• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes Hitler oli tegelikult
#1
Kas Hitler oli geenius või lihtsalt väärastunud mõtteviisiga?
andke teada oma arvamusest.


Isiklikult pean Hitlerit oma rahva suureks juhiks. kuid siiski ei ole tema kuritegudest võimalik mööda vaadata.

P.S. ma pole kommunistSmile
Vasta
#2
Nagu ka ''süüdlane'' ise, väidan ma, et tegu polnud mitte kuritegudega, vaid puhastustööga, mille eesmäek oli palju üllam.
--e--
Ta alustas ee-poliitikaga juba 1919. aasta septembris, mil käis DAP( Saksa Töölispartei) koosolekutel. Osalt sealt sai ta innustust. Partei pooldas antisemitistlikke ideid. Hitler võttis debattidest hoolega osa. Hiljem käis veel nn ''kõnepidamis õppel''. Veidi hiljem kui kuu pärast võeti ta oma oskuste pärast DAP liikmeks.
Lisan ühe varasema kõne jupi, mille hitler pidas 1921. aastal Münchenis:

Meil on ainult kaks valikut: kas Me jääme sakslasteks või langeme juutide rusika alla. Viimane ei tohi mingil juhul juhtuda! Vaatamata Meie väiksusele oleme Me tugev jõud. Ideaalselt organiseeritud rühm on võimeline alistama tugeva vaenlase. Kui Te hoiate kokku ning toote juurde uusi inimesi, siis saame võidu juutide üle!

See on siis teadaolevalt esimene kõne. Juba siin on kindel suund ja põhimõte selge: mitte lasta juute võimule. Neil on kõigis eluvaldkondades suur edu, kuid see kipub minema monopoliks.

...loodan jätkata. Küsimused oleks abiks!

Muudetud: 6-1-07 kell 13:04:19 zepac
Vasta
#3
oota, kas sa pead siis õigeks, et edasi jõudnud inimesed tuleks likvideerida?

muide, kas Hitler oli kristlane?
Vasta
#4
hmm, aga kas Hitler ise ei olnud ka juudi verd vanavanemate kaudu????

Muudetud: 6-1-07 kell 19:14:28 Lady666
Vasta
#5
Väidetavalt oli ta vana-vanaisa juudi päritolu. Kuid seda pole suudetud kindlaks teha.
Vasta
#6
noo see ju vaid kinnitab seda, et ta oli veidike hull juu
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: das
Kas Hitler oli geenius või lihtsalt väärastunud mõtteviisiga?
P.S. ma pole kommunist
Zed'i III reichi teemas on piisavalt hitlerist juttu. Lisaks otsing.
http://www.para-web.org/misc.php?action=search

Ja mis sul sellest kas Hitler oli hull või mitte. Kommunist ta igaljuhul polnud...

Tsitaat:Algselt postitas: das
noo see ju vaid kinnitab seda, et ta oli veidike hull juu

Kuna ta oli juut, oli ta hull? Das, kui sul põhikool lõpetatud oleks, ei väidaks sa nii jaburat asja. Selleks et et sellistest ajaloo keerukusest aru saada, ei piisa ainult uudishimust. Zedi teema on sulle keerukas, eks? Ei tea küll miks

Muudetud: 6-1-07 kell 20:17:59 Flash
Vasta
#8
Samas, kui das tunneb asja vastu huvi, siis võib teda ju omalt poolt valgustada. Muidugi raske on teemat mõista, kui ei tea ajaloolist tausta ning rahvusvahelisi suhteid.

--e--
Hitler oli natsionalist(rahvuslane)

Muudetud: 6-1-07 kell 20:25:20 zepac
Vasta
#9
kindlasti on Hitlerist palju juttu olnud, aga nüüd avaldatud teema, ei sobi hästi nendesse paikadesse nagu läks selle teemaga

jutu mõte ei seisnegi, kas keegi on kommunist või mitte.

P.S. tasuks vaadata ka teema tõelist algust
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Samas, kui das tunneb asja vastu huvi, siis võib teda ju omalt poolt valgustada. Muidugi raske on teemat mõista, kui ei tea ajaloolist tausta ning rahvusvahelisi suhteid.

--e--
Hitler oli natsionalist(rahvuslane)

Muudetud: 6-1-07 kell 20:25:20 zepac

tunnen jah suurt huviBleh aga siiamaani, pole küll nüüd veel keegi suutnud mind veenda selles, et Hitler oli hea või helge inimene. kuigi kordan jällegi: suur juht oli ta sellegi poolest
Vasta
#11
No aga siis oleks mõtekam sul äkki raamatut´´ Hitleri toimik ´´või mis ta oli läbi lugeda see veidi pakks aga saad vajaliku info kätte wink ise kavatsen selle ka läbi lugeda kui aega saan.
Vasta
#12
Hitler on mulle 3-krooni võlguBleh, suur juht?, minu jaoks on kõik need tahan olla kuningad läbikukkunud, eks igal ühel neist oma arusaamine ja vaatevinkel, aga see ei tähenda ,et seda pa*ka peab teistele peale suruma ,aga just nii arvasid need härrad nagu hitler,stalin,lenin,jne.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
Hitler on mulle 3-krooni võlguBleh
teoorias või praktikas?
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: das
Kas Hitler oli geenius või lihtsalt väärastunud mõtteviisiga?
andke teada oma arvamusest.
Kes oli Hitler?
Hitler oli enesearmastaja, hea manipuleerija ning osav poliitik. Ajalukku jääb ta nii või teisiti oma "tegude" poolest.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: WolfgirlKes oli Hitler?
Hitler oli enesearmastaja, hea manipuleerija ning osav poliitik. Ajalukku jääb ta nii või teisiti oma "tegude" poolest.
Võtsid sõnad suust. Mees oskas õigel hetkel massidega manipuleerida nig võimul olevad poliitikud eesotsas Hindenburgiga kõrvale puksida. Aga tema eneseimetlejalik pool sai talle saatuslikuks. Poleks ta oma kindralite otsuseid ja ettepanekuid tagasi lükanud oleks ajalugu teistsugune.
Hitler poliitikuna mulle kohe kuidagi ei meeldi. Liiga lärmakas ja kategooriline. Hiljuti YLEst nähtud dokus väideti, et eraelus olevat ta olnud hoopis teine inimene - rahulik, analüüsiv, enesekriitiline.
Ajalukku jääb ta siiski oma kõigile teada olevate tegudega. Ja kui holokausti eitajad peavad koonduslaagrite põhjuseks juutide vandenõud, siis pole vahet sai sõja-aastatel surma 5, 20 või 40 miljonit inimest. Massimõrvar on ta ikka.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
Hitler on mulle 3-krooni võlguBleh, suur juht?, minu jaoks on kõik need tahan olla kuningad läbikukkunud, eks igal ühel neist oma arusaamine ja vaatevinkel, aga see ei tähenda ,et seda pa*ka peab teistele peale suruma ,aga just nii arvasid need härrad nagu hitler,stalin,lenin,jne.

ole suga täiesti nõus, aga sellest viimasest loetelust jätaksin Lenini välja, kuna tal olid üllad mõtted (na Hitlerilgi, aga tal oli vale tegutsemisviis). Lenin tahtis sõjad lõpetada (sai ta ju võimule tänu I ms-le) ja viia maailm üle kommunismile rahumeelselt (kuigi seegi on suht kuri plaan ja mulle ei meeldi, aga siiski) aga siis tuli võimule Leninile vastumeelne hull Stalin, kes tahtis kõike ja kiirest (loomulikult aitasid sellele kaasa Hitleri kavalad käigud). Stalin on tõesti minu arust saatnast ja temagi tuleks rahvusvaheliselt hukka mõista (aga vist isegi on, (Hru¹t¹ov vist kuulutas Stalini teod kuritegelikeks)) aga noh peale oma tegusid on Hitlergi samal tasemel. Kuid kui Hitler oleks teinud oma mõtted teoks rahulikult ja sobilikult, siis oleks meil ehk parem maailm. mina usun, et Hitler tahtis oma rahvale paremat elu ja elamisruumi, aga seda ei oleks pidanud tegema teiste Euroopa riikide arvelt, vaid teha, nii nagu tegid 17. ja 19. saj Suured Euroopa riigid - rajasud kolooniad. Aafrika oli ju metslasi täis, ja oleks olnud paras sinna asutada kultuursed Saksa kolooniad. Juudid oleks aga lihtsalt riigist välja saata ja asi korras. Ja olekski Suur Sakksa Impeerium käes
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: das
ole suga täiesti nõus, aga sellest viimasest loetelust jätaksin Lenini välja, kuna tal olid üllad mõtted (na Hitlerilgi, aga tal oli vale tegutsemisviis). Lenin tahtis sõjad lõpetada (sai ta ju võimule tänu I ms-le) ja viia maailm üle kommunismile rahumeelselt (kuigi seegi on suht kuri plaan ja mulle ei meeldi, aga siiski) aga siis tuli võimule Leninile vastumeelne hull Stalin, kes tahtis kõike ja kiirest (loomulikult aitasid sellele kaasa Hitleri kavalad käigud).
Mina näiteks ei tea suurimat hälvikut ja mõrtsukat jne. kui Lenin. Ka kõige tagasihoidlikumate hinnangute järgi on Lenin selle sajandi kõige suurem mõrtsukas. Kümned miljonid venelased said tema korralduste tagajärgedel surma. Ta lasi kurjategijaid linnapeale lahti, et need inimesi terroriseeriks ja tapaks. Intelligents oli vaja rahva seast kaotada ju. Hakati tapma abituriente. Kui neid ei osatud määratleda, tapeti ilusaid inimesi, kuna need olevat targemad. Keegi Lenini tuttavatest rääkis sellise loo, et kuidas lenin mingi väikse paadiga saare peale jahile läks. Püüdis kinni ja lömastas püssikabaga väiksed jänesed ning laadis paadi nii täis, et see põhja läks jne jne. Need ideed ja asjad võis olla aint migni kaval propaganda. Hitler, isegi kui holokausti jaatada, oleks mingi pisike niru oma tegudega Lenini kõrval.
Tsitaat:Kuid kui Hitler oleks teinud oma mõtted teoks rahulikult ja sobilikult, siis oleks meil ehk parem maailm. mina usun, et Hitler tahtis oma rahvale paremat elu ja elamisruumi, aga seda ei oleks pidanud tegema teiste Euroopa riikide arvelt, vaid teha, nii nagu tegid 17. ja 19. saj Suured Euroopa riigid - rajasud kolooniad. Aafrika oli ju metslasi täis, ja oleks olnud paras sinna asutada kultuursed Saksa kolooniad. Juudid oleks aga lihtsalt riigist välja saata ja asi korras. Ja olekski Suur Sakksa Impeerium käes
Sa oled ilmselgelt rassist.
Metslased on ainult sinu nimetus. Muideks nemad Aafrikas on sama kultuursed kui meie. Neil on ainult oma kultuur. Nendel ei ole vaja eurooplasi. Neil on, vähemalt oli olemas kõik vajalik. Mis kõige olulisem, nad on olulisemalt õnnelikumad kui nn tsiviliseeritud maailm.

Muudetud: 7-1-07 kell 14:53:07 Thorondor
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: das
Kas Hitler oli geenius või lihtsalt väärastunud mõtteviisiga?
P.S. ma pole kommunist
Zed'i III reichi teemas on piisavalt hitlerist juttu. Lisaks otsing.
http://www.para-web.org/misc.php?action=search

Ja mis sul sellest kas Hitler oli hull või mitte. Kommunist ta igaljuhul polnud...

Tsitaat:Algselt postitas: das
noo see ju vaid kinnitab seda, et ta oli veidike hull juu

Kuna ta oli juut, oli ta hull? Das, kui sul põhikool lõpetatud oleks, ei väidaks sa nii jaburat asja. Selleks et et sellistest ajaloo keerukusest aru saada, ei piisa ainult uudishimust. Zedi teema on sulle keerukas, eks? Ei tea küll miks

Muudetud: 6-1-07 kell 20:17:59 Flash


Flash, sa oled vist natuke loll. ta ei ole hull selle pärast, et ta juut on , vaid selle pärast, et ta hävitas oma rahvust!!!
ja see veel, et põhikool on lõpetatud, gümnaasium käimas. ajalugu terve elu olnud viis ja olümpiaade võitnud. õpetaja olnud parim maakonnas.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tsitaat:Algselt postitas: das
ole suga täiesti nõus, aga sellest viimasest loetelust jätaksin Lenini välja, kuna tal olid üllad mõtted (na Hitlerilgi, aga tal oli vale tegutsemisviis). Lenin tahtis sõjad lõpetada (sai ta ju võimule tänu I ms-le) ja viia maailm üle kommunismile rahumeelselt (kuigi seegi on suht kuri plaan ja mulle ei meeldi, aga siiski) aga siis tuli võimule Leninile vastumeelne hull Stalin, kes tahtis kõike ja kiirest (loomulikult aitasid sellele kaasa Hitleri kavalad käigud).
Mina näiteks ei tea suurimat hälvikut ja mõrtsukat jne. kui Lenin. Ka kõige tagasihoidlikumate hinnangute järgi on Lenin selle sajandi kõige suurem mõrtsukas. Kümned miljonid venelased said tema korralduste tagajärgedel surma. Ta lasi kurjategijaid linnapeale lahti, et need inimesi terroriseeriks ja tapaks. Intelligents oli vaja rahva seast kaotada ju. Hakati tapma abituriente. Kui neid ei osatud määratleda, tapeti ilusaid inimesi, kuna need olevat targemad. Keegi Lenini tuttavatest rääkis sellise loo, et kuidas lenin mingi väikse paadiga saare peale jahile läks. Püüdis kinni ja lömastas püssikabaga väiksed jänesed ning laadis paadi nii täis, et see põhja läks jne jne. Need ideed ja asjad võis olla aint migni kaval propaganda. Hitler, isegi kui holokausti jaatada, oleks mingi pisike niru oma tegudega Lenini kõrval.
Tsitaat:Kuid kui Hitler oleks teinud oma mõtted teoks rahulikult ja sobilikult, siis oleks meil ehk parem maailm. mina usun, et Hitler tahtis oma rahvale paremat elu ja elamisruumi, aga seda ei oleks pidanud tegema teiste Euroopa riikide arvelt, vaid teha, nii nagu tegid 17. ja 19. saj Suured Euroopa riigid - rajasud kolooniad. Aafrika oli ju metslasi täis, ja oleks olnud paras sinna asutada kultuursed Saksa kolooniad. Juudid oleks aga lihtsalt riigist välja saata ja asi korras. Ja olekski Suur Sakksa Impeerium käes
Sa oled ilmselgelt rassist.
Metslased on ainult sinu nimetus. Muideks nemad Aafrikas on sama kultuursed kui meie. Neil on ainult oma kultuur. Nendel ei ole vaja eurooplasi. Neil on, vähemalt oli olemas kõik vajalik. Mis kõige olulisem, nad on olulisemalt õnnelikumad kui nn tsiviliseeritud maailm.

Muudetud: 7-1-07 kell 14:53:07 Thorondor

:oilmselt tõesti
Vasta
#20
Juute hävitas ? See ei ole teps mitte nii kindel. Ma olen aru saanud, et kui ta kedagi hävitas, siis oluliselt rohkem teisi rahvaid.
Vat sa võid olümpiaade võita, aga ega see koolis õpetatavast kaugemale ei vii.
Vasta
#21
tähendab mitte see et ma päris rassist olenLaugh vaid see, et ma pean ainu õigeks euroopalikku kultuuri ( mitte segamini ajada ameerikalikuga) ja pean õigeks levitada neid minu arust "metslastele". metslaseks ma loomulikult ei pea kõiki aafriklasi ja neegreid
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Juute hävitas ? See ei ole teps mitte nii kindel. Ma olen aru saanud, et kui ta kedagi hävitas, siis oluliselt rohkem teisi rahvaid.
Vat sa võid olümpiaade võita, aga ega see koolis õpetatavast kaugemale ei vii.

no anna andeks, ma põhinen kinnitatud andmetel. ja pole ju vahet mis rahvusi ta tappis inimene on inimene ja normaalne ja peast selge inimene ju ei laseks teisi tappa. või miss?
Vasta
#23
Näiteks indiaanlasi ja neid odadega vehkivaid ja trumme põristavaid d¾unglielanikke pead sa ju metslasteks ja sinu arust on normaalne kultuuri levitamise viis miljonite juutide viimine nende elukeskkonda st kohalike väljatõrjumine. Aga see ei ole normaalne.

Eurooplased levitasid Ameerikasse ka kultuuri väga edukalt ju. Tapsid kohalikud maha ja vaata kuidas nüüd kiirrongid sõidavad ja kapitalism lokkab.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: das
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Juute hävitas ? See ei ole teps mitte nii kindel. Ma olen aru saanud, et kui ta kedagi hävitas, siis oluliselt rohkem teisi rahvaid.
Vat sa võid olümpiaade võita, aga ega see koolis õpetatavast kaugemale ei vii.

no anna andeks, ma põhinen kinnitatud andmetel. ja pole ju vahet mis rahvusi ta tappis inimene on inimene ja normaalne ja peast selge inimene ju ei laseks teisi tappa. või miss?
Ilma ohvriteta on sõda raske pidada ju. Isegi kui see on kaitsesõda.

Selline kinnitamine ei tee informatsiooni tõeseks.

Muudetud: 7-1-07 kell 15:06:59 Thorondor
Vasta
#25
Niiet suuremosa kuningaid ja valitsejaid, kes on alustanud s6du on nö "v2rdjad"?


Ja kurat palun kasuta edit/muuda nuppu, n2rvi hakkab k2ima juba.

Muudetud: 7-1-07 kell 15:08:12 chappi
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nendele kes ei usu paranormaalset MK911 129 90,583 14-12-2014, 16:22
Viimane postitus: Eithea
  Ravitsejat, kes ravib ka pildi kaudu? relts11 1 1,412 07-09-2012, 17:15
Viimane postitus: VironShaman
  Regressiivhüpnoos eelmistesse eludesse: kes Eestis oskab? devilouspriest 25 16,648 03-05-2012, 11:04
Viimane postitus: lahendused
  Kes otsustab meie eest? Loogik 10 5,043 27-01-2011, 22:29
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kes teeb lumme augukesi? Leena 7 4,284 24-12-2010, 10:16
Viimane postitus: alar
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 4,963 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat