Küsitlus: Mille läbi eelistaksid surra?
Kokku 0 häält 0%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mille läbi eelistaksid surra?
#26
Mulle meeldiks surra valutult Smile une pealt oleks hea, nii, et ma ise arugi ei saa... Kuigi, tegelt ma ei taha yldse surra, aga kui just peab...
#27
On üks raamat, "Näeme veel, Simon". Kas just selling pealkiri... aga seal igatahes rääkis poisist, kel oli mingi jalahaigus ja oli surnud unepealt. Suht kurb raamat.
#28
ma seisaks enne tund aega püssitoru ees ja sureks siis kui et näiteks põleks surnuks. Mõelge vaid kui jube pärast su laip välja näeb kui sa ära põled. Aga kui nuga kõril on või püstol meelekohal siis surm on kiire ja valutu ja enne jõuad veel oma tapja ära needa ja teda hiljem kummitama tulla. Tulesurm tundub kõige valusam ja pikem üldse. Ma valisin muidu vigastused, sest n. autoga vastu puud panemine ja hetkega suremine pole ka eriti hull.
aga loodetavasti ma tegelikult suren hästi vanana une pealt Smile
#29
Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
ma seisaks enne tund aega püssitoru ees ja sureks siis kui et näiteks põleks surnuks. Mõelge vaid kui jube pärast su laip välja näeb kui sa ära põled.
Mes, sa kavatsed peale surma peegli ette asutada ve?

Tsitaat:Aga kui nuga kõril on või püstol meelekohal siis surm on kiire ja valutu ja enne jõuad veel oma tapja ära needa ja teda hiljem kummitama tulla. Tulesurm tundub kõige valusam ja pikem üldse. Ma valisin muidu vigastused, sest n. autoga vastu puud panemine ja hetkega suremine pole ka eriti hull.
aga loodetavasti ma tegelikult suren hästi vanana une pealt Smile
Aga miks sa peaksid oma väärtuslikku aega raiskama kedagi kummitades?
Mis kasu sa võiksid sellest saada?

Ajaa...ma valisin reinkaratsiooni, see valik küsitluses küll puudub, aga üldjuhul mõeldakse surma all ju eksistentsi lõppu, kas pole? Miks ma peaksin millelegi nii tobedale alluma?

Muudetud: 4-2-07 kell 21:33:21 Metavo
#30
küsimus on nii ebanormaalselt.. lahe ,et soovin lahkuda hetkel,kui verbaalselt oiates,häälitsedes karja emastega multiorgasme saan,
ise õndsuse-naudingu-joovastuse nirvaanas,suletud silmade ja rahulolu muigega nä0 l, mm...
mulle tundub et olengi juba krõpsu surnud, kes vahetevahel kuskil vilksatab,et tunda ennast hetke elavana mõnes peegli sähvatuses, uusi ja rahuldamatuid otsides,
kellega korduvas vahekorras teekonda jätkata,sest krõps on tõeliselt häää , selle peale võin mürki võtta ja uuele ringile minna,...
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo

Mes, sa kavatsed peale surma peegli ette asutada ve?

Aga miks sa peaksid oma väärtuslikku aega raiskama kedagi kummitades?
Mis kasu sa võiksid sellest saada?

No aga ma mõtlen äkki teiste peale ka. wink ma ei ole mingi tibi kellel on vaja ka surnuna perfektne välja näha, aga musta ja mullitavana/söetükilisena ei tahaks ka hauda minna. Ja pealegi on jube mõte elusalt põlemisest ikkagi peamine põhjus miks niimoodi surra ei taha

peale surma on ju niiiiiiiiiiiiiiiii kaua aega. Natuke oma väärtuslikku aega võib ka tolle jobu peale raisata.

Muudetud: 13-2-07 kell 13:54:58 tribalangel
#32
Aga nüüd...Kes teab, mis on saanud teema algatajast?
Mina ütlen, et paneks teema lukku ja lõpetaks selle jama.
Tribalangel, kui sa teiste peale mõtleksid, siis sa ei tapaks end ise ära.
Enda surma elaksin üle, teise oma aga mitte.
#33
Pooldan ka arvamust, et paneks selle teema lukku.
#34
oleks siin veel mingi teooria sellest et mis nagu juhtub inimesega peale surma ja erinevatest surmaviisidest lähtuvalt... ent mida pole seda pole.
#35
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
oleks siin veel mingi teooria sellest et mis nagu juhtub inimesega peale surma ja erinevatest surmaviisidest lähtuvalt... ent mida pole seda pole.
No selline teema vajaks teistsugust teemapüstitust ja suunitlust...praegune on suht mõttetu loba... Alati saab ju alustada mõne asjalikuma surmateema...
#36
Minugipoolest lukku. Ainult, et pole seda lukustamist kellegi hooleks jätta, sest teemal pole moderaatorit. Mingi adminnide pädevusala vist.
#37
Et siiski vanadussurm... Milleks muuta seda elu siin veel lyhemaks, kui see niigi on...
#38
jestas, kas seda asja siin polegi veel lukku pandud?! :o
#39
tundub nii...

ma hakkasin alguses lugema Lii kirja et tuleb vanadussurm... a la et teema sureb ära.

ah mida iganes.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat