Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks usaldusväärseimaid pilte kummitusest
#1
Üks maailma usaldusväärseimaid pilte kummitusest

Natuke infot kah...
Mis te arvate?
Tundub kuidagi kahlaselt reaalne...:ink:
Infot lugedes tundub küll päris reaalsena...

Edit: pealkiri

[Teadet on muutnud 5-12-2003 postitaja calitry]
Vasta
#2
Kummitusi on "mitmesuguseid". Ühed on läbipaistavd ja jäädvustuvad ainult videolindile ning teisi kummitusi mängivad naabrionud, kes on omale valge lina ümber tõmmanud. Laugh Mina usun, et see pilt on reaalne. :vaim:
Vasta
#3
Kuigi sellist pilti on niii kuradi lihtne feikida.
Yldse pildile jumituse opanemine on yx lihtsamaid asjuBleh
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Kuigi sellist pilti on niii kuradi lihtne feikida.
Yldse pildile jumituse opanemine on yx lihtsamaid asjuBleh

Vägagi nõus sinuga....aga ma tuginesin sellele infole..mis pildi all ja mille link on eelnevalt välja toodud
Vasta
#5
Väga kahtlane, selliseid asju feikidakse nii tihti et ei tea kohe. Kui üldse reaalseid on siis kõikidest kummitusepiltidest moodustavad need paar kümnendikku promilli. Kuna ma vaine, tonte ei usu, siis see on kindlasti feik :odie:
Vasta
#6
Tgelikult on selle pildi juures see, et kuidas on saadud täpselt see kummitus õigel ajal ja õiges kohas pildile. Seal on ju konkreetselt kummitust pildistatud, mitte mingit muud asja ja kummitus on lihtsalt peale jäänud. Seda aga oleks justkui kutsutud või oodatud.
Vasta
#7
Tegelikult on sul õigus, mina peaks loogilisemaks seda, kui kummitus jääks pildile näiteks perekonna pildi võtmisel või suvalisel looduspildil, aga see fakt, et kummitus keset treppi rõõmsalt seisab, on tõesti kummaline, nagu oleks teda pildistatudki, pole ju loogiline, et pildistatakse mingit suvalist treppi ning kummitus lihtsalt kogemata pildile jääb. Mina ütlen, et fake.
Vasta
#8
* durian arvap samuti, et tegu pole teps mitte usaldusväärse pildiga
Vasta
#9
Küllaltki kihvt pilt, aga ise arvan, et tegemist fakega.
Vasta
#10
Digitaalfotosid on lihtne võltsida...
Ise võltsisin kah 2 pilti.
UFOD RÜNDAVAD

[Teadet on muutnud 29-12-2003 postitaja Metamorphosis]
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja Metamorphosis
Digitaalfotosid on lihtne võltsida...
sama kehtib ka tegelt tavaliste fotode puhul ilmutamisel
Vasta
#12
Tundub, et üpris raske on ikka tõestada, et sul pildi peal tõepoolest mingi ufokas on, kui keegi selle päriselt lindile saaks. Nagu siingi näha, siis Metamorphosis tuli ühe samasuguse pildiga lagedale, aga jah.. point, mis ma tahtsin edasi tuua, oligi see, et tegelikud reaalsed pildid võidakse tembeldada fakede pähe..
Vasta
#13
Pakun siinkohal ka ühe lingi. Mida arvate.
http://www.anomalies-unlimited.com/Ghosts.html
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Pakun siinkohal ka ühe lingi. Mida arvate.
http://www.anomalies-unlimited.com/Ghosts.html

väga huvitavad pildid ja lood samuti, minu jaoks kohe see esimene pilt ja lugu oli kõige usutavamad....samuti oli veel mõni, mis pani kohe ikka päris palju mõtlema ning hoolikalt seda pilti vaatama.......aga üks viimastest värvipiltidest, kus üks mees hästi näha on, siis see on kohe kindlasti võltsing, olen kindel....pilt ise ei peagi olema võltsing, aga ma võin ka juu nii teha, et teen ühe pildi, kus peal on näiteks 7 inimest, siis lepime kokku ning ütleme, et meid oli ainult 6, sellist isikut me ei tunne ei tea, pole näinud jne....seega peab olema too kummitus:o....
siis aga see üks pilt, millest ma ei saanudki täpselt aru, kus mingi otseselt mõttes elukas vahtis aknast välja, selliste tulnukate silmadega...see oli uppunud laev või midagi? Et igatahes ta ei meenuta inimest mitte mingil kujul, minu arust, see ikka nii võõras......et kui seda pilti kaua vaadata, siis päris kõhe hakkab, mõtle kui ise veel oma silmaga sellist näeks Sad...pildistaja vist siis veel aru ei saanud, et see sihune koll seal on?
Vasta
#15
Siin ka päris asjalikud pildid:

http://www.unexplainable.net/ghostpictures.html
Vasta
#16
See kus väikesest lapsest pilti tahetud teha on päris julm Smile jäin kohe pikalt uurima seda sinist kummitust seal Laugh

kuigi ma ei saa täpselt aru milleks kummitusel jäsemeid vaja on.. lihtsalt projekteerib oma endist kuju?
selles pildis tundub aga color dodge mängus olevat Laugh..
samuti see kummituse sinine värv on liiga sinine Laugh tundub et kaamera ei olnud kõige profim ja toa sein on lillakas.. kummitus peaks ka kõige parema siniduse juures salvestuma kergelt lillakana (mõtlen kummituse pea kohta ..)

nende punktikeste kohta ütleks et minu meelest on tegu mingi tundmatu nähtusega mitte kummitustega.. paistab et inimesed tahavad kõike mis silmaga ei näe a kaamerale jäi kohe kummituseks lugeda Laugh.
Vasta
#17
aga seepilt mis calitry pani võib ka tõsi olla..sest on olemas organisatsioone kes uurivad kummitusi..ma olen näinud dok. filmi kus uuriti kummitusi ja tehti pilte..ja ma usun, et see pole feik pilt Bleh
Vasta
#18
ja äkki oli seal üldse kaamera üleval, et siis jäi lihtsalt ühe-kahe kaadri peale? võimalik?
Vasta
#19
Irw... Sa kutsud seda mingiks kummituspildiks? see on fake, ma olen sellise pildi tegemist näinud isegi... Kui tahate tõesti sellist asja näha olge lihtsalt valvsad... sest teie alateadvus ei usu seda pilti niikuinii ja siin kehtib vanasõna "oma silm on kunn"
Vasta
#20
tee meile selline pilt siis kui oskad
Vasta
#21
Ei teagi kas kummitust sel pildil uskuda või mitte. Tegu võib olla mingisuguse valgusemänguga, et valgusepeegeldus on tekitanud nii tõetruu pildi. Samas võib see kummitus seal pildil tõene olla, kuid kuidas on võimalik, et kummitus just sel hetkel seal trepil olla sai. Pilt tekitas minus igatahes igasuguseid küsimusi.
Vasta
#22
ei tea ehk graafika töötlejad vennad vastavad, ei tea, ei taha oletada.

Võimas pilt muidu :o
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
tee meile selline pilt siis kui oskad

Näe, ammu juba tegin

kui vaja, teen veel kummituselikuma. jube raskus...irw...
Vasta
#24
Ei tea kas uskuda või mitte, sest fotosid on väga hästi võimalik töödelda ning mina eriti ei usu "fotokummitusi". Rohkem usun videoid. Ka nende abil on võimalik petta, kuid seda on märksa raskem teha.
Vasta
#25
Nii kaua on kõik töödeldud,kuni enda silmaga ei näe. wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üks üsna hirmuäratav juhtum. KummitusKummikus 0 1,974 16-11-2013, 22:54
Viimane postitus: KummitusKummikus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat