Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
Autor Sõnum
Tegudele
Tavaliige

27-05-2019 13:37
Postitus: #226
RE: Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
Mul juhtus nii, et osa öösel tahtis tõmmata läbi katuse mind ülesse ja näidata midagi. Ma ei saanudki teada, mida nad tahtsid näidata kuna ma ei tahtnud kaasa minna. Samal ööl kellegil teisel oli sama asi, nii et see ei olnud mingi minu isiklik meelepete vaid midagi toimus.
Ma ei näinud millised nad välja nägid aga mingi valgus oli ja käsi oli kõhn ja hallikas/must, näpud olid ka teistmoodi. Aga intuatsiooni järgi tundus nagu halba tahet neil ei olnud.
Ma nagu ei loobunud hirmust aga imelik on minna kaasa millegiga millest ei tea midagi. Elutarkus ütleb, et suva asjaga ei ole mõistlik kaasa joosta.
Olen näinud ka teatud valgusi toas ruumides sees umbes nagu fotoka välk aga punane ja vahel roheline. Olen meditatsioonis või timmin niisama pimedas ruumis ja siis keegi värvilist valgust vilgutab(toas!).

Need asjad toimusid, kui ma intensiivsemalt tegin enesearendust, meditatsioone ja tegelesin sellise asjaga. Üldiselt kui ma energeetiliselt/müstiliselt rihma lõdvaks lasen siis taolisi asju ei toimu.

Tundub nagu et nad suvalt ei näita end aga kui on energia muutus siis nad alles hakkavad huvi tundma. Umbes nagu, et - ''ok ta on sellisel olekul temaga saab juba midagi teha.'' või siis meeled ja teadvus on piisavalt vastuvõtlikud.

Ma arvan, et nad ei taha midagi. Nad lihtsalt on ja tegutsevad aga nende energia tasemed ja see, et nendega saaks üks ühele suhelda on teistmoodi. Samuti arvan, et mingi uskumus, et neil on halvad kavatsuses on jama - See on ka neile kodu ja teatud omaduste arenemisega ei ole enam vägivaldsust. See on inimestega ka kui näiteks panna klass kokku õpilastest kes on eeskujulikud ja kõrgelt end arendatud siis ei ole loogiline, et nad mingit möllu genereeriks nagu mingi getto narkarite bande. Kui nad hõredamal kujul juba elavad siin ja mujal siis neil ei ole neil midagi vallutada ka.

See, miks mingeid karjaloomi osa tulnukaid on lõikanud uurimiseks seda küll ei tea minu meelest see on suht imelik.

Kunagi ma käisin oma hinge tekkeplaneedil rännakuga. Sinna oli raske ja ebameeldiv kohale jõuda aga kui ma kohal olin siis vaatasin nad mind suurte silmadega üllatunult, et kuidas sa siia said. Seal elasid kõik rohkem nagu puud, nad said kogu naudingu, energiavarud, teadmised otse mitte mingi pingutusteta ja arengutase oli selline, et terve planeedi populatsioon oli sellisel tasandil. Planeet oli väiksem kui maa ja kõik olid ühtselt kõrgel arengutasemel.
(selle postituse viimane muutmine: 27-05-2019 14:40 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

27-05-2019 14:23
Postitus: #227
RE: Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
"Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?"
Täpselt nagu sipelgad mõtleksid kui inimene nende kuhila juures kükitaks ja "ossa küll ikka siblivad " ütleks...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 122 58,202 21-09-2019 13:01
Viimane postitus: euroruubel
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 18,083 21-09-2016 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Inimlikud tulnukad Villem 20 11,110 10-01-2015 16:04
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 91,799 06-11-2014 22:05
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 4,835 28-08-2014 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 26,028 07-04-2014 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Kes on reptiloidid, tulnukad? Ärtu 74 29,005 05-06-2013 20:07
Viimane postitus: pipp
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 6,945 01-11-2012 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad tagahoovis. xawa 8 3,185 27-06-2012 15:45
Viimane postitus: nokitseja
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad paadikapten 22 7,898 24-06-2012 14:22
Viimane postitus: xawa

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog