häälel:
"Laupäeval mina tööd ei tee.""

Soovitan Jüri Tuulik'u jutte lugeda, saate tuju heaks...
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas TehnoloogEi pendlid ega vitsad pole maagiaga seotud rohkem kui inimese enese meelte kaudu.
Nad on lihtsalt nagu osuti mõõteriista küljes. Mõõteriistaks (nii heaks või halvaks, kuidas keegi oma kõigi meeltega on) siis inimene, kes neid kasutab. Kas seda aga maagiaks nimetada..

Aga eks see "inimese meel" ka ju otsustab, millal püha päeva pidada? Smile
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Aga eks see "inimese meel" ka ju otsustab, millal püha päeva pidada? Smile

Just nii. Kui keegi otsustab, et tema pendlil on laupäeval puhkepäev, siis temal võib nii ollagi, see aga ei tähenda et teistel samamoodi peaks olema.

Samas, kui keegi on otsustanud et vitsa- ja pendlimehed on üldse mingid uhhuu-tegelased, siis laskem tal nii arvatagi ja pole mõtet talle muud tõestama hakata.
Vasta
#94
Palju aega tagasi õpetas mulle üks proua Tallinnas intuitiivteaduse loengul kohtudes, kuidas ostab turult ja poest süüa. Oli tulnud just Tallinna turult ja pakkus mullegi õuna, et seda võid süüa, on hea õun. Küsisin, et kust sa tead, et puhas toit.
Näitas tema väikest tarka abilist. Niidi otsa riputatud kirjaklamber. Ütles, et see on tema pendel. Näiteks õunu ostes turul käib letid läbi, pendel rippumas niidiga sõrmede vahel ja peopesa suunatud allapoole. Pendel vahendades Emakese Maa tarkust ütleb talle eksimatult, kus hea ja kus halb õun.
Selgitas, et tal on tugevad biovoolud ja talle piisab kirjaklambrist. Kui on nõrgemad biovoolud, siis peab olema tugevam metallvõre. Aga et kuldsõrmus peaks küll igalühel toimima. Küll sellega ei läheks turuletile vehkima. Aga, et kuidas liigub pendel igaühel, see võib olla erinev. Peab enne välja testima.
Panin siis ise ka kuldsõrmuse niidi otsa ja ladusin lauale: maatalu vanataadi mesi, koduaia õun, suvalised poeõunad, cocacola, puhas maatalu kaevuvesi jm. Sain aru, kuidas pendel minul liigub puhtal toidul, kuidas mürgisel. Kui näiteks poeõunal liikus pendel suurte võngetega mürgises suunas, siis peale selle õuna koorimist jäi seisma. Ehk siis koorides mürgisus oluliselt vähenes. Näiteks vanamemme maatalu õunal liigub pendel risti teises suunas suure amplituudiga.
Igatahes toimib ja ei peta!
Ei mingit pimesikumängu ... Lihtne ja aus jutt.
Vasta
#95
Kuna sina tead millised olid poe õunad, ja coca coola, siis pendel käitub nii nagu sina tahad.. Pendel teeb täpselt nii nagu sina tahad, sinu energia järgi.

Mina enam pendlit ei kasuta just sellepärast.
Vasta
#96
Üritasin ka eksperimenti teha,võtsin katseks meepurgi (kohalik toodang),klaasi vett ja poeõuna. Meepurgi peal pendel töötas,vee ja õuna peale ei teinud jõnksugi. Pendliks oli oma abielusõrmus.
Nõustun täielikult Cassiopeiaga - mee puhul ma eeldasin pendli tööd, vett pidasin neutraalseks ja poeõuna puhul küll oli kerge ootus aga ju ma ei sisestanud pendlile midagi.
Vasta
#97
Eee....ei ütleks, et see kuldsõrmus niidi otsas üldse millegi kohal liikunud oleks, ainult nii palju kui ma ei suutnud kätt 100% liikumatult hoida ning seda piisavalt kaua, et pendel väikese loperdamise ära lõpetaks. Katsetasin kruusi veega, poest ostetud õunaga, oma voodi kohal ja samuti oma ema kohal. Kassi kohal oleks ka katsetanud, aga ta leidis, et sellise värgendusega saab mängida Laugh Enamuse ajast, mil üritasin kätt vee kohal paigal hoida, võitlesin naeruga, sest kass passis kõrval ja sirutas käpakest pendli poole...
Vasta
#98
(26-02-2011, 22:27 )Cassiopeia Kirjutas: Kuna sina tead millised olid poe õunad, ja coca coola, siis pendel käitub nii nagu sina tahad.. Pendel teeb täpselt nii nagu sina tahad, sinu energia järgi.


... pendel teeb nii nagu minu tahan ...
Just nii see ongi, et ta loeb minule sobivaid/ mittesobivaid energiavälju. Ei siis seda, et ma näen konkreetset õuna ja mõtlen, et see on vist mürgine ja ma ei taha/ tahan seda. Siis võtan pendli ja see ajab mulle sama juttu.
Pendel näitab toiduaine kohal hoides seda, kas just see toit minu energeetikale sobib või ei sobi. Ei siis 100% vaid seda, kas ja kui mürgine see on. Näiteks veregruppide järgi toitumise teooria väidab, et kanaliha ei sobi kõikidele veregruppidele. Seega sama kanakintsu juures võib pendel näidata, et ühele sobib, teisele ei. Sama kanakints võib aga reageerida ka kõikide eri inimeste suhtes eitaval viisil - parem mitte süüa - /kuna selles on liiga palju mürke või hormoone või on see kiiritatud (mis on kanaliha puhul sage säilitamisviis ... /
Toidu kiiritamisest http://www.ela.ee/index.php?act=auskaup&o=2) .

Küll alguses peab toiduaineid teadlikult katseks valima, et identifitseerida pendli liikumisviis, milliselt ta räägib just sinule - sobiv, millal - ebasobiv. Sest see liikumine võib olla isikuti erinev.
Näiteks avastasin asjaolu - et poeõuna söödavus muutus oluliselt koorides - just pendliga ja esimesel korral. See oli üle 20 aasta tagasi. Siis veel ei räägitud õunte ja nende koore mürgisusest ja ma ei teadnud seda.

Kõik algab suhtumisest. Kui võtta pendlit naljaga, siis sealt ei pruugi tulla tõde. Kuidas metsa hõikad, nii vastu hõikab ...

Pendli usaldusväärsust saaks testida ehk pimesikumänguga. Laod lauale piisavalt suure hulga toiduaineid. Uurid, mida pendel räägib. Sõber juures. Siis seod silmad kinni. Sõber aitab segada toiduained (võiks panna need täpselt samasugustesse anumatesse) ja siis testid uuesti, ise nägemata, mida just testid. Nii välistades Sinu mõtlemise/ suhtumise konkreetse toiduaine osas.

Vasta
#99
Tean nendest, mida sa räägid. Pendel ... teeb tegelikult nii nagu mina tahan, eriti just nendel juhtudel kui ma tean asjad ette ära, mida ma küsin. Seega sellistel puhkudel ei ole mõtet kasutada pendlit. Siis on, kui inimene ei tea asjadest ja mängib nö. pimesikumängu. Siis tasub, siis on lootust ka, et pendel veidi tõtt räägib.

Mina enam pendlit ei kasuta, sest suudan samaseid asju tajuda ka niisama.
Vasta
pendli keti kätte võttes, see oma nimetis sõrme esimesse murde kohta pannes, on seda väga lihtne liikuma panna mispidi tahes pöidlaga seda vaikselt liigutades ja oleneb ka käe hoiak ja kas küünarnukk toetub kuhugi või on õhus jne.
Seda piisavalt harjutades ei ole kindlasti mingi kunst seda kõigutada vastavalt selle järgi mida klient sulle ennem rääkinud on ja mis murega ta selgeltnägija juurde pöördund on.Kindlasti on pendlid erinevad nagu on ka selgeltnägijad/inimesed üks surub rinnalt 10 kg teine 50kg oleneb kuidas asju liigutada jõuab.Point on see, et see energia on meie ümber kõik olemas kuidas keegi seda näeb, tunneb ja ära kasutab on iseasi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat