Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peaaegu kõik USA presidendid vabamüürlased
#1
Huvitav küll miks on kõik USA presidendid vabamüürlased olnud ja need kes ei ole saladuslikult surnud või tapetud nagu Kennedy?
Vasta
#2
Kust pärineb eeldus, et kõik USA presidendid vabamüürlased on olnud?

Kui see eeldus kehtiks, siis ei oleks küsimusele küll raske vastata - ju siis omad hoiavad omasid ja USA poliitiline maastik on vabamüürlaste käpa all.

Aga ikkagi, nii fakt see nüüd küll ei ole..
Vasta
#3
http://opposingdigits.com/vlog/?p=73

Vaata see video lõpuni siis saad aru mida ma mõtlen.
Vasta
#4
Miks siis on selline salatsemine ja korruptsioon igal pool,saaks ise midagi ära teha, läheks topiks nad kõik kartserisse.
Vasta
#5
Või teeks igasse linna gaasikambrid... ehh Marguuus? On ju väärt mõte!?
Vasta
#6
No kuule ausalt öeldes 99% USA valitsusest topiks küll gaasikambrisse, kuigi see oleks sama madal käitumine. Topiks nad vangi kuhugi eraldatult ja asi ants.
Vasta
#7
Ja kas see on normaalne jutt, mida sa räägid? Kindlasti oled sa Ameerika majanduselu ja ühiskonnaga kursis.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
No kuule ausalt öeldes 99% USA valitsusest topiks küll gaasikambrisse, kuigi see oleks sama madal käitumine. Topiks nad vangi kuhugi eraldatult ja asi ants.

keda sa siis asemele paned rahvast juhtima? Kui riiklikul hierarhial pole ladvikut, siis laguneb ka alumine osa: ühesõnaga kodusõjad, anarhia jne. Suudad sa välistada et need uued kes võimule saavad, ei ole samasugused kui eelnevad? Arvad et sa kaotad vabamüürluse nii lihtsalt ära pannes kõik kartsa? Ja üldse, kes on need panijad, kui vabamüürlus on põhimõtteliselt igal pool. Ega sa maailma nii lihtsalt ei muuda.
Vasta
#9
Eks sa ütle mulle kas siis nii jääbki igavesti või, kes siis ja kuidas muudab???

Flash, sa ole nii hea ja ehita kuuest klotsist püramiid, kolm all, kaks keskel ja üks peal, nii nagu ikka.
Nüüd võta pealmine klots ära ja vaata kas püramiid kukkus kokku, vastus ei.
Nüüd võta mõni alumine kolmest klotsist ära ja vaata mis juhtub- loodan et said aru.!!
Vasta
#10
Päris hea näide, esmapilgul. Kuid tegelikult on need alumised klotsid väga ebastabiilsed, kuna alati tahavad alamad juhte hävitad ja kukutada. Kõige ebastabiilsem ongi kõige alumine kiht. See lükkab su väite jälle ümber. USA näol on tegu siiski toimiva ühiskonnaga. Juhtkond on tugev ning alamkiht on suhteliselt jõukas.

Sinu jora võiks käia kunagise NSV kohta.
Vasta
#11
Minu ((jora)) käib terve maailma kohta ja sulle ainult tundub et usas on kõik rikkad.Mine sinna ja sa näed kuidas elatakse peost suhu, tänavad on si...ased jne.Kas sa arvad et selline asi nagu american dream on olemas w? Häh.
Paljudes ettekuulutustes on öeldud et Usa tehakse ühel päeval maatasa ja lastakse merepõhja.Kõige manipulatiivsem ja vaenuärgitavam riik ongi just Usa. Ja kui tipp eemaldada ei juhtu kunagi midagi aga kui alt midagi võtta käib kõik upperkuuti.

Usa näol on tegemist lol...i orjaühiskonnaga kus kõik kardavad kõike.:o

Muudetud: 28-8-06 kell 14:06:45 Marguuus
Vasta
#12
tipp on nagu sideaine alumistele klotsidele... kui tipp, ehk alumiste klotside eneseväljendus eemaldada... jooksevad alumised klotsid laiali.

anarhia ühesõnaga.
Vasta
#13
Right@Celtib.
Ok, Marguuus sa oled vist küll no *mai-te-mis-mõttega-loom*. Teemapealkiri viitab vaid Ameerikale. Nüüd räägid sitastest tänavatest. Ma arvan, et sa pole oma teema sisus üldse kindel. Ja kui sa pole koolis majandust õppinud, siis Age of Empires III ei aita kuidagi kaasa. Ma ütlesin sulle ka U2U's, et mõtle enne kirjutamist oma väide läbi!



Muudetud: 28-8-06 kell 14:21:52 zepac
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
tipp on nagu sideaine alumistele klotsidele... kui tipp, ehk alumiste klotside eneseväljendus eemaldada... jooksevad alumised klotsid laiali.

anarhia ühesõnaga.

Niikaua kui on häid ja osavaid inimesi ei teki mingit anarhiat ja kui tekibki on ee ikka parem kui iga öö oma uks lukustada kartuses ja võtta püss padja all et järsku tuleb venelane või keegi ja paneb mulle kirvega pähe-nagu ameeriklased kardavad:o
Vasta
#15
miks ameeriklased peaksid venelasi kartma?
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Marguuus, sul on sama suhtumine, mis oli CCCP-il sõja aegsetel aegadel, kui USA ja Venemaa vahel polnud veel "liitu". Samuti (vähemalt minumeelest), sa tundud uskuvat igat ullikest, kes ütleb, et kogu USA valitsus on üless ehitatud vaenu ja Vabamüürluse teel ja arvad, et Islamimaad on kukupai, kellele ei tohiks tähelepanu üldise julgeoleku huvides puudutada. Kas sa ka arvad, et Sadam Hussein, Osama Bin Laden (Koos oma ühe naise Anna Bin Koodeniga) on USA nn. etturid, keda tahetakse laialdamale üldsusele näidata, kui pahadena !? Kindlasi on USA valitsuses ja selle ümbruses ja toimumistes (11.09.2001) palju kahtlast. Kuid, ega siis tavakodanikele ei jagata ka nüüd ju pangega informatsioone, mis võib kogu täiend protsessi untsu lükata. PS: Samuti tekib sinu jutust mulje, nagu Vabamüürlaseks sünnitakse ja peale seda päritakse "omand(id)". Kui mina oleksin USA-s sündinud ja Poliitikast huvi tundunud, kas ma oleks siis paugupealt Vabamüürlane olnud !?

Kuidas sa ei saa kindel olla, et Vabamüürlus ei olegi hoopis nii tugev, kui paistab !? Kuidas sa saad kindel olla, et inimesed, kes on nn. Vandenõu teoreetikud ei ole koos David Icke suguste inimesstega Vabamüürlased, kes tahavad meid kahtlema panna maailmas toimuvaga !? Kuidas sa sad kindel olla, et Pannes kiibi meie kehasse (mis kontrollib regulaarset keha tööd) on halb, kui see võib hoopis üdinisti hea olla ja päästa tuhandeid... miljoneid inimesi !?


Sa tundud siin väga kergeusklik ja naiivne olevat-kiip kehasse jah räägi mida tahad, varsti on meil robotkäed ja jalad ja ennäe imet olemegi robotid keda käputäis juhib.Ma ei ütlegi sulle mida uskuda aga sellise jutuga mu arvamus sinu intelligentsist küll langes.:o
Vasta
#17
Kuule celtic kuula nüüd seda siis saad aru-
on kindlaks tehtud et näiteksUsas oli mingi osariik või piirkond kus oli tehtud erauurimus ja tulemused olid järgnevad:
Nelja aasta jooksul oli piirkonnas X langenud kuritegevus 20%
Ja selle sama nelja aasta jooksul oli hakatud meedias kajastama piirkonna X kuritegevust 600 % võrra rohkem!!!!!!!!!

Saad midagi aru w??
Ainult et inimesi hirmutada.Siis piirkonnast X vaadati kui paljudel inimestel on välisuksed lahti-enamus kinni
Mindi aga paarkümmend miili põhja poole Kanadasse ja vaadati sama-enamus lahti
Mõistad.
Vasta
#18
ehk räägiks ilusas Eesti keeles?
Vasta
#19
Jah olgu, aga mu jutul tõepõhi all ja nii see ja ka on.
Kui sellest vähe on celtic siis saad veel-

Arvutati kokku kui palju õnnetusjuhtumeid on maailma riikides relvadega.
Minu mäletamist mööda oli teisel kohal kas India või Hiina või Venemaa vms ja tulemus oli umbes 300 aastas
Kuld kuulus Usale 13000-ga.
Arvestades seda et usas elab 280 miljonit inimest ja Indias 1,2miljardit siis 300 ja 13000 on haiglased näitajad.

Kusjuures teema triivib vabamüürlusest aina kaugemale.wink

Muudetud: 28-8-06 kell 19:08:57 Marguuus
Vasta
#20
A kule troll, Ameerika PÕHISEADUSES on kirjas, et iga kodaniku õigus on kanda tulirelva endaga kõikjal!
Vasta
#21
mis see siia üldse puutub? teema oli ju ameerika presidentidest?
Vasta
#22
Sa celtic oled puhta valesti aru saanud.
Teemaks ei ole ei Ameerika presidendid ega ka mitte vabamüürlased. Teemaks on Marguuus ja see et Para-Webi rahvas on ikka veel vaimult liiga väeti mõistmaks tema übergeniaalseid mõttekäike...oeh... Sad
Vasta
#23
Just!
Vasta
#24
Kuule mulle jääb tõesti mulje et olete oma kinnistes ja mitte just kõige targemates ideedes kinni ja ei suuda midagi uudset omandada.Millest selline mögin?Tõin ju oma väitele alused.
Ma just vaatasin teie kogunemise pilte Tuti juures, mul siuke tunne et mind oleks seal üritatud oksa tõmmata sest ei suudeta uuega kohaneda.:o
Vasta
#25
Aa sa mõtled, et relvakandisõigusel ei ole midagi pistmist relvaõnnetustega ?
Ma just sain valgustatud ja tean, et ma olen kohanemis võimeline. : )
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  USA suurim salajane operatsioon - arest NWO xcad 489 118,888 29-03-2024, 22:38
Viimane postitus: xcad
  Kas kõik lähebki "plaani järgi"? xcad 45 8,566 03-03-2024, 10:36
Viimane postitus: xcad
  USA tehnogeensed katstroofid xcad 0 426 25-04-2023, 21:21
Viimane postitus: xcad
  Vabamüürlased Thorondor 662 331,515 20-02-2023, 23:28
Viimane postitus: euroruubel
  Eesti vabamüürlased Pohlatohlakas 226 151,376 05-01-2022, 07:04
Viimane postitus: Maakristall
  Kas ajalugu kordub USA näol? z3r0 c001 95 25,711 21-07-2020, 23:01
Viimane postitus: cambodia
  Kas USA kodusõda? xcad 1 1,335 01-06-2020, 17:38
Viimane postitus: Mannu
  Vandenõu USA hävitamiseks Punahabe 11 4,419 14-04-2018, 08:58
Viimane postitus: Thorondor
  UFOd ja USA valitsus Reinhold 28 16,378 11-05-2017, 18:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Startis USA sõjaväe salajane kosmoselennuk djfreeze 4 4,477 17-01-2017, 23:48
Viimane postitus: I'll be back

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat