•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
#26
Tsitaat:Esialgne postitaja tulekera
aga siiski, miks on inimesed ja tulnukad niivõrd sarnased. ja miks neid alati kujutletakse kahe jala, käe ja peaga üleval keha otsas? nii palju kui on erinevaid planeete, galaktikaid ja mida veel, võib olla ka erinevaid eluvorme. nad ei pruugi olla sugugi õhku hingavad ja materiaalsed olevused. maailm on suur ja lai ning kunagi ei või teada, mismoodi näeb elu seal kaugemal välja. seepärast ma arvangi, et inmesed on meid külastavate tulnukatega kuidagi väääga tihedalt seotud, me ei ole pelgalt vaatame-mis-inimese-sees-on-katsealused. sellisel juhul nad ei vaevuks meiega suhtlema, ega ei oskaks inimkeeli. miks peaksid nad seda tegema? et mingit muljet jätta?

noo siis võibki veel kindlamalt öelda, et meid ümritseb ainult 1 kindel tulnukrass, mille kaitse all me praegu oleme? Ning äkki just sellepärast nad tahavad meid uurida, et on kokku sattunud teiste rassidega mis on nii ilgelt kummalised ja veidrad just, et meie oleme nendele kõige sarnasemad, et sellepärast nende suur huvi meie vastu ning äkki on tegemist väga sõbraliku rassiga, aga nad ei tea kuidas meie vastame sellele kui nad oma kosmoselaevadega järsku siin maanduvad, nagu eespool kirjutatud (IseseisvuspäevBleh)
Vasta
#27
siiski-siiski, kui nad oleksid väga sõbralikud, siis ehk nad meid nii julmalt ei uuriks? ja nad teevad seda ikkagi ju vastu meie tahtmist ja võtavad ikka ja alati inimesi, kes seda kõige vähem ootavad-loodavad. midagi on ses asjas siiski imelikku ja kummalist.

samas on ka ju olemas palju erinevaid tulnukrasse, isegi eestis on paljusid erikujulisi täheldatud. kui nüüd keegi mid tõsiselt suudab võtta, siis need, kellega mina kokku puutusin, olid üsna sarnased tüüpilistele hallidele, samas olid nad ülimalt sõbralikud ja heatahtlikud. selles ma nende puhul ei kahtle. samas on ju palju teateid ka hallidest, kes ei ole sugugi heatahtlikud. kas siis ka nende hulgas on nn head ja halvad?
Vasta
#28
head ja halvad...

hmm, aga võibolla tõesti, et üldiselt on see rass siiski sõbralik, aga ega ka meie inimkond ei suuda end terviklikult ohjata, kuskil ikka keegi teeb midagi sellist, mis üldsusele ei meeldi, kuid samas teistele teatud osale meeldib, aga nüüd tagasi teema juurde, et äkki on nendel nö. hallidel samamoodi selliseid üksikuid jooksikuid, kes teevad, mida nemad tahavad, ega kuula üldsust?

Otseselt erinevad rassid, siiski ma ei tahaks enda teooriat maha salata, et me oleme ühe rassi kaitse all, siis ma seletaksin seda nii, et see rass on võtnud lihtsalt enda hulka teiste rasside olendeid või midagi, et nagu sõjapõgenikud või midagi.... ei oska paremini seletada.....kahjuks.....
Vasta
#29
Meid ümbritseb kindlalt rohkem kui üks rass. Meid on külastanud vähemalt kolme liiki tulnukaid. Peamine on Kahe jalaga ja suure peaga hall mehike.
Vasta
#30
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Meid ümbritseb kindlalt rohkem kui üks rass. Meid on külastanud vähemalt kolme liiki tulnukaid. Peamine on Kahe jalaga ja suure peaga hall mehike.

noo okei, üldiselt ümbritsevad meid ju absoluutselt kõik olemasolevad tulnukarassid, mis on maast ju väljaspool, sellele ma vastu ei vaidlegi, aga ikka ma tahan pooldada oma teooriat, et põhiline tegija on see 1, aga siiski kui sa ütled, et meid on külastanud vähemalt kolme liiki tulnukaid, aga, et need 3 liiki, mis on meid just tihedamini külastanud, et äkki need kolm rassi teevad nagu ühist tööd, nad on nagu liitlased ning sellepärast nad ongi siin meie ümber, et meid kaitsta vaenulikemate rasside eest? Ning kui keegi ütleb veel, et miks nad siis nii julmalt meiega käituvad siis ma ütlen jälle need jooksikud ning kui juba on koos 3 rassi, siis on neid jooksikuid ikka ja ikka rohkem? Ja samamoodi, et kui peale 3-e rassi on keegi veel meid külastanud, siis need on nö. sõjapõgenikud ning võibolla mõni pääses ka nende kaitsest läbi, et pääses siia? Igatahes ma vaatan, et ma suudan oma teooriat juba kuidagi kaitsta, sest ma oma jonni ei taha kohe mitte jättaLaugh
Vasta
#31
tegelt on sul hea teooria, hiidlane. samas, kuda seda kontrollida?

huvitav on see, et siin on ju käinud palju-palju erinevaid tulnukaid ja igaüks tundub neist erinevad liini ajavat. hallid on rohkem need, kes puutuvad kokku inimestega, kontakteeruvad meiega ja teevad inimkatseid. samas on nad tihti ka väga abivalmis. enamus teisi on sellised, kes inimesega ju kontakti ei astu ja tegutsevad kusagil vargsi.neid on avastatud igasugu pinnaseproove võtmas ja ka loomkatseid tegemas. mulle tundub, et ühe rassi huvid on teiste omadest hoopis erinevad. see lükkaks nagu ümber selle, et nad on justkui koopereerunud. samas vb üks on jällegi parem suhtleja kui teine ja nii on tööd jaotatud. huvitav oleks jälgida erinevate tulnuktüüpide lennumasinaid. kui nad teevad koostööd, siis on ka ju tõenäoline, et neil on sarnased lennumasinad?

minu teooria tõestuseks võib ka selle näite tuua, et hallid, kes sarnanevad kõige rohkem inimesega, teevad ka inimkatseid. igasugu karvased jm erilised elukad inimest ei puutu, vaid tegelevad loomade ja muu sellisega.
Vasta
#32
jah, käsi peseb kätt nagu öeldakse. Ent mitte koguaeg. Ainult siis kui on hetkeline vajadus. Need hallid on suht neutraalsed ja sõltuvad rohkem oma endi vajadustest, et endale kasu lõigata. Samas on ka liike mis lähtub oma looduslikust instinktist. Huvitav mida tulnukad söövad? On rass kelle üks toiduosa on ka inimliha. Aga see selleks ja see ei tähenda, et kohe mingi paanika peaks olema. Nad on samuti neutraalsed. Lõvi vajab ju ka toitu wink On ka neid rasse kes kaitsevad meid ohtlike eest, ma ei tea, aga mõnedearvates on see üks kõrgeimaid rasse...
Vasta
#33
asi võib olla ka tuumarelvas.
sest maal on/oli üsna suures koguses tuumalõhkepäid ja kui nad kõik korraga lõhkema panna..

ufo juhtumid sagenesid vist umbes 50a no ja sellal tulid no tuumarelvad ka


see on pelgalt minu arvamus.
Vasta
#34
Tsitaat:Esialgne postitaja jurixx
asi võib olla ka tuumarelvas.
sest maal on/oli üsna suures koguses tuumalõhkepäid ja kui nad kõik korraga lõhkema panna..

ufo juhtumid sagenesid vist umbes 50a no ja sellal tulid no tuumarelvad ka


see on pelgalt minu arvamus.

üks ufo juhtum oli ka selline, mida ma lugesin, et inimene küsis tulnukalt erinevaid küsimusi ning siis üks küsimus oli veel, et miks te siin olete ja sellepeale tuli vastus, et me peame teid päästma iseenda hävitamisest ehk siis teie kõige võimsama relva käest -> tuumarelv....

või mõtled sa, et nad soovivad seda tuumarelva endale saada? Samas juhtumis küsis vist seda ka, siis ütles see tulnukas, et nendel on palju võimsamad relvad, üldse väga imelik on see, et kui ufo kontaktid inimestega, et kui küsimused lähevad relvade peale, siis kõigil on vastuseks, et neil on võimsad hajutavad relvad või midagi, et nad kaotavad potensiaalse ohu lihtsalt ära või midagi sellist, et sellisel juhul meid ei oleks juba ammu?

Ikkagi tuleb jälle see kaitse, et üldiselt nad siiski kaitsevad meid, kas meie endi saavutuste eest(ei tea veel kuidas....) ja siis teiste vaenulikke rasside eest...
Vasta
#35
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
Tsitaat:Esialgne postitaja jurixx
asi võib olla ka tuumarelvas.
sest maal on/oli üsna suures koguses tuumalõhkepäid ja kui nad kõik korraga lõhkema panna..

ufo juhtumid sagenesid vist umbes 50a no ja sellal tulid no tuumarelvad ka


see on pelgalt minu arvamus.

üks ufo juhtum oli ka selline, mida ma lugesin, et inimene küsis tulnukalt erinevaid küsimusi ning siis üks küsimus oli veel, et miks te siin olete ja sellepeale tuli vastus, et me peame teid päästma iseenda hävitamisest ehk siis teie kõige võimsama relva käest -> tuumarelv....

või mõtled sa, et nad soovivad seda tuumarelva endale saada? Samas juhtumis küsis vist seda ka, siis ütles see tulnukas, et nendel on palju võimsamad relvad, üldse väga imelik on see, et kui ufo kontaktid inimestega, et kui küsimused lähevad relvade peale, siis kõigil on vastuseks, et neil on võimsad hajutavad relvad või midagi, et nad kaotavad potensiaalse ohu lihtsalt ära või midagi sellist, et sellisel juhul meid ei oleks juba ammu?

Ikkagi tuleb jälle see kaitse, et üldiselt nad siiski kaitsevad meid, kas meie endi saavutuste eest(ei tea veel kuidas....) ja siis teiste vaenulikke rasside eest...
ma mõtlesin selle all ikka esimest.
huvitav kas tulnukate erinevate rasside vahel konflikte ei teki? neid rasse peaks ikka päris palju olema sest universum on suur ja mingeid vastuolusid ikka on.
Vasta
#36
Kas sa ise pole mõelnud, et nede vahel võib vastuolusid olla aga need lahendatakse kuidagi tsiviliseeritumalt kuna relvade käikulaskmine tähendaks mõlema rassi peaaegu täielikku hävimist? Isegi inimesed on peaaegu selle tasemeni jõudnud.... kui tuumarelvad käiku lastakse, siis hullemal juhul tähendab see praguse tsivilisatsiooni hukku.
Vasta
#37
Tsitaat:Esialgne postitaja napoleon
Kas sa ise pole mõelnud, et nede vahel võib vastuolusid olla aga need lahendatakse kuidagi tsiviliseeritumalt kuna relvade käikulaskmine tähendaks mõlema rassi peaaegu täielikku hävimist? Isegi inimesed on peaaegu selle tasemeni jõudnud.... kui tuumarelvad käiku lastakse, siis hullemal juhul tähendab see praguse tsivilisatsiooni hukku.
võibolla tõesti nad ei sõdi.

aga kas siis kaitsetehnikat pole olemas?
nt. nagu usa tahtis raketi kilpi ehitada.{mar
Vasta
#38
selle tuumarelva kohta (ei viitsinud väsinud peaga kõike läbi lugeda...) veel niipalju, et on palju juhtumeid kus on nähtud UFOt radioaktiivsete ainete lähedal. Nii maandumas kui ka lihtsalt lendamas. Nad on varastanud meilt mingeid vidinaid.
Vasta
#39
näiteks tsernobõlis nähti peale seda tuumakatastroofi ühte ufot, mis seisis jupp aega katkise reaktori kohal. ja peale seda oli kiirgustase tükk maad madalam, kui enne ufot. ma ei usu, et nad sealt miskit pihta panid, vaid pigem kaitsesid inimesi kõige hullema eest. samas äkki panidki osa radioaktiivset ainet lihtsalt pihta, sellest siis ka see kiirguslangus?
Vasta
#40
üks võimalus, et nad panid seda pihta selle jaoks, et seda vähendada, teine võimalus, et äkki üritavad sellele nagu mingit nii öelda vaktsiini välja mõelda? Et praegu kõige julmem on just see radioaktiivne mõju peale plahvatust? Et äkki tahavad maa üle puisata mingi asjaga või midagi siia õhku lasta, mis meile halba ei tee. Ning juhul kui siis radioaktiivne aine õhku satub, siis see koheselt reageerib selle nende poolt tehtud ainega ning moodustavad....hmm midagi palju vähem ohtlikkuLaugh....Eestile oleks see vägagi hea variant, vaadeldes, et Venemaa tuumaenergia jaamad ongi Eestile kõige suurem oht, mis olla saab....

see kõik käib selle kohta juhul kui nende kavatsused on ikka head, mida me siin arutleme ning mina oma teooriaid enne püstitasinBleh
Vasta
#41
nn. vaktsiini, mis õhku puistates kiirguse neutraliseerib niisama lihtsalt ikka välja ei tööta. Õhus ei ole mitte aine ise vaid aine lagunemisel tekkinud neutronite voog(gamma kiirgus). Pigem nad üritavad aine lagunemist peatada või aine kuhugi kaugele toimetada. Halbu kavatsusi UFOde huvis radioktiivsete ainete vastu ei pea ka mina väga tõenäoliseks kuna sel juhul oleks neil lihtsam aineid vaikselt loodusest võtta.
Vasta
#42
aga vb nad lihtsalt siis neutraliseerisid gammakiirgust miski oma kiirguse või väljaga, sest näha seal küll ei olnud, et see ufo oleks miskit endasse tõmmanud, lihtsalt oli rippunud seal kolde kohal
Vasta
#43
Hmm, võibolla ei olnudki ufo, äkki oli lihtsalt sellest plahvatusest ja kiirgusest tingitud valgus- vms effekt.
Kuid võimalik on, et nende pisikeste mehikeste lennumasinad töötavad mingi tuumajõuga. Kes teab, võibolla on nad ise selle vastu immuunsed juba kuna nad on sellega niipalju kokku puutunud. Nende kole ja äbarik keha on nagu kaitseskafander vms. No ja teevad siis teised vaesekesed inimrööve, et meilt laenatud geenidega oma ****** keeratud keha ikka ilusamaks teha...
Vasta
#44
Kui ufo-d meilt geene laenavad, peavad nad bioloogiliselt olema suht sarnased inimestele, mis tekitab nii mõnegi kahtluse, millel siinkohal ei peatuks. Mis ilusamaks tegemisse puutub, siis meie ilu ideaal ei pruugi kokku langeda nende omaga... võibolla oleme nende arvates suured, paksud ja koledat värvi ollusedLaugh
Nende lennumasinad võivad tuumajõul töötada kuid tuumaenergia iseenesest on üks puhtamaid energialiike kui midagi valesti ei lähe ja kui nad juba nii kaugele on jõudnud, ei usu, et neil selle kasutamisega probleeme oleks. Konkreetse ufo loo kohta ei tea aga minu teada ei tekita tuumaplahvatus hiljem mingeid valgusefekte vaid ainult anomaaliaid bioloogiliste organismide toimimises.
Vasta
#45
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Oletame, et tulnukad elavad kas meie keskel näiteks või käivad meid regulaarselt külastamas. Mida tulnukad meist võiksid tahta? Miks peaksime meie neid rohkem huvitama kui näiteks ahvid või hobused. Kui nad meiega mingeid katseid teevad, siis milleks? Mis see neile annab? Kujutage ette.. kui meie lendaksime teisele planeedile ning leiaksime seal mingi elu. Kas me siis hakkaksime mingeid elukaid sealt salaja röövima ning igast katseid läbi viima? mis arvate?

Tahavad meiega kontakti luua siis, kui me oleme valmis selleks. Mis puutub katsetesse siis, kust me teame, et nad loomi oma katstel ei kasuta. Ma arvan, et asi on lihtsalt selles, et kui inimene kaduma laheb, saab kogu maailm sellest teada. Voibolla meieni lihtsalt ei joua need uudised, et tulnukad on kellegi koera, lehma voi hobuse ara viinud.
Vasta
#46
Võib-olla on tulnukad meist huvitatud, kuna oleme esimene tsivilisatsioonistik, millele nad on sattunud (kui meid uurib ainult üks rass, millel on n. suured sugude/rassidevahelised erinevused).

Võib-olla - olete Strugatskite "Väljasõitu rohelisse" lugenud? - jääme lihtsalt kuskile teepeale ja huvi meie kui mõistuslike olendite vastu ei ole kuigi suur. Galaktilised teadlased kihutavad mingeid huvitavaid ruumianomaaliaid vaatama ja siis vahepeal istuvad mingile suvalisele planeedile puhkama, torgivad natuke kohalikku faunat naljapärast, kihutavad edasi. Hmm, või siis mingi galaktiline lasteaiarühm: vaatlused looduses, katastroofide poole liikuva algelise tsivilisatsiooni jälgimine reaalajas, ästi põnev ja nii hariv pisikestele ja kohalikud teevad naljakat häält ka.

Võib-olla ehitasid egiptlased oma püramiidid ise ja peitsid sinna suuremas koguses igasugust infot ja saladusi, millest me praegu enam midagi ei tea, ning nüüd üritavad tulnukad tänapäeva tsivilisatsioone uurides aru saada, kuidas krt see võimalik oli :O).

PS. kontaktiks oleme ilmselt siis valmis, kui oleme piisavalt palju ulmekaid lugenud ja piisavalt palju tulnukateemadel arutanud, nii et keegi enam abs. ei üllatu mingi kosmoslaeva saabumise peale.
Vasta
#47
Seda juttu võiks ehk ka mõne teise teema sabas jätkata, aga ka siia sobib ta hästi. Niisiis - jutud meid uurivatest tähetulnukatest on ... kuidas nüüd viisakamalt öelda ... ei vasta just päriselt UFO-fenomeni alla paigutatavatele vaatlustel. Keegi (ei mäleta praegu kes, ehk Jacques Vallee) on öelnud umbes nii, et ainsa jalgpallisuuruse luuresatelliidiga Maa orbiidil saaks paari kuuga inimeste ja nende tegemiste kohta enam teada, kui kõigi nende kümnete või isegi sadade tuhandete (jah, nii palju!) "UFO-maandumiste" käigus. Need tulnukate "teadusuuringud" on ju hale paroodia silmatorkavate traagelniitidega - see on teaduse (kaunis kehv) mulaazh. Aga sellega ei ütle ma, et see on meie endi suguvendade pettus (nagu ehk mõned viljaringid on). Palju paremini haarab nähtuse erinevaid külgi sellesama JV hüpotees, mille veelgi reljeefsemalt toob esile jesuuit Salvador Freixedo (http://www.ufoevidence.org/documents/doc870.htm):
"- There are extra-human, intelligent (non-corporeal?) beings on our planet. ... - They have been on this world for millions of years, and have been here before we appeared.". Sama mõte veidi kaugemale viidud kujul oli tegelikult ka kirjas ühes mu varasemas postis - vt http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=845.
Vasta
#48
Nii... annaksin siis ka oma tagasihoidliku arvamuse:

Ufonähtuste registreerimine algas massiliselt peale II maailmasõda.

I teooria: Oletagem, et UFOd ei olegi maaväline nähtus. Teadupärast said natsid II maailmasõja lõpul maha päris mitme lennuvõimelise taldrikukujulise objektiga (Haunebu, Vril-Odin jt.). Kui liitlased (eelkõige ameeriklased) III Reich'i tehased üle võtsid, siis tassisid nad laiali, kõik, mis taganevate sakslaste poolt hävitamata jäi. UFOd mille üle me praegu arutleme, on siis ameeriklaste katsetatavad ja edasiarendatud saksa lennumasinad. See seletaks ka nende massilist allakukkumist, ja vassimist UFOnähtuste ümber.

II teooria. II maailmasõda lõppes tuumaplahvatustega, millele järgnesid massilised tuumakatsetused mitmete riikide poolt. Ma kujutan ette, et need tohutud plahvatused paistsid kosmosest kätte nagu tuletorn, mis meelitas ka kohale tulnukad (oletades siis, et UFOd on maavälist päritolu). Sellisel juhul arvan ma, et nad ei tulnud siia, meid ei vallutama, ega ka uurima. Pigem näevad nad meis pikemas perspektiivis ohtu neile endile ning juurdlevad ehk selle üle, kuidas seda rahumeelselt elimineerida.
Vasta
#49
Pangw tähele, nende lendavate taldrikute kuju on muutunud sajandi algusest järjest aerodünaamilisemaks ja rohkem ümaramaks, minu arust see näitab ära, et tegemist on inimese sõiduvahendiga, pealegi uuemad pildid muutuvad järjest hägusemaks, mis ei näita mitte kaamerate halvemat kvaliteeti, vaid kiiremat liikumist.
Kas pole toredad juhusedLaugh
mina järeldan, et need taldrikud on ikka inimeste loodud vahendid, ja ma kaldun arvama, et mitte ainult üks riik ei oma selliseid vahendeid.
Muide, seal sees ei pea kedagi olema, võimalik, et see on lihtsalt vaatluseks mõeldud.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Pangw tähele, nende lendavate taldrikute kuju on muutunud sajandi algusest järjest aerodünaamilisemaks ja rohkem ümaramaks, minu arust see näitab ära, et tegemist on inimese sõiduvahendiga, pealegi uuemad pildid muutuvad järjest hägusemaks, mis ei näita mitte kaamerate halvemat kvaliteeti, vaid kiiremat liikumist.
Kas pole toredad juhusedLaugh
mina järeldan, et need taldrikud on ikka inimeste loodud vahendid, ja ma kaldun arvama, et mitte ainult üks riik ei oma selliseid vahendeid.
Muide, seal sees ei pea kedagi olema, võimalik, et see on lihtsalt vaatluseks mõeldud.

märkasin täpselt sama asja Bleh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 94,027 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Tulnukad tagahoovis. xawa 10 6,317 03-11-2021, 10:16
Viimane postitus: catuwujokesdotcom
  Inimlikud tulnukad Villem 26 17,351 08-07-2021, 12:49
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 25,153 21-09-2016, 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,711 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,194 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 33,879 07-04-2014, 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 10,284 01-11-2012, 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,406 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Vene teadlane: tulnukad peavad meid idiootideks Trax 43 19,595 01-05-2012, 22:26
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat