• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11. september 2001
#1
Torulaste arvamus.

Mis arvate? Oli seal lennuk või mitte?
http://www.thepowerhour.com/postings-fou...ch-911.htm < millegi pärast on link maas, loodan siiralt et see millagil üles tuleb.

Olles nüüd natuke seda lugenud, julgen mina küll öelda et seal ei saanud olla lennukit, õigemine seal ei saanud olla suurt Boeing 757't. Pole mitteühtegi tõestusmaterjali, mis lükkaks ümber mu arvamuse. Mul pole õrna aimugi, miks USA proovis ka seda "õnnetust" kokku viia lennuki kaaperdamisega ja et lennuk sõitis Pentagoni. Ei süüdista ma siin USA'd ise Pentagoni ründamises, kuid see jutt et sinna lennuk sõitis on (minu arvamus) suur vale. Aga kuhu kadus lennuk? Ei tea.

[Muudetud: 23-2-2009 Tom]
Vasta
#2
ei tia mis seal oli ja mis seal juhtus, aga jah seda boeingut seal nüüd küll ei olnud. Üldse pole piltidel näha mitte ühtegi lennukiraasukest, pentagoni seal. Võibolla tõesti siis mõni purilennuk lendas sinna, mis oli nii paksult lõhkeainet täis, et majja pisikese augu tegi ja et lennukist mitte midagi järgi ei jäänud.

Ma kahtlustan siin küll USA-d.

[Teadet on muutnud 19-1-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#3
Lennukit seal polnud jah. Jumal teab mis kaadervärgid seal pentagonis on ju. See võis ka mingi pomm olla, või olid seal pentagonis mingid raketid mis plahvatasid.

/off/miks see kirjutamis kast nii väike on ja kogu ruum mõttetute ja mittevajalike avataridega kaetud?/off/
Vasta
#4
Ma isiklikult usun et see USA enda korraldatud
Vasta
#5
boeing polnud see kindlasti. ja kuna USA väitis 100%, et see oli kaaperdatud boeing, siis on see s*tt nende enda korraldatud, kindlasti
Vasta
#6
2001 mitte 2002....
Vasta
#7
Mis te teised arvate?
Vasta
#8
Mina arvan seda, et see Bush on üldse paras segane. See oli ju põhjus sõdimiseks ja krt teab mis eesmärgil - võibolla nafta... Ma üldse ei imesta, et WTC kräsh oli nende endi korraldatud. Nüüd nad ju läksid veel Iraagile kallale ja ütlesid vist, kui Iraagiga asi korras lähevad Koreasse või kuskile....
Vasta
#9
Ma ise olin vahepeal samuti tuline USA-poolsete aktide pooldaja, et USA ise korraldas need rünnakud, kuid samas pole ma selles nii kindel..
Lisaks teooriatele, et USA ise korraldas need rünnakud; moslemid korraldasid need rünnakud.. Jääb veel üle ka kolmas teooria, keegi kolmas korraldas need rünnakud..
Miks? Põhjusi võib olla mitmeid, esiteks oleks eesmärk USA nõrka kohta tabada, st nõrgestada, teiseks oleks võimalus, et keegi kolmas saab ka sellest sõjast kasu lõigata... Venemaa? Ei tea, ei tea nii põhjalikult, kellele see sõda võib veel kasulik olla.. Kuid tahtsingi tähelepanu juhtida, et ka see variant pole välistatud.
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Ma ise olin vahepeal samuti tuline USA-poolsete aktide pooldaja, et USA ise korraldas need rünnakud, kuid samas pole ma selles nii kindel..
Lisaks teooriatele, et USA ise korraldas need rünnakud; moslemid korraldasid need rünnakud.. Jääb veel üle ka kolmas teooria, keegi kolmas korraldas need rünnakud..
Miks? Põhjusi võib olla mitmeid, esiteks oleks eesmärk USA nõrka kohta tabada, st nõrgestada, teiseks oleks võimalus, et keegi kolmas saab ka sellest sõjast kasu lõigata... Venemaa? Ei tea, ei tea nii põhjalikult, kellele see sõda võib veel kasulik olla.. Kuid tahtsingi tähelepanu juhtida, et ka see variant pole välistatud.

Mnjaa, ega kurat teab neid kommusid, võibolla tahetakse NSVL uuesti moodustada või vähemalt midagi sarnast. Possibility remains!
Vasta
#11
Ma pole asjaga kõige paremini kursis ja keegi võiks mind valgustada ühes asjas. Kui ilmselgelt näidatakse erinevatel internetilehtedel, et tegu polnud lennukiga ja esitatakse küsimus, et kus see lennuk siis on kui USa valitsus vastupidist väidab. USA/maailma ajakirjanduses ei käsitletud siis seda teemat? Või käsitleti? Igatahes asi on ilma vajaliku tähelepanuta jäänud.
Vasta
#12
Tegelikult on see kahtlane, kui lennukid sööstsid WTC tornide poole, siis selle jäädvustas oma kümme erinevat kaamerat kindlasti, mis olid juhuslikult suunatud WTC-le, kas pole veider, et ükski kaamera (kasvõi Pentagoni enda turvakaamerad, mida terve Pentagon kindlasti täis on) ei ole jäädvustanud sisselendavat lennukit?
Vasta
#13
Ma mingit seisukohta ei julge võtta...
Samas ... saddam saadi kätte ju. Kui USA tõesti akti korraldas, siis neil läks kõik suhteliselt plaanipäraselt. Või mis?
Vasta
#14
Ma ei saa aru miks peaks mingi pommi "hämamiseks" lennuki hoonesse sõitmise lavastama. Lihtsalt pommirünnak oleks ju lihtsam. Ise olen kindel et lennukid tõesti tabasid torne.
Vasta
#15
Tornide puhul oli jah tegemist lennukitega, kuid isegi seal arvatakse olevat tegu vahetult kokkupõrkega kaasneva pommiplahvatusega..
Vasta
#16
[offtopic]Iraagi sõja kohapealt veel seda, et mäletate enne sõda olid tulisemad sõjavastased Saksamaa ja Prantsusmaa? wink Põhjus oli selles, et nendel olid Iraagis juba naftafirmad sees. Bleh Ameeriklased ja suurbritanlased vahtisid tühjade tankeritega, kuidas Euro Liidu tippriigid kogu nafta ära veavad. Siis tuli kellegile geeniusele USA's pähe, et tembeldaks Iraagi tuumariigiks, läheks kallale ja võtaks pärast nafta endale. Laugh Nii see ka läks. Jumal tänatud, et härra Parts ning härra Kallas niipaljugi Eesti peale mõtlesid ja USA üheks vähesteks liitlasteks hakkasid. Nüüd hakkab ka meie riik peale sõja tegelikku lõppu selle nafta pealt nutsu natuke tänutäheks teenima. Smile Btw usun, et selline mats Euro Liidule tähendab kuskil kümne - viieteist aasta pärast selle organisatsiooni kokku langemist. Smile
Vasta
#17
muidu ma kalduks pentagonist kõrvale nende tornide juurde..... just tuli mingi dokumentaalfilm vist välja Bushist, mis on saadaval igal pool välja arvatud USAs, kus on kõik Bushi tegemised jne.....Näiteks, et siis kui ta sai teate, et need tornid on kokku varisenud, siis ta oli kuskil vist lastele raamatud lugenud, luges seda rahulikult edasi.......et öelda, seda, et peabki külma närvi säilitama, siis siiski, kui midagi sellist juhtub, siis peaks ikka president midagi tegema? Et see Bush on igati väga kahtlane tegelane......ning ma jälle usuks, et nii Pentagon kui ka WTC on kuidagi korraldatud siiski USA enda poolt ja äkki mingil x põhjustel, mida me ei oska üldse ette kujutada?
Vasta
#18
üks inimene ütles midagi sellist, et see sündmus oli näide sellest, et kõiki ei saa oma ärimaailmaga orjastada. WTC tornid on ju nagu vabamüürluse sümbol. Tundub, et see oligi nagu vabamüürluse vastane terroriakt...
Vasta
#19
Mulle tundub siiski, et kõik saab ärimaailmaga orjastada, sellised vastulöögid on lihtsalt majanduslik kahju. Ega see ei tähenda ju tegelikult midagi, et üks ahmed kuhugi torni põrutab, äri käib edasi.. Las koerad hauguvad, karavan läheb ikkagi edasi Smile
Vasta
#20
Olen näinud ka igasuguseid linke pentagoni jamast kus väga selgel oli tõestud et see mis sinna sisse lendas ei saanud mitte olla lennuk. Isegi profid ei oleks sellise trikika hakkama saanud, söösta suure lennukiga keset linna vastu pentagoni seina ja kus juures veel nii madalale. Ja nn piloodid olid ju amatöörid kellel oli ainult väike lennuki paberid.
Vasta
#21
leitsin selle lingi üles. Siin see on:http://www.slackdaddy.org/flash/pentagon.swf
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Lihtsalt pommirünnak oleks ju lihtsam. Ise olen kindel et lennukid tõesti tabasid torne.

Mine tea, võibolla mingi rituaalne taust asjal taga. Huvitaval kombel meenub kohe üks rahvus, kes väga armastab massiohvreid (inimverega).
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Ma ise olin vahepeal samuti tuline USA-poolsete aktide pooldaja, et USA ise korraldas need rünnakud, kuid samas pole ma selles nii kindel..
Lisaks teooriatele, et USA ise korraldas need rünnakud; moslemid korraldasid need rünnakud.. Jääb veel üle ka kolmas teooria, keegi kolmas korraldas need rünnakud..

Olen kuulnud, et see kolmas on miskitpidi India.
Vasta
#24
Siin põhjalik ülevaade 11. septembrist skeptiku silmade läbi:
http://www.zone.ee/mets443/119.htm
Head lugemist!
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Tutanhamon
Siin põhjalik ülevaade 11. septembrist skeptiku silmade läbi:
http://www.zone.ee/mets443/119.htm
Head lugemist!

Krdi hea tekst. Avas minu silmad nii mõnegi koha pealt ja andis valgust juhtunu tagamaadele.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  11.September 2001. VOL 2. Pildid Hr.Saatan 11 13,981 27-04-2013, 18:55
Viimane postitus: Tarawah

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat