Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imearstid
#26
Tsitaat:Algselt postitas: selenium
Naiivne on oodata et haigusest ehk õppetunnist milline on endale vale tegutsemise ehk mõtlemise ja käitumise tagajärjel saadud, saab pauguga lahti läbi ravitseja ja nõia. Kui ise ei hakka tööle - mõtlema ja põhjust otsima ning end muutma, siis pole tolku suuremat miskit. Need ravitsejad on väga ajutised avitajad. Koostööd tehes on muidugi kõik kiiremini võimalik.
Aga kellegil pole õigust teise inimese õppetundi "ära varastada", see tuleb tagasi ja veel tugevamalt. Kõik on enese teha.

Minu meelest Selenium on kõik nagu kenasti lahti seletanud ja lisada pole suurt midagi.
Ravitseja ülesanne võiks olla vaid inimesele kaudselt kätte näidata aspekt, mis vajab muutmist ja sedagi suhteliselt häguselt, et abivajaja oma õppetunnist ikkagi ISE hakkaks aru saama ja ei loodaks teistele, et need tema eest nö. töö ära teeksid.
Vasta
#27
Nii ... Kõik see imearstindus on bioenergeetika. Igal inimesel on sensitiivsed võimed.Lihtsalt inimesed ei oska neid arendada. Kui nad aga avastavad kuidas,siis on see kõik tegelikut v'a loogiline ja kerge. Ma olen niii paljudele inimestele seletanud seda. Ma enam nagu väga ei viitsi. Aga.. Mina näen nägemusi,ma oskan end nii kaugele viia. Ja ma oskan ravida kätega. See on tegelikult raske. Vaimselt arenenud peab olema. Ja hiljem saab seda teha ka lihtsalt kujustades.See kõik on õpitav!!!

Üldiselt iga inimene saab ennast ise ravida. Arvake endast hästi ja mõelge positiivselt ja te suudate kõike!!
Vasta
#28
Huvitav uudis: Dave Benton pani ratastoolis olnud naise kõndima.

Laulja Dave Benton on õppinud Jaapani iidseid ravitsemismeetodeid shiatsut ja reikit ning rääkis, kuidas tema abil hakkas kõndima 40 aastat ratastoolis olnud naine.

Naise abikaasa oli end 40 aastat tagasi, täpselt enne noorema lapse sündi, üles poonud ning Benton küsis, kas ta on oma tütrele rääkinud, et mehe surm oli otseselt seotud tütre sünniga, kirjutas Kroonika.

«Kutsusin tütre sisse, ema rääkis talle kõik ära ja mõlemad nutsid. Mina olin kõige selle juures vaid instrument, kes nende kahe energia ühendas,» selgitas Benton.

Kui nad hakkasid ära minema, tõusis ema omal jalal Bentoni massaažilaualt püsti: «Ta suudles mind otsaette - ja kui te teaksite, kui palju nad tahtsid mulle selle eest tasuda, siis te ei usuks mind! Aga ma ei tahtnud raha, sest see oli midagi liiga ilusat, et seda rahaga rikkuda.»

http://www.elu24.ee/?id=198400
Vasta
#29
NN Imearstidega on nii, et nad saavad inimesi aidata teatud kriteeriumite järgi.
Ühed, kes saavad abi. Teised, kes tehakse terveks, kuid natukese aja pärast tuleb häda tagasi, nendel pole õigust olla terve ja peavad nii elu lõpuni elama. Ja kolmas kes saavad osaliselt leevendust. Libaravitsejayd on kuhjaga...need küsivad ainult raha. Õiged ei küsi ega nad ei reklaami end.
Vasta
#30
Noh, Dave edeva inimesena ja sellise tava inimese mõistes suure teoga hakkama saades, siis eks neid ülevoolavaid emotsioone on raske ainult endale hoida ja raske os seda talle pahaks panna. Palju vastikum oleks see asi siis, kui see uudis ainult plaadimüügi tarvis on välja mõeldud.
Vasta
#31
Paljud eestlased on enda jaoks avastanud maailma ühe tuntuima imeravitseja João de Deusi ehk Püha-Juhani, kes võtab abivajajaid vastu Brasiilia väikelinnas Abadianias.

Väidetavalt astmat, aidsi kui vähki raviva João juurde on tee leidnud ka paljud eestlastest patsiendid, vahendas ERR Uudised ETV saadet «Pealtnägija».

«Pealtnägijale» kinnitas rinnavähist paranemist 46-aastane sportlike eluviisidega ärinaine Tiiu. Naise sõnul talle palju elulootust ei antud, kuid pärast reisi ja nelja kuu pikkust viibimist Brasiilias on olukord muutunud.

«See protseduur käis meditsiiniliste kääridega läbi nina, kus ta surus hästi tugevasti seda haiget osa oma käte vahel ja nägin, kuidas ta võttis välja mingi tüki,» rääkis keemiaravist ja tavameditsiinist keeldunud Tiiu.

«Ma olen paranemas. Nii nagu João ehk Boss ütles, et kõik mis tuleb sinu juurde iseenesest, peab minema ära iseenesest, kuid võtab aega,» tõdes Tiiu.

Praeguseks ei ole Tiiu ainus eestlane, kes João imevõimetesse usub, sest Abadianias on käinud juba kümneid Eesti haigeid. Teiste seas on João juures käinud ka tehnikaülikooli professor ja kunagine Eesti NSV haridusminister Väino Rajangu, kellele tehti seal nähtamatu silmaoperatsioon.

«Järsku seal pikali olles tundsin, et lõigatakse niimoodi ülevalt alla ühte silma, siis teist silma. Ja järsku tundsin, et milleks mulle üldse need prillid. See lõikamise tunne oli täpselt nii, et keegi lauanoaga lõikab,» ütles Rajangu ja kinnitas, et pärast seda tal prille enam pikka aega vaja ei läinud.

Onkoloog Andrus Arak on imeravi suhtes skeptiline ja soovitab inimestel tõsiselt oma samme kaaluda. «Me püüame ikka inimest veenda ja selgitada, et meie ravimeetodid on põhjalikult uuritud ja varasemate meetoditega võrreldud ja nende efektiivsus tõestatud. Loomulikult ei suuda me kõiki inimesi veenda,» ütles Arak.

Igal aastal haigestub Eestis pahaloomulistesse kasvatajasse ligi 6000 inimest. Doktor Araku sõnul suudab tavameditsiin neist kahte kolmandikku edukalt aidata. Samas on igal aastal üha rohkem neid, kes oma pilgu alternatiivse ravi poole pööravad.

Araku kinnitusel ei saa kindlalt väita, et imeravitseja juures ei saa vähist paraneda, kuid tõestust sellele ei ole. «Praegu meil niisuguseid tõendeid pole ja veendumust pole ja kogu info on patsientide juttude põhjal ning videokatkete põhjal on raske öelda, millega tegemist on,» nentis Arak.
Allikas
Vasta
#32
Vaatasin eile seda saadet sellest Braziilia imearstist Juhanist ja täna oli kordussaade ka.
Tasu ta ei võta, aga käima peab seal kolm korda - ja kuna Braziiliasse sõitki maksab kõvasti, siis ega sinna igaüks ju minna saa. Ja samas pole veel kindlaks tehtud, kas inimesed tervenevad alatiseks või ainult mõneks ajaks.

http://www.spiritualdoctors.info/

Wikis on tema kohta ka, aga link ei avane siin, peab ise googlest leidma ja avama.


[Muudetud: 14-1-2010 Müstik]
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat