Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powerpoint presentatsioon Cheopsist
#1
Mul on koolis selline aine nagu Powepointi presentatsioonid, ühe presentatsiooni esituse eest saab 2AP, neile kes ei tea, siis see on umbes 80 tundi tööd. See selleks, igatahes ma valisin teemaks Giza püramiidid, täpsemalt Cheopsi ning tegin sellest oma presentatsiooni. Nii et keda huvitab, siis saate selle kätte aadressilt:
http://www.hot.ee/caesarr/gizapy.ppt
Ärge siis väga kriitilised olge, mul pole kunagi kunstimeelt olnud, sisu on oluline..
Vasta
#2
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Mul on koolis selline aine nagu Powepointi presentatsioonid, ühe presentatsiooni esituse eest saab 2AP, neile kes ei tea, siis see on umbes 80 tundi tööd. See selleks, igatahes ma valisin teemaks Giza püramiidid, täpsemalt Cheopsi ning tegin sellest oma presentatsiooni. Nii et keda huvitab, siis saate selle kätte aadressilt:
http://www.hot.ee/caesarr/gizapy.ppt
Ärge siis väga kriitilised olge, mul pole kunagi kunstimeelt olnud, sisu on oluline..

päris hea ja natuke huumorit ka...hindeks annaks 5+Smile
Vasta
#3
tõesti lahedasti tehtud lausa tõmmbab inimesi juurde nagu magnet.
igatahes 5+ kohe kindlasti.:dj:
Vasta
#4
Väga hea ja huvitav, 5+

[Teadet on muutnud 21-12-2003 postitaja XHK]
Vasta
#5
Muidu tõesti väga hea ja nagu FLT ütles, et asi on huumoriga lahendatud.

Minul, minul, minul on käsi püsti..., küsimus, siis, et, kes siis ikkagi ehitas püramiididBleh

Aga muidu jah tugev 5 või a või mida iganes...
Vasta
#6
Vot jah... nende hämmastavate kokkusatumustega on kah nii nagu on. Kuulasin raadiost BBC pealt üht saadet ja seal püüti neid asjaolusid ümber lükata. Ja eks ta kahtlane ole: Jagame korrutame jagame jagame ja lahutame ja voilaa :o... et nagu... kahtlane... Washingtoni see pikk "postike", millel on terav tipp... see pidi kah olema mingi kaugus marsist, kui korda, jagada jne. Aga 0,000 kohalise arvu kokkulangevus on tõepoolest LIIGA hämmastav :O ! Hästi tehtud Smile !
Vasta
#7
hea...tõesti 5+..huvitav oli,on siiamaaniSmile
Vasta
#8
mull meeldis...hästi kokkuvöetud..
huvitav oli
soovitasin teistele ka
Vasta
#9
Sattusin millegipärast alles täna seda tööd vaatama. Mulle meeldib. Väga hästi tehtud, saab väga hea ja kiire ülevaate kõigest tähtsamast, mis puudutab Chopsi püramiidi. Ja alati, kui vaja midagi meelde tuletada, saab üle vaadata. Kiitus!
Vasta
#10
ei, muidugi mitte Tutanhamoni toreda ülevaate peale - jõudu Sulle taolisteks ettevõtmisteks ka tulevikus! Aga ühe hiljuti loetud uudise peale, mis ütleb, et UCLA (University of California Los Angeles) egiptüoloog Willemina Wendrich, olles pettunud Muinas-Egiptuse kohta käivate netimaterjalide kehvas tasemes, on asunud ise midagi paremat kokku panema. Oleks ju kah tore, kui mitte:
(a) WW koostatav egiptüoloogia entsüklopeedia jõuab onlinei alles 2008 aastal - teaduses muutub järjest levinumaks selline "ettekaagutamine" ja
(b) vabaversioon on .pdf formaadis, mis kasutamiseks suht ebasõbarilk. Saab olema ka paremate otsimisfunktsioonidega (ja "rikkalikuma graafikaga") versioon, aga - ettetellijatele.
Aga üldiselt - Wikipedia annab kõikidele taolistele asjadel varsti pika puuga. Seepärast on "asjad" tema peale pahaseks ka muidugi saanud.
Vasta
#11
ma sain palju huvitavat teada.Mul polnud aimugi,et Marsil on ka püramiide.
Vasta
#12
Osad kokkulangevused on ehk koge-pede.. Aga kogu seda matemaatikat seal juures ei teadnud. Jep. raamatukokku soovitatud kirjandust toomawink.

(Muide 2 AP on lihtsam ka teenida)
Vasta
#13
Okei , natukene kriitikat. Kogu teksti nii öelda väljanägemisega oleksid võinud kasvõi natukene rohkem vaeva näha (muidu oli päris normaalne). Sisu oli täiielik 5+. Aga jah. Kui mina seda tööd hindaks annaks ma sulle 5 (ilma + Laugh).
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat