Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSi ball
#51
Ma olen endiselt arvamusel, et psiballindus ja psühhokinees( ehk telekinees ehk esemete mõttejõul liigutamine) ei ole teineteisega kuigi palju seotud, seega soovitaks kohe soovitud rajale minna.
Vasta
#52
Ma arvan, et füüsikud seletaksid selle asja lihtsalt ära, nende vaatevinklist Laugh.
Vasta
#53
Tsitaat:Algselt postitas: marduuhin
...et "imed" kuskilt energiat...
PS: Suunake monitori peale. Laugh Hea effekt.. Laugh



Energiat saab ka seinapistikust Bleh. Teed käe märjaks, paned pistiku juurde... ja tunned 99.9% kindalt, kuidas käsi suriseb...Smile
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Ma olen endiselt arvamusel, et psiballindus ja psühhokinees( ehk telekinees ehk esemete mõttejõul liigutamine) ei ole teineteisega kuigi palju seotud, seega soovitaks kohe soovitud rajale minna.

Hmm , igaljuhul räägitakse peaaegu igas PSI ja muu sellise värgi kommuunides ,et PSI palli tegemise õppimine on hea algus õppimaks telekineesi ja kõike sellega seonduvat.
Vasta
#55
ma sain PSI pallidega omal seljavalu eemaldada. tegin positiivse palli, mõtlesin heade emotsioonide peale, siis suunasin selle oma seljale ja valu läks ära. kaks korda tegin nii. loodan, et valu niipeas tagasi ei tule.
eile üritasin tükk aega kõigest jõust PSI palliga õele õelda et ta kööki läheks, aga tuli välja et ta oli hoopis vetsusBleh
ja tänud batoonikesele ja G3n1usele
Vasta
#56
Tänud tänude eest.
Üldiselt ei ole viisakas teisi inimesi midagi tegema sundida selliste meetoditega.
Vasta
#57
nojah tahtsin proovida, kas mul äkki mingid võimed on, tundub et mitte.
Vasta
#58
Selleks et mingid "võimed" tuleks tuleb harjutada naq juba vanasõna ütleb harjutamine teeb meistriks


Kui ka mul endal oleks küsimus et milline see energiapall välja nääb,ma ise teen tavalist silmad lahti....ja kui ma ühekorra silmad lahti tegin siis ma nägin korra midagi sinist....aga see oli alla 1sek-i...ja seda et kudas ma saan selle kellegile teisele suunata......näitaks kas või enda põial terveks teha...ma väänasin täna välja....ja suht valus on et kuda se võimalik on....lihtsalt teen selle palli valmis ja siis hakkan sealt sed põidalsse suunama?
Vasta
#59
Ma olen ka proovinud PSI palli teha. Lõpuks sain veidi kõrvetada, aga muidu oli normaalne.
Vasta
#60
ei kui seda teha siis on jah vähe kuum aga jah elab üle...aga tahaks just teada et kuda seda siis saata saab...PS:ma ei taha kellelegile halba teha.


Keegi targem järsku ütleks või annaks mõne lehe...kui mingi pikkem seletus on siis mu msn on(martin_molder@hotmail.com)
Vasta
#61
olen teinud mitmeid kordi ja tundud energiat käte vahel päris tugevasti,mis siis väljendub käte tõukumisena (peaks olema mingisugune elektromagnetväli - aura).näinud veel pole.olen ka programmeerinud psi balli igasugu häid asju tegema.need ,kes ei tunne midagi käte vahel,teil on ilmselt pea mõtteid täis või siis ei suuda te pikemat aega keskenduda ühele objektile.proovige alustada mediteerimisega.
http://www.meditationcenter.com/
Vasta
#62
Kusjuures, ma ei saa aru, kuidas suunata energiat kusagile teise kehaossa (Laugh) Mkhmmmm... Njah... ma olen samuti proovinud "teha" PSi, ee, palli, aga ma ei oska suunata energiat oma kätesse. Keegi oskab öelda? Palun? Smile
Vasta
#63
Ma olen ka mitmeid kordi proovinud psi balli teha, esimest korda proovisin selle aasta kevadel, mingi märtsis, veebruari lõpus.... selline tunne tuleb küll, et midagi on nagu käte vahel ja liigub nagu kokku ja lahku ning mis kõige imelikum, on see, et kui oled proovinud nt plastiliini ümaraks käte vahel teha, siis käed käivad nagu edasi tagasi vms Laugh (ei leia seda õiget sõna) igatahes, sedasi hakkavad mu käed ka siis tegema, kui psi pall hakkab tekkima Laugh
Vasta
#64
Green – can be used in psi-ball as an harmoniser , best used with the middle of this color spectrum. Can be used after or before using other colors.

Yellow – Wisdom and things related to the mental

Blue – for relaxation and healing

Red - as an energizer , bright crimson red is suited

Violet - for healing body parts, cells and organs.

Aga kas keegi oskab midagi öelda musta värvi kohta?Smile
Vasta
#65
Tundub ,et keegi ei tea minu musta psi balli kohta midagi -.-
Huvitab siiski väga
Vasta
#66
Muide elust enesest, et ma väiksena ükskord enesele teadmata ühe psipalli tegin SickSad ja selle pärast panin räigemat freak-outi mitu päeva

psiPALLID on täitsa võimalikud.
Vasta
#67

tere,


proovisin ka PSi palli teha, selle õpetuse järgi-

(Pane parem/vasak käsi lauale. Tunneta milline on laud nimetissõrme otsa all, sile/kare/soe/külm/libe misiganes. Nüüd tõsta sõrmeots üles ja tunneta selle liigese kohaga mis nuki ja otsa vahel on. Siis tõsta liiges üles ja tunneta nagu nuki alumise poolega, ja nüüd peopesaga. Nüüd tõsta käsi laualt üles, meenuta, milline oli laud sõrmeotsa all, milline nuki all, milline peopesa all, nüüd liiguta see 'tunnetus' keskmisesse sõrme, kuni otsani ja tagasi, siis järgmisesse jne. )

Ehk oskab keegi seda paremini lahti kirjutada? mismõttes nuki ja otsa vahel? Laughma ei saand hästi pihtawink

ja teine kord yritasin ka energiat suunata - alguses õlgadesse, siis tekkis kergelt raske tunne õlgades vms ning pea hakkas vaikselt ringi käima :S
.

a ja eileLaugh yritasin ma ka MIDAGISmile -
istusin rätsepaistes (v misiganes see ka pole) ning panin silmad kinni, samal ajal hoidsin käsi otsmiku ja oimukohtade juures (nagu yritaks keskenduda vms) .
järsku hakkas mul pea õrnalt valutama ning ringi käima. tekkis selline tunne nagu uitaksid kuskil - keerled (samas asendis nagu istusin) ringselt, vahepeal nagu loksuksid tormisel merel. ma arvan et ma sain nii olla ainult pool minutit heal juhul, sest pea hakkas suht valutamaSad

-vabandust kui see viimane ei lähe eriti teemaga kokkuSmile
Vasta
#68
Ma alles eile üritasin esimest korda psipalli tehaSmile
esimene kord ei tulnud midagi välja aga siis jõudsin järeldusele et liiga vähe aega keskendusin ja proovisin uuesti. Ma tegin kuidagi nii et kujutlesin energiavooge minemas minu kätest nende keskele õhku. Siis tundsin et peopesad lähevad kuumaks aga kuna sellega kogu mu kogemus ka piirdus siis arvasin esialgu et lihtsalt kujutasin seda ette.
Aga nüüd siinsete postitusi nähes arvan mul vist midagi ikka tuli väljaLaugh

[Muudetud: 11-22-2009 Marax]
Vasta
#69
Ma polnud ka vist varem sellest midagi kuulnud ja tegin seda laua tunnetamise harjutust esimest korda natuke aega tagasi ja see oli nii imelik, sest muidu on mul alati käed suht jääkülmad. Selle harjutuse alguses oli sama asi parem käsi (mis laua vastas oli) oli täiesti külm, aga mida aeg edasi seda soojemaks ja natuke isegi tuliseks see läks Laugh See oli nii imelik ja siis üritasin seda energiat liigutada ja tundsin kuidas väikesed mai tea kuidas neid kirjeldada aga elektrisähvatüsed vb. liikusid sõrmes ringi, seal kuhu energiat suunasin mõttes. Siis kui üritasin ühelt käelt teisele energiat suunata, läks teine (seni külm) käsi ka soojaks... See oli väga imelik, ma vb olen lihtsalt hea kujutlusvõimega, aga tundus, et see tegelikult on ka võimalik. Ma arvan, et hiljem proovin selle PSI-palli tegemise ka ära Smile
Vasta
#70
Ma prrovisin seda käsi laua peal värki ja mul käes(peopesa ja sõrmed) nagu hakkas midagi nagu võnkuma või surisema või midagi. Aga see võis tegelikult ka sellest olla et ma kätt nii kaua paigal hoidsin.
Aga ma kindlasti üritan selle ära proovida kui aega on.
Vasta
#71
Mul tuli see lõpuks nii palju välja, et käte lahku tõmbamisel on see tunne nagu magnet tõmbaks neid jälle kokku ja kui neid kokku tagasi tuua, siis nagu läbi vati vms. suruks neid.
Aga kaugemale ma ikka ei jõua, tükk aega olen proovinud juba. (Võibolla ei jätku mul lihtsalt kannatust):S
Vasta
#72
Või siis ei ole jõudu lihtsalt!
Vasta
#73
sdea ka võib olla jah, aga ma siiamaani ei ole viitsinud lihtsalt kaua proovida ja keskendumiseks piisavat püsivust ka ei ole, aga olgu mis on ma jätkan proovimistBleh
Vasta
#74
Katsetasin ka kas suudan seda teha, ei uskund tegelt et suudan, esimese korraga ei tulnd midagi välja. Samal päeval juhtus nii et mul tuli kokku puutuda tugevate negatiivsete emotsioonidega ja ma proovisin uuesti seda PSi balli teha ning tuli välja Laugh ja ise rahunesin kaa maha Laugh tekkis hea tuju Laugh niiet jah, see õnnestub kõige paremini, siis kui emotsioonid möllavad, sest siis läheb energia "hulluks". Proovige järgi Laugh Aa muide jaa käed läksid eriti kuumaks ja energiat käte vahel tundsin kaa (tunne nagu seal lihtsalt on midagi) Laugh suht äge Laugh ei teadnudki et see tõsi võib olla Laugh tahan silmaga tahaks kaa näha seda. Kas keegi teab üldse, milleks see hea on? tahaks teada, kas selle psi palli abil inimesi ravida kaa saab? Kui jaa siis kuidas?
Vasta
#75
Alisa, energiapall teeb seda, milleks sa tema lood. Tahad Ravida? Mõtle ta ravivaks. Tahad Rahustada? Mõtlegi nii. Loomulikult tuleb märgatav edu Harjutades.
Tänapäeval on energiapallidest ning mõttejõust rääkimine nutuselt haruldane nähtus. :S
Uurige ja katsetage, valesid vastuseid pole, igast kogemusest saab midagi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat