Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeks katse ?
#1
Kui teeks õige katse -ükskõik millise mis tõendaks inimeste eksimist või vastupidi(kas telepaatia,telegineesi ,teleportatsiooni,levitatsiooni,astraalkeha või lihtsalt arvamismängu läbi ,kas on vabatahtlike


siiamaani on kõik katsed metsa läinud-isegi tean et ükskõik millise ebamaise tembu eest on lubatud 1000000 dollarit peaasi et see trikk pole ,kuid siiamaani on see raha alles jäänud.

tänu sellele on paljastatud paljud sulid Geller ja teised nn silmamoondajad


lingid
http://video.google.com/videoplay?docid=...5649996034

http://www.randi.org/research/index.html

Muudetud: 12-11-06 kell 14:54:34 reaalne
Vasta
#2
kuule encore ,ma teen unel ja ärkvel vahet , praegu kirjutan sulle ja võin sulle oma veebikaamera video saata kui saa sind lohutab


aga katsega on väga lihtne ,kui see kes väidab et väljus kehast võiks kirjeldada mis kõrvalruumis toimus,sest väidetavalt astraalkeha läheb läbi seina(samal ajal võiks kaamera töötada et kõik võiksid veenduda et asi on sünkroonis) pärast las katsealune kirjeldab mis nägi -väga lihtne mis ja alles siis räägime edasi....
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
kuule encore ,ma teen unel ja ärkvel vahet , praegu kirjutan sulle ja võin sulle oma veebikaamera video saata kui saa sind lohutab


aga katsega on väga lihtne ,kui see kes väidab et väljus kehast võiks kirjeldada mis kõrvalruumis toimus,sest väidetavalt astraalkeha läheb läbi seina(samal ajal võiks kaamera töötada et kõik võiksid veenduda et asi on sünkroonis) pärast las katsealune kirjeldab mis nägi -väga lihtne mis ja alles siis räägime edasi....

selliseid katseid on tehtud. igaühe enda ostustada kas usub neid või mitte. Ja kui keegio sinu katsest osa ei võta ei tähenda seda et see ei toimiks. Toimib küll aga teatud isikutel ja teatud olukordadades teatud ajahetkedel. See ei ole nii et kui eile said selle psi balli liikuma siis nüüd oskad seda kogu elu. Ei oska. Kõik sõltub olukordadest.
nt siin esimeses postituses on üthteist kirjutatud:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=526
Vasta
#4
flash kui on selliseid katseid tehtud anna link,valgusta mind ja minu vaimupimedust sa ju annaksid lingi onju -ettetänades flashile
Vasta
#5
olen rahul igasugu katsetega ,ka arvamus mänguga ,vaid parimate soovidega
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Reaalne, kas sa näed und?
Oletades, et sa kuulud sinna enamusse, kes und näevad küsin ma su käest ühe lihtsa asja.
Kas sa suudaksid mulle tõestada, et sa näed und?
Seda, kas inimene näeb parajasti und, saab tänapäeval kindlaks teha teatud aparatuuridega.
http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriaklii...mnograafia

Muudetud: 12-11-06 kell 16:38:31 Wolfgirl
Vasta
#7
ka minul on segaseid asju olnud ,kuid selepärast ma siin olen et selgust saada,kas suudad astraali kontrollida, kui oled kas tuled minuga testi
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
ka minul on segaseid asju olnud ,kuid selepärast ma siin olen et selgust saada,kas suudad astraali kontrollida, kui oled kas tuled minuga testi
Aga kust ma tean et sa mind pärastpoole lahti ei lõika?
Väike näide:
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
ja kui ma ütleksin et olen vampiir kes aastasadu ohvreid otsinud siis sa ei usuks , sa ei usu loomulikult,sest sa tahad uurida mis,kus ,millal ja mind hakataks uurima ,uuritakse ja puuritakse kuni ära suren nälga

reaalne, kui sa oskaksid midagi, siis kas sul ei kasvaks mitte mingi aja peale välja selline kartev loomus? See ei tõesta küll midagi, aga kust me teame, et sa pole juba kedagi lahti lõiganud, et uurida teise võimete "pärusmaid."

Miks sa ka ei taha arvata, et mõned "salajased" organisatsioonid ei võiks jälgida selliseid para-võimete tuvastamise projekte.

Põhjusi on küllalt palju, miks inimesed ei taha neis projektides osaleda või, äärmisemal juhul, miks ei taheta neist osa võtta.

Muudetud: 12-11-06 kell 20:43:21 Metavo
Vasta
#9
sinu jutt kõlab küll rohkem vandenõuteoreetiku kui asjaarmastaja oma
,hea küll -vali koht ,
vali ka oma ustav sõber või sõbranna või võta nad kõik kaasa
,mina tulen üksi sest ma ei vaja kedagi muud ,lahti ma sind ei lõika ega ka sinu sõpru ,koevedeliku ei võta ,sest kui ma oleks seda tahtnud oleks mul varem paremad shansid olnud ,selleks puhuks võid sa mind koos sõpradega seinale kinni aheldada sa pead jätma välja ainult minu silmad ülejäänuga tulen toime et veenduda sinu "edasijõudmises"
Vasta
#10
Ei-ei reaalne on kindlasti üks Nendest ja tahab lihtsalt võimetega inimesi lahta. Mis jutt see on, et oleks võind seda siis juba varem teha ? Ega Nemad siis häid inimesi lõigu, ainult mutante. Ja reaalse suuline kinnitus on ilmselt piisav põhjus, et keegi meiks kaoks jäljetult.

Ok võibolla unenägemist kui sellist on võimalik tõestada, aga proovi näiteks tõestada, et ma olen kolm korda viimase nelja päeva jooksul hambaorki unes näinud või et lendavad spagetikoletist (wiki) pole olemas. Osasid asju ei ole võimalik tänapäeval veel teaduslikult tõestada, lepi sellega. Parim tõestus on ise asi ära õppida. Viimane on muidugi raske, kui tahetakse tõestust ilma ise selleks midagi tegemata. See noormees, kes ümber maakera sõitis nägi ka natuke vaeva, tõestamaks, et maakera on ümmargune. Asi ei peagi nii lihtne olema, et teed posti, sinu ukse taha tuleb 15 minuti pärast keegi paraweeblane, paneb su mööbli hõljuma, loeb ette viking loto järgmised võidunumbrid ning läheb siis rahulikult koju tagasi.
Vasta
#11
sa natuke liialdad ja minu eelmine kommentaar oli vist haiglase huumoriga ,kui ma lõikajat tahtsin mängida-igal juhul ma annan sõna et midagi halba ei juhtu vastasel korral jääks mulle külge naljakas hüüdnimi -reaalne lihunik- aga sinu pakutavad mõtted andsid alust teistele testile ,miks mitte siis mööblit lennutada või bingot mängida -olen avatud igasugu pakkumistele ,ehk soovid sina tulla ,ma tean sa kardad .....aga selleks ei ole põhjust ma olen siin pimeduses täiesti üksi oodates sind kes mind valgustab aga ma tean et reaalselt ei oska ega saagi osata teist mitte keegi.....mul on väga kahju et pidin lugupeetud amatööridega aega raiskama ........
Vasta
#12
See sinu suur ego hakkab juba pinda käima. Kas sa tõesti arvad, et keegi tahab sulle midagi tõestada? No ausõna, reaalne, sa oled vist omale täiesti ebasobiva kasutajanime valinud.

Pole vaja kolmes erinevas teemas rääkida, kuidas mingid tulnukad meie kakaproovidest ei huvitu vms. Tee üks teema ja räägi kõik südamelt ära. Neid teemasid on küll ja küll, kus inimesed on oma arvamuse välja öelnud. Meil siin niigi suur sõnavabadus.
See ei ole viisakas vaidlus/filosofeerimine, nagu sa seda nimetad, see on vilets (ehk üleolev) kriitika, seega ei vaimustu me ka sinu postituste sisust.
Vasta
#13
väga hea wolfgirl või õigemini susi,lõpuks ajasin sind tagajalgadele ,ma juba mõtlesin ööse kellelegi külla tulla ,hea kui inimesel on arvamus -veel hullem kui seda ei ole ja ollakse massipsühhoosis nagu lambake aga kui egost rääkida siis mul seda ei olegi ,aga tore et sa oled oma arvamuse avaldanud ja nii julgelt lavale tulid ,ehk on sinul siis julgust minu ette astuda ,kõik teised lihtsalt ei saanud sellega hakkama ,aga ma tean juba mida sa vastad, nii et palun ära enam kirjuta siia ,ega risusta minu teemat enam - ,


.... . ma väga loodan et argpükse enam ei leidu ! tulevikus avaldatakse arvamust teemale mitte isikule suunatult !
Vasta
#14
tolerantsi defitsiit vaevab rahvast , -arlich ma arvan et sinuga oleks meil rohkemgi rääkida ja vaadata ,sa lihtsad meeldid oma malbuse ,vägivallatuse ja rafineeritusega ,vähemalt suutsid sa end tagasi hoida ja mitte robustselt minu mõtteid materdama hakata,tundub ,sinu jutt on kuidagi voolavalt filosoofiline ja heatahtlik, sellepärast olen alati nõus tulevikus viisakate ja huumoriga rahvaga vestlema ,headel teemadel ja ka mitte nii headel teemadel.....


kas sa oskad öelda mis kell on `?

Muudetud: 13-11-06 kell 01:33:35 reaalne
Vasta
#15
Ma võiks sinuga msnnis ühtteist aretada, kui sa nii väga midagi tahad. Kõik sinu huvides
Vasta
#16
Reaalne, mis katseid me siis teeme? Lisada võiks veel, kuidas sa kõike seda endale tõestada püüad.
Vasta
#17
seda ma ei leidnud mida otsisin,
keegi ei läbinud teste, isegi mitte 1%,kuigi
nad olid väga sõbralikud ,positiivsed.
kahju muidugi,aga sellegi -poolest arvan et
para web -il
on oma koht kus selliseid
teemasid fantaseerida ja arutada .
Ahjaa ... ühte meest tean kes suudab seda ja kõiki teisi trikke teha
mängleva kergusega mr D.Copperfield
ja ta on selles päris osav,isegi mina jäin korraks uskuma Smile)
Vasta
#18
Copperfield tundub veel eis eriti lahja vend.
Ja reaalne asi on sinus, mitte teistes.
Näiteks kunagi oli see guinessi rekordite saade, kus vend pani endale lusikaga keele peale üle 400 kraadise sulametalli. Minu arust paranormaalne. Noh neid on teisigi. Asi ei ole selles ju, et keegi ei suuda. Mingi suure raha jagamine kuskil ei tõesta miagi.

Ja siis kui keegi hoiab kätt mingi psiwheeli lähedal ja keerutab seda ilma puudutamata, siis öeldakse, et tsee on ju mingi peovool.
Sama hästi võib ju väita, et see mees tõstis mõtte jõul üles mingi suure raskuse. Ei, ei seda ta ei teinud niisama, keegi ei suuda niisama, ta kasutas telekineesi. Kui väga süvitsi uurida kunagi, siis on kõik üks ja sama.

Muudetud: 19-11-06 kell 12:41:54 Thorondor
Vasta
#19
sulametalli lusikaga,ma arvan et inimene kes piisavalt on
kontsentreerinud suudab seda ,suudab ka oma südamelööke ja muid organeid
kontrollida,isegi suudetakse endid nädalateks ,kuuks surnuks mõelda
(süda lööb väga harva ja hingamist peaaegu ei ole ,tavaarst tunnistaks
ta surnuks kui just ta eelnevalt ei tea millega tegu)
Suudetakse ka haigustest, ja vähist vabaneda mõtte jõul.
Suudetakse elada kordi kauem,harmoonilisemalt ja puhtamalt.
Suudetakse külma-kuuma taluda,madalas õhurõhus-hapnikus toimetada,
seedimist kiirendada ja haavu parandada.Suudad ka oma välimust muuta.
Ühesõnaga piiri ei ole omas kehas ,
kui sul vaid energiat-valgust jätkub.
Inimorganismis on mehhanism mis allub sinu piiritule
usule-mõistusele ja käsule mis omakorda annab impulsi teatud organile
või tervele kehale teatud toiminguks mis reaalseks saab,ehk sul on
täielik kontroll iseenda üle.
Kuna ma tunnen ja näen seda.

kuid ümbritsevat mateeriat
ei oska inimesed veel liigutada,isegi mitte õlekõrt,rääkimata siis muudest
vägitükkidest.See on juba kõrgem pilotaaS,ja see nõuab teatud eetikat ,moraali,
puhtust ja arengut.

Ja kui kunagi
suudabki inimene midagi sellist ,mida me ei nimeta show-ks
siis tuleb kogu maailma arusaamist muuta ja algab uus ajajärk kus inimene
omandab teise tähenduse.
Siiamaani on kõige lähemal mungad,võõrad ja tõsised asjaarmastajad,

Kui puudutad ennast pliiatsiga ja sisestad endale et see ei
ole pliiats vaid oli sigaret ,ning puudutatud kohal tuleb vill ,siis
oled asjale õigesti pihta saanud.
Vasta
#20
sa reaalne joo natuke vähem...

kui inimene suudab mõttejõul ENDA mateeriat muuta siis miks ei peaks ta oskama ennast ümbritsevat muuta?

Ja kui sinu sõnade järgi inimene kunagi midagi oskab siis tuleb maailma muuta ja inimene omandab teise tähenduse??? Mis tähenduse ta siis omandab?
Vasta
#21
enda muutmisel on lihtne ,mõned näited ;vähiaigetele söödeti uut ravimit ja pandi patsiendid
uskuma et ravim toimib ja on läbiproovitud .Need kes uskusid uude ravimisse
ja olid positiivselt meelestatud.Need said ka terveks.Hiljem selgus tõsiasi et neile söödeti sisse
tavalist kondijahu,õnneks et nad pärast teste seda kõike teada said.
Ka arstid on kinnitanud et patsiendid kes usuvad paranemisse ,saavad kiiremini terveks,kui need kes
mehhaaniliselt tablette sisse lahmivad ja vinguvad.
Ka punastamine on inimesel seesama mõtteprotsess mille mõttest veresooned impulsi saavad
ja käed higistama hakkavad,kõik tuleb ikkagi peast ja mõtetest,see on teaduslikult testitud

aga see et pärast ümbritseva mateeria liigutamist tuleb ju füüsika ümber kirjutada ja kogu elu
teistmoodi mõistma hakata ,sest olemasolevad
enam ei saa kehtida kui keegi murrab ja tõestab nad ,nii nagu juhtus ka maa ja päiksesüsteemide seletamisega
Algselt oli maa vist lapergune ja kõik tiirles ümber enda ja kes vastu väitis viidi tuleriidale.
Ehk on sul celtic mulle mõned näited tuua et kui ennast kontrollid siis kontrollid sama kergelt ka ümbritsevat..
Igasugune näide on teretulnud....
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne...ma arvan et inimene kes piisavalt on
kontsentreerinud suudab seda ,suudab ka oma südamelööke ja muid organeid
kontrollida,isegi suudetakse endid nädalateks ,kuuks surnuks mõelda
(süda lööb väga harva ja hingamist peaaegu ei ole ,tavaarst tunnistaks
ta surnuks kui just ta eelnevalt ei tea millega tegu)
Suudetakse ka haigustest, ja vähist vabaneda mõtte jõul.
Suudetakse elada kordi kauem,harmoonilisemalt ja puhtamalt.
Suudetakse külma-kuuma taluda,madalas õhurõhus-hapnikus toimetada,
seedimist kiirendada ja haavu parandada.Suudad ka oma välimust muuta.
Ühesõnaga piiri ei ole omas kehas ,
kui sul vaid energiat-valgust jätkub.
Inimorganismis on mehhanism mis allub sinu piiritule
usule-mõistusele ja käsule mis omakorda annab impulsi teatud organile
või tervele kehale teatud toiminguks mis reaalseks saab,ehk sul on
täielik kontroll iseenda üle.
Kuna ma tunnen ja näen seda.

See on asi, kus kogematu inimene võib endale püsivaid vigastusi tekitada, südame ja organismi aeglustamise korral aga võib hiljem ilmneda rütmihäireid.
Paha asi see enesekontroll kui sa ei tea mida tegelikult teha võid.
Vasta
#23
reaalne...

teoreetiline füüsika on juba ammu hakanud ümber kirjutama vanu füüsikaseaduseid ning erinevad seadusedki kehtivad vaid teatud taustsüsteemides.
pole olemas universaalseid füüsikaseaduseid.
Vasta
#24
füüsika on end koguaeg täiendanud ja muutnud ,isegi valguskiirus on ületatud ja
katseliselt tõestatud ei tea kas ka aktsepteeritud ja avalikustatud ,ka Newton ja Einstein
on varsti history..
aga kui praegusest hetkest räägime kas inimesed praegu ilma abivahenditeta
suudavad ümritsevat kontrollida,mil määral,kas on uuritud,kes,kus?
Vasta
#25
Reaalne võibolla siis ei olegi veel hilja sul hakata maailmast teisiti mõtlema.
Need asjad on ju olemas kõik, mida sina uskuda ei taha.

Inimesed suudavad teisi inimesi ka muuta, nemad lähevad ju ka mateeria alla. Ja kui inimene panem teist inimest ennast muutma, siis võivad inimesed panna teisi asju ennast liigutama.

Muudetud: 19-11-06 kell 18:24:03 Thorondor
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat