•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad kohad
#76
minge surnuaedadesse,soovitatavalt hilja öösel.Tavaliselt on rahval arvamus,et just seal kummitab.Mispärast,ei tea.
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
Haimre mõis.

Haimre mõisast on ju väga vähe järel.. ainult mingid väiksed varemed?

Peahoone siis
[Pilt: haimre.jpg]

Muudetud: 22-10-06 kell 12:18:33 Alfar
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: neitsi
minge surnuaedadesse,soovitatavalt hilja öösel.Tavaliselt on rahval arvamus,et just seal kummitab.Mispärast,ei tea.


Teismeeas olen isegi surnuaias ringi konnanud ja vot ei oska õelda,kas oli siis vale surnuaed või on minul midagi viga,ühtki kummitust ega tonti pole ma surnuaias veel kohanud...ei öösel ega ka päeval.Ausalt õeldes,rahulikumat kohta,kui surnuaed,annab otsida aga vb ma tõesti ei meeldi kummitustele ja nad hoiavad minust laia kaarega eemale...kes teab.
Vasta
#79
Pirita ligidal need surnuaiad!Need on jkubedad,sest seal on mu vanaisal tulnud koguaeg kett rattalt maha ja ta on näinud surnuaias helendavaid kogusi haudade kohal!:o
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: herakles
Pirita ligidal need surnuaiad!Need on jkubedad,sest seal on mu vanaisal tulnud koguaeg kett rattalt maha ja ta on näinud surnuaias helendavaid kogusi haudade kohal!:o
Fosfor eraldub laipadest. Pole midagi paranormaalset, sai isegi neid väiksena imetlemas käidud.
Vasta
#81
See on küll halb mõte aga kui sa väga tõsiselt kontrollimisejärele januned siis tee ise mõni. "Kuidas vaime välja kutsuda" teemast peaksid hunniku näpunäiteid leidma mis ja kuidas teha tuleb, et endale üks või mitu seltsilist kaela saada. Eelnevad kaks lauset on muidugi lausidiootsus ja selliste asjadega ei tohiks lambist tegeleda.
Vasta
#82
mitte muhvigi ei tule. on ka käidud surnuaedades fosforit imetlemas aga...ma olen vist üks vähene idioot, kes sittagi näha ei oska ja kelele ükski vaim end ei ilmuta.
Vasta
#83
Ei tea jah... ju see on saatus
aga ole rahulik. ka mina pole "kummitusi" näinud.


Muudetud: 6-11-06 kell 19:51:15 celtic
Vasta
#84
Kukulinna mõis, olem näinud musta kogut seal, meid on taga aetud kellegi poolt, hiljuti sain teada, et seal pidavat kummitama "Must Naine" või midagi taolist nii et kõik kes elavad Tartus või selle lähedal soovitan sinna mõisa minna Võtke yhendust 56478247

Muudetud: 12-11-06 kell 13:18:32 Ghostfreak
Vasta
#85
Kukulinna mõisas kummitab, seal aegajalt sõpradega käime, siis ikka kuuleme või näeme midagi

Spooky
Vasta
#86
Kõik kes on kummitustest huvitatud ning nö. uurivad neid ja kes elavad Tartus või selle lähedal peax teadma, et Kukulinna mõisas kummitab. Ise käisime eile öösel sõpradega seal sees, hakkasime trepist üles minema ning kuulsime vilistamist esimene kord mõtlesin, et keegi meist tegi lolli nalja, kui teine kord kuulsime siis hakkas kiire majast välja saamisega. Eelmisel aastal me hakkasime samast trepist üles minema, kuulsime kuidas uks läks üleval kinni, ning hästi rahulikud sammud hakkasid ülevalt kostma. me jooksime mingisse tuppa, kiskusime aknad lahti, teised hüppasid alla ära(me olime kolmekesi), mina olin viimane kes alla sai ning mul sõber ütles, et mingi must kogu oli minu selja taga olnud... Siis on ka tool veel niisama õhku tõusnud ning õhus keerlema hakanud.
Kes on selles mõisas käinud ning ta on ise kedagi näinud või kuulnud siis andke aga teada.

Muudetud: 12-11-06 kell 16:32:15 Ghostfreak

[Muudetud: 9-20-2010 Cassiopeia]
Vasta
#87
Kukulinna mõisa all mõtled seda puust mõisa, mis otse Saadjärve kaldal asub ja mille ees üsna suur tamm kasvab ? Seal võib igaüks sees kolamas käia ? Aga võiks kunagi kollektiivselt ära käia siis, järgmise kokkutuleku paigaks valida vms. Ööbimise saab muidugi telkidega järve äärde korraldada.
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Kukulinna mõisa all mõtled seda puust mõisa, mis otse Saadjärve kaldal asub ja mille ees üsna suur tamm kasvab ? Seal võib igaüks sees kolamas käia ? Aga võiks kunagi kollektiivselt ära käia siis, järgmise kokkutuleku paigaks valida vms. Ööbimise saab muidugi telkidega järve äärde korraldada.


Kui keegi tahab trippi sinna korraldada sis peaksite minuga rääkima ma olen seal kõige rohkem sees olnud ja ma võin olla suureks abiks teile. Öelge ainult kuna ja ma olen valmis muidu kui mingi 3 inimest on sis saab minujuures ööbida.
Vasta
#89
Aga seal peab maksma telkimise eest ,sest seal on mingid kahtlased hooldajad vahest. Ma muidu võiksin otsida mingi koha seal lähedal ,sest ma ise elan seal.
Lihtsalt oleneb palju oleks rahvast kes tulevad.
Vasta
#90
Pelgulinna Gümnaasium on nüüd paar nädalat remondis. Ehk see on kool, kus ma tegelikult käin. Ning sealsed töömehed räägivad, et esimesel korrusel käib ringi naise kujutis, suurte silmade ja selliste koledate näojoontega. Ning kui naine liigub, siis on kuulda kontsaklõbinat. Sellist asja neli töömeest näinud.
Ehmatas ära küll .
Vasta
#91
KAIURABAGA t2itsa nous.Olen ise ka paar aastat tagasi sellest kuulnu.
Vasta
#92
MA olen käind mingi ammuse sõbramaja juures see maja kummitas igal juhul story siis selline:sõbra ema läks mingeid pabereid tooma nende uue arvuti pärast ja mina koos sõbraga jäime üksi koju.Olime köögis et süüa saada ja äkki kustus lamp ära( põrandalamp)me mõtlesime et äkki läks elekter ära aga telekas töötas ja veel muid asju mis töötasid.Ma läksin ta toa poole(nende maja on kahest majast kokku ehitatud nii et nende majade vahel on koridor)aga uks kus sai kahe maja vahele oli siis kinni läid kui ma sinna poole kõndida sain lükkasin ukse hirmuga lahti ja jooksin õue(tal oli suur hoov)natukese aja pärast tuli sõber majast välja ja ta nägu oli valge me jooksime hoovi kaugemaisse nurka et rahuneda.ja äkki nägime et maja poolt tuli mingi kogu meie poole.siis käis mingi kõva pauk ja kui jälle sinna poole silmad pöörasin oli see kummitus kadunud.me arvame et see oli ta vanaema vaim kes pidevalt seal kummitamas käib:o
Vasta
#93
see et põrandalamp kustus võis olla juhus, pirn läks läbi või midagi, võibolla olite kuulnud kummitusjutte enne ja lihtsalt kujutasite endale ette. Kõva pauk võis käia siis kui tuul ukse või akna kinni lükkas.
Vasta
#94
Thorondor: See läheb sellisesse teemasse - Kohad, kus kummitab. Paluks kirjutada võimalikult täpselt, kus asub selline kummitav maja. Praegu teame, et kellegi ammuse sõbra juures kuskil oli kummitus.
Vasta
#95
jah igatähes on ka võimalik et läks kork läbi või midagi. meil juhtub seda pidevalt...Smile
ok põõrdume nüüd tagasi teema juurde...
(i)

Muudetud: 2-3-07 kell 10:21:18 katarina177
Vasta
#96
mu majas elas enne mu vanavanaema kui ta ära suri hakkas mu õde mingit vaimude väljakutsumist tegema (hyes).Nüüd majas kogu aeg lähevad uksed lahti (kas või siis kui see on lukkus)

edit:pealkiri

Muudetud: 1-3-07 kell 21:06:43 Flash
Vasta
#97
Kus su maja asub täpsemalt? Arvestades kummitavate kohtade hulka, omab see väga vähe informatsiooni, kui ma ütlen, et mul ka kummitab.
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas: Ghostgirl
Kas keegi saax ka Tartu kohta infot anda kus oleks mõned kummitavad paigad ?
Tartust mingi 15km väljas on Kukulinna mõis. Seal kummitab.
Vasta
#99
äkki saad täpsemalt asukohta ütelda ntx: küla vms.
Vasta
..ongi Kukulinna küla..Laugh see sinna Jõgeva poole.
Igatahes on see hirmus koht
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Maailma enim kummitatavamad kohad Tutanhamon 162 61,178 22-11-2016, 15:48
Viimane postitus: Müstik
  Kummitavad koolid? -darkest- 168 78,248 03-02-2015, 09:39
Viimane postitus: Knife
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,130 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat