•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bermuuda kolmnurga saladus
#76
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
fakt on näiteks see, et mitte midagi ei näita, et midagi oleks tulemas, kui välja jätta mõnede karjumised

kui sa antud teemaga rohkem kursis oled siis võid ju rääkida.
Vasta
#77
Millised need sobilikud asjad võiks välja näha, mis näitaks, et midagi on tulemas? Meteoor?
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui planeet vahetab tihedust, muutub keskkond tervikuna. Kõik kunstlikult loodud ained lähevad kaduma (plastikud, metallisulamid jne.).

lisaks huvitab mind ka see nüanss. nimelt esineb igasuguseid väga erinevaid metallisulameid ka vabas looduses niiöelda loomulikul kujul. kas ka need kaovad? kui mitte, siis mismoodi see..."misiganes" teeb vahet, milline sulam on tekkinud looduslikult ja milline kunstlikult?

või näiteks alkohol? sedagi tekib looduses vabalt aga samuti tehakse seda kunstlikult (ma ei pea silmas kääritamist).

aga klaas? aga insuliin? näiteid oleks palju, mille kohta võib öelda, et tegu on keemiliselt täpse loodusliku ainega ehkki see on toodetud niiöelda katseklaasis.

aga kuidas jääb näiteks kunstlike säilistusainetega toiduga? kas kaob kõik või kaob konservist ainult säilitusaine ja ülejäänud täiesti looduslik sealiha jääb alles või kaob ikka kõik, nii säilitusaine kui liha, millega see seotud on?

ja kui võimalik, siis paluks vastata, et mispärast näiteks needamad metallisulamid peaks kaduma? no ma mõistan plastiku ja pesupulbri kohta käivat loogikat aga , et metallisulamid...see võtab mu sõnatuks :-s

Muudetud: 11-2-08 kell 21:38:23 Jason


Veel üks küsitavus.
Katseklaasilapsed. Need ju ka "kunstlikud". Ained on looduslikud, kuid valmistamisviis puht tehniline (vähemalt algstaadium). wink


Muudetud: 12-2-08 kell 21:57:44 kulfing
Vasta
#79
Ma võin ainult jagada teadmisi sellest, millist infot olen trükisõnast või internetist leidnud.

Sulamite kohta: püramiide jmt. ei ehitata roostevabast terasest või muust taolisest sellepärast, et kunstlikult loodud materjalid kaovad tihedusevahetusel. Ja tihedusevahetus ise on vältimatu.

Kõik kirjeldused tihedusevahetuse välisest pildist võivad meie planeedil mitte paika pidada, sest siin on olukord unikaalne. Neljas tihedus tuli siin juba ca. 1969.a. kui päike läks üle vesiniku põletamiselt heeliumi põletamisele ja paisus nii palju, et oleks meie planeedi täiesti ära põletanud. Et inimkond saaks oma programmi lõpuni viia, tekitati kunstlik kolmas tihedus neljanda tiheduse sisse. Midagi virtuaalmaailma taolist.

Tihedusevahetus on kõigile tajutav.

Looduslik jääb alles, kunstlik kaob.
Looduslikule väga lähedane (näiteks aknaklaas) võib säilida.

Inimesed muutuvad kõik, ka katseklaasilapsed.
Kes jäävad kolmandasse tihedusse, peavad ilmselt mõnel teisel planeedil kehastuma.

Kui 2012 muutus tajutav ei ole, tuleb sellega leppida. Ise siin midagi eriti muuta ei saa.
Vasta
#80
Loodetavasti Bermuda kolmnurga anomaaliad kaovad 2012.
Tegemist on ju planeedi tervendamisega.
Vasta
#81
"Looduslikule väga lähedane (näiteks aknaklaas) võib säilida."

kas metallisulam pole mitte oluliselt "looduslikule lähedasem"?

kust pärineb info päikese 1969a muutuste kohta?
Vasta
#82
Jason, sellised küsimused nagu, kas mu naturaalsest villasest sokid ka kaovad kui oma olen neid enne tiheduse vahetust kokakoolas leotanud, on äärmiselt olulised.
Vasta
#83
"Sulamite kohta: püramiide jmt. ei ehitata roostevabast terasest või muust taolisest sellepärast, et kunstlikult loodud materjalid kaovad tihedusevahetusel."

kas pole põhjus siiski pigem tsipa ratsionaalsem? näiteks, et püramiide ehitati kivist seepärast, et 1) metallist valmistamine oleks olnud liiga kulukas ja 2) tolle aja inimesed ei oleks lihtsalt suutnud vajaminevat kogust metallplokke kokku sulatada. kui veel arvestada, et näiteks egiptuses oli raud püramiidide ajal väga haruldane, siis püramiidi ehitamine neile teadaolnud värvilistest metallidest oleks kolossaalseid mõõte arvese võttes totaalselt idiootlikult võimatu ettevõtmine olnud.

millest siis veel ehitada? puust?

muideks mind huvitab sulamite kohalt veel üks asi. nimelt puhta alumiiniumi "saatus".
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
muideks mind huvitab sulamite kohalt veel üks asi. nimelt puhta alumiiniumi "saatus".

puhta alumiiniumi saatus on selgemast selgem: ta nimelt kattub paksu oksüdatsioonikihiga Laugh ja nii on see juhtunud juba aegade algusest. ei tea, kas see ongi see suur "tiheduse muutumine". Laugh

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Millised need sobilikud asjad võiks välja näha, mis näitaks, et midagi on tulemas? Meteoor?

no kasvõi. või mingid seninägematud nähtused. või mis iganes. aga see, kui kuskil musta taustaga netilehel on kirjas et 2012 aasta jõulude paiku toimub suur puhastumine ja dimensioonide vahetus ja, et ainult tõeliselt valgustatud pääsevad, ei ole mingi näitaja, et miski oleks tulemas.
Vasta
#85
Sinu jaoks on jah ainult musta taustaga netilehed. Mõni teine tajub midagi rohkemat. Kasvõi musta taustaga lehe kirjutaja. Kui midagi juhtuma hakkab, siis ei pea ilmtingimata eelnevalt midagi surisema hakkama, eriti veel neli aastat varem. Fakt on see et sina ei näe midagi, mis näitaks, et midagi tulemas on. Ma ei ütle, et ma oluliselt rohkem näen, aga see ei tähenda, et midagi näha ei ole.
Mis siis tuleb kui, midagi ei tule? Mis võiks see kuri globaalne plaan olla, et inimesed eri maailma otstest peavad ühendust ja lepivad kokku, et toimub just see ja see ja see?

Muudetud: 13-2-08 kell 19:28:15 Thorondor
Vasta
#86
vot. see on juba normaalsem jutt. aga siiski ma ei leia, et peaks ajama inimesi asjatult ärevusse, kui midagi käegakatsutavat pakkuda ei oleks.

olgem ausad. kõik seni käibel olevad "teooriad" on vasturääkivad ja sinna ei ole midagi parata.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
puhta alumiiniumi saatus on selgemast selgem: ta nimelt kattub paksu oksüdatsioonikihiga Laugh ja nii on see juhtunud juba aegade algusest. ei tea, kas see ongi see suur "tiheduse muutumine". Laugh

ma pidasin pigem seda silmas, et kuivõrd kunstlikud metallisulamid kaovad ja alles jäävad siis vaid puhtad metallid, on huvitav teada alumiiniumi saatust sest puhtal kujul teda loodud üleüldsegi ei leidu ja kogu puhas alumiinium tuleb keemilisest tootmisest. siin tekibki kurioosum: metall on küll puhas aga...peaks vist kah kaduma kuna see pole looduslik. samas mõni teine metall puhtal kujul peaks säilima.

tegelikult aga on mul üldse arusaamatu, mida HO metallidega seoses mõtleb...vaid väheseid metalle leidub puhtal kujul. ja isegi need, mida leitakse ehedalt, on reeglina millegi muuga sulamis. kust kohast see tihedusemuutumine siis aru peaks saama, milline sulam on looduslik ja milline mitte :S
__________

Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui 2012 muutus tajutav ei ole, tuleb sellega leppida. Ise siin midagi eriti muuta ei saa.

vot seda ma kartsingi. aiai, HO, kui seda välja poleks käinud, mis näoga sa mulle küll 2013.a esimesel jaanuaril otsa oleks vaadanud :-)

Muudetud: 13-2-08 kell 20:15:53 Jason
Vasta
#88
2012 teemadel on valmimas film, siin selle treiler:

http://www.experiencefestival.com/2012

Väike nimekiri saadaolevatest kirjalikest materjalideest, meid huvitab ssikohal vasakpoolne veera “Planetary Ascension”. Siin on materjale alates 1987 kui 25-aastane üleminekuprotsess tegelikult algas. On ka vanemaid materjlae, näiteks 24.01.1981.a. Ra meterjalide kanaldamisel anti 30-aastane tähtaeg. Viimased materjalid on mõni päev tagasi edastatud.

http://www.planetaryascension.net/table_of_contents.htm

Veel üks huvitav artikkel 2012 teemadel:

http://www.experiencefestival.com/a/Plan...on/id/2197

Peaingel Gabrieli kanal annab ülevaate sündmuste toimumisest 2012 eel:

http://www.childrenoflight.com/

Sündmused teatatakse ette, iseloomustades igat uut ilmingut igas kuus:

http://www.childrenoflight.com/members/m...report.php

Seda tõlgiti varem ka eesti keelde, nüüd enam mitte.
Inimesi ei huvita, mis tegelikult toimub.
Illusioonide maailm on kergem ja huvitavam.
Vasta
#89
mulle tundub, et sa ise elad selles kergemas ja huvitavamas illusioonidemaailmas....
Vasta
#90
Seal ValguseLaste lehel on ikka kohutavalt palju selliseid sõnu nagu "some, others, might....".

Ehk selline keskmine, silmad lahti käiv, kuid mingeid erilisi sensitiivseid võimeid mitte omav inimene ei saa kohe mitte seda juttu eelistada näiteks Reporteri horoskoobile...

Järsku Hadzi seletab, miks tema "usub" ? See, et kuskil neti avarustes on mingid prohvetlikud teksid üleval ei tee neid kohe tõeseks ju....

Pööbel nõuab fakte, pilte ja ilusaid asju, mida katsuda Smile
Kui iga hommik on taevas täpselt sama sinine, äratuskell sama vastik ja foorid vahetuvad täpselt sama intervalliga, ei saa ju eeldada, et midagi suurt on toimumas.... või?
Vasta
#91
Aga veel ei peagi midagi toimuma. Nt. igasugu vabamüürlased ja sellised vennikesed üritavad maailmavalitsust vaikselt ellu viia. Aga see ei tähenda, et keskmine inimene üldse midagi märkab, et üldse midagi kahtlast toimub.

Schumanni resonants pidavat kiiremaks muutuma, vanasti 7.3 nüüd umbes kümme ja 13 peal pidi see vahetus toimuma. Laena Hallu kaudu aparatuur ja mine mõõda. Aga seda jälle ei pea seostama millegagi. Ma soovitaks mõelda, millised need nähtused peaks olema, mis ilmselgelt keskmisele inimesele näitaks, midagi suurt siis juhtuma hakkab. Äkki need sama salapärased kui tihedusevahetus ise.

Muudetud: 14-2-08 kell 10:27:40 Thorondor
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui 2012 muutus tajutav ei ole, tuleb sellega leppida. Ise siin midagi eriti muuta ei saa.

ma kordan küsimust, mille keegi geenius ära kustutas:

kas kunstlike materjalide kadumine on ka sellisel juhul siiski 100% kindel?
Vasta
#93
Maa pidavat ju isevärki planeet olema, võib-olla lähevad asjad siin teistmoodi. Aga tihedusevahetust ei tule enne, kui keegi oskab ära seletada, kas villase soki sees, mida sai coca-colas leotatud, olevat auku on mõtet aastal 2011 enam nailonniidiga parandada või haihtub sokk üldse ära.
Vasta
#94
Mina arvan, et Bermuda kolmnurk on ala, kus on eriliselt tugevad magnetväljad, mis mõjutavad.
Vasta
#95
mina arvan, et see bermuda kolmnurk ja draakoni kolmnurk on mingid maa ''laadimisaugud''.
Ehk siis mingid maavälised olendid saadavad läbi nende aukude maale energiat ja seepärast kaovadki need laevad ja lennukid. Sellest võib tingitud olla ka see navigeerimisvahendite ''rikked''.
See on ainult minu arvamusLaugh

Muudetud: 26-2-08 kell 17:28:47 laur_laur
Vasta
#96
Heh, miks siis keegi teadja ei taha mulle seda kunstmaterjalide värki seletada??

:-(

Muutus: parandasin õigekijra, kuna Jason ei oska suuri tähti kasutada.

Muudetud: 26-2-08 kell 21:50:28 Thorondor
Vasta
#97
Alati leitakse ikka ja jälle millelegi teaduslik põhjus...
Algul ma olin kuulnud Bermuda kolmnurga nime väga tihti. Lõpuks hakkas see mind kummitama: ''Bermuda kolmnurk, Bermuda kolmnurk, Bermuda kolmnurk...''
Siis ma uurisin Vikipeediast välja, mis asi see Bermuda kolmnurk on (mõni päev tagasi). Kui ma olin esimesed read artiklist läbi lugenud, oli minu esimene arvamus selline: Bermuda kolmnurk on mingisugune energiaväli. Ma küsisin oma selgeltnägijast ema käest tema arvamust ja tema arvas sama.
Kuid igal ühel on õigus oma arvamusele. Igal ühel omad tõed.
Vasta
#98
Kui minu Bermuuda Kolmnurga arvamust, teooriat küsida, siis vastaksin, et kui seal tõesti juhtub niimoodi, et kompassi nõel hakkab katkematult põõrlema (vabandan kui eelnevas sõnas oli kirjaviga sees) siis võiks olla selle põhjus, et seal olevad saared (kui seal üldse on mingid saared)
võivad olla magneetilised ja see võib ajada kompassi "segadsse". Ning need m´õned lennukid, mis seal kaduma lähevad, nende kohta ütleksin, et Bermuuda Kolmnurgas võivad olla EMP (Elektro-Magneetilised-Pulsid), mis rikendavad lennuki elektroonilised seadmed (nt radar, kui on lennukil peal) ning mille tõttu nad tiirutavadki seal lihtsalt ringi, nii kaua, kui kütus otsa saab.

Selle "Maailmalõpp 2012" teema kohta saan õelda ainult seda, et ma ei usu seda ja mu vastus miks ma seda ei usu on: "Maailm on alati edasi läinud, läheb ka veel, ega see ei peatu."
Aga ma ei saa ikka täielikult õelda, et see et maailm lõppeb aastal 2012 on vale, sest selle saab alles teada aastal 2012.

Ma vabandan väga, kui mul on teksti tulnud kirjavigu või teksti, mis on arusaamatu.

Vasta
#99
Bermuuda kolmnurga piirkonnas, ookeani põhjas, paikneb ka tegelikult ehitis, mis sisaldab endas kolme pöörlevat tähttetraeedrit - üksteisega kohakuti paiknevat elektromagnetilist välja, mis moodustavad tohutu suure sünteeilise Mer-Ka-Ba ning see ulatub ookeanist välja kaugemale avakosmosesse.
See Mer-Ka-Ba on täiesti kontrolli alt väljas!
Piirkonda ennast kutsutakse Bermuda Kolmnurgaks seetõttu, et ühe tetraeedri tipp - paigalpüsiva oma - ulatub just sealt veest välja.
Kaks ülejäänud välja pöörlevad teine teises suunas ning kiiremini pöörlev väli liigub mõnikord päripäeva, mis on vägaohtlik. Seetõttu leiavadki aset aja ning ruumi häired,
Paljud lennukid ja laevad, mis on Bermuda Kolmnurgas kadunud, on läinud sõna otseses mõttes teistele dimensioonilistele tasanditele ja seda kõike tänu sellele kontrolli alt väljas olevale Mer-Ka-Ba väljale selles piirkonnas.
See väli ei põhjusta ebakõlasid mitte ainult Maal, vaid ka palju kaugemates kosmose piirkondades.
Hallid kosmosetulnukad ja paljud teised maavälised olendid üritavad parandada seda, mis juhtus Maal marslaste tegutsemise tõttu.
See, mida marslased tegid Atlantisel, oli kõigi galaktiliste seaduste vastane. See probleem lubatakse lahendada enne 2012 aastat.
Aja, mil sünteetiline Mer-Ka-Ba kontrolli alt väljus, viibis maal umbes 1600 ülestõusnud meistrit, kes tegid kõik, et seda olukorda parandada-
Nad üritasid rebenenud dimensioonilisi tasandeid sulgeda ning võimalikult palju vaimolendeid inimestest välja ajada ning tagasi nende kodumaale saata. Nad tegid igal tasandil kõik, mida nad vähegi oskasid.
Lõpuks suutsidki nad suurema osa vaimolenditest inimestest välja saada ning olukorda 90-95 protsendi ulatuses tervendada, kuid veel tänapäevani võib neid ebatavalisi olendeid leida inimeste kehadest.
Niipalju siis uut teavet Bermuda Kolmnurga kohta!
Vasta
Teadlased lahendasid Bermuda kolmnurga saladuse?

Kahe Austraalia teadlase arvates lahendasid nad müstilise Bermuda kolmnurga mõistatuse.

Bermuda kolmnurka seostatakse paljude lennukite ja laevade kadumisega.

Kadumise põhjuseks on peetud nii UFOsid, ajaanomaaliaid, suuri veealuseid püramiide, maakoore kummalist käitumist.

Austraalia Melbourne´i ülikooli teadlased Joseph Monaghan ja David May käisid välja omapoolse teooria.

Nende hüpoteesi kohaselt põhjustab lennukite ja laevade kummalist kadumist merepõhjast lekkiv metaan.

Juba 1960. aastatel uuris teadlane Ivan Sanderson maailmamere müstilisi alasid. Tema arvates ei ole need alad kolmnurksed, vaid pigem rombikujulised. Bermuda kolmnurga sarnaseid alasid leidub veel ka Jaapani meres ja Põhjameres.

Süvaveeuuringud näitasid, et nii Bermuda kolmnurgas kui ka Põhjameres leidub suures koguses metaanhüdraati. «Põlevaks jääks» nimetatud metaanhüdraat on jääsarnane kristalliline aine. Sattudes normaaltingimustesse, hakkab ta kiiresti sulama ja võib isegi keema minna. Selle käigus vabaneb suur kogus metaani.

Austraalia teadlasi huvitas, mis saab, kui maakoorest paiskuvad välja hiigelsuured metaanimullid.

Teadlaste arvates kaotab maakoorest välja paiskunud metaanimulli sattunud laev püstuvuse ja upub. Kuid merepõhjast pärit metaan võib mõjutada ka mere kohal lendavaid lennukeid, seisates nende mootorid ja tekitades plahvatuse.

Mõiste Bermuda kolmnurk võttis esimesena kasutusele Vincent H. Gaddis 1964. aastal ajakirjas «Argosy» avaldatud artiklis. Laia tuntuse saavutas Bermuda kolmnurk 1974. aastal, kui ilmus Charles Berlitzi raamat «The Bermuda Triangle».

Tegelikult see metaani hüpotees on ju vana Ph34r2 .
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saame oma Bermuuda kolmnurga... zed 6 3,990 26-12-2005, 16:09
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat