Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salvador Freixedo hoiatab
Autor Sõnum
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
23-08-2006 15:18
Postitus: #1
Salvador Freixedo hoiatab
Hispaani jesuiidipreester padre Salvador Freixedo (raamat Visionaries, Mystics, and Contactees jt) on maailma juhtivaid ufolooge, kes jagades üldjoontes siin foorumis minu poolt palju tsiteeritud Jacques Vallee seisukohti, esitab neid märksa hoiatavamal kujul. Alljärgnevas tõlge ta arvamuste kokkuvõttest. Mis ei tähenda, et ma kõigega järgnevas nõus olen, aga tähelepanu väärivad need seisukohad kindlasti. Poleemika SF-ga jätan edasiseks.

SF:
* Meie planeedil elutsevad inimvälised /extra-human/ (mittekehalised?) arukad olevused.

* Neile, kel puuduvad eelarvamused, on selle tõestuseks kasvavalt arvukad UFO-ilmingud meie taevas ning nii paljudes maades nähtud müstilised ja imelised viljaringid.

* Me peame loobuma imestamast nende mõistetamatut käitumist.

* Uute juhtumite ilmnemine täiendab põhjalikumat arusaamist, on aga sekundaarse tähtsusega. Nähtus tuleb tänapäeval vaadelda sotsioloogia ja psühholoogia seisukohtadelt, seoses inimrassi arenguga.

* Täpse arusaamise puudumine nendest on mõistetav, kuna nad viipavad teisest dimensioonist või teiselt eksistentsi tasandilt (samuti kui loomad on võimelised aru saama vaid mõnedest meie tegudest).

* Nad on siin maailmas olnud miljoneid aastaid, ja olnud siin enne meie ilmumist.

* On mulje, et mõned neist saabuvad väljastpoolt /beyond/ seda planeeti.

* Põhjus, miks nad pole end avalikult esitlenud, seisneb selles, et nad eelistavad hoida meid uskumas, et me omame seda planeeti ja teotseme täieliku vabadusega. Siit lähtuvalt leiab lugeja ka teisi nende salatsemise põhjuseid.

* Nagu inimestegi seas, on ka nende olevuste hulgas neid, kes on arenenud ja inimkonnale tulutoovad, aga ka neid, kes on pahatahtlikud ja kes tahavad meid vaid ära kasutada või meiega mängida.

* Nad kasutavad meid ära erinevatel viisidel (nagu inimesed loomigi eri viisil kasutavad), aga me pole sellest teadlikud.

* Näib, et nad kasutavad meie aju ja kogu meie psüühika /psyche/ poolt toodetud peenenergiaid (emotsioonid, hirmud, vihkamine, piin, rõõm).

* Näib, et pahatahtlike kohalolu tajume me tugevamini, kui heade oma. Viimased paistavad järgivat mingi kosmilist seadust, mis seisneb mittesekkumises. Esimesed ei kannata seda seadust ja nende viibimine meie seas on palju märgatavam.

* On suur viga arvata, et kuna nad on tehniliselt palju enam arenenud kui meie (otsustades masinate järgi, mida nad kasutavad meie atmosfääris liikumiseks), on nad ka eetiliselt arenenud. Nende teod ütlevad meile, et nii see ei ole, kuigi võib olla, et nende eetikad on erinevad meie omast.

*Nende vahendid kosmoses reisimiseks ületavad meie teadmisi ja füüsikaseadusi, nagu on märkinud suured füüsikud ja matemaatikud (nt Fred Hoyle ja Perkins) ja nagu võõrad /aliens/ ise on paljudel juhtudel öelnud. Dogma, et miski ei saa ületada valguse kiirust on väär, nagu tunnistavad eksperimentaalfüüsikud.

* Need üliinimlikud /superhuman/ intelligentsed olevused on aastatuhandete jooksul loonud erinevaid inimrasse, kasutades ahve kui lähtealust (paradoksaalselt on DNA testid näidanud, et ükski praegustest inimrassidest ei oma sugulust neandertaallastega). Otsustades rohkete fossiilide järgi, on meie planeet olnud koduks paljudele erinevatele inimrassidele (mõned neist hiiglased), kes on eksiteerinud ja kadunud paljude miljonite aastate kestel, vastupidiselt arheoloogide ja peleontoloogide poolt väljendatud uskumistele.

* Intelligentsed mitte-inimolevused meie seas on väga erinevad ja erineva päritoluga. Kui mõned näivad pärinevat meie omale sarnanevatest füüsilistest maailmadest, näivad teised tulevat erinevatest dimensioonidest või eksitentsi tasanditelt, mida on raske lokaliseerida meie füüsilises reaalsuses ja väga raske ette kujutada meie mõistusega, mis on lukustatud kolmemõõtmelisse maailma. Sellele vaatamata need olevused, kui nad viibivad meie maailma, teotsevad vastavalt meie füüsikaseadustele.

* Nende eesmärgid on samuti erinevad ja me oleme teadlikud rivaliteetidest ja võitlustest nende vahel.

* Mõnedel nendest olevustest on võime võtta inimkuju, mis võimaldab neil meie seas märkamatult elada.

* Inimreligioonid on leiutatud nende olevuste poolt kui strateegia meie mõistuse kontrolliks /mind control/. Nende juurutamiseks aastatuhandete jooksul on nad kasutanud spetsiaalselt ette valmistatud inimolevusi (Muidugi viitan ma kõigi suurte religioonide rajajatele).

* Kõik religioonid teenivad mitte-inimeste /non-humans/ spetsiifilisi eesmärke, kuigi inimesed ei tea täpselt, mis need eesmärgid olla võivad. Tõenäoliselt on seltegemist mentaalse, emotsionaalse ja sotsiaalse kliimaga, mida iga religioon pikema aja jooksul loob.

* Kõigis religioonides ilmnevad autentsed imed on otseselt või kaudselt nende olevuste kätetöö ja mõeldud usklike vaimseks sidumiseks.

* Need mitte-inimlikud arukad olevused kasutavad võimet mõjutada soovi korral inimeste mõistust. Nad ei tee seda harilikult individuaalselt, on aga teinud kollektiivses mastaabis mõjutades inimajalugu. Selleks on nad kasutanud paljude rahvaste /nations/ juhtide abi, kes on alatedalikult järginud nende suuniseid. Paljudel juhtudel on need olevused (sageli jumalateks peetud) väljendanud oma tahet unenägude, ilmutuste, inspiratsiooni kaudu või kasutades tõerääkijaid /soothsayer/ või imetegijaid, kes konsulteerisid kuningaid ja juhid.

* Aga eksisteerib ka nende olevuste otsene ja individuaalne mõju inimestele. Ufoloogias tuntakse taolisi inimindiviide kontaktleritena. Neid on sadu tuhandeid kõigil kontinentdel ja sotsiaalsetel tasanditel, kuigi enamus hoiab seda saladuses kartusest olla peetud segaseks. Mõned – vähemus – on taolistest kontaktidest kasu saanud. Kuid enamust on mõjutatud negatiivselt ja nende teadvus on jäetud maha hämmelduses ja meeltesegaduses. On tõsiasi, et enamusel nendest olevustest on kalduvus valetada ja mängida kontaktleritega. Oleme neile sama, mis loomad meile: me armastame või vihkame loomi, me võime neid aidata või neilejahti pidada, aga lõpuks kasutame me neid alati ära.

* Kontakt võib olla puhtmentaalne (nagu kontaktler kuuleks häält oma peas) või visuaalne (näivalt füüsikaline), kui kontaktler näeb objekti või isikut, kes temaga suhtleb.

* Kontaktleri saadud sõnumi sisu on enamasti loomult eshatoloogiline või kosmogooniline, kuulutades suuri muutusi või katastroofe väärmõjude tõttu, mida planeedile avaldame, või käsitledes Maa ja päikesesüsteemi ajalugu. Olevus võib ennast esitleda jumaluse või kõrgema olendina, kes veenab avaldama uudiseid ja muuta antud koht palverännakute või jumalakummardamise kohaks, kus rahvahulgad saaksid koguneda. Need sõnumid kipuvad kombineerima mõningaid tõdesid paljude ebatõdedega.

*Need olevused, sarnaselt nende sõidukitele, on harilikult inimsilmale nähtamatud, kuigi võivad soovi korralmuutuda nähtavateks. Paljudel juhtudel on neid näinud vaid vähesel arvul inimesi, aga radarid, fotokaamerad ja allveesonarid on neid tabanud loendamatul arvul kordadel. Viimastel aastatel on olnud UFO laineid, mida on näinud tuhanded inimesed (näiteks Mehhikos, Peruus, Tshiilis ja Belgias) ja 1950-tel nähti neid terve nädala jooksul USA Kapitooliumi kohal. Nendest objektidest on tuhandeid fotosid ja videosid.

* Maailma mõjukad ei ole mitte ainult kontaktis ühe või teise nende olendite rühmaga, vaid on teinud nendega ka koostööd umbes viiskümmend aastat, põhiliselt sõjalistes projektides, mis hõlmavad mehhaanilist, psüühilist ja bioloogilist tehnoloogiat, mis on avalikule teadlaskonnale täielikult tundmatu. Mõnda nendest tehnoloogiatest kasutati Lahesõja ajal.

*Mõjukad eitavad, et sellised kontaktid eksisteerivad ja on kulutanud tohutuid rahasummasid hoidmaks inimkonda seda teadmast. Oma taolistes püüdlustes on nad eiranud konstitutsioone ja juriidilisi norme. Sellele on aga loendamatult tõendusi. Meediat on ära ostetud, petetud või vaikima sunnitud hoidmaks tõde avalikuks saamast. Üks tavalisemaid teid hoidmaks masse seda teda saamast on naeruvääristada uurijaid, näidates neid vaimuhaigete või pseudoteadlastena, aga paljudel juhtudel on nad läinud ka nii nii kaugele, et tappa teadlasi või olulisi isikuid kes võiksid tõe teatavaks teha.

* SETI projekt, nagu ka Project Blue Book ja Condoni, Robertsoni ja Sturroki aruanded ja mitmed Õhujõudude tehtud avaldused, on USA võimude poolt teostatud pettus panemaks inimesi uskuma, et küsimust uuritakse tõsiselt.

*Samal ajal peaks ufoloogide peaülesanne olema püüda välja selgitada, mil määral planeedi salajased valitsejad (kelle hulgas sõjaväelased on prevaleerivad, ja mitte just need, kes esinevad ajakirjanduses) mahitavad võõrolendeid ja mis on nende lõppeesmärgid.

* Need suured riigijuhid on omal viisil kontaktlerid ja on töenäoline, et neid petetakse nagu enamust harilikke kontaktlereidki. Sellesel juhul on inimkond viidud kuristiku servale.

* Otsustades keskkonna tohutu allakäigu põhjal (mis on manifesteerunud maailma kliima muutuses) ja sotsiaalse, vaimse ja spirituaalse ärrituse põhjal tervel planeedil ei jää muud üle kui uskuda, et meid juhitakse globaalsesse katastroofi.

* On mulje, et ideoloogilisi, harjumuslikke, tehnoloogilis jamajanduslikke süsteeme, mis on inimkonnale enestapjalikud, surutakse meile peale massmeedia, peamiselt televisiooni, kaudu. Liidrid, kes suuresti ebaausad, korrumpeerunud ja võimule andunud, on pimedad inimkonna ees seisvate tõsisete probleemide ees ja järgivad saamatult ja alateadlikult millegi korraldusi, mis tahab inimkonda hävitada või teda orjastada.

* Enamus ufolooge on ärritatud, et suurjõud ei tunnisat nende olendite viibimist meie seas, samas kui teised usuvad, et läheneb aeg, kus neil pole muud valikut kui teha taoline ülestunnistus. Aga mind huvitab: kui nad meile ka räägivad, kas nad räägivad ära kogu tõe? Ja mida teeme meie, kui nad seda teevad? Kas hakkame siis muret tundma, millised nende kosmiliste olevuste või külastajate kavatsused võivad olla?

* Kui nad on meie seas, kui nad on intelligentsemad kui meie, ja kui nad on veetnud nii kaua aega meie hulgas, on vaid loogiline uskuda, et meid on manipuleeritud ja manipuleeritakse siiani mingil viisil, just nagu arenenumad inimesed on manipuleerinud ja kasutanud vähemarenenud kultuure tuhandeleri viisil. Seetõttu, kas poleks mõistlik hakata välja selgitama, millised on nende kavatsused, suunata neid meie kasuks või kaitsta ennast nende vastu, kui nad peaksid olema kahjustavad? Arvan, et see on olulisem, kui esitleda uusi juhtumeid, olla imestunud nende korrapäratu käitumise üle või väljendada meie rahulolematust ametivõimude vaikimisega.

* Kui inimkond saab lõpeks teadlikuks, et teda on petetud ja kasutatud aastatuhandeid, kas poleks see siis piisavalt suur uudis meid erutamaks ja ärgitamaks maha jätma ebaväärtusi, mida oleme siiani pidanud põhilisteks või pühadeks (rahvused, rassid, religioonid, keeled), kuid mis aegade jooksul on vaid õhutanud sõda, ebaõiglust ja lahknevusi, ja hakkame muutma inimajaloo õudusi ratsionaalsemaks ja õiglasemaks /tulevikuks/. Kas on need "pühad väärtused" olnud nende olevuste kaval võte hoidmaks meid segaduses ja teadmatuses, et oleme orjad?

* Milline on nende mitte-inimlike intelligentsete olevuste ülim eesmärk? Selle avastamine peaks olema ufoloogia tunnustatud ülesanne. Ka sooritavad nad invasiooni, kuigi me pole sellest teadlikud?

Muudetud: 23-8-06 kell 16:20:14 Hallucigenia
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tutanhamon
Veteran

Postitusi: 1,615
Liitunud: Oct 2003
23-08-2006 15:40
Postitus: #2
 
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
* Otsustades keskkonna tohutu allakäigu põhjal (mis on manifesteerunud maailma kliima muutuses) ja sotsiaalse, vaimse ja spirituaalse ärrituse põhjal tervel planeedil ei jää muud üle kui uskuda, et meid juhitakse globaalsesse katastroofi.
Rõõm kuulda, et Eesti ja teised kasvõi näiteks Kyoto protokolliga liitunud riigid ei allu sellele tohutule propagandale ning vaid mõned nõrgemad suurriigid nagu näiteks USA ja Austraalia vaid alluvad sellele tohutule mõjutusele Smile http://en.wikipedia.org/wiki/Kyoto_Protocol

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
* On mulje, et ideoloogilisi, harjumuslikke, tehnoloogilis jamajanduslikke süsteeme, mis on inimkonnale enestapjalikud, surutakse meile peale massmeedia, peamiselt televisiooni, kaudu. Liidrid, kes suuresti ebaausad, korrumpeerunud ja võimule andunud, on pimedad inimkonna ees seisvate tõsisete probleemide ees ja järgivad saamatult ja alateadlikult millegi korraldusi, mis tahab inimkonda hävitada või teda orjastada.

Huvitav on see, et tõepoolest - majanduslikud ja tehnoloogilised süsteemid on enesetapjalikud, kui neis mitte orienteeruda. Majandusliku ja tehnoloogilise süsteemi puudumine paiskab meid aga kiviaega. See küll ei tohiks olla lahenduseks inimkonna tõsistele probleemidele..

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-08-2006 15:43
Postitus: #3
 
Tänud uudse teabe eest!

Mind paneb imestama, et lõpuks ka usklikud on hakanud UFO-sid tõsiselt võtma.
On ilmselt ka viimane aeg selleks.
Ja ometi olevat PIIBLIS antud väga palju ufo-teavet.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog