Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rate ehk hinnang
#1
Teil peab olema vähemalt 5 tärni ja teid peab olema 5 korda hinnatud, et teisi hinnata!

Tahaksin kedagi hinnata, aga ei saa.
Huvitav kuidas siis esimesed kasutajad oma hinnanguid said anda kui ka neid pidi keegi 5 korda hindama???
#2
(Super)Administraatoritel (osades foorumites ka (Super)Moderaatoritel) on koguaeg võimalus hinnata.
#3
Aga millal keegi mind hindab et saaksin ise teisi hinnata. Tahaksin võibolla kedagi hästi hinnata aga ei saa.Ma ei ütleks et see hindamise süsteem hea on eriti uustulnukatele.
Ainult vanadel tegijatel on hea olla aga see pole minu arvates aus.
Ja ärge tulge ütlema et ma olen kade.
Mõelge ise ennast minu positsiooni.



Muudetud: 23-8-06 kell 20:33:15 Marguuus
#4
Aga miks on vaja üldse hinnata? Enamus kasutajaid ei vaata ikka neid tärne, vb jah seda lambukest natuke vaadatakse. Ja kui ka mõnel on kaks tärni, teisel jälle 10, siis ega see ka mingi näitaja pole. Kasutajad avaldavad ainult oma 'suhtelist' arvamust.
Sarnane asi postitustega: sinusugused mõtlevad, et mida rohkem postitusi on seda ägedamad nad on, seda rohkem tärne neil olla võiks. Paraku on vastupidi. Uuri ise ka oma profiili: 20 postitust päevas. Aga pole ma sinu postitustest midagi väga tarka eriti välja lugenud. Ega ma ei väida, et ma ise ka midagi tarka postitaks, aga ma lihtsalt üritan suulahti teha siis kui tõesti midagi öelda on, mitte siis kui ma arvan, et 'midagi võiks öelda'.
#5
Mis isu sul on teisi hinnata nii väga ?! Ja kui sa näiteks saadki 5 häält 5 tärniga, ega sa siis näiteks mind mitte kuidagimoodi hinnata ei saa, sest mul on sinust rohkem tärne.

Muudetud: 23-8-06 kell 20:42:26 encore
#6
Ei maksa reitingu üle nuriseda ja seepärast muretseda. Reiting praegusel kujul on kindlasti kadumas.. varem või hiljem.. Kasutajate hindamise asemel hinnatakse pigem mõtteid. See on aga tulevik, praegu tuleb leppida olemasolevaga. Kõrgema reitinguga kasutajad on oma reitingu ära teeninud, samamoodi ka madalama reitinguga isikud.
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
sinusugused mõtlevad, et mida rohkem postitusi on seda ägedamad nad on, seda rohkem tärne neil olla võiks

Mis mõttes minusugused?
Mis mõttega see rate siis üldse on kui seda kasutada ei saa.
20 postitust päevas sellepärast et alles avastasin selle foorumi ja kuna mind sellised teemad huvitavad siis hakkasin kasutajaks.
Küll on hea pilduda kriitikat uute olijate suhtes.
Kas ma ei või siis aktiivsem kui mõni (vana kala) olla?
Võibolla mulle meeldivad mõne inimese seisukohad ja tahan tema vastu austust üles näidata sellega et aitan tõsta tema reitingut.
Ja mida see lammas tähendab?

Muudetud: 23-8-06 kell 21:08:26 Marguuus
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Mis mõttega see rate siis üldse on kui seda kasutada ei saa.

Selleks, et iga teine "ärapanija" ei saaks rikkuda korralike inimeste ratesi vihast/kadedusest vms.

Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Ja mida see lammas tähendab?

Kuna iga inimene alustus rate, kui ta foorumisse registreerib on 2, siis lammas väljendab 1-te.

Muudetud: 23-8-06 kell 21:14:42 encore
#9
No küll on tore et ei jõuagi midagi öelda ja juba tehakse sind maha ja hinnatakse 1-ga.
Mul on täielik õigus postitada niipalju kui tahan ja arvan et ei riku siin mite kedagi.
Loorberite najal on kindlasti mõnus elada.

Võibolla sellepärast vaadates liikmete nimekirja ongi pool kasutajatest 0 või 1 postitusega et kohe tulevad prod kohale ja materdavad ära.:o

Muudetud: 23-8-06 kell 21:21:42 Marguuus
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Mul on täielik õigus postitada niipalju kui tahan ja arvan et ei riku siin mite kedagi.

Ee.. siiski sa pead jälgima siinset korda, mille siised haldajad on teinud. See on sama, kui sa lähed võõra inimese korterisse, röögid ja laamendad seal ja lõpuks karjud naabrile, "Kuule, too mulle süüa". Kui sulle ei meeldi elada kehtestatud, lihtsate reeglite järgi, siis ei ole see koht sinule.

Muudatus:

Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Võibolla sellepärast vaadates liikmete nimekirja ongi pool kasutajatest 0 või 1 postitusega et kohe tulevad prod kohale ja materdavad ära.:o

On tehtud kindlaks, et iga teine inimene (50%) arvab, et liitudes foorumisse avanevad seal "varjatud uksed". Teised alateemad, mida külalised ei näe.

Muudetud: 23-8-06 kell 21:24:18 encore
#11
Varjatud ustest ei tea ma midagi.
Ja tõesti see reeglitele allumise jutt kõlab juba nagu valitsus, et elage seaduste järgi ja siis on kõik hästi.
See siin peaks olema demokraatlik.
Mul ei olegi mingit probleemi siinsete reeglitega, aga mulle ei meeldi ka see et kui midagi küsin siis tulevad mingid inimesed kes minust midagi ei tea ja hakkavad kritiseerima.
Miks nii.
#12
inimest tuntakse tema tegudest...
#13
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
inimest tuntakse tema tegudest...

Ei saand pihta Smile
Siin on ju ainult sõnad mitte teod.

Muudetud: 23-8-06 kell 21:47:55 Marguuus
#14
Teema kinni, aitab sellest mölamaffiast juba. Uued liikmed on väga teretulnud. 99% praegustest aktiivsetest liikmetest on siia foorumisse tulnud ja omaks võetud. Ei ole see nii keeruline midagi. Teema on ennast ammendanud.
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Varjatud ustest ei tea ma midagi.
Ja tõesti see reeglitele allumise jutt kõlab juba nagu valitsus, et elage seaduste järgi ja siis on kõik hästi.
See siin peaks olema demokraatlik.
Mul ei olegi mingit probleemi siinsete reeglitega, aga mulle ei meeldi ka see et kui midagi küsin siis tulevad mingid inimesed kes minust midagi ei tea ja hakkavad kritiseerima.
Miks nii.

No keegi ei tulegi sind (ebaõiglaselt) kritiseerima, lihtsalt foorumi moderaatorid üritavad hoida Para-Web-i tasemel, rämpspostitustest puhtana. On ju hea lugeda sisutihedat ja korras foorumit, mitte mingit...ee...läbu.
Ja kui selliseid kahtlase sisutusega postitusi tekib palju, siis paratamatult tekib mõte, et kes see nalja-*ammas on...ja arvatavasti tõuseb käsi ka vastavat reitingut hiireklõpsuga määrama.
Aga sa võta seda kui komplimenti, et sind on märgatud - mõnel ei ole isegi seda armsat ute-ikoonikest.
Ja kriitikat ei pea ka kartma - aitab sul näha maailma ja oma tegemisi teistest vaatenurkadest.

Ma lisaksin omalt poolt ühe enda kahtlaselt sisutu postituse juhtumi ja moderaatori kiire reageerimise sellele:

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo (U2U)
Quõut(algselt postitasid sina):Tsitaat:
Tsitaat:[i]Algselt postitas: EiTahaOllaMina
Britney Spears sööb omaenda varbaküüsi kui teada tahate.

...ei taha.
Quõut kinni.
Sellised postid on kahjuks keelatud ja peab teatama kui läheb kustutamisele.
Teie PW : D

Enesekaitseks ütlen, et see oli lihtsalt selline reaktsioon EiTahaOllaMina postitusele - ei jõudnud mõeldagi kui juba olin lollusega hakkama saanud...Laugh
Hoian alles kui reliikviat - saab nutta ja naerda.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lollide mõtete genereerimine ehk naljanurk vol 2 xcad 11 1,053 25-07-2023, 14:28
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat