Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed tulevikus
#1
Seda on juba hetkel tunda, ahned, julmad ja olgu vahest targad saavad ka rikkamaks, ja vaesed jäävad ainult teenijateks, tava inimese saatus juba aegadest saadik olla kuninga narr, aga mis siis saab kui talurahvas mässama hakkab, mõisad põlevad , ....... surevad(hyes).


Loe uudist.

Muudetud: 18-10-06 kell 13:34:22 herr der dunkelheit
Vasta
#2
Kohvivärvi nahaga inimesed on minu arust päris ilusad!
Mis puutub tarkadesse ja lollidesse, siis keegi ei käsi ju loll olla.
Tuleb püüelda sinna poole, et ka järeltulijad oleksid ilusad ja targad!
Ja minu arust kuninga narr olla on privileeg, sinna ikka igaüht ei võetagi!
Vasta
#3
See kõlab, kui tänapäeva rikaste unistus, et meie oleme erilised ja tulevikus oleme veel rikkamad, ilusamad ja targemad kui praegu ja see arutu pööbel muutub veel lollimaks, inetumaks ja vaesemaks. Bleh Ma kahtlen, kas 100 000 aasta pärast elu üldse maal ongi, vaadates seda kiirust millega me oma planeeti kurname (ei, ma ei väsi seda korrutamast Laugh). Pigem põletame oma planeedi läbi ja siis tuleb nn. pime ajastu, peale mida tuleb kõike jälle otsast alata.
Vasta
#4
Hmm arvan, et tulevikus on inimesi väga vähe, arvestades seda kuidas nad praegu käituvad ja mida söövad. Põhimõtteliselt kõiik toiduained on igasugu jama täis.. geenmutatsioonid juba praegu annavad endast tunda. Osa inimesi sureb rasvumisse, osa nälga ja osa janusse.
Vasta
#5
Mis ma siis nüüd järeldama pean. Kui oled kole, jässakas, lühikest kasvu (alla 180 cm pikk), liiga heleda nahaga ja halva tervisega, siis ära parem loodagi?

Mida üldse intelligentsus selles jaotuses tähendab? Seda, et suudad kuskil seltskonnas targa näo pähe teha (suurepärane oskus, kui aus olla) ja kodus vaikselt matemaatikat rabistada?
Vasta
#6
Teadlaste sõnul on alates inimkonna varajasest perioodist kuni seni inimeste nägu muutunud ning muutub ka tulevikus.

Kwani sõnul on tuleviku inimnägu tugevam, sirge ninaga, suurte ümarate silmadega ning näo parem ja vasak pool on ideaalselt sarnane. Nüüdisajal on kaks näopoolt ja ka silmad teineteisest pisut erinevad.

Kwan lisas, et tulevikus on silmad suuremad, kuna inimkond hakkab asustama teisi planeete ning siis ollakse päikesevalgusest kaugemal, kus on hämaram keskkond.

Silma arenevad veel ka selliselt, et tulevikuinimesed on võimelised nägema hästi väheses valguses ning silmale tekib lisakile, mis kaitseb silmi kosmilise kiirguse eest.

Nahas on rohkem pigmenti, mis kaitseb Maa välise kahjuliku UV-kiirguse eest.

Suuremad ninasõõrmed hõlbustavad hingamist, pead on suuremad ning neil olevad tihedamad ja paksemad juuksed kaitsevad keha soojuskao eest.

Tulevikus saavad vanemad geneetilise manipulatsiooni abil valida, millise välimusega järglasi nad saada soovivad.

Lisaks võivad inimesed tulevikus kanda naha all nanokiipe, mis abistavad suhtlemisel ning aitavad ka meelt lahutada, näiteks muusikat kuulata.

http://elu24.postimees.ee/1264702/millis...valja-naha
Vasta
#7
Loodusressursid vähenevad, rahvaarv kasvab. Hetkel toimub meeletu võidurelvastumine. Rikkamad saavad rikkamaks ja vaesemad jäävad vaesemaks.
Ookean on radioaktiivselt saastatud (Fukushima). Ei soovitata süüa tuunikala ja ka meie Läänemerest püütud kala. Seda ilmselt teisel põhjusel.
Läänemere põhjas ootavad oma aega II MS järel uputatud keemiarelva varud.
Viimase 100 aastaga mis on inimkonna ajaloos kübe on inimkond suutnud viia end katastroofi äärele.
Kas tundub liiga pessimistlik? Need on faktid.
Kui keegi soovib optimismi sisendada siis selle vastu ei ole mul midagi!
Et jutt lihtsalt jutu tasemele ei jääks siis ka väike viide - http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/ha...uE26tIijcs
Vasta
#8
(21-10-2006, 15:49 )Sanguinarius Kirjutas: Hmm arvan, et tulevikus on inimesi väga vähe, arvestades seda kuidas nad praegu käituvad ja mida söövad. Põhimõtteliselt kõik toiduained on igasugu jama täis... geenmutatsioonid juba praegu annavad endast tunda. Osa inimesi sureb rasvumisse, osa nälga ja osa janusse.

Lisaks süveneb inimeste seas nõdrameelsus. Viimastel aastatel on nõdrameelsus ehk dementsus levinud maailmas plahvatuslikult, tõdetakse mainekas meditsiiniajakirjas The Lancet avaldatud artiklis.

Artikli järgi võib järgmisel aasta elada maailmas 35,6 miljonit dementset inimest ning seejuures võib nõdrameelsete hulk kasvada lähiaastatel Venemaal, Ladina-Ameerikas ja Aafrikas koguni 134 kuni 146 protsenti.

"See arv võib 20 aastaga kahekordistuda," tõdetakse artiklis, kus hinnatakse, et 2030. aastal võib maailmas elada 65,7 miljonit dementset inimest, 2050. aastal aga avaldub dementsus koguni 115,4 miljonil inimesel.

"Suurenemine on paljuski tingitud nõdrameelsete hulga kasvuga madala ja keskmise sissetulekuga riikides," leitakse artiklis.

Maailma tervishoiuorganisatsioon (WHO) peaks artikli koostajate arvates kuulutama dementsusega võitlemise prioriteediks.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/nodram...d=25816257


Vasta
#9
(21-01-2015, 12:50 )Müstik Kirjutas: Artikli järgi võib järgmisel aasta elada maailmas 35,6 miljonit dementset inimest ning seejuures võib nõdrameelsete hulk kasvada lähiaastatel Venemaal, Ladina-Ameerikas ja Aafrikas koguni 134 kuni 146 protsenti.

"See arv võib 20 aastaga kahekordistuda," tõdetakse artiklis, kus hinnatakse, et 2030. aastal võib maailmas elada 65,7 miljonit dementset inimest, 2050. aastal aga avaldub dementsus koguni 115,4 miljonil inimesel.

Kas see arvu tõusu peamiseks põhjuseks pole mitte see, et inimeste keskmine eluiga ja rahvaarv pidevalt kasvab? Keha suudab tänapäevane meditsiin veel kaua peale mõistuse väsimist elus hoida.
Vasta
#10
Ei oska öelda, aga kui uudistes kirjutatakse, et 2050. aastal võib avalduda dementsus koguni 115,4 miljonil inimesel, siis on see igatahes hirmuäratav.
Ja eks meil siin Eestis tuleb ju ka dementseid inimesi pidevalt juurde. Selle artikli all on Eesti kohta ka artikkel.



Vasta
#11
Illuminaatide arvates peaks meid siin maa peal olema 500 miljonit. Muidu - kui ressursid lõpevad sureme kõik. Siin seal on arvamusi et lõpuks see arv - 500 miljonit ka saavutatakse. Mitte väga drastilisel moel. Lihtsalt sündivus hakkab vähenema ja kõik.
Vaadake kasvõi loomariiki. Kui arvukus liigselt kasvab siis ta hakkab varsti jälle vähenema. Misiganes põhjusel - taudid näiteks.
Loodus seab ise kõik paika. Inimeste arvukus ei kasva lõputult.
Vasta
#12
Mida te sooviksite, kui teile antakse üks soov, mis jääb püsima ka teie järgmistes eludes?

Mina sooviksin, et kõik praeguse elu kogemused, raamatud, filmid ja foorumite teadmised säiliksid mu hingevaramus kõigis järgmistes kehastustes.

Vasta
#13
"Mida te sooviksite, kui teile antakse üks soov, mis jääb püsima ka teie järgmistes eludes?"
Tõenäoliselt sooviksin Ennast unustada, et edasi "mängida"...
"Mina sooviksin, et kõik praeguse elu kogemused, raamatud, filmid ja foorumite teadmised säiliksid mu hingevaramus kõigis järgmistes kehastustes."
Sellisel juhul Sinu "hingemäng" takerduks ja ei oleks enam Voolav...Smile
Vasta
#14
(20-06-2019, 18:36 )Q11 Kirjutas: "Mina sooviksin, et kõik praeguse elu kogemused, raamatud, filmid ja foorumite teadmised säiliksid mu hingevaramus kõigis järgmistes kehastustes."
Sellisel juhul Sinu "hingemäng" takerduks ja ei oleks enam Voolav...Smile

Vastupidi. Mulle tundub, et me voolaksime palju tõhusamalt ja arendavamalt, kui mäletaksime oma eelmiste elude kogemusi.
See (nemad), kes seda piiravad ja kustutavad meie mälestusi, on manipuleerijad. Mina tahaksin küll mäletada kõike, hoolimata sellest, kes ma olin ja mida tegin.

Omal ajal eksisteerisid Maal olemused, kes mäletasid kõike. Neile said saatuslikuks võimuihalejad. Kes hukutati nö Atlantise päevil. https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=j...91005.2.11

Kas ei võiks meile jälle võimalust anda?

Mida need meie nö jumalused kaotaksid? Mitte midagi.
Vasta
#15
Nojah aga see "mäletamise" soov tuleneb inimese seisukohast. Kui inimest enam pole ei ole ka sellist soovi. Kujuta ette kui "eelmises" elus oleksid olnud näiteks sipelgas. "Jube Tähtsad" meenutused ja "Kogemused" kuhila ehitamisest...Smile Kas Sulle praegu oleksid need mälestused nii vajalikud?...Smile
Vasta
#16
(20-06-2019, 19:13 )Q11 Kirjutas: Nojah aga see "mäletamise" soov tuleneb inimese seisukohast. Kui inimest enam pole ei ole ka sellist soovi. Kujuta ette kui "eelmises" elus oleksid olnud näiteks sipelgas. "Jube Tähtsad" meenutused ja "Kogemused" kuhila ehitamisest...Smile Kas Sulle praegu oleksid need mälestused nii vajalikud?...Smile

Kui oled neid raamatuid lugenud, siis väitleme edasi: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...ael+Newton

PS. Kui inimese keha lakkab füüsiliselt eksisteerimast, siis tema hing eksisteerib igavikuliselt edasi. Ja loodetavasti ka tema mälestused...vähemalt olulisemad neist. SEE on minu suurim taotlus UNIVERSUMILE!
Vasta
#17
Mälu pole Mina olemus. Mina jah kogeb küll seda...aegajalt.
Vaata oma mälu sügavas unes, kus ta seal on?
Nendes raamatutes on kirjeldatud soovi jääda püsima kahes inimese seisundis - ärkvelolek ja uneilm. Kes tahab elada seal ja kardab kolmandat seisundit nö. sügavat und? See on "minamõte" ehk ego. Sügavas unes väärmina pole, on ainult Vaatleja või siis Hetk...Smile
Vasta
#18
Kõik on lugenud. Eluvormide kadu on totaalne. Enamus kehitab õlgu-meil on kõik hästi. VEEL. Võiks ju arvata ,et lollid ameerikalsed mürgitavad ,nemad süüdi. Hiinlased saastavad ,nemad süüdi. Räägime kliimast ja muljume co rahasid.......Aga et hiina, vene ja ameerika ongi suurimad saastajad, seda ei räägi meedia üldse. Seeselleks. Kahju ,et vene keeles. Näis kas eesti ka ära trükib. https://rus.postimees.ee/6726955/v-20-re...ovechestva..... Aga ,et 5G juba ammu uugab.....kah meedia ei taha rääkida. http://paranormal-news.ru/news/strannyj_...7-10-15925
Vasta
#19
(10-07-2019, 16:02 )Lokster Kirjutas: Aga et hiina, vene ja ameerika ongi suurimad saastajad, seda ei räägi meedia üldse. Seeselleks. Kahju ,et vene keeles. Näis kas eesti ka ära trükib. https://rus.postimees.ee/6726955/v-20-re...ovechestva.....
See artikkel murendab kenasti müüti, et Venemaa ökoloogiline olukord ja loodus tervikuna on kuidagi korras ja suurepäraline.
Üldse olen ma täheldanud viimaste aastate jooksul, et vead, mida me paneme süüks oma riigile ja "läänemaailmale" tervikuna, on Venemaal mitmekorselt rängemad. See riik "areneb" stiihilisemalt. Orkid spikerdavad igal võimalusel "arenenud lääneriikide" pealt aga selle vahega, et inimelul pole vene kultuuris mingit erilist väärtust. Mäletate laulu "Must vares/ronk?" (Чёрный Ворон). Võigas poeesia. Millist sõnumit see orkide maal nii populaarne pala kannab? https://www.youtube.com/watch?v=MVDmfXomG18
(10-07-2019, 16:02 )Lokster Kirjutas: hiina, vene ja ameerika ongi suurimad saastajad, seda ei räägi meedia üldse.

Ikka räägitakse. Kõik saastavad. Hiir ja kaamel roojavad ju mõlemad. Ja tõsiasi, et hiir võib uppuda kaameli roojahunnikusse, ei tähenda, et hiir on süütu selles loos.
Vasta
#20
Said jälle oma lemmik vorsti pihku? Ja see on kõik ,mida näed inimkonna tulevikus? Hiljuti oli juttu teadlaste üleskutsest katta maa uuesti metsaga. SEE on inimkonna enda huvides. Ja ka muud lõpuks arvestama ja hindama hakates. Sitasti käib inimese käsi maid või riike valimata. Asi on KOGU ük-s. Arvad ,et eestis on kuidagigi paremini? Arva uuesti. Harva kui ma loen komme meedias. Noh avasin tänase artikli EESTI liikide kaost. No ja mida ENAMUS kommis? Keegi ei adu endale augu kaevamist. Raha -majandus-kasu. Jah, et kas on vaja katta maa metsaga? ÜK suudab vaid kasunumbrites mõelda. Ja see üleskutse sündis teadlaste käest ,kes uurisid just VENE allesjäänud metsaalasid ja üleraidesse saadetud hiigelalasid võrreldes. Sest neil on VEEL mida võrrelda. Ja ka seda on just TEADLASED suutnud tõestada ,et loodus suudab võidelda nii kliimamuutuste, CO jamade, kosmiliste-päikse kiirguste ja igast 5G kahjudega. Ja ka reostuse suudab ta likvideerida ......kui lastakse. Tšernobõlis ka ennustati ,et kümned tuhanded ha-d on vähemalt 800 aastat elukõlbmatud. Läks aga vaid ......ja loodus tegi imet. Saa ükskord üle oma ,,võõrahimust,, ja vaata SEE MAA on üdini samast sitast läbi imbunud -ahnus-lollus-kurjus. Ajalugu sügeleb alati viimase kolme põlve ulatuses. Miks sa leedukaid ja poolakaid koos venelastega ei kiru? Need hävitasid mitte vähem omal ajal. Sina ei saa kõigutada ei venkut ega jänkit. Seda siin ja ENNAST veel saad.
Vasta
#21
Üleskutse istutada metsa, on suurepärane. Seda peaks tegema iga maalane.
Vasta
#22
Esimese riigina ajaloos võttis metsa kaitse alla ja oli ka riklik programm selle juurde istutamiseks ühes riigis.
Esimesena võeti just selles riigis kaitse alla loomad - nagu euroopa hunt ja ilves ja oluliselt piirati sportlikku jahti.
Esimese riigina ajaloos keelati just selles riigis katsed elus loomadega ja vastus kõigele kolmele on 3.Reich.
Vasta
#23
Poola ürgmetsa plaanisid nad kah koos ürgveistega puutumatut hiigelparki. Vat polegi rohkem kuulnud ,mis selle vähese järgijäänd kaitsealaga lõpuks sai. Seal miskit suur ministriniru vehkis piibliga ja õigustas sellega metsiku looduse alistamist. Imekombel just juhtivad riigi katoliiklased tõid ta maa peale tagasi. Nimelt taheti läbi metsa kiirtee luua. Ja seda ka alustati. Meil avastati jälle aafrika katk. Raske arvata ,milliseks kujuneb eestlaste ülereaktsioon. Eelmisel korral ei reageerinud ükski teine riik nii nagu meil. Kuigi oht oli mujal suurem , ei tapetud maha 90 sigu. Meie aga oleme eesrindlased ometi. See tähendab ,et ilves, karu ja hunt kaovad ,,kodude tülitamise,, lärmi alt sootuks siit. Rootsi on meile alati ju eeskujuks. Seal ka üks endine suusaäss on viinud riigi selleni ,et maa peab saama kiskja vabaks. Repinski kits saab meie uueks rahvusloomaks.
Nagu ma aru saan, siis mets langeb endiselt poolas. Üks tasuline artikkel nagu oli postimehes kah. Kopin sealt lõigu......Kui tahta teada, kuidas nägi suur osa Eestist, Lätist või Loode-Venemaast välja tuhat aastat tagasi, siis Poolas ja Valgevenes laiuv Białowieża ürgmets pakub selle kohta elavat meenutust.
Vasta
#24
https://forte.delfi.ee/news/maa/tana-on-...d=86982625

Venemaal põleb metsa juba üle 2,5 miljono hektari. Guberner kommenteeris - See on täiesti normaalne nähtus. Kustutada pole mingit mõtet kuna võib isegi kahjulik tegevus olla. Ei tasu sellest probleemi teha. Talvel ju keegi ei hakkaks täistuisanud teid sulatama. Pole vaja kustutada ning kaasata tehnikat dessantväelastega kuna võib nii ohustada neid.
Mjahh. Täiesti mõttetu on kustutada aga kuberner oma kohal on täiesti mõttekas.
Täiesti ohutu oleks olnud vastutulega piirata levimist nädalaid tagasi. A pohhui , batjal pablooni niigi küll ja kullast sitapotid on ka ammu olemas.
Meie aga hakkame paari aasta pärast ise metsa sisse ostma, et nõudlust katta. Metsariik mai äss, president saadab ilusaid metsapildiga jõulukaardikesi laiali.
Vasta
#25
(30-07-2019, 08:18 )Lokster Kirjutas: https://forte.delfi.ee/news/maa/tana-on-...d=86982625

Venemaal põleb metsa juba üle 2,5 miljono hektari. Guberner kommenteeris - See on täiesti normaalne nähtus. Kustutada pole mingit mõtet kuna võib isegi kahjulik tegevus olla. Ei tasu sellest probleemi teha. Talvel ju keegi ei hakkaks täistuisanud teid sulatama. Pole vaja kustutada ning kaasata tehnikat dessantväelastega kuna võib nii ohustada neid.
Mjahh. Täiesti mõttetu on kustutada aga kuberner oma kohal on täiesti mõttekas.
Täiesti ohutu oleks olnud vastutulega piirata levimist nädalaid tagasi. A pohhui , batjal pablooni niigi küll ja kullast sitapotid on ka ammu olemas.
Meie aga hakkame paari aasta pärast ise metsa sisse ostma, et nõudlust katta. Metsariik mai äss, president saadab ilusaid metsapildiga jõulukaardikesi laiali.

Üldjuhul kui suurte alade peal mets põleb, siis seda ei olegi mõistlik kustutada. See oleks ajavaba ressursi raiskamine.
Lihtsalt kui inimasustusele liiga lähedale tuleb põleng, siis piiratakse seda, senikaua lihtsalt jälgitakse põlengu kulgu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salapärased inimesed. Müstik 49 28,552 10-03-2024, 18:57
Viimane postitus: Mannu
  Tavalised inimesed vs erilised inimesed Sekhmet 26 7,053 19-11-2020, 16:02
Viimane postitus: Aadu66
  Miks on inimesed kurjad? das 31 15,255 21-12-2019, 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Kadunuks jäänud inimesed. Müstik 70 39,282 25-11-2017, 13:17
Viimane postitus: Müstik
  Vägivaldsed inimesed Ichigo 13 6,569 27-02-2015, 16:19
Viimane postitus: Minaelan
  Miks inimesed nii rumalad on? Nielander 54 25,061 09-07-2014, 20:51
Viimane postitus: Nielander
  Kas skorpionid on halvad inimesed? entroopia 47 15,549 19-02-2009, 10:24
Viimane postitus: helen009
  Inimesed usuvad pigem vaime ja UFOsid kui jumalat PiziIngliito 7 4,169 01-01-2009, 21:31
Viimane postitus: Albaregia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat