Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunuks jäänud inimesed.
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
16-10-2006 19:33
Postitus: #1
Kadunuks jäänud inimesed.
Leidsin juhuslikult ühe ajakirja Eesti naise artikli, kus Igor Volke ja teised räägivad teadmatult kadunuks jäänud inimestest.

P.S. Kuna link avaneb nüüd mujalt, kopin jutu siia, sest uus link võib ka tulevikus mitte avaneda.

KUHU KAOVAD INIMESED?

Kõrvuti reaalse maailmaga, kus saab asju katsuda, näha ja maitsta, on maailm, mida ei saa alati seletada. Igapäevaellu see paranormaalne eriti ei puutu. Või siiski?

Tallinnas olid sel suvel isegi tolmukübemed valve all: miilits, KGB ja armee hoidsid 1980. aasta Moskva olümpiamängude purjetamislinna raudses haardes. Ometi kadus selle megakontrolli ajal 58aastane naine kesklinnas keset päeva mingisuguseidki jälgi jätmata.
Kriminaaljälituse operatiivtöötaja Hans Raudsik (55) oli hämmingus. Tema treenitud silm ei suutnud avastada sündmuskohalt mingeid märke. Ümberkaudsed elanikud ega liiklejad polnud samuti midagi näinud ega kuulnud. Justkui oleks naine järsku õhku haihtunud. "Saate aru - keskealine naisterahvas läheb elukaaslasele korraks rohtu ostma - ja kaob! Ilma igasuguse motivatsiooni või põhjenduseta," laiutab praegu noortele politseinikele üldõiguspsühholoogiat ja kriminoloogiat õpetav Raudsik käsi.
Seletamatu juhtum ei andnud raudse loogikaga juristile rahu. Ta oli ka varem täheldanud, et igal aastal jääb hoolimata karmist sisejulgeolekust paar inimest müstiliselt kadunuks. Nende puhul ei saanud oletada, nagu oleks nad maha löödud, putku pannud või muud taolist, sest siis jäänuks maha mingigi märk. Kuni tema vanem kolleeg ja mentor, kriminaaljälituse polkovnik Rudolf Kukkor paljutähenduslikult taeva poole osutades küsis: mis sa arvad, kuhu need inimesed siis kaovad?
Tundmatud lendavad objektid ja seletamatud anomaaliad polnud nõukogude korrale võõrad. "Nende olemasolust teati ja neid ka uuriti, üks peamisi UFO-uuringutest huvitujaid oli kurikuulus Lavrenti Beria," räägib Raudsik. Ent tema katse uurida inimeste haihtumist edasi isegi siis, kui tavaseletused lõppesid, sai vastulöögi. Ametlikult midagi taolist ei tunnistatud ja täpsemalt küsida polnud kelleltki. Mistõttu otsustas Raudsik paranähtusi uurida omaette.


Ära viidud ja tagasi toodud

1990. aasta suvel sai keskealine Saima kummalise üleelamise osaliseks. Ühel ööl avastas ta oma eluhoonest võõrad, kes keelitasid teda endaga kaasa minema ja tutvuma nende planeediga. Naine nõustus, kummalisel kombel hirmu tundmata.
Järgnev kõlab kui ulmefilmis: tulnukad läksid koos Saimaga läbi suletud ukse maja kõrval ootava lennualuse peale. Tulnukate planeedile jõudes küsisid nad naiselt pidevalt: tahad sa siia jääda? Too keeldus, väites, et kuigi nende maailm on ilus, ei saa ta oma vanameest maha jätta. Teda sõidutanud aluse piloot vastas: sa saad kolm nädalat mõtlemisaega, ja viis naise tagasi.
Täpselt kolme nädala pärast tuldi Saimalt aru pärima. Seekord oli nendel naise jaoks varuks peibutis. Saima ei peaks jääma võõrale planeedile üksi, kuna talle oli toodud Harju- ja Raplamaalt kaaslased. Ka siis kannustas armastus elukaaslase vastu otsustama naist kodu kasuks.
Saima juttu Vahur Kersna kunagises menusaates "Monoloog tundmatuga" lindistanud Hans Raudsik otsustas asjaolusid kontrollida. "Võtsin ühendust kolleegidega Harju ja Rapla kriminaaljälituses ja küsisin, kas neil on just Saima poolt mainitud ajavahemikus inimesi jäljetult kadunud," räägib Raudsik.
Selgus, et kaks naist oli just kirjeldatud päevil oma kodukohast haihtunud. Ning tänini pole kummastki leitud mitte ühtegi jälge.
Vahepeal tõsiselt paranormaalsete nähtuste, muu hulgas nn Merivälja objekti uurimisega tegelenud Raudsikut see ei üllatanud. 1980. aastate lõpus hakkas ufoloogiast huvituv Raudsik koguma jutustusi inimeste anomaalsetest läbielamistest. "Neid, keda on ära viidud ja tagasi toodud, on märksa rohkem, kui me oletatagi julgeme," teatab ta lakooniliselt. "See probleem on globaalne."


UFO-reis tuleb unenäos

Paljud, kes on ära viidud ja tagasi toodud, suudavad heal juhul mäletada vaid mingit segast unenäo-taolist kogemust. Ent taolise unenäo võib peaaegu igaüks oma mälusopist välja koukida.
"Jah, võimalik, et neid on ära viidud," väidab Raudsik. Aga "Star Trek", "Starfighter" ja "Star Wars"? Kas meelelahutustööstus ja massimeedia ei või mõjutada inimesi nägema teatud stiilis hirmuunenägusid?
"Liiga paljud need lood on räägitud inimeste poolt, kes ulmet ei vaata ega pole selliseid tekste varem lugenud," muigab Raudsik. "Ning need lood on kummaliselt sarnased. Ja on ka tõendeid, näiteks arme kehal. Võimalik, et mõnda inimest külastatakse regulaarselt ning et nad on ka implanteeritud," lisab ta.
Nagu seriaalis "The X-files", kus Dana Scully avastab pärast UFOde käest pääsemist kuklast imeväikese kiibi? "Ei-ei," raputab Raudsik pead. "See film on paljuski meelega desinformeeriv. Olen seda veidi vaadanud. Osa asju on jah õigesti, aga väga palju on jama."
Jama on näiteks see, et Scully avastas filmis implantaadi juhuslikult metalliotsijaga. Raudsiku sõnul pole usutav, et ebamaist materjali saaks maapealsete vahenditega avastada. Implantaate on leitud kogu maailmas kokku vaid 15 ringis, kuid nende koostis on inimestele tundmatu.
Raudsik arvab, et need väikesed kiibid on ehk omalaadsed lülitid, mille kaudu saab inimeste käitumist mõjutada, jälgida ja kontrollida. Need võivad asetseda nii sügaval peaajus, et ükski maine uuring ei võta neid välja. Erialakirjanduse andmetel võidakse kiipe peita ka selgroogu ja hammastesse.


Valged laborihiired või doonorid?

Milleks inimesi kaasa viiakse, pole täpselt teada. "Osade jaoks pole me kindlasti enamat kui valged laborihiired," seletab Raudsik. Teiste jaoks aga hoopis geenidoonorid.
Viimase versiooni kasuks räägib kas või tõsiasi, et pea igalt röövitult on võetud geneetilist ainet: verd, nahka, munarakke, spermat. "Võib-olla on nemad vaimselt nii kaugele arenenud, et füüsiline pool on degenereerunud," arutleb Raudsik.
Ufoloogide seas liigub ka versioon, et tulnukad tahavad luua endast ja inimestest hübriide, millega Maa tulevikus koloniseerida. Kas inimrassi tugevdamiseks või alistamiseks - pole teada.
Peaaegu kõik tulnukaröövide ohvrid mäletavad keha reproduktiivseid organeid hõlmavaid katseid, alates munarakkude võtmisest kuni suguühtesse sundimiseni. Raudsiku sõnul on ka täheldatav, et nemad eelistavad röövida alla 40aastasi naisi.
Miks tuuakse mõned tagasi, teisi aga mitte? "Me ei saa täpselt öelda, mis põhjustel mõned tagasi tuuakse," tõdeb Raudsik. Saima rääkis, et tulnukad keelitasid teda ühele seadeldisele pikali heitma. Ent mehe järele igatsev naine tundis, kuidas kummalisest asemest õhkus midagi tuimastavat ning keeldus. "Teised kaks, Rapla- ja Harjumaa naine, heitsid Saima sõnul lavatsile ega tahtnud pärast seda enam maale tagasi."


Kes siis inimesi viivad?

Hans Raudsiku sõnul ei saa ka sellele küsimusele kindlalt vastata. "Võib olla, et nad tulevad kusagilt sealt ülevalt, ehk hoopis teisest aegruumist (dimensioonist) või hoopis tulevikust," laiutab ufoloog käsi.
Hans Raudsik jagab inimesed paranormaalsete nähtuste suhtes kolmeks: kategoorilised eitajad, sisimas vargsi uskujad ning teadjad. Kõigil neist on oma vaadete kinnituseks küllaga argumente.
Poolt olles: arvestades universumi lõpmatust pole kuigi tõenäoline, et Maal ainsana on intelligentne elu. Kusagil mujal võis mõistuslik elu tekkida kaua enne meid ja olla oma evolutsiooniga sealmaal, et suudab rännata läbi suurte vahemaade, ruumi ja aja meie juurde. See, et meie tehnoloogia nii rännata ei luba, on üsna nadi tõestus, et oleme maailmakõiksuses üksi.
"Iseasi, kas me nendeks valmis oleme," lausub Raudsik. Ebamaise tsivilisatsiooni vaieldamatu tõestamine oleks kõigi suuremate usuvoolude krahh. "Ja kuidas maailma poliitiline elu edasi läheks?" küsib ta.
Samas pole vist ka nemad veel valmis, et tulla lendavatest taldrikutest välja. Kogu maailmas võib täheldada ufoloogiliste asitõendite süstemaatilist hävitamist.
Vastu olles: kas saab hävitada seda, mida pole? Õigupoolest ju puuduvad vettpidavaid tõestused maavälise elu kohta.
Uforöövide kogemusi seletavad skeptikud kesknärvisüsteemi häiretega. Millega aga seletada seda, et igal aastal haihtub umbes viis protsenti kõigist sadadest kadunud inimestest ilma väiksematki jälge maha jätmata?Politseiameti pressiesindaja Robert Kõrvits:
Jäljed jäävad alati
Kadumine "igasuguseid jälgi jätmata" ei kuulu politsei sõnavarasse. Mingid jäljed jäävad alati.
Aastal 2002 kuulutati teadmata kadunuks 179 inimest. Teadmata kadunutest tuvastati 180 inimest, neist osa eelmiste aastate arvelt. Tuvastatute arv tähendab nii elavaid kui surnuid teadmata kadunuid, kes üles leiti.
Aastal 2001 kuulutati teadmata kadunuks 194 inimest. Tuvastati 188 teadmata kadunud inimest.


Ufoloog Igor Volke:
Pass tundmatusse
Ufouuringud ja ufoteemade levitamine on põhimõtteliselt erinevad mõisted. Hans Raudsik pole tegelenud Merivälja objekti ja anomaalsete keskkonnanähtuste uurimise, vaid neid puudutava info kogumise ja levitamisega.
Keskkonnaanomaaliate kõige delikaatsem, keerulisem ja põnevam (ka blufirikkam) osa on inimröövid, kontaktid ning infokanalid. Kauaaegsed uurijad on eristanud nn süütu valetaja kategooria nii sündmuste tunnistajate kui ka ufoloogide hulgas. Mõlemad levitavad infot, mille tunnistajaks (ohvriks) nad on sattunud, teadmata sealjuures, mis toimus tegelikult.
Lugejate rahustamiseks pean ütlema, et "ära viidud ja tagasi toodud" on pigem informatsiooniline superkogemus kui meie reaalsusmõistes füüsiliselt toimunu. Ainuüksi Vene lehtedele ja kollastele raamatutele ei tohi toetuda (ühe nende autori andmetel kaob Venemaal igal aastal 500 000 inimest). Sarnased autorid Läänes rõhutavad loomade doonorluse, inimdoonorluse, inimröövide, loote võõrandamise jms lugusid.
Vaieldamatult on maailm ülihuvitav. Eesti on selles väga värvikas ja viljakas infoallikas. Uskujat ja teadjat ei lahuta mitte ainult töömaht, vaid ka erinev soov tõele näkku vaadata. Selle valdkonna uurijale on möödapääsmatud teadmised psühholoogiast, põhjalikud teadmised ufoloogiast ja loodusuurija kirurgitäpsus, vastutustunne, püsivus, kriitikameel - vaid nii teenitakse ära pass tundmatusse.
Eesti Naine juuni 2003 »
http://www.eestinaine.ee/artikkel.php?id=8208


Niisiis: mida arvate, kuhu inimesed kaovad?... Kas tulnukad viivad endaga kaasa? ...Või satuvad ootamatult ajalõhedesse, teistesse dimensioonidesse?... Eksivad ära ja ei oska enam koju tagasi minna?.. Kaotavad mälu?...
Kui kellelgi või tuttava tuttaval on ka olnud selliseid juhuseid, et keegi on kadunuks jäänud, siis võite siia nendest juhtumitest kirjutada.
Ei tea täpset arvu, kuid maailmas jääb iga päev päris paras ports inimesi igaveseks kadunuks.[Muudetud: 16-9-2009 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Alfar
Vana kala

Postitusi: 301
Liitunud: Jul 2006
16-10-2006 20:01
Postitus: #2
 
Nõuka-ajal kaotas inimesi kindlasti riik ise... ja betoonist Nike tossud on kogu aeg moodsad olnud.(Valmistatakse eritellimusel ettevõtte "Maffia" poolt.. tegelt pakuvad ka teised ettevõtted aga need on vuhvlid..)

Muudetud: 16-10-06 kell 21:02:02 Alfar
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
registreerimata

 
16-10-2006 21:18
Postitus: #3
 
Miks mitte tõde mainida, enamus sari-mõrvareid pole meile teada, nii või teisiti leitakse eksikombel pidevalt laipu metsast, kui palju on aga tegelikult neid seal laiali?, seda ei tea mina ega keegi teine, samas jäävad noored tüdrukud kadunuks just ikka selle kuradima prostitutsiooni pärast, see on fakt ,et meelitatakse välismaale lapsehoidjaks, ja kui kohale jõuad sunnitakse seks-orjaks, see pole mingi fantaasia vaid osa tõde inimeste iseloomust, näide on sellest venemaal, iga aasta kaob tuhandeid inimesi(või oli mingi pea-aegu tuhat,igas tahes massiliselt kaob neid seal), enamus noorukid ja nais-soost, üks kord oli mingi dokumentaal a sellest, ühe vene prokurööri sõnul võib tegemist olla peale sund-prostitutsiooni ka inim-organite kaubitsejad selle taga, selle järeldusele jõuti peale seda ,kui leiti noore tüdruku laip millel puudus neer, see oli kirugiliselt eemaldatud, eks inimesed on kord juba nii ja naa mõtte-viisiga, kahju aga pean tunnistama , isegi loomad on rohkem mõistlikumad vahest, kui inimene.

Muudetud: 16-10-06 kell 22:21:31 herr der dunkelheit
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
EBE_patriot
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Oct 2006
16-10-2006 22:02
Postitus: #4
 
Kuskilt torkasid silma sellised numbrid nagu - Suurbritannias kaob aastas ligi 20 tuhat last, USAs aga 100 000 (last) ja miljon täiskasvanut.
Info ise pärineb siit http://www.jamescasbolt.com/future.htm
Päris kohutavad numbrid, samas ka väga ühte teooriat pooldav artikkel.
Kõik need kadunud inimesed betoonsussides? Ei usu.
Kõik nad tulnuka-röövi ohvrid? Hmm, ei tea.
Kõik nad ajanihkesse kaduma läinud? Prostituudiks sokutatud? Või inimtoonoriks röövitud?? Ei usu.

Kui aga kõik need oletused kokku liita, siis võiks öelda, et statistika nii suures mahus inimeste kadumisse peab paika.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
16-10-2006 22:20
Postitus: #5
 
Aeg on sõltuvuses otseselt inimese emotsionaalsest seisundist.
Iga inimese jaoks on olemas Tema aeg... seega minu aeg ei ole sinu aeg.

Küll aga töötavad needsamad ajad suht sarnaselt, kuna inimesed on suht sarnased ning nende ajamõjutuste algallikad on samased.

Luues iseenda ümber mitte-igapäevast maailma, loome tahes tahtmata ka enda ümber teistsugust aega. Sealt ka need aja-anomaaliad.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
EBE_patriot
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Oct 2006
17-10-2006 10:39
Postitus: #6
 
Kuidas need inimesed ei-tea-kust siis välja ilmuvad? Kas ongi olemas sellised kohad, kus aja-ruumi-portaal\lõhe (ei tea kuidas selliseid asju päriselt kutsutakse) telepordib inimese ühest ajast-ruumist teise?
Kummaline, kuid samas paeluv.

Astub ühest kohast valel ajal läbi (piltlikult) ja satub kogemata teise aega. Oma vanast ajast jäljetult kadudes ja uude aega ilma ühegi niidita tekkides.
Siit ka küsimus: inimesed kaovad jäljetult, kuid kas nad ka ilmuvad ei-tea-kust? Jäljetutest ilmujatest küll ühtegi lugu esmapilgul ei meenu.

Muudetud: 25-10-06 kell 00:43:15 EBE_patriot
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Rasmus^
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Oct 2006
24-10-2006 17:52
Postitus: #7
 
On olnud ka üks juhtum, kus lennuk on kadunud radarilt 10 minutiks. Ja pärast seda välja ilmunud. Kui lennukis inimesi üle kontrolliti, olid kõiki kellad 10 minutit taga, ise nad midagi ei mäletanud. Ehk oli seal ka tegu ajalõhega? Et seisid ajas 10 minutit, kuid ise seda ei teadnud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
25-10-2006 19:49
Postitus: #8
 
No igatahes Bermuda kolmnurgas juhtus ajalõhesse (teise dimensiooni) sattumist ka siis kui mobiiltelefone veel ei tuntudki.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,898
Liitunud: Nov 2003
25-10-2006 20:09
Postitus: #9
 
Järelikult on võimalik ajalõhedesse sattuda ka ilma mobiiltelefonide abita
(i)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
coolymarxy
Vana kala

Postitusi: 256
Liitunud: Oct 2006
25-10-2006 20:20
Postitus: #10
 
Bermuda on teaduslikult tõestatud, ei ole seal mingit timensiooneSmile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zepac
Veteran

Postitusi: 1,319
Liitunud: Feb 2006
25-10-2006 20:31
Postitus: #11
 
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
Bermuda on teaduslikult tõestatud, ei ole seal mingit timensiooneSmile

On asju, mis ei nõua erilist teadust. Nt eesti keel.Angry häbi-häbi!
parandus: dimensioon
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
EBE_patriot
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Oct 2006
25-10-2006 20:34
Postitus: #12
 
julgen pooldada eestikeelselt korrektselt väljendatud teooriaid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,898
Liitunud: Nov 2003
25-10-2006 20:50
Postitus: #13
 
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
Bermuda on teaduslikult tõestatud, ei ole seal mingit timensiooneSmile
Räägime meile siis natukene lähemal selest teatusligust dõestusest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

Postitusi: 2,840
Liitunud: Apr 2004
26-10-2006 14:40
Postitus: #14
 
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
Bermuda on teaduslikult tõestatud, ei ole seal mingit timensiooneSmile
Bermuda? mis see on? Ajaa, meelde tuli, see on see saar bermuuda kolmurga keskel.
Ma tahaks teada, milline Keenius hakkas tõestama saart? Veel sooviksin teada, mida ta suutis ära tõestada ja miks seal mingeid (t/)dimensioone pole, või miks need puuduvad?

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,898
Liitunud: Nov 2003
26-10-2006 17:02
Postitus: #15
 
Tõsi või ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,898
Liitunud: Nov 2003
26-10-2006 17:41
Postitus: #16
 
Icke või keegi kirjutas kuidas miljonid inimesed viiakse maaalla reptiloidide juurde.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-10-2006 21:28
Postitus: #17
 
Siin link kummalistest inimestest, kes on ilmunud välja ei tea kust.

http://www.mysteriouspeople.com/weird_people.htm

Mis arvate: tulid nad minevikust või tulevikust või kuskilt paralleelmaailmast?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ap0CalYps3
Tavaliige

Postitusi: 78
Liitunud: May 2008
21-06-2008 20:45
Postitus: #18
 
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Ma ükskord kõndisin poest koju (mis on ligikaudu 100 meetrit) mitu tundi. Täitsa paranormaalne oli Bleh Selgusele jõudsin alles siis kui kodus hakkasin ühte saadet ootama, mis mitu tundi tagasi oli juba ära olnud. Siis tuli ka meelde, või tärgatas see, et auto mis mind ehmatas ei saanud mu taga mitte kuidagi olla... Laupäeval oli ka sama asi. Ärkasin kell 9 hommikul. Tegin voodi ära, sõin ja kell oli 11.20. See, et aeg nii kiiresti läks ei "sobi" ka siis, kui ma oleksin "uimerdanud", aga selle võin välistada, kuna kõrvalolevad inimesed sõid "normaalse" kiirusega.
Endalgi olnud olukord(olukorrad), kui kõik ümberringi tunuds olevat normaalne, kuid aeg oli ebanormaalselt kiirresti läinud.
Ja korra- paar on isegi vastupidi olnud. Aeg läks n.ö. normaalsel kiirusel, kuid ümberringi muutus kõik ülikiiresti- tasus vaid silmi korra pilgutada.

Bermuuda kolmnurga kohta räägiti vahepeal mingi discovery kanali peal. Ei mäleta enam, mida räägiti, kuid mäletan, et päris palju huvitavat oli. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
21-06-2008 22:25
Postitus: #19
 
Selliseid juhtumeid onpoidevalt. Osa on tõesed,kus inimene kadus ära teise nähes.Mul on kindlad kogemused sel.Sellest olen siin varem kirjutanud.On olemas kindlad tunnused, millal on koht avatud,millal suletud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Cthepy
Vana kala

Postitusi: 320
Liitunud: Jan 2008
21-06-2008 23:12
Postitus: #20
 
Mul on magades nii, et koolipäevadel ärkan mingi 6.40 ülesse. Mõtlen siis, et aega küll, natuke saan veel magada. Magan siis ja vaatan uuesti kella: Mida? Kell alles 6.43?? Enda arust oleksin nagu pool tundi juba maganud. (Pärast kella vaatamist on mul uni ka täiesti ära kadunud.)
Või siis on hoopis vastupidi: Ärkan 7.30 ülesse ning mõtlen, et saan natuke veel magada. Magan siis ja natukese aja pärast vaatan kella: Mida? Kell juba 8.10?? (Ja pärast seda on ikkagist väga suur uni peal.)
Nii on ka olnud, et lähen kusagil kella 21.00 paiku magama ja hommikul pean kell 7.00 ülesse ärkama. Ärkasin siis kell 7.00 ülesse ja oli selline tunne nagu oleksin ainult 20 sekundit maganud, kuna unenägu oli kuidagi liiga lühike.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-09-2009 19:03
Postitus: #21
 
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Selliseid juhtumeid on pidevalt. Osa on tõesed, kus inimene kadus ära teise nähes. Mul on kindlad kogemused sel.Sellest olen siin varem kirjutanud.On olemas kindlad tunnused, millal on koht avatud, millal suletud.

Täitsa huvitav! Paraku ei leidnud, kus oled mõnest inimese ärakadumise juhtumist kirjutanud.
Äkki räägid veelkord ja lähemalt!

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
15-09-2009 18:29
Postitus: #22
 
Kahjuks ei ole need siinsed kogemused, vaid olid kaugemal. Kadumise kohal tekib õrn virvendus,mis on muust eristatav. Sellepärast ei saa siinsetes asjades kaasa rääkida.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
16-09-2009 17:34
Postitus: #23
 
Mõni kadunu võib ootamatult välja ka ilmuda Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
26-11-2009 14:47
Postitus: #24
 
postitatud 21-11-2009 Kell 23:16
kasutaja iitt poolt:

Inimesed kaovad jäletult.
Kuhu nad kaovad ?!
Sajad ja tuhanded...
Mõned ilmuvad ka välja aastaid hilem, ka aastakümneid hiljem. Nagu juhtus 19. sajandil vene talupoegadega Moskva lähistel, kes läksid puid tooma ja jõudsid aastakümneid hiljem tagasi-osa nende sugulasi oli ammu surnud, nemad arvasid, et olid ainult mõned tunnid ära olnud.

1998 aastal Inglismaal Kentis kadusid salapäraselt 4 teismelist. Arvati , et linnas tegutseb maniakk, nagu neid on alati ja igal pool olnud. Linnas tegutses lõbustuspark, kus oli ka kõverpeeglite tuba. Sündmusest oli läinud 12 aastat, siis kadus veel 2 teismelist ja siis veel 2. Kõik nad läksid kõverpeeglite tuppa ja enam tagasi ei tulnud...

vaata ka videot http://www.youtube.com/watch?v=-F49FyXx6W0&NR=1

Nagu lõbustuspark linnast lahkus, nii lõppesid ka kadumised.
Juba ammust ajast teadsid inimesed ajaportaalide olemasolust. Ka siin webis on nendest palju juttu olnud. Need on ka Eestis olemas ja ehk tasub nii mõndagi kadumist seostada sellega...
Vahel tulevad ka teistest aegadest inimesed meie omasse, mitte väga ammu mu enda ema, olles ca 75 aastat vana, kohtas päise päeva ajal Pärnu lähedal metsas pikka maani musta kuube kandvat meest, kes oletatavasti võis olla endine mõisahärra. Ema oli ja on väga hea vaimse ja füüsilise tervise juures, ateist ja eluaegne meedik.
Üks ajaportaalidest on Boliivias kohas nimega TIAHUANACO. Seal käis juba enne II Ms. suur saksa ekspeditsioon, mida juhatas ei keegi muu kui hilisem tuntud raketiteadlane W.von Braun.
Öösiti keelduvat seda kohta valvamast valvurid ja ka aaretejahtijad hoiavad sellest kohast eemale...
http://www.youtube.com/watch?v=FbyLVLd9ZpE&NR=1

Tõin selle kasutaja iitt postituse AJA-teemast siia teemasse.
Tekkis mitu küsimust:
Kas keegi teab sellest saksa ekspeditsioonist Tiahuanacosse midagi rohkemat?
Samuti ajaportaalist Boliivias?
Mida teate Eestis asuvatest ajaportaalidest?
Meie foorumis on seni käsitluse all olnud ainult Peruu Tähevärav:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid41830

Ja ka see teema on väga huvitav:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...4#pid36636

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
26-11-2009 19:02
Postitus: #25
 
Kui natuke siin veebilehtedel ringi kolada, siis on sellised uudised ilmuvad ikka aeg ajalt.Põhjused on erinevad. Nõuka ajal oli ka kokkupuude teatud sündmustega selles valdkonnas. Leningradist näiteks toimetati lastekodu lapsi ja orbe pidevalt välismaale, see kõik toimus teatud asutuste kontrolli all. Nad lihtsalt müüdi seal valuuta eest maha.....Kellele ja milleks seda ma kindlalt ei teadnud, seda hoiti ranges saladuses. Hiljem kuulsin tuttavate käest, et suurem osa neist läksid tagavaraosadeks.Nad viidi lihtsa kalalaeva trümmis välismaale. Selliseid laevu ei kontrollitud.
Teine osa puudutab neid , keda on viidu või tahetud viia teistess tähesüsteemidesse alates orja või teenri seisusse. Mul on palju selliste juhtumite kirjeldusi ja nad langevad oma olemuselt kokku, erinevused on väikesed. Osa nendest, keda on tahetud sedasi ära viia on oma viijatest kavalemad olnud ja sellega said siia tagasi või keeldusid nendega kaasa minemast. Neile jäeti kindel märk või ese mille puudutamisel tuldi neile järele, kui olid ümber mõelnud. Reeglina tavainimesed ei räägi avalikult ega teistele neist juhtumitest. Selliste inimeste hulk on siiski üllatavalt suur. Mõnimgad on ka raamatutes ja ajakirjades ära trükitud ja neid saab igaüks lugeda. Paljud lood on kirjutajate poolt moonutatud ega ei anna täit pilti toimunust. See ei ole massipsühoos, sest need ulatuvad kaugele ajas tagasi. Head edasist uurimist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salapärased inimesed. Müstik 38 16,578 Eile 20:09
Viimane postitus: Aadu66
  Tavalised inimesed vs erilised inimesed Sekhmet 18 1,648 21-01-2020 06:31
Viimane postitus: Lokster
  Miks on inimesed kurjad? das 31 10,860 21-12-2019 12:39
Viimane postitus: pimedus
  Inimesed tulevikus Anonymous 65 10,428 13-08-2019 08:46
Viimane postitus: Mannu
  Vägivaldsed inimesed Ichigo 13 4,458 27-02-2015 16:19
Viimane postitus: Minaelan
  Miks inimesed nii rumalad on? Nielander 54 18,158 09-07-2014 20:51
Viimane postitus: Nielander
  Kas skorpionid on halvad inimesed? entroopia 47 10,949 19-02-2009 10:24
Viimane postitus: helen009
  Inimesed usuvad pigem vaime ja UFOsid kui jumalat PiziIngliito 7 2,906 01-01-2009 21:31
Viimane postitus: Albaregia

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog