Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Näen tulevikku ette?
#1
Ma nagu otseselt tulevikku ette ei näe (hetkel veel võibolla)
aga vahest on nii, et kui ma kogen mingit sündums, näiteks räägin kellegagi siis tekib selline dejavu tunne, et oleks nagu seda enne näinud.
Ja siis järsku tuleb nagu meelde, et olen seda unes näinud.
(näiteks on mu ema samasugust assja tundnud)

Vot, ja nüüd tahakski teada, et ka selline asi on üldse võimalik?
Ja kui on siis on äkki kuidagi võimalik seda nö treenida, et kui ma seda esmakordselt näen, et siis ma saan sellest juba aru.
(ei osanud seda lauset kuidagi paremin ülessehitada)
Et nagu oleks pärsi kihvt kui näed tulevikku ette.Smile

--------------------

Vabandust korduva teema eest!Sick

Muudetud: 1-2-07 kell 22:16:50 Iccy
Vasta
#2
Peaks nagu võimalik olema. Aga oled sa proovinud aja ma võtta ja lihtsalt olla. Proovida pea mõtetest tühjaks saada ja ise mitte midagi mõelda ega teha(mängida nagu surnut ,et ei liikutaks). Olla paar minutit nii ,et keegi ei segaga sel ajal.
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Peaks nagu võimalik olema. Aga oled sa proovinud aja ma võtta ja lihtsalt olla. Proovida pea mõtetest tühjaks saada ja ise mitte midagi mõelda ega teha(mängida nagu surnut ,et ei liikutaks). Olla paar minutit nii ,et keegi ei segaga sel ajal.
Kuidas see teemasse puutub?
Vasta
#4
emm...kui ausalt 6elda siis olen isegi kogenud sellist asja...paar korda...ja vahepeal tekib imelik tunne kyll
Vasta
#5
Tegu võib olla lihtlabase deja vuga, vabandage, kui ma teie tuju rikkusin.
Vasta
#6
Ma olen koguaeg mõelnud et kui usud, et tulevikku on võimalik näha, siis peab uskuma ka saatust, et kõik on juba ette määratud ning ise ei saa midagi muuta. Kui pole saatust siis ei saa olla ju ka kindlat tulevikku ?

Kõik võib ju minna nii kuidas juhtub ...

Ise usun vägagi saatust, asjad lihtsalt lähvad hoopis teisiti kui tegelikult oleks minu jaoks normaalne.
Seega usun ka et tulevikku on täiesti võimalik näha, kuid endal on ka neid deja vu juhtumeid olnud kus on täpselt selline tunne et see on juba juhtunud, unes.
Vasta
#7
See võib tõesti olla ainult Deija Vu...

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Peaks nagu võimalik olema. Aga oled sa proovinud aja ma võtta ja lihtsalt olla. Proovida pea mõtetest tühjaks saada ja ise mitte midagi mõelda ega teha(mängida nagu surnut ,et ei liikutaks). Olla paar minutit nii ,et keegi ei segaga sel ajal.
Kuidas see teemasse puutub?

Nii tehes saab teada, et kas tuleb sulle mingit infot tuleviku kohta, või on see tõest tuleviku nägemine...

Minu puhul, olen tuleviku nägemisega suht kaua tegelend, ja saan öelda, et, kui vabastad mõtted, oled rahulikult paigal, ja keegi ei sega, siis tuleb info palju kergemini ja selgemalt...

Tsitaat:Algselt postitas: Iccy
Vot, ja nüüd tahakski teada, et ka selline asi on üldse võimalik?
Ja kui on siis on äkki kuidagi võimalik seda nö treenida, et kui ma seda esmakordselt näen, et siis ma saan sellest juba aru.
(ei osanud seda lauset kuidagi paremin ülessehitada)

See on täiesti võimalik... olen ise kogend, ja treenida saab ka... Kuid jama lugu on sellega, et nägemused jms, ei ole alati nii selged, et kohe paugu pealt saad aru...

Kõige parem on kohe peale mingit "nägemuse" juhtumit, see üles kirjutada, siis saad seda läbi mõelda, ilma, et midagi vahepeal kaotsi läheks. Ja kui aru ei saa, ja täide läheb, siis on sul kohe kirjutus võtta, ja sealt saada hakkata õppima...

Siis on ka hea moodus proovida "ilmutus" (Divination) asju, nagu vee vaatlemine, Tarot jpm... Nii saad ka teada, et kas sa näed midagi ette, või on see lihtsalt Deija Vu, mida esineb igal inimesel...
Vasta
#8
ei ega ma ise ka midagi rohkemat ei arva aga liccalt ytlesin et olen kahm kogenud

2ra muretse Metavo ei rikkunud sa midagi Laugh
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Peaks nagu võimalik olema. Aga oled sa proovinud aja ma võtta ja lihtsalt olla. Proovida pea mõtetest tühjaks saada ja ise mitte midagi mõelda ega teha(mängida nagu surnut ,et ei liikutaks). Olla paar minutit nii ,et keegi ei segaga sel ajal.
Kuidas see teemasse puutub?

No aja mahavõttmine võib paljugi kasu tuua. Kiires elus polegi millekski muuks aega ja just siis ongi head võimalused millele ennem pole tähelepanu pööranud.

Muudetud: 3-2-07 kell 18:44:59 titanl
Vasta
#10
olen sama kogenud,ainult ma olen halbu sündmusi ette näinud,näiteks mõne lähedase surma,aga ei tea,kas on võimalik seda treenida.kui oleks,teeksin seda kindlalt.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: surmatooja
olen sama kogenud,ainult ma olen halbu sündmusi ette näinud,näiteks mõne lähedase surma,aga ei tea,kas on võimalik seda treenida.kui oleks,teeksin seda kindlalt.

Nu mina näen ka enamasti halba ette, kuid nagu ma juba eelnevalt olen öelnud, on seda võimalik treenida küll...
Vasta
#12
Räägite küll koguaeg et näete tulevikku, seda saab treenida jne, aga miks te kunagi siis ühtegi näpunäidet ei too, kuidas tuleviku nägemist treenida saab. Miks te kunagi tõesta et teil sellised anded on? Tegelikult on nii et tühja pole mõtet lahmida ja ennast erilisena tunda.

Pigem seisneb asi, selle taga et te 'ennustate' nn tagantjärgi. Näete jah unes mingit ähmast asja, ja siis kui sarnane sündmus tuleb teatud aja pärast, siis ütlete et nägite tulevikku. Tegelikult seisab kogu asi tõlgendamises.
Vares lendab sulle koduhoovi. Sulle tuleb meelde, et kunagi nägid unes (kindel ei saa sa olla) ka varest, õhtul sõidad autoga kraavi, siis väidad et nägid seda ette? Maja läheb põlema, siis väidad ka et nägid varest ja vares tõi õnnetuse...
Sümbolite kaudu on raske ennustada, eriti veel mingite ähmaste nägemuste. Kõige kindlam tõestus tuleviku nägemisest 1:1 ennustus enne oletatvat sündmust.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Räägite küll koguaeg et näete tulevikku, seda saab treenida jne, aga miks te kunagi siis ühtegi näpunäidet ei too, kuidas tuleviku nägemist treenida saab. Miks te kunagi tõesta et teil sellised anded on? Tegelikult on nii et tühja pole mõtet lahmida ja ennast erilisena tunda.

Pigem seisneb asi, selle taga et te 'ennustate' nn tagantjärgi. Näete jah unes mingit ähmast asja, ja siis kui sarnane sündmus tuleb teatud aja pärast, siis ütlete et nägite tulevikku. Tegelikult seisab kogu asi tõlgendamises.
Vares lendab sulle koduhoovi. Sulle tuleb meelde, et kunagi nägid unes (kindel ei saa sa olla) ka varest, õhtul sõidad autoga kraavi, siis väidad et nägid seda ette? Maja läheb põlema, siis väidad ka et nägid varest ja vares tõi õnnetuse...
Sümbolite kaudu on raske ennustada, eriti veel mingite ähmaste nägemuste. Kõige kindlam tõestus tuleviku nägemisest 1:1 ennustus enne oletatvat sündmust.

Ma annaks näpunäiteid, kuid nendest ei ole kasu... see on sama hea, kui loed mingi spordiala kohta, kuid siiski sa mängida ei oska... tuleb minna treeneri juurde...

Ja minu puhul ma ei näe ähmaseid kujutisi... algul on jah nii.. selles on sul õigus, aga see ei ole kogu tõde...

Ja anna mingi hea mõte, et kuidas tõestada. siis ma oleks igati valmis seda tegema... mina pean nägemuste päevikut, kuid seda ma ei saa ju tõestada, et kuna ma selle kirjutasin... ja samas ei saa ma ka mingi suva olukorda võtta, ja selle tulevikku rääkida, sest nägemused minul vähemalt ei tule minu tahtmise peale... ja ma ei oska kontrollida, mida ma näen.,, ma näen seda mida mulle näidatakse...

Ja sümbolite kaudu ei ole raske ennustada... tuleb ainult teada, mida miski tähendab... seda ka ei saa raamatust lugeda, sest iga inimese karakter on isesugune, ja need seletused tuleb indiviidil ise leida...

Mina olen näinud nägemusi väga täpseid... ja mis läheb 100% täide...

Enamus ennustusi on sellised, mida sa ei saa füüsiliselt katsuda ja mis ei ole kujutis ega midagi... ja, kuidas ma peaks siis midagi sellist tõestama... kui räägin sellest, siis võib olla lihtsalt suva kokkusattumus...

Ja paljude arust on tuleviku "nägemine" sama mida on Tarot kaartidega... inimesele ennustatakse, et ta jääb haigeks, ja esimese köhatuse peale ütleb ta, et "näed... täide läks"
Sealt tulebki probleem sisse... mis on see tõeline asi, mida sa tegelikult seal näed...
Vasta
#14
Need nägemused mis täidelähevad on üldjuhul isiklikud ja teistele peaaegu võimatu tõestada, samas ka teiste seisukohast suht mõttetud.

Kui see nägemus on emotsionaalne, siis on veel raskem välistada fakti, et tegu võib olla juhusega. Tesitele on ka raskem paikapidavust tõestada.

Ja ma tahtsin ühte näidet treenimisest seetõttu, et teada saada, kas sa tead või lahmid niisama. Loogiline, et teistele sellest kasu poleks. Kasu poleks ka siis kui mõne nn ennustajast õpetaja juurde lähed, sest indiviidid on liialt erinevad. Kui sul ennustus annet pole, siis sinust ennustaja ei saa. Aga arusaada, sellest kas sul annet on või mitte, on üpriski raske. Välistada tuleb tegur, mis sunnib sind ennast erilisena tundma ja ennast petma. Kui need sinu nägemused on reaalsed ja sa oled kindel et näed tulevikku ette, ei tähenda see seda et pead seda teistele kuulutama. Keegi ei saa sundida. Ja üldjuhul sellised indiviidid kellel 'paranormaalsed' võimed on, ei kuuluta nendest teistele, vähemalt mitte enne surma. Sellel ei ole mõtet. Muidu hakkab kuulsus ja iha liiga pähe ja anne kaob pikapeale.

Ja kui ka näed mingeid visioone, vähemalt oled endale tõestanud et need on reaalsed mitte ei kujuta endale seda ette. Siis järgmine etapp oleks arusaada miks neid visioone näed. Kas ise neid lood või luuakse neid sulle.
Vasta
#15
Kõige lihtsam moodus teda saada, et kas on ettenägemise võimet, või mitte, on minna mingi meediumi juurde... Ma pole muidigu käinud kunagi, sest ma pole leidnud kedagi... Kuid seda ma tean, kindlasti, et nii saab, sest ma olen seda oma ala ekspertidelt küsinud....

Ja selles on sul täiesti õigus, et seda ei kuulutata... Minagi hoian seda kitsale ringkonnale, ja kui lähebki laemasse massi (nagu see foorum siin), siis eelistan ma jäta ennast suht anonüümseks... Kuid minu põhjus ei ole kuulsuses, vaid alanduses... Massis leiab liiga palju laimamist jms. et lihtsalt ei taha endale rohkem muresid kaela...

Muidugi teeks ma paljutki, et teada saada, et miks, kes, kus, mida jne... Kuid enamus jääb selle meediumi taha kinni...
Vasta
#16
meedium? miks meediumi juurde? sest oma ala eksperdid on öelnud? See pole põhjendus ju. Meediumi juurde minek on liiga riskantne.
Vasta
#17
http://isohunt.com/torrents/?ihq=remote+viewing
Faili suurus 2,74GB
Learn Remote Viewing
5 tundi videomaterjali, kus räägitakse kaugnägemise meetodist.
Näha mineviku, oleviku ja tuleviku sündmusi, kohti jne.

õpetajaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ed_Dames
Natuke räägib ta ka seal:
http://video.google.com/videosearch?q=Ed+Dames
http://video.google.com/videoplay?docid=...wing&hl=en


Muudetud: 5-2-07 kell 14:05:20 levis
Vasta
#18
Kuda on meedium liiga riskantne?

Ega mina kõigest ka ei lähtu, et mida need eksperdid ütlevad, kuid ega mul siis erilist valikut ei ole, kuna ma ei tea ühtegi teist varjanti...
Vasta
#19
Üks asi on mida meediumid ütlevad, teine asi on nende teod. Kõik sõltub muidugi sellest kuidas sa meediumiga läbi saad, tema kogemused. Mingisuguse mustlasest suvalise meediumi juurde ei maksa minna.
Ja üldiselt oleks mõtekas selliseid asju ise teha. Kui ei oska, siis tulenb oodata ja väikselt proovida, et piisavalt kogemusi saada. Teised ei saa ikka sinu eest selliseid asju teha. üldjuhul
Vasta
#20
Ega seda jah, et ei kavatsegi mingi suva mustlase juurde ronida...
Ja enamus mida ma olen teinud, siis ikka ise...
Vasta
#21
Veel veidi remote viewingust:
Dr. Simeon Hein seletab

Testi oma võimeid:
http://www.greaterreality.com/rv/start.htm
Vasta
#22
Oi! Sobiv teema täitsa olemas!
Mina tunnen asju ette. Jah/ei variandis, ja kui midagi paha on tulemas. Ei ole üldse tore.
Vasta
#23
Mul täpselt sama asi, mis Iccylgi.
Ma olen umbes 5 korda oma tulevikku ette näinud. Ükskord küsisin oma ema käest, et kas see võib tõsi olla (nujh mu ema näeb teiste tulevikku unenägudes ette, ainult et ta peab selle ise kuidagi kokku panema vms Laugh), aga jh siis ta ütles et seda teeb su alateadvus kuidagimoodi. Kuidas see võimalik on?
Vasta
#24
Ma olen ennast kontrollima hakand. Ma teadvustan omale selge mõtte (kas tuleb miski asi, või ei) ja olen küllaltki täppi pannud. Loomulikult olid need kõik suht mõttetud asjad.
Kui ma midagi tahan, siis tavaliselt jaatuse (hmm, tulemuse?) puhul olen ma rahulikum, või tunnen end vähem ärevalt, kui eituse.
Vasta
#25
Tuleviku ettenägemises ei ole midagi rõõmustavat...sest näen nii head kui ka halba ja siiani ma seda kontrollida ei oska. Unes nähtu läheb täpselt täide, samad inimesed, kohad ja detailid. Mõnikord kõnnin tänaval ja midagi eriti ei mõtlegi, pea on suht tühi ja siis tühja koha pealt tuleb informatsioon põmm - ma tean mis juhtub, kuna ja kellega. Paraku see puudutabki mu lähedasi ja sõpru ning see etteteadmine ka üldjuhul ei aita. Näiteks halbade asjase osas. Seepärast ma loodan, et see võime lihtsalt ära kaob, kuna ma ei kavatse seda kuidagi edasi arendada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Näen lampe asju ette. silverm 12 5,630 23-10-2014, 14:47
Viimane postitus: Müstik
  Näen loomade vaime??? Sfinxx 3 2,878 17-01-2014, 11:16
Viimane postitus: positiivne
  Tunnetan asju ette? margarita 24 10,199 16-02-2011, 13:49
Viimane postitus: Müstik
  Veidrad kujutised tekivad magades silme ette Sethy 9 4,877 05-09-2010, 23:32
Viimane postitus: Sethy
  Näen unes tulevikku? syndrome 3 2,972 28-05-2008, 00:34
Viimane postitus: syndrome

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat