• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
#1
Oletame, et tulnukad elavad kas meie keskel näiteks või käivad meid regulaarselt külastamas. Mida tulnukad meist võiksid tahta? Miks peaksime meie neid rohkem huvitama kui näiteks ahvid või hobused. Kui nad meiega mingeid katseid teevad, siis milleks? Mis see neile annab? Kujutage ette.. kui meie lendaksime teisele planeedile ning leiaksime seal mingi elu. Kas me siis hakkaksime mingeid elukaid sealt salaja röövima ning igast katseid läbi viima? mis arvate?
Vasta
#2
Ma arvan küll, et me tegutseksime ise ka algul salajas. Peab ju kindel olema, et koduplaneeti ei vallutataks ja et ei oleks vaenulikke konflikte. Riskida sellise asjaga ei tasu. Tulnukad saavad aru, et hobuseid pole mõtet uurida, sest nemad ei kujuta mingit ohtu, kun nad põhimõtteliselt ei loo ise mingit kontakti teiste organismidega. Ettevaatlikus on parim abinõu..
Vasta
#3
Ma usun et tulnukad jägivad küll meid kuid nende arvates pole inimkond veel valmis nendega kohtumiseks
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ma usun et tulnukad jägivad küll meid kuid nende arvates pole inimkond veel valmis nendega kohtumiseks

mul sama arvamus...
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ma usun et tulnukad jägivad küll meid kuid nende arvates pole inimkond veel valmis nendega kohtumiseks
No siis tekib mul tahtmatult küsimus, et kuidas me pole valmis? Teiseks: millal me oleme valmis, mida me selleks peame tegema?
Vasta
#6
Tut, vaata. Mis sa arvad, kui nagu Iseseisvuspäeva filmis ilmuksid suured tulnukate laevad täna taeva alla? Minu arust teevad maavälised elukad õieti, et praegu suhtlevad ainult üksikute inimestega. Muidu tekiks ettekujutelmatu paanika. Mingid muthaphukin' usufännid kuulutaksid igast viimseidpäevu ja mida kõike veel. Tavalised inimesed jookseks nagu segased igalpool ringi ja kui veel tuleks mingid {gr tüübid siis on vast sõda ka käes. Inimesed kardavad ebainimlikku. Lihsalt lastaks nad maha. Paanika... Hehe, misiganes. /me nüüd siis lähebki iseseisvuspäeva vaatama video päält. Bleh
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja Aztecca
Tut, vaata. Mis sa arvad, kui nagu Iseseisvuspäeva filmis ilmuksid suured tulnukate laevad täna taeva alla? Minu arust teevad maavälised elukad õieti, et praegu suhtlevad ainult üksikute inimestega. Muidu tekiks ettekujutelmatu paanika. Mingid muthaphukin' usufännid kuulutaksid igast viimseidpäevu ja mida kõike veel. Tavalised inimesed jookseks nagu segased igalpool ringi ja kui veel tuleks mingid {gr tüübid siis on vast sõda ka käes. Inimesed kardavad ebainimlikku. Lihsalt lastaks nad maha. Paanika... Hehe, misiganes. /me nüüd siis lähebki iseseisvuspäeva vaatama video päält. Bleh

Selles on sul õigus tekiks paanika sest nii see kord on et inimesed kardavad seda mida nad ei mõista ja siis on veel muidugi veel need kes kummardaks neid.
Kardetakse et nad tahavad hävitada meid ja antakse kohe neile tina ilma uurimatta ja ega nad siis niisama istuma jää saame vastu kah. Laugh
Vasta
#8
1) Tahavad saada osa planeedi maa ressurssidest
2) Uurida elusloodust - taimi loomastikku ja igasugu -sfäär liitega värke
3) Inimese kui äärmiselt keerulise olendi psühholoogia ja käitumine. Mõista seda, tähendas neile väga võimsa relva omamist
4) valida endale koht tulevaseks elukohaks juhuks kui nende endi koduaga peaks midagi juhtuma.
5) Kontollida maailmaruumi ja jälgida, et inimene nende hulgas väga domineerivaks ei muutuks
6) Kontrollida inimeste andmeid endi kohta. vajadusel neid hävitada või eemaldada.

jne
Vasta
#9
Noh olen kuulnud erinevatelt allikatelt, et maapeale tulevad vaid üksikud ja põhiliselt jälgivad nad Maad ja selle elustikku tohutu sattelliidi - Kuu sees. Mul on ka see arvamus, et kui Ameerika neegrid juba juttudest üksteist maha notivad, siis päriselt oleks pool maa elanikkonda laksust läind juba mõne sellise suure emalaeva nägemisest.
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Aztecca
Tut, vaata. Mis sa arvad, kui nagu Iseseisvuspäeva filmis ilmuksid suured tulnukate laevad täna taeva alla? Minu arust teevad maavälised elukad õieti, et praegu suhtlevad ainult üksikute inimestega. Muidu tekiks ettekujutelmatu paanika. Mingid muthaphukin' usufännid kuulutaksid igast viimseidpäevu ja mida kõike veel. Tavalised inimesed jookseks nagu segased igalpool ringi ja kui veel tuleks mingid {gr tüübid siis on vast sõda ka käes. Inimesed kardavad ebainimlikku. Lihsalt lastaks nad maha. Paanika... Hehe, misiganes. /me nüüd siis lähebki iseseisvuspäeva vaatama video päält. Bleh


Selles filmis tekkis paanika arvatavasti sellest, et sealsed tulnukad ei olnud heade kavatsustega ja tahtsid inimkonda hävitada, kui oleks aga vastupidi sis ma ei usu, et just paanikaks läheb, pigem ollakse teatud aeg hirmu all, ikkagi uskumatu lugu...
Ja jälgimise kohta nii palju, et eks ole erinevatel jälgijatel ka erinevad kavatsused, mõned lihtsalt uudishimust ja mõned, miks mitte ka kurjade plaanidega LaughLaugh
Vasta
#11
Tegelikult võib võta asja nii, et meie oleme nagu mini teine liik neile. Nagu inimesele ahvid. Ahve ka uuritakse, tehakse igasugu katseid jne. Äkki teevad tulnukad meiega sama. Ning võibolla on nad meid tuhat aastat jälginud (võibolla koguni meid loonud) ja jälgivad meie arengut, aegajalt mõne inimese uurimiseks võtnud.

Teisalt võib ka nii võtta, et inimene on tulnukatele nagu mingi tööriist. Võibolla tulnukad lõid meid ja aretavad ja kasvatavad meid. Nagu seakasvatus. Ja lõpus teevad meiega midagi (taastavad oma rassi?)
Vasta
#12
Mis arvate, kas ahvid saavad aru, et meie oleme teisest liigist..? Arvan, et mitte, sama hästi võib ju oletada, et ka inimene ei pruugiks ära tabada, kui mõni kõrgema arengujärguga rass oleks meie seas..
Vasta
#13
Kôigepealt küsiks, et kas sul on tôendeid selle kohta, et nad ei vôta hobuseid vôi ahve...asi on lihtsalt selles, et kui metsast môni ahv kaob, siis teine ahv ei tule ju meile seda ütlema vôi, et kui ta tagasi tuuakse, siis see vastav ahv ka meile seda ju ütlema ei tule, vôi mis?

Pôhjuseks, et miks nad meid (ma môtlen meie all kôiki planeedi maa asukaid) uurivad, on juba eespool öeldud ja need ühtivad minu arvamustega...

Kui meie jälle leiaks kellegi meist teistsuguse (arvatavasti on juba leitud ka neid), tahad öelda, et USA ei hakkaks neid uurima??? Kohe surutakse kôik tôde ju maha ja hakatakse kohe katseid tegema...

juu me siis oleme ikkagi mingis ühenduses nende teistega, et meie môlemite loomuses on teisi uurida vôi on see tôesti nii suur huudisimu....?
Vasta
#14
võimalusi on tohutult, 1. paneme ennast nende kingadesse, tahaksime teada saada nende anatoomiat, psüühikat lihtsalt teaduse huvides. Kui nad on nii arenenud rass, et suudavad siia lennata, peaksid nad olema rahumeelsed, sest kui rass on vaenulik, on ta vaenulik ka omavahel see segaks arengut.
Minu järeldus: Nad jälgivad meid teaduse eesmärgil.
Vasta
#15
Rass võib just vastupidi, olla väga vennalik ja kaitsev oma liigikaaslase suhtes - nö. kaitsta oma vendi agressiivselt võõraste eest, tundudes seega meile vaenulikud.

Äkki jälgivad hoopis meie elukäiku, oletame et me leiame mingisuguse dinosauruse muna, saame sellest mingil viisil (vht ple kuidas) dino-beebi (Laugh) ... Loome talle keskkonna ja jälgime seda.

Ehk on võõrastel sama asi, panid meid maale arenema ja nüüd vaatavad nö. välku katseklaasis. Sellisel juhul tunduks isegi Freewing'i kuu-kosmose-emalaev loogilisena.
Vasta
#16
et siis tulnukate antropoloogiline huvi? minu jaoks on see samuti juba aegu olnud täiesti võimalik variant. uudishimu pole patt?
kuigi teisest küljest pole ka need "lihtsalt vaatlused" väga loogilised. et noh, lõikavad sisikonna lahti, vaatavad, et ahah, selge, ainuraksed.. ja edasi?
mingis hiljutises tulnuk-komöödias oli selline fraas, et kamoon, mingid üliarenenud füsioloogia ja mõistusega ning supertasemel tehnikaga olevused kärutavad valgusaastatetagusest maailmaruumist vaid selleks siia, et vaadata, mis soolikad mingi mentaalselt alaarenenud inimliigi tagumikus (pardon) on - et no vabandage ikka väga. Smile)
Vasta
#17
Mnjah, ühe versiooni kohaselt arendatakse välja viirust, mis inimesed tulnuka sarnaseks teevad või siis teise kohaselt aretatakse tulnuka-inimese ristsugutist või siis soovitakse inimese suguelundeid enestele funktsioneerima siirdada. Juttude järgi on tulnukad kaotanud võime paljuneda sugulisel teel ning nende ainus võimalus paljuneda nö läbi katseklaasi.

Kes ei usu tulnukrassi olemasollu, võiks tuua mõned tõendid sellest, et neid ei ole siin, meie seas, enne kui mu teooria laialipillutamisele asuvad.
Vasta
#18
Kargas pähe veel üks selline asi, et miks nad meid jälgivad, et just sellepärast, et kunagi olid nemad ka samal tasemel kui meie praegu ning nagu ka meil hakkavad maavarad otsa saama ning rikume atmosfääri jne ehk siis me teeme ise endile lõpu peale, et äkki oli nendega samamoodi, aga nad suutsid sellest välja tulla ning need 50-end aastat kaua nad meid aktiivselt on külastanud on just selle algus ning nad tahavad just uudishimust nagu eespoolgi kirjutatud teada, et kuidas meie sellega toime tuleme ning äkki kui me saame sellega hakkama, siis nad vaatavad, et me pole lollid ühti ning otsustavad meiega tõsised kontaktid luua, aga praegu on meie suhtes nad veel skeptilised?
Vasta
#19
icic

ise kah usute neid jutte või?
oletame hetkeks et nad tõesti meid jälgivad... siis ei jälgi nad meid ju mingi tobeda kontakti loomiseks vaid lihtsalt kui puuriloomi.

kui neil on maavarasid vaja siis nad selle ka võtavad mitte ei tiiruta siin aastasadu ringi ja kontrolli kas võtta või mitte.
Vasta
#20
Minu arvates oleme meie - inimesed, üks suur katse. võibolla tundub see meile nii, et meid on ainult mingi 50 aastat intensiivselt külastatud. tegelt on sellelaadseid ilminguid juba ka antiikajal täheldatud. mina isiklikult ei usu darwini teooriasse. see, et ahvist inimene saaks, peaks ikka julmsuur geenirike olema, või mis? kas inimene mitte ei või olla tulnuka ja nt ahvi ristsugutis? maal ju ei leidu teist intelligentset eluvormi. seega - inimene ongi üks suur katse. ja nad ei tahagi eriti loomi röövida-katsetada, sest nendega pole neil eriti pistmist ju. vb ainult selleks, et näha mesmoodi inimene sööb jms.

samamoodi saaks ka tulnukad siin eespool kirjeldatud paljunemisvõime. st et suguvõimetu tulnukas ristati suguvõimeka ahviga, tulemuseks ongi inimene. sellelst ilmutamise värgist veel niipalju, et kunagi nad jah näitasid end vähem, et noh las arenevad omasoodu. aga vb nüüd tuli ootamatu pööre ja inimene on hakanud end tasapisi hävitama ja nüüd siis vaja natukehaaval olukord kontrolli alla võtta. see võib olla ju nende tulevik?
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
icic

ise kah usute neid jutte või?
oletame hetkeks et nad tõesti meid jälgivad... siis ei jälgi nad meid ju mingi tobeda kontakti loomiseks vaid lihtsalt kui puuriloomi.

hmm saad sa selles nii kindel olla, kuna me ei tea palju on olemas tulnukaid, erinevaid rasse, tsivilisatsioone, et nagu teemas, kus need star wars olid, et äkki siiski ongi nii erinevate rasside vahel? Ning ühed leidsid meid ning äkki tahavad võtta meid kui liitlasi? Jaa, nüüd tuleb, et me oleme võrreldes nendega nii alaarenenud, et mis liitlased meist, et siiski äkki meie saime hakkama millegagi millega nemad ei saanud, äkki on olemas mõni selline asi? Ning see omab jälle nendele väga suurt tähtsust ning nad tahavad seda meie käest teada võibolla pisut utoopiline, aga mulle meeldib sedaviisi mõelda..... ning tänu sellele oleme meie nagu selle teatud rassi kaitseall näiteks meie galaktika on nende kaitse all, teiste selliste pahameelsete rasside vastu või midagi sellist?Bleh
Vasta
#22
Ons neil vaja tiirutada siin maavarade pärast. Marsil on minu arus ka maavarasid, ja asteroididel. Pumbaku enne teised planeedid tühjaks.

Ja nad ei vii läbi siin mingit eksperitiisi sadu aastaid, et teada saada kas me oleme väärilised kontakti loomiseks.

Oh jah, maailm on suur ja lai, kes teab mis imelikke tulnukaid siin olemas on.
Vasta
#23
Tähendab mina pakun sellist varjanti et mite me pole katse jänesed vat humanoidid samamoodi nad leidsid mingi võimaluse kuidas liikuda pikki vahemaid jne nad leidsid meid nad uurivad meid sest nad tahavad tundma õppida nad on sama lollid kui meie me teeme rottitega katseid kas me mõtleme seda mida rott tunneb nu suhteliselt suva on meil tavaliselt nu äkki on neil sammuti teiseks mina ise olen näinud paranormaalseid nähtusi... ja ma kinnitan nad on olemas aga tehnika mida nemad kasutavad on kyll meile tundmatu.....
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja BlackFox
Tähendab mina pakun sellist varjanti et mite me pole katse jänesed vat humanoidid samamoodi nad leidsid mingi võimaluse kuidas liikuda pikki vahemaid jne nad leidsid meid nad uurivad meid sest nad tahavad tundma õppida nad on sama lollid kui meie me teeme rottitega katseid kas me mõtleme seda mida rott tunneb nu suhteliselt suva on meil tavaliselt nu äkki on neil sammuti teiseks mina ise olen näinud paranormaalseid nähtusi... ja ma kinnitan nad on olemas aga tehnika mida nemad kasutavad on kyll meile tundmatu.....
sa räägid ju iseendale vastu. Sa ütlesid, et meie ei ole katsejänesed. Rotid aga just ongi igasuguste rohtude jms katsejänesed. Ufonaudid tahavad lihtsalt oma kiirgusest metsa keeratud organismi paremaks muuta, laenates meie geene jms.
Aga see pole alati olnud nii. Läbi ajaloo on ufonaudid erinevat rolli mänginud.
Vasta
#25
jah, ka mina olen paranormaalsusega, täpsemalt tulnukatega kokku puutunud. ja otse, vähemalt ise olen selles kindel.

aga siiski, miks on inimesed ja tulnukad niivõrd sarnased. ja miks neid alati kujutletakse kahe jala, käe ja peaga üleval keha otsas? nii palju kui on erinevaid planeete, galaktikaid ja mida veel, võib olla ka erinevaid eluvorme. nad ei pruugi olla sugugi õhku hingavad ja materiaalsed olevused. maailm on suur ja lai ning kunagi ei või teada, mismoodi näeb elu seal kaugemal välja. seepärast ma arvangi, et inmesed on meid külastavate tulnukatega kuidagi väääga tihedalt seotud, me ei ole pelgalt vaatame-mis-inimese-sees-on-katsealused. sellisel juhul nad ei vaevuks meiega suhtlema, ega ei oskaks inimkeeli. miks peaksid nad seda tegema? et mingit muljet jätta?

[Teadet on muutnud 13-6-2004 postitaja tulekera]
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,967 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Tulnukad tagahoovis. xawa 10 6,304 03-11-2021, 10:16
Viimane postitus: catuwujokesdotcom
  Inimlikud tulnukad Villem 26 17,339 08-07-2021, 12:49
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 25,123 21-09-2016, 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,635 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,191 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 33,866 07-04-2014, 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 10,269 01-11-2012, 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,397 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Vene teadlane: tulnukad peavad meid idiootideks Trax 43 19,522 01-05-2012, 22:26
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat