Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunuks jäänud inimesed.
#51
Jõudsin "Mõistatuslike faktide" selle aasta esimese numbri lugemisel artikli "Jäljetult kadunud" juurde.

Käsitleb artikkel siis salapäraselt õhku haihtunud inimesi. On näiteid nii ajaloost kui ka tänapäevast.

http://www.mysteriousman.net/andres/ajak...20nr.1.pdf

Keda huvitab, siis lk. 13-15.
Vasta
#52
Ju nad surnud on. Kõiki metsi, kraave, veekogusi läbi ju ei kammita. Ameerika on suur, seal on ka inimröövid.
Vasta
#53
Nii teemas kui eelnevalt toodud ajakirja artiklis "Jäljetult kadunud", on toodud palju juhtumeid, mis ei allu mingisugusele loogikale.
Nüüdseks on need inimesed muidugi surnud, sest mõned lood ju sajandeid vanad.
Samas, kes teab milisessse teise dimensiooni nad sattuda võisid...
Huvitavad artiklis on näiteks Berningtoni kolmnurga juhtumid. A-tel 1920-1950 kadusidseal jäljetult enam kui 40 inimest.
Vasta
#54
Avastasin, et nüüd on ka vikis tehtud artikkel Eestis Kadunud isikud:

http://et.wikipedia.org/wiki/Eestis_kadunud_isikud

Igal aastal jääb Eestis kadunuks kuni 20 inimest. Suurem jagu juhtumitest on Tallinnas ja Harjumaal, kus aastas kuulutatakse kadunuks 50–60 inimest (Eestis kokku umbes 200 juhtumit aastas), neist 85 protsenti leitakse aga üles. Mujal on kadunute hulk väiksem.

Inimesed võivad kadunuks jääda mitmetel põhjustel. Mõned põhjused on näiteks:

soov alustada uut elu;
enesetapp;
kuriteo ohvriks langemine (laip peidetud,hävitatud või hiljem tundmatuna leitud);
probleemid kodu, töö või politseiga.
Vasta
#55
Kusjuures veel üks õudne külg asja juures... Arvatakse, et tänapäeval on kannibalism ja inimestele ohverdamine äärmiselt haruldane, kuid on ju kuulda satanistidest, paranoilised (?) teooriad eliidi rituaalidest ja muu selline jutt. Võtame näiteks Hiina, seal väidetavalt eksisteerib ulatuslik must turg inimestele kehaosadele, kohutav! Eks see ühe lapse poliitika seda soodustaks. Kas keegi teab täpsemalt, on Hiina rahvameditsiinis ka kannibalism ajalooliselt olemas?
Vasta
#56
(14-11-2014, 13:10 )JaanusSaar Kirjutas: Kusjuures veel üks õudne külg asja juures... Arvatakse, et tänapäeval on kannibalism ja inimestele ohverdamine äärmiselt haruldane, kuid on ju kuulda satanistidest, paranoilised (?) teooriad eliidi rituaalidest ja muu selline jutt. Võtame näiteks Hiina, seal väidetavalt eksisteerib ulatuslik must turg inimestele kehaosadele, kohutav! Eks see ühe lapse poliitika seda soodustaks. Kas keegi teab täpsemalt, on Hiina rahvameditsiinis ka kannibalism ajalooliselt olemas?

Pigem võetakse ära erinevad organid, ehk sunniviisiline elundi doonorlus. Ja see pidi olema väga suur äri. Erinevad inimesed kes ei suuda oodata elundijärjekorras aastaid on nõus maksma väga suuri summasid selleks, et kiiremini saaks oma tuksi läinud elundi vahetada ja neid ei huvita eriti kust see pärit on.
Ja selleks, et ei jääks tunnistajaid, "doonorid" kaovadki jäljetult.


Ja Hiinas on uusrikkaid kõige rohkem maailmas. Ja ühe lapse poliitika ei kehti järelikult kõigile, vaid ainult linna elanikele
http://uudised.err.ee/v/valismaa/4bfeeae...a3cdc0bdbf

"Praegu ei puuduta ühe lapse poliitika maapiirkondade elanikke ning rahvusvähemusi, vahendas BBC."

Vasta
#57
Pärnu nooruk kadunud.
Kadunud 19-aastase Johannese otsingud jätkusid eile kümmekonna otsijaga, kes lõpetasid vaatlusaluste piirkondade läbikammimise pimeduse saabudes. Johannest pole aga endiselt leitud.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=80046690
Vasta
#58
Inimesi kaob koguaeg ja pidevalt ära. Põhjused on erinevad.Osa viiakse siit ära. Osa satuvad teistesse ajavööndIsse.Olen sattunud elujooksul mitmel korral selistesse kohtadesse, mis avanevad teatud momendil........Osa selliseid kohti on tavaliselt väikese pindalaga , osad jälle suured, kus pind ulatub kümneid ruutkilomeetrieid suur. Teatud piirkondadel on erilised märgid ja tunnused, mida tasub jälgida, kui satute sellistesse paikadesse. Osadesse võib ka juhuslikult sattuda, et sa ise ei teagi ,kus oled. Sellisel juhul soovitus . otse edasi minna, mitte kõrvale seal pöörata.Mõnest kohast ei sa arugi, et midagi on teistmoodi, osad annavad sest kohe märku, kas tekib koha geo muutus või tavalisem on muutus , et kogu elav ja heliline osa kaob seal ära.....tekib absoluutne vaikus, ainult pilt on näha.....Ühest inimese kogemusest , kes oli välja valitud nn äraviimiseks meie maailmast: Ta oli siis koolilaps Tema maja juurde maandus värviline õunapuu kujuline ese ja sealt tuli inimene , kes meelitas teda endaga kaasa tulema. Tema oli tast kavalam ja ja nägi tast läbi.....Siis kui ta nõus pidi olema , siis kästi tal teatud kindel riie selga panna ja sel kujul tulevad nad temale kohe järgi. Tema seda ei teinud ja ta elab siiani siin edasi. See on üks juhustest. Neid võib teisigi olla sarnaseid aga kõik inimesed ei räägi lihtsalt neist.. HEAD EDASIST UURIMIST!
Vasta
#59
(03-11-2017, 12:05 )HUGOTH Kirjutas: Inimesi kaob koguaeg ja pidevalt ära. Põhjused on erinevad.Osa viiakse siit ära. Osa satuvad teistesse ajavööndIsse.Olen sattunud elujooksul mitmel korral selistesse kohtadesse, mis avanevad teatud momendil........Osa selliseid kohti on tavaliselt väikese pindalaga , osad jälle suured, kus pind ulatub kümneid ruutkilomeetrieid suur. Teatud piirkondadel on erilised märgid ja tunnused, mida tasub jälgida, kui satute sellistesse paikadesse. Osadesse võib ka juhuslikult sattuda, et sa ise ei teagi ,kus oled. Sellisel juhul soovitus . otse edasi minna, mitte kõrvale seal pöörata.Mõnest kohast ei sa arugi, et midagi on teistmoodi, osad annavad sest kohe märku, kas tekib koha geo muutus või tavalisem on muutus , et kogu elav ja heliline osa kaob seal ära.....tekib absoluutne vaikus, ainult pilt on näha.....Ühest inimese kogemusest , kes oli välja valitud nn äraviimiseks meie maailmast: Ta oli siis koolilaps Tema maja juurde maandus värviline õunapuu kujuline ese ja sealt tuli inimene , kes meelitas teda endaga kaasa tulema. Tema oli tast kavalam ja ja nägi tast läbi.....Siis kui ta nõus pidi olema , siis kästi tal teatud kindel riie selga panna ja sel kujul tulevad nad temale kohe järgi. Tema seda ei teinud ja ta elab siiani siin edasi. See on üks juhustest. Neid võib teisigi olla sarnaseid aga kõik inimesed ei räägi lihtsalt neist.. HEAD EDASIST UURIMIST!
Inimeste müstilised kadumised ufode süü?
http://www.ohtuleht.ee/111053/inimeste-m...-ufode-suu

Vasta
#60
Niipalju veel lisaks, et see külaline oli täitsa meie moodi välja näinud ja ka riietus oli sarnane.
Vasta
#61
(03-11-2017, 18:41 )zzz34 Kirjutas: Inimeste müstilised kadumised ufode süü?
http://www.ohtuleht.ee/111053/inimeste-m...-ufode-suu
Mäletan seda Raudsiku 2001 artiklit. Nüüd Raudsik meie juurest ka ise lahkunud. Aga vaevalt, ei Pärnu nooruki UFO-d ära viisid. Äkki on juba üles leitud?
Kui nüüd edasi mõelda, siis paljud meie aktiivsed foorumlased on ka ootamatult foorumist lahkunud. Nagu aru sain, siis üks läks hulluks ja politsei lasi hiljuti maha, aga mis teistest saanud on? Kas keegi teab, mis kasutajanime all ta foorumis oli?

Vasta
#62
Selgeltnägijad, kus te nüüd olete, teie abi kuluks ära

http://m.delfi.ee/article.php?id=80136788
Vasta
#63
Hea tabel, peale klõpsamisel näitab, kui palju inimesi erinevais paigus siiani kadunud on. Ja fotod juures.
Sobib ära tuua ka teemasse Kadunud inimesed

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid238450
Vasta
#64
Kui keegi läheb kauma, siis kohe kerkivad kui imeväel välja igasugused teadjad ja selgeltnägijad, kes kohe oma abistavaid versioone välja pakuvad. Politseiameti andmetel pole aga Eestis teada mitte ühtegi juhtumit, kus oleks "selgeltnägija" abiga kadunuid üles leitud!
Vasta
#65
(13-11-2017, 21:02 )Wilholmensis Kirjutas: Kui keegi läheb kauma, siis kohe kerkivad kui imeväel välja igasugused teadjad ja selgeltnägijad, kes kohe oma abistavaid versioone välja pakuvad. Politseiameti andmetel pole aga Eestis teada mitte ühtegi juhtumit, kus oleks "selgeltnägija" abiga kadunuid üles leitud!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Politseiamet ei tohi midagi sellist avaldada et keegi neist rohkem teab, muidu rahvas hakkab aru saama et politseiametis on Mökud.
Tartu politseiametis igatahes ma sain kokku ühe vinge teadjaga, kes mulle natuke korraldas, ühe mininärviwapustuse, ainult ergutuseks ja meeldetuletuseks, ta on tõeline teadja, sellise ees valetaja kaebab ise enda peale.
Ma ei valetanud tolle teadja ees mitte üht suutäitki.
On kadunuid üles leitud selgeltnägija abiga. Püsi lainel. Sinu eest infot otsima ei hakka, otsi ise. Isiklikult olen mõned vargad üles leidnud, neil ei läinud hästi enam. Täpsemini märkides: MA NÄGIN NAD ÄRA ja edasi polnud minu asi. Ei soovi sellist vaatamise vajadust kellegile et käidaks kodu rüvetamas ja siis otsida. Ma olen kristlaste halb unenägu. Ja ma olen Saatana käsilane, nagu Kaldunn kunagi varem on maininud. Kellegi kallale ei kipu. Kuid on sattunud kamikadzesid, kes minu kallale on kippunud. Kuidagi olen toime tulnud, mõni aastake veel on jäänud tiksuda. Siis Issand õnnistab või midaiganes teeb. Oma eluaeg on antud kõikidele ette, justkui tööleping, kas tehakse pikendamine või mitte või viiakse kuhugi mujale üle.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Muutsin vale sõnaseade õigeks. Miski keeleviirus kusagilt pähe istutatud ja riigivaldjatel täpselt seesama viga. Muudetud lause:
On kadunuid üles leitud selgeltnägija abiga.

Vasta
#66
(18-11-2017, 15:59 )Tinar Kirjutas: Viiendaks. Kadunud inimese asukoha ja kadumise asjaolude nägemine vajab tõelist nägemise võimet. Meil Eestis vaevalt, et hetkel neid ongi üldse. Kui on siis pole nende tegevus avalik ja nad jäävad avalikkusele tundmatuks.

Õige, et kadunud inimeste leidmiseks peab olema tõeline selgeltnägemise võime ja niisugused inimesed on avalikkusele tundmatud. Nad ise ei taha, et neid teatakse.
Erandiks ehk Ilona Kaldre, kes ei ole end iial varjanud erilise tagasihoidlikkuse taga. Ja on veendunud, et just tema aitas eelmisel aastal Soomes kadunuks jäänud eestlase emal kadunu üles leida.

"Nii, kui praamilt maha astusin, teadsin, kuhu minna. Tunnetasin informatsiooni, mis võis aidata. Kahjuks oli esimestest hetkedest selge, et mees pole enam elus," rääkis Kaldre.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/ilo...d=74557519
Vasta
#67
Millega see kadunu otsimine lõppes? Kõik artiklid on tasuliseks muudetud ja ma põhimõtteliselt ei maksa ega hakka kunagi maksma lugemise eest. Kas Kaldre leidis selle surnu asukoha?
Vasta
#68
(18-11-2017, 19:06 )Nofretete Kirjutas:
(18-11-2017, 15:59 )Tinar Kirjutas: Viiendaks. Kadunud inimese asukoha ja kadumise asjaolude nägemine vajab tõelist nägemise võimet. Meil Eestis vaevalt, et hetkel neid ongi üldse. Kui on siis pole nende tegevus avalik ja nad jäävad avalikkusele tundmatuks.

Õige, et kadunud inimeste leidmiseks peab olema tõeline selgeltnägemise võime ja niisugused inimesed on avalikkusele tundmatud. Nad ise ei taha, et neid teatakse.
ilmselgelt oleks see raske taak
nt üks mu tuttav, kes on ka nägija, poetas hiljaaegu, et kellegi X hing on tema kontrolli all. mõistsin, et ta räägib tervendamisest ja sellest, et ta kaitseb seda hinge jne, aga siis mina jäin mõtlema, et ega ise küll ei tahaks, et mu hing oleks kellegi teise nn kätes... et isegi kui olen nannipunn ja ei saa hakkama, siis vist ikka pigem püüda kas ise välja ronida jamast või jäädagi sinna, kui et sa annad ainsa, mida sa tegelt ju pead hoidma, teistele hoida...
mõelge kui suur vastutus on siis neil teiste hingede hoidjatel... never ever seda taaka ei sooviks
Vasta
#69
(19-11-2017, 09:51 )Tinar Kirjutas: Millega see kadunu otsimine lõppes? Kõik artiklid on tasuliseks muudetud ja ma põhimõtteliselt ei maksa ega hakka kunagi maksma lugemise eest. Kas Kaldre leidis selle surnu asukoha?
Pole ise ka lõpuni lugenud, aga see mis ÕL-is näha, seal kirjas, et 3.aprilli öösel Vantaa linnas sõbra sünnipäevalt koju läinud 34-aastane Rahel leiti 14.mail madala veega järvest uppununa.

http://www.ohtuleht.ee/733605/kas-toesti...ona-kaldre
Vasta
#70
https://sakala.postimees.ee/3692277/soom...ltnagijalt

Lugege ja otsustage kui palju oli Kaldrest abi .
Vasta
#71
(18-11-2017, 15:59 )Tinar Kirjutas: Esiteks nagu juba eelpostitaja mainis - kadunud kodanike otsimine on sellise ameti nagu politsei, rida.
Teiseks. Elame ühiskonnas mis on avalikult ja jõuliselt häälestatud peentunnetuse jt paravõimete vastu.

Nii see on. Ja politsei puhul annab peentunnetuse puudumine eriti tunda.
Kui hiljuti lasti vabaduse platsil maha hullunud noormees, väikese lapse isa, siis
mõni päev tagasi kõlasid lasud Kehtna vallas ja sedapuhku notiti maha kaks koera.

Kutsikaid tulistati pähe. Kuigi rihmal oli omaniku telefoninumber, siis koerte tapmisest sai ta teada alles järgmise päeva lõuna ajal, kui pollarid nende õuele sõitsid.

ELL-i Lõuna-Eesti regioonijuht Kristi Metsa on pikki aastaid koertega tegelenud ja temas tekitab juhtunu hämmingut: "Minu arvamus on küll selline, et politsei ei teinud jälle mingeid hoiatuslaske. Väideti, et ka üks politseinikest oli koertejuht! Kuidas on võimalik, et sõbralikud noored mänguhimulised koerad tembeldatakse agressiivseteks ja lastakse kohe maha?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=80283034


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salapärased inimesed. Müstik 49 28,377 10-03-2024, 18:57
Viimane postitus: Mannu
  Inimesed tulevikus Anonymous 84 26,966 17-06-2022, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Tavalised inimesed vs erilised inimesed Sekhmet 26 7,025 19-11-2020, 16:02
Viimane postitus: Aadu66
  Miks on inimesed kurjad? das 31 15,207 21-12-2019, 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Vägivaldsed inimesed Ichigo 13 6,546 27-02-2015, 16:19
Viimane postitus: Minaelan
  Miks inimesed nii rumalad on? Nielander 54 24,988 09-07-2014, 20:51
Viimane postitus: Nielander
  Kas skorpionid on halvad inimesed? entroopia 47 15,526 19-02-2009, 10:24
Viimane postitus: helen009
  Inimesed usuvad pigem vaime ja UFOsid kui jumalat PiziIngliito 7 4,160 01-01-2009, 21:31
Viimane postitus: Albaregia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat