Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed internetiraamatud!
#51
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#52
Oeh, ma ei teagi kus oma küsimustega nüüd alustada...:o

Kas Atlantislased teadsid ette oma tsivilisatsiooni hävingut, et nad jõudsid koljud eemaldada?
Kas nad teadsid, ette ka Maa Pimeduse Ajastu saabumist? Need tsüklid on siis ette arvutatavad?
Kas Maa on sinu arvates elusorganism?

Ma olen siiani tõmmanud võrdusmärgi Avaloni ja Atlantise vahele...Kas need on tegelikult kaks eraldi tsivilisatsiooni?

Kui ma vaatan neid kvadrantide jooniseid siis meenuvad mulle viljaringid...
Mis sümbolid või mis keeles on nende koljukaartidele kirjutatud?

Põnev....
Vasta
#53
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas Aerling .... Kas nad teadsid, ette ka Maa Pimeduse Ajastu saabumist? Need tsüklid on siis ette arvutatavad? ....
Tsüklid peaks käima koos võrdpäevsuse pretsessiooniga, lugemist:
http://www.valgusesaar.ee/jumalik_ema_(drunvalo).htm


Krisallkoljudest inglise keeles, linke ja pilte:
http://www.world-mysteries.com/sar_6_1.htm
http://crystalinks.com/crystalskulls.html
Vasta
#55
Tänud Arlich huvitava info eest...Loomulikult tean ma legende Arthurist ja Merlinist kuid ei osanud
neid Avaloniga seostada...Avaloni kohta pean veel ise ka uurima ja seedima...

Tänud ka Tehnoloogile linkide eest.
Huvitav Arlich, et sina kirjutad 12 koljust, et 13 oli eeterlik aga Tehnoloogi poolt viidatud linkide põhjal on leitud 13 kristallkoljut?

Pean ennast parandama...ei saagi aru täpselt mitu neid leitud on sest
mingid on arvatavasti võltsingud...

Koljud on nüüd leitud...Tõenäoliselt on see ette nähtud siis Valguse Tsükli tulekuks...Huvitav kas nende käivitamiseks peaks ehitama uue altari või on vana kuskil alles?

Tahaks kuulata seda Valguse Keelt---Arlich, kas mingit audio materjali ei ole Valguse Keeles? Või sfääride muusikat?

[Muudetud: 5-23-2009 Aerling]
Vasta
#56
Jah kristallkoljusid on leitud palju ja leitakse veelgi, aga originaalidest jäeti planeedile Maa alles ju ainult 3. Kui samas teemas veel edasi liikuda, siis soovitan ehk pöörata tähelepanu ainult ühele neist - Mitchell-Hedgesi kristallkoljule (hea info on ära toodud Tehnoloogi poolt antud Crystalinks.com lingi all).
Siin ka lõhike video sellest kristallkoljust:
http://www.youtube.com/watch?v=OwrGQuFyRDQ
Vasta
#57
Igatahes, minul jäi suu lahti :o

Tundub, et minu jaoks on tähendus nendel spiraalidel e. Ladybug communication...
Vasta
#58
Tänud teabe kohta, mis käsitleb kristallkoljusid ja Avaloni!
Samuti oli huvitav seda Arthur Clarke videod vaadata!
Samalt leheküljelt leiab veel teisigi huvitavaid videoid kristallkoljude kohta...
Ka ingelliku valguse keele näidiseid on paeluv silmitseda...
Mulle meeldib eriti see Arcturian Starship - tundub nagu oleks seal kirjas miski hästi rõõmustav sõnum!
Soovitan kõigil see valguse keele tabel salvestada ja aeg-ajalt lasta oma olemusel seda silmitsedes vibreerida!
Vasta
#59
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#60
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas Arlich

Madalamal teadvuseastmel asuv inimene kasutab seda “isiklikku algallikat”, tavaliselt oma seksuaalset, vitaalset energiat selleks,et täide viia oma erootilisi naudinguid, ilma olulise tagamõtteta järglasi saada. Ta pole kordagi tulnud selle peale, et selle asemel, et seda eluenergia hoovust niisama raisata või kulutada, võiks ta seda energiat vabalt säilitada omaenda keha jaoks ning kasutada elu-allikat iseenda otstarbeks. See sütitaks ellu kõrgemad närvikeskused, tšakrad, ning võimaldaks saavutada meisterlikkuse nende kõigi üle. Kui ta vaid kasutaks omam keha eluenergiat nii nagu seda tema kõrgem tahe seda tegelikkuses tahab, siis taaslaeks ta oma füüsilise keha teatava aja möödudes täiesti uue eluenergiaga, regenereeriks seda ja sellel teel veelgi edasi liikudes saavutas viimaks oma keharakkude surematuse, ehk transmutatsiooni nii nagu Roosiristlased seda nimetasid. Aga siin tuleb tähele panna asjaolu, et korraliselt ja õigesti seda Saladust tunda õppida on ABSOLUUTSELT OLULINE, et inimeses endas oleks välja arenenud juba eelnevalt kõrge moraalsus ja ellusuhtumine! Ja kuna selliseid on leida kahjuks üpris vähe, siis kõik alkeemikud ja pühitsetud on need õpetused selle Salajase Võtme korrektseks kättseaamiseks ja kasutamiseks varjutanud sümbolitesse ja allegooriatesse. Seda teeb ka igal sammul Piibel.

Tähele tuleb nüüd selle eelneva mõtte avamise juures panna asjaolu, et seksuallenergiat võib tõepoolest kasutada palju kõrgematel eesmärkidel, kui seda reklaamitakse päevast-päeva meile tavameedia, filmide, interneti jms vahendusel, st. palju erinevamatel meetoditel kui selleks on pelgalt enese erootiliste vajaduste väljaelamine, mis kõik kerkivad tavaliselt esile inimeses endas tänu suurele igavusele, mis saab aga oma alguse sellest suurest lõpmatust sisemisest üksioleku või tühjuse tundest. Seksuaalenergia on jumalik loovjõud. Seda võib jah kasutada nii taeva kui põrgu allatoomiseks. Aga tähele tuleb alati panna seda, et põrgulikel (või madalatel/ lihalikel) eesmärkidel vallapäästetuna põrkub see äärmiselt kiiresti tagasi ja heidab selle kasutaja otsusekindlalt ‘põrgusse’. Tuumaenergiat võib maailmas kasutada palju parematel eesmärkidel, kui seda on relvade valmistamine, mida inimene ikka ja jälle kavatseb kasutada iseenda hävinguks!

Järgmises osas püüan kajastada seksuaalsusest hoidumist ja sellega kaasnevaid positiivseid ja negatiivseid tagajärgi vastavalt erinevatelt teadvusetasemetelt vaadatuna. Ühtlasi püüaks nüüd välja jõuda siis eelnevaga seotult ka musta ja valge maagia olemuse kajastamiseni, muinas-Egiptuse Suleliste Mao Orduni jms.

[Muudetud: 9-5-2009 Arlich]

Sellest seksuaalenergia kasutamisest on ka üks huvitav raamat: "Noruse allika iidne saladus" ehk teisisõnu "Viis Tiibetlast" ja Raamatu autot on Peter Kelder.
Raamat on õhuke, ainult 100 lk, aga üllatavalt informatiivne.
Vasta
#62
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#63
Väga põnev! Ootan huviga järge!
Vasta
#64
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#65
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas Arlich
Puu oma sümboolses olemuses on ühtlasi ka rist (ristuvad aeg ja ruum) või Tau, mis on alati ühenduses ümber selle keerdunud maoga. Need mõlemad kokku sümboliseerivad Maailma Puud koos selle ümber keerleva, nii selles kui ka läbi selle töötavate, vaimsete, intellektuaalsete, psüühiliste ja psühholoogiliste jõudude kogumiga - Hommikumaades on neid koondjõude väljendav termin Kundalini (sanskriti keeles "keerdunud"; on praana või elujõu potensiaalne või transformeeriv kuju, mis asetseb inimkehas uinuvas olekus; vaimusilmas kujustatakse teda kui selgroo allossa, täpsemini juurtsakra tagaküljele kolm ja pool ringi, kokku keerdunud madu). Teisisõnu sümboliseerivad need kaks kokku elulaineid (või ka ükskõik millist elulainet), mis liiguvad läbi kõikide tasandite ehk vaimu ringlemist läbi mateeria või Fohati töötamist Kosmoses. Nii kuis Ülal, nii ka All analoogia alusel iseloomustab puu makrokosmost ehk Universumit ja inimene selle mikrokosmost, kelles hingekiir valgustab tegevust mitmetel eri tasanditel; samas kui füsioloogiliselt asjale läheneda, siis see analoogia rakendub inimkehale koos selle erinevate struktuuridega, läbi mille liiguvad elujõu vood.


Ohtralt ja ohtralt mõtlemisainet.

Mina arvan, ülatoodut lahti mõtestades ja veidi edasi arendades, et me kõik oleme universumiga läbi põimunud, et ehk siis füüsiline inimene liigub läbi aja ja ruumi ning lisab kogu kompotile oma panuse tootes ja eraldades energiat, lisaks liigub läbi tema vaimukeha universumi energia. Tegelikult mitte ainult inimese vaid kõige ja kõigi. Kõik on põimunud.

Postitan dokumentaalfilimide teema alla lingid filmile :

"The Private Life of Plants ". See on nii ilmekas näide elu kulgemisest üldse. Mõttes saab siis lisada/ paralleele tõmmata energia liikumisele ( inimese puhul siis tšakrad ). Ja veel edasi mõeldes saab selle teema tõmmata laiali kogu universumile...usun mina.
Vasta
#67
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#68
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#69
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#70
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#71
(28-12-2010, 01:17 )Arlich Kirjutas: Tere jälle kõigile üle tüki aja! Või oli see ehk alles eile, mil me viimati üksteisest kuulsime? Või ehk polegi me teineteisest kordagi lahkunud? Kuidas kellegile.
On tore, et foorumi on taasavastanud üks väga sisukate ja huvitavate postide tegija. Minu siiras lugupidamine ja jään huviga ootama uusi postitusi!
Vasta
#72
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#73
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#74
muutmisel, kuna antud postitus ei kajasta minu kristlikku seisukohta
Vasta
#75
(04-01-2011, 23:09 )Arlich Kirjutas: Maa öko/bioloogilise süsteemi üha jätkuv lagunemine ja allakäik toob globaalse katastroofi (ilmamuutused, maavärinad, üleujutused, looma-taime-linnuliikide väljasuremise jms) üha kiirenevas tempos meile iga hetkega üha lähemale. Ometi ei püüa maailma valitsused paljudele teadaolevatele põhjustele mitte mingit piiri panna.

Öeldud on, et pimedaim aeg on alati enne koitu. Pimeduse aeg on taaskord jälle oma tippvõimsuse juures. Seda just seepärast, et väga paljud atlantislased on taaskord tagasi Maa peale sündinud ning neidsamu isekaid vigasid ja otsuseid korratakse üha enam ja enam. Seega Atlantise ammused ajad on taaskord meie kõigiga ning sellest tuleneb ka suur Valguse allasurumine (positiivse polaarsuse – positiivsuse) ja pimeduse tugev laienemine (negatiivse polaarsuse – negatiivsuse).

Sajad õpetajad tapeti ühe hetkega üle terve maakera.

Ka isegi eelpool mainitud Tiibetis asuv isoleeritud iidne vaimne varjupaik (või klooster) sai ühe hilisema rünnaku sihtobjektiks. Allesjäänute koguarv ulatub seega praegusel hetkel mõne sajani ja seetõttu on ka nende mõju- ning tegutsemisulatus piiratud (nad lihtsalt ei jõua kõikjale, ei suuda kõiki vaimselt aidata, juhendada jne). Ja see kõik pole veel kaugeltki tänaseks lõppenud.
jätkub…

See on lihtsalt kole, mis Tiibetis on tehtud. Ja mis veelgi teha võidakse.
Ise mõtlen senini, et kuhu kadus 13.oktoobril üks hiina külake...kas see oli mingi vale teade või elasid seal külakeses ka tiibetlased ja oli vajalik nad kurjadel jõududel hävitada?
Aga kas siis atlantislased olid kõik halvad? Kui neid nüüd aina Maale tagasi sünnib, kas nad siis eelneva reinkarnatsiooni ajal midagi ei õppinud?
Või on atlantlaste taga veel omakorda mingid kurjad meile mitteteadaolevad jõud?


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed ajakirjad. kal 43 27,924 07-06-2020, 13:55
Viimane postitus: käbiorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat