• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Illuminaatide sümbolism
#1
http://opposingdigits.com/vlog/?p=73

Oleks huvitav lugeda arvamusi miks siis on neile oma sümbolism nii tähti ja miks kõik läheb neil nagu plaanitult.
Vasta
#2
Olen sellest teadlik aga nüüd on see teise mõttega.Ikkagi miks see sümbolism neile nii oluline on, arvan et nad on nii nõrgad et ainult läbi oma nõmedate sümbolite suudavad energiat imeda vms wink
Vasta
#3
sümbolid on varjatud kujul oma eksistentsi näitamine.

kuidas suhtlevad omavahel kaks meest kes kunagi kokku ei saa ja üks tahab talle teatada et Eesti Pank on tema käpa all.
Ta lisab 50 kroonisele püramiidi horose silmaga ja asi ants.
Vasta
#4
Üpris idiootlik on sümbolit nõmedaks nimetada.
Lisan kah 2 kroonisele trükkida peale Heil zepac ja haakristi ning annan selle vietnami vanamehele. Marguuus, mida see mees mõelda võib?
Vasta
#5
Eks ikka adolfist.
Kuule näiteks tagurpidi pentagrammi võin ma ikka küll nimeteda nõmedaks.
Miks sa üldse nii kaitsev oled zepac nende suhtes kes sellel maailmale midagi head ei too.
Vasta
#6
Sa vihjad, et Hitler tõi midagi halba ja mitte midagi head? Põhjenda oma väidet, näite näol.

Mulle ei meeldi kõik venemaa tegelased(Stalin, Jeltsin wtf etc)
Vasta
#7
Ma ei saa ju sellist asja näite näol põhjendada omg.
Siis ma ju peaksin tooma üles kõik asjad mis ta halba tõi ja mitte ühtegi head asja.Mõtle parem oma sõnastuse peale.
Vasta
#8
miks tagurpidi pentagramm siis nõme kohe on?
Vasta
#9
Satanismi sümbol...
Vasta
#10
see te tagurpidi pentagramm on satanismi sümbol, teeb tast kohe nõmeda siis või?
kas iseenese jõu kasutamine on nõme? kas viie elemendi ühtsesse süsteemi asetamine on nõme?
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tegelikult on Pentagramm (ükskõik, mis pidi ta on) energia sümbol. Satanismist tundub sul ka olevat pealiskaudne arusaama.

No mida sina siis nii pagana palju tead ,palun mul aega küll hakka seletama.Angry
Vasta
#12
ma usun et seda ei pea mitte keegi sulle ette nämmutama... internet on satanismi tutvustusi täis. alusta kasvõi mvo.saadanas.org lehelt.
Vasta
#13
Jah on küll ja mitte ainult nõme vaid ka ebardlik, kas arvad et kui ma oleks satanist siis see et ma kasutan oma jõudu saatana kummardamiseks ja headele inimestele käkki keeramiseks õigustab seda ja viiest elemendist ma juttu ei teinud.
Vasta
#14
Tänan lk eest aga mind sellised madalad ja ebapuhtad teemad ei huvita!
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tegelikult on Pentagramm (ükskõik, mis pidi ta on) energia sümbol. Satanismist tundub sul ka olevat pealiskaudne arusaama.

Ei no milline minu pealiskaudne arusaam ja sinu nii väga võimas ja tõeline arusaam on siis, ei tasu öelda midagi kui ei suuda seda tortada.Angry
Vasta
#16
marguuus vot siin ongi erinevused meie vahel.
meie juurdleme ja uurime... sina tead. aga kahjuks tead valesti.
siit probleemid alguse saavadki. uuri natuke ja sa näed et pole olemas mingit saba ja sarvedega saatanat. on vaid sümbol saatanast, kui kõikjal eksisteerivast energiast. kui veidi liini vedada siis võin julgelt väita et saatan on armastus.

tagurpidi pentagramm ringis aga sümboliseerib alati positiivset väge... negatiivsus on sellele juurde "poogitud" läbi orjuse (loe: kristlus)
Vasta
#17
Ütleks nii, et satanistide käsud on vägagi lihtsad. Sarnasus ja põhimõte piibli omaga üpris sarnane. Satanism ei tähenda sugugi saatana kummardamist. Seda väitev inimene teab asjast samapalju, kui tuumafüüsikast. Vaadates Marguuse reitingut, on tobearvata, et tal isegi põhiharidus on.

Ja miks peaks seda kahe kroonist(ilustatud haakristi ja heil zepac'iga) imetlev kollanahkne vanapapi mõtlema Adolfile? Kas sinu mõttemaailmas haakrist võrdub natsismiga? Angry
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Jah on küll ja mitte ainult nõme vaid ka ebardlik, kas arvad et kui ma oleks satanist siis see et ma kasutan oma jõudu saatana kummardamiseks ja headele inimestele käkki keeramiseks õigustab seda ja viiest elemendist ma juttu ei teinud.

MVOs küll saatanat ei kummardata. Sa oled oma eelarvamustes kinni. Madal värk minu arust.

Muudetud: 28-8-06 kell 19:15:16 Thorondor

Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Olen sellest teadlik aga nüüd on see teise mõttega.Ikkagi miks see sümbolism neile nii oluline on, arvan et nad on nii nõrgad et ainult läbi oma nõmedate sümbolite suudavad energiat imeda vms wink
Ja kui nad saaks energialt mujalt, siis sa ütleksid, et nõrgad ainult sealt tõmbavad energiat.

Muudetud: 28-8-06 kell 19:25:12 Thorondor
Vasta
#19
CELTIC

Sa tahad öelda et ma ei või mitte midagi teada või.
Ja palun ma tean et isiksustatud saatanat pole olemas.
Ja õietpidi pentagramm on Leonardo Da Vinci Vitruviuse mees ja sümboliseerib ka püha naiselikkust ja muud head, taguroidi ma nii kindel ei oleks.
Vasta
#20
Me kõik (loodetavasti) suudame wikipediat kasutada!
Miks kõikides teemades kuhu sa tuled, läheb jutt sinu vaidlustele. Kuidas sa ei suuda lisada teisi mõtteid oma pähe,, neid seedida ja ka ehk midagi sealt enda jaoks leida? Sa pole jumal! Saa aru sellest. Sul on 18postitust päevas, ja millised tänastest on sisukad? No sorri, kuid sa tulid meie(parade) mõnusat ja üksmeelset õhkkonda segama. Palun, ürita nüüd veidi tagasi tõmmata!
Vasta
#21
ZEPAC

Usu mind mul põhiharidus ikka on ja ära arva et ma ei tea et haakrist on ka veel päikese sümbol.Aga mida see vietnami toi siis mõtlema oleks pidand ja mind arvustada ei ole vaja.
Vasta
#22
Kuule ma tulin siia nagu normaalne inimene aga tundub et teie mõnus pralle ei suuda ise uute asjadega leppida.
Ja kui mulle aetakse saasta siis ma ju pean vastama.-18 posti päevas.See pole midagi.
Sinu jutust jääb mulje et sul pole isegi algharidust.
Ja sa mees hindad inimesi nende koolilise haridustee järgi?
Julgust jääb siin mõnel puudu.
Vasta
#23
Kui sa nii äge mees oled ja ise suudad uute asjadega leppida jne jne , et probleem on meis, miks siis mitte ükski inimene siin foorumis ei näe neid sinu säravaid omadusi. Ilmselt on need paarkümmend inimest, kes su juttu* kuulavad mingid imelikud ja haiged vms. Statistika ju. Teeb su relvastatistikale silmad ette.

*tsenseeritud sõna
Vasta
#24
Meile jõudis vabamüürlius kohe peale ev taassündi.Tulid nende emissarid.Üks esimestest on Siim kallas nende nahka läks ka 10 milj dollarit ev raha ja silm ka ei pilgugi.Nende käes on võim ja jõud .Meie taoliste hammas ei hakka nende peale.See,et 50 kroonise peal on nende sümbol näitab see seda, etnad on siin võimul.Nende liikmete arv on ligikaudu siin 25 või rohkem.
Vasta
#25
[..]Kogu maailmas on ca 5 miljonit vabamüürlast. Suurima liikmeskonnaga suurloo¾id on Ameerika ühendriikides ja Briti saartel. Eestis on ca 200 vabamüürlast. [..] http://www.eestisl.ee/indexuus.php?m1=6&m2=0

Vabamüürlaste netilehelt selgub hoopis, et Vabamüürlased jõudsid Eesti aladele hoopis 18. saj. II poolel. http://www.eestisl.ee/indexuus.php?m1=0&m2=1
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat