Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed internetiraamatud!
Autor Sõnum
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
03-02-2013 09:32
Postitus: #126
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Keerulisemate teemade arutlemine foorumis, kus on seinast-seina rahvast, ei ole mõtekas. Seda võib teha väiksemas grupis kus häälestud inimeste energiale, mõistmis/arusaamise meelel ja valid sobivad sõnad, laused, oma tõdede väljendamiseks/jagamiseks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
03-02-2013 10:04
Postitus: #127
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Tänan sind Arlich. Olen sinult juba palju tarkust endasse kogunud ja palju on veel lugematagi aga teen kõike jõudumööda ja jõuan ehk rohkemgi.
Kuna teemast oleme nagunii mööda läinud, siis laseks oma mõtetega edasi siin, mis minuni on jõudnud.
Olen mõistma hakanud, et helil on võimas vägi. Olen üsna veendunud, et kõik need müstilised esemed ja ehitised on loodud mõttejõul ja heli abil. Kõigepealt siis viiakse mateeria meie võnkest heli abil kõrgemale vibratsioonile, kus saab seda mõttejõul voolida kasvõi ideaalseks keraks ja ei ole ka probleem seda paigutada kui kõrgele iganes, kaugele iganes ning seejärel siia võnkesse tagasi tuua. See kõik on tore aga nüüd tuleb selle teema tumedam pool.
Mis siis, kui eliidil on see tehnoloogia olemas, mis neid helisid mida meie meeled ei taju suudavad salvestada ja edasi anda. Võtame näiteks kõige tüüpilisema noortepärase õuduka, mida neile jubetalt meeldib vaadata. Tuleb filmis see koht, kus niiöelda heal tegelasel tekib võimalus halb maha nottida. Milline on siis meie reaktsioon? - tapa, tapa, mida sa ootad, tapa enne, kui ise tapetud saad. Nii, mõte on nüüd olemas, vaja ainult see heli selle koha peale lasta. Kas me mitte ise juba ei loo nüüd midagi? Meie enda teadmata võisime kellegi ära tappa. Raske saab siis olema selle karma parandamine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
03-02-2013 17:13
Postitus: #128
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
(03-02-2013 09:32 )Tulnukinimene Kirjutas:  Keerulisemate teemade arutlemine foorumis, kus on seinast-seina rahvast, ei ole mõtekas. Seda võib teha väiksemas grupis kus häälestud inimeste energiale, mõistmis/arusaamise meelel ja valid sobivad sõnad, laused, oma tõdede väljendamiseks/jagamiseks.
On mõtekas kui osatakse seda teha. Mõtekuse kaotab ära see, et enda maailmapilti üldistatakse kõigile, aga sellega suudetakse anda vastuseid ainult neile kes selle maailmapildiga haakuvad. Ülejäänud peavad võltsi jutuga leppima.
(02-02-2013 19:16 )Arlich Kirjutas:  Olge omal Teel ettevaatlikud, kahelge ja küsitlege kõige asjade olemuse üle. Uurige ja leidke oma tee ja omaenda kese (eesmärk), mis viib teid ...
Väikse kärpe ja lisaga täiesti nõus sellega. Lisana see, et ei pea teiste visatud redeleid kasutama ja nende juurest abi otsima. See on ju vaba valik...
(selle postituse viimane muutmine: 03-02-2013 18:19 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arlich
Vana kala

Postitusi: 621
Liitunud: May 2006
03-02-2013 17:53
Postitus: #129
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Tõepoolest Ken, ma võtan siia alla eraldi välja ühe lõigu sellest joonisest/tabelist, mis sai koostatud universumi ja inimese olemuse kohta

< ..."Inimese enda mõtteid võib siin vaadelda kui objekte, mõtte-vorme, mis eksisteerivad astraaltasandil. Mõeldes siin füüsilises plaanis halbu mõtteid ja saates välja halbu mõttevorme põhjustame me ühiskonnas palju pahandust. Selle toimemehhanism pole nii laialdaselt teada, kuivõrd see oleks vajalik. Sellesse ei usuta ka nii nagu sellesse oleks vaja uskuda. Nimelt igaüks, kes loob mõne ebapuhta või kättemaksuhimulise või vihase või näruse mõtte, saadab selle mõtte kui aktiivse olemuse endast välja, mis omakorda hakkab mõjuma terve ühiskonna peal, kuniks leiab endale vastuvõtja kellegi tahtelt nõrgema või rohkem vastuvõtlikkuma või vähem arenenuma indiviidi näol ning istutab tema sisemusse kuritegeliku alge. Ehk siis igaüks, kes tunneb kättemaksu, saadab endast astraalsesse maailma välja hävitava mõttejõu; ja kui nüüd see jõud kohtab oma teel kedagi, kel halb karma ja keda halvad asjalolud või õnnetud tingimused ümbritsevad, siis impulsid, mis ei allu tema kontrollile ja tahtele, ning mis tema omast tugevamad, langetavad need kurjad mõtted tema peale ja kui teda stimuleerib veel mõni vale tegu või mõni vigastus, siis võib see kõik anda talle hoogu andmaks lööki, mida kutsutakse mõrvaks. Kuigi ta nüüd hoiab enda käes küll nuga, siis on selline löök tegelikkuses antud paljude teiste inimeste poolt, kelle kättemaksuhimulised mõtted omavad endas mõrva alget (kuigi need ei paista välispidiselt kuidagi silma). Seega kuuluvad selliste tegude karmalised tagajärjed paljuski ka neile, kes sarnaseid mõtteid sünnitasid" >

Meistrid ja õpetajad ütlevad selle kohta nii: "Kõik meie mõtted on teod!"
(selle postituse viimane muutmine: 03-02-2013 18:07 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
03-02-2013 18:47
Postitus: #130
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Jah, nüüd sain aru, kuidas ma selle idee alge üldse sain- sellest samast lõigust. Minu viga võib olla see, et ma ahmin seda infot juba liigagi palju ja servast serva. Ja siis hakkavad mälu sügavustes need teadmised igasugu seoseid looma.
Aga ikkagi võib olla võimalus, et nende filmide ja seebikatega pushitakse inimeste emotsioonid lakke ja siis võimendatakse neid omakorda meile tundmatu vibratsiooniga seal kus vaja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Arlich
Vana kala

Postitusi: 621
Liitunud: May 2006
03-02-2013 19:08
Postitus: #131
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Internet on tõepoolest üks imeline asi, kuna annab meile teada kurjuse toimimise baasmehhanismid.

Nimelt viimane hea näide on Ameerika Super-Bowli jaoks tehtud Mercedes Benzi reklaam, mis näitab ära hinge mahamüümise detailid ja olemuse üpris selgelt. Ma püüan allpool lahti seletada ka, mida me nendes kahes klipis siis tegelikult näeme.

Asja iseloomustavad 2 erinevat reklaamiklippi:

1 versioon ehk nö. „teaser“, mis esmasel vaatamisel ei oma endas justkui mitte midagi erilist, kuid mis siiski kasulik vaadata sissejuhatusena tegelikule reklaamiklipile.

Teaser

2 versioon ehk tegelik reklaamiklipp nimega „Hing“.

Pikendatud versioon

Vaadake mõlemad klipid üle ja asume asja koos lahti arutama.

Nimelt esimeses klipis räägitakse, et midagi suurt ja võimast on saabumas, mis füüsilisele silmale nähtamatu ja liigub kui tuul. Ruumi sisenedes see jõud on võimeline sisse lülitama elektrilisi seadmeid ja millegipärast hakkab ka selle läheduses kohvi tassis keema ja temperatuur tõuseb (vaimudega seostuvates filmides tavaliselt läheb just külmaks ja hingeõhk hakkab jäätuma; aga see selleks). Enne uste avanemist ja jõu sisenemist haugub aga akna taga ka millegipärast koer (kuigi ruumi pole veel ju keegi sisenenud). Seejärel me näeme vilksamisi uue Mersu imeilusat esituld. Esimese klipi lõpus läheb leekidesse ka number 13. Kuum ja põletav, kas pole?

Ei toimunud ju nagu midagi erilist. Tegelikult toimus vägagi palju.
Esmalt must koer akna taga (miks mitte valge koer vms? Ja miks üldse haukuv ja kuri koer?), mis sümboolselt kajastab nö. „põrgukoera“, mille ilmumine alati iseloomustab midagi, mis on ennast seostanud Saatana teenimisega.
Seejärel jõu sisenemisel ruumi käivitub just millgeipärast Jukebox, kust hakkab kostma Rolling Stones’i laul „Sympathy For The Devil“ (mis teadaolevalt on üks kõige ilmsemaid muusikaajaloo oode Saatanale).

Kes ei usu, siis siin on selle sõnad:
„Please allow me to introduce myself
I’m a man of wealth and taste
I’ve been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith

<And I was round when Jesus Christ
Had his moment of doubt and pain
Made damn sure that Pilate
Washed his hands and sealed his fate> (see koht on mõlemas klipis välja jäetud ja 2-s klipi puhul hüppab laul siia)

Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what’s puzzling you
Is the nature of my game“

Nii lauluga on meil nüüd selge. Edasi näeme esimese klipis millegipärast ainult Mercedese ühte esituld ja justnimelt vasakut. Ehk on siin viide illuminaatide ühele silmale (otsustage ise). Ja muidugi lõpetuseks ilusti leegitsev 13.

Teise klipi puhul me muidugi näeme otse ära kellega tegu.
Aga juurde on tulnud mõned uued elemendid. Koera pole kuskil enam näha (küllap ta võttis nüüd juba laua taga istuja kuju). Pärast ahvatlusi, mis kõik silmale meeldivad, mis pakuvad kuulsust ja rikkust ja eneserahuldust liigub pilt lepingule, kus ladina keeles kirjas „Pitser pandud/asetatud Meistri, Saatana ja Deemonite poolt“. Ühtlasi on punase pitseri juures näha number 13. Punane pitser ise on ümberpööratud Chi-ro (ehk sümbol, mida kasutab katoliiklik kirik). Seejärel näeme Saatana sõrmes ka veel vabamüürlaste sõrmust. Lepingule muidugi antud hetkel alla ei kirjutata ning klipp lõpeb lausega „vabasta oma hing“ ja 13 põlema süttides. Saatan pakkus küll autot (ja külluslikku elustiili), mida lepinguga vastu ei võetud, kuid nagu näha oli tegelane kavatses selle auto endale ikkagi muretseda...(muideks siin on kaudne vihje ka tänapäeva laenuvõtmisele, kus inimene müüb ennast ja oma pere süsteemi orjaks pea terveks eluks, et saada endale „hea“ elu).

---
Veel paar asja nüüd selle asja lõpetuseks.
Eelpool mainitud postitustes mainisin, kuidas Kayne West ja Katy Perry teatavad avalikult, et on oma hinged saatanale müünud. Siin need nüüd siis on:

Kayne West:

link 1

Katy Perry:

link 1

NB! Katy Perry puhul oli algselt 2 linki, kus ta kordas ennast, kuid analüüsil ilmnes, et üks neist kasutas nö. "voiceoverit". Seega jätsin selle välja.

Muideks unustasin pop-staaridega seoses ühe huvitava asjaolu.
Nimelt on paljud neist just surma saanud vanuses 27. Kõik need surmajuhtumid on vägivaldsed.
Selle jaoks on olemas isegi termin "Club 27". See list on praeguseks muutunud üpris pikaks. Kokkusattumused? Maailmas ei ole sellist asja nagu kokkusattumus.

http://en.wikipedia.org/wiki/27_Club
(selle postituse viimane muutmine: 03-02-2013 19:43 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-02-2013 14:54
Postitus: #132
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
(02-02-2013 23:17 )Arlich Kirjutas:  Prohveteeringud on hakanud juba täide minema (seda kurjus oma pooliku nägemisega või ühe silmaga ei näe) ja kas pole see siis mitte lohutav teadmine, et kuna need kõik nüüd pisitasa täituvad, siis et tegelik ja tõeline Jumal on sellest kõigest alati olnud juba sammu võrra ees ja meile ka eelnevalt teada andnud.
Maailma kõikide vaimsete õpetuste alusel me ka teame kuidas see kõik lõpeb – esmalt toimub hiiglaslik kurjuse kasv, kus iga hing saab proovile pandud ning kui see on oma maksimumi saavutanud, siis antud süsteemid hävitatakse lõplikult. Asi läheb viimaks nii kaugele, et tekib kurjuse ainuvalitsus nii poliitlilises, usulises ja regioonilises mõttes. Vanad valitsussüsteemid ja meetodid ei toimi ja need kukutatakse õige pea, rahva elujärg halveneb niivõrd kehvaks, et nad „annavad“ ennast vaba tahte alusel ise uue kerkiva ja „vabastava“ süsteemi orjadeks (kes võltslikult pakub loomulikult päästet). Seda kurjuse süsteemi asub juhtima ainuvalitseja, keda kristlik traditsioon kutsub antikristuseks (pane tähele siin on ka saladus – ta on tõelisele Kristusele äärmiselt sarnane; võib olla kloonitud inimene või geneetiline hübriid või mõni tehisinimene, kelle sisse see eksitaja nüüd elama asub). See süsteem muidugi märgistab kõik inimesed ja hävitab kõik muud usulahud ja oma vastased. Ning viimaks läheb asi nii kaugele, et kõrgemad jõud ise sekkuvad ja kõik see kurjus hävitatakse. Inimesed on oma isekuse ja jumalavallatu elu raske õppetunni kätte saanud. Seejärel avatakse lõplikult kõik vaimsed teadmised, planeetidevahelised läbikäimised ja toimub üleminek Uude Kuldajastusse...

Seda kurjuse kasvu on tõepoolest kogu maailmas iga päev näha.
Ka igasugu reklaamiklippides, muusikas ja filmides jne.
Seega soovitan hoiduda niisuguste asjade vaatamisest-kuulamisest.
Ja tõepoolest see kõik on ajaloos ka varem toimunud. Kasvõi mõeldes tagasi Atlantise lõpuaegadele.
Aga miskipärast inimesed ei võta ajaloost õppust.
Kõrgemad jõud võivad ju lõpuks ka sekkuda ja kurjuse hävitada, aga seni tuleb kõigil elada selles katsumuste ja kurjuse ajastus.
Ma ei tea, kuidas teised siin foorumis, aga kui ma loen neist juba kloonitud inimestest, siis ajab lausa hirmu peale.
Ja mida peaks tegema, et kurjuse jõududest puutumatuks jääda?
On see üldse veel võimalik?
Kunagi saabuv Kuldajastu tundub vägagi utoopiline.
Lugesin eile peaaegu terve selle paeluva teema uuesti üle ja leidsin palju huvitavat, millest osa oli juba jõudnud ununeda.
Väga huvitav on ka uuem, Melchizedekeid kirjeldav postitus.
Tarkust, armastust ja vaimuvalgust! Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
04-02-2013 15:21
Postitus: #133
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Müstik - esitasid küsimuse, et miks ei võta inimesed ajaloost õppust!
Vastus on üllatavalt lihtne - NAD EI TEA AJALUGU.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
04-02-2013 16:54
Postitus: #134
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
(04-02-2013 15:21 )excubitoris Kirjutas:  Müstik - esitasid küsimuse, et miks ei võta inimesed ajaloost õppust!
Vastus on üllatavalt lihtne - NAD EI TEA AJALUGU.
Tasuks teada kasvõi PW-ajalugu - http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=elulill wink

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
05-02-2013 19:50
Postitus: #135
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Keerlevad mõtted kurjusest ja headusest. Olgugi, et minu fantaasia vili aga võibolla sobin kellegi mõttemaailma.
Mis siis, kui meie planeedil peab olema mingi kindel vibratsioon ja tasakaal, mida ei saa lõhkuda?
Kui kurjuse kasvades eliit hävitab meie vaimse arengu, siis kuidas seda tasakaalu küll viia? Näen praegult ainult ühte varianti ja see on imelaste ja sensitiivide kasv, kes oskavad omavahel ühenduses olla (mitte mobiilselt). Muidugi ei tea kui osavalt nad oskavad seda liini puhtana hoida. Võibolla nad koguvad veel omale jõudu kurjuse kasvades, et anda vastulöök aga võib ka olla, et see võitlus on käinud kogu aeg. Tean ainult, et meie lihtinimesed ei taju midagi.
Kas nende imelaste pärast vaktsineeritaksegi juba kolme päevaseid imikuid, et hävitada see võimalus juba eos? Tundub kuidagi paaniline.
Kui Emakesel Maal on hing, kas temal on ka siis karma ja võlg. Kui uskuda seda, et meie eksistents on siin juba seitsmes, siis kas need kehastumised on ehk kuidagi seotud sellega?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
05-02-2013 20:02
Postitus: #136
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Vaatamata igast lubadustele sidime me ikka nn. duaalses maailmas, vähemalt nii väidavad teatud tegelased.
Duaalsus: kui keegi kuskil teeb head, siis kuskil keegi teeb jälle ekvivalentselt halba, ehk siis seis on automaatselt fifty-fifty. wink

Kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks.
Kipspead, kõik on eks, ristitud Johannesteks.Angry
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
seffe
Tavaliige

Postitusi: 81
Liitunud: Sep 2004
20-10-2018 11:01
Postitus: #137
RE: Paranormaalsed internetiraamatud!
Kel huvi ja viitsimist lugeda, siis siin tohutu hulk inglise keelseid raamatuid, videosid, jutte....kõik puha para Smile

https://the-eye.eu/public/concen.org/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed ajakirjad. kal 43 18,431 07-06-2020 13:55
Viimane postitus: käbiorav

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog