Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Massvaatlus videos!
#1
UFO jääb linnas keset päeva lähedalt TV-kaamera ette ning rahvas näeb seda!!
Kui SEE VIDEO tõeline on siis, mis tõendeid veel vaja on!!? :o
Vasta
#2
Tõendit et seal ikka hallid mehikesed sees istuvad...
Vasta
#3
Ei pruugigi hallid mehikesed sees istuda...tulnukaid võib mitmeid liike olla Smile Aga tõsisemalt: inimeste-sõjardite tehnoloogiat ei tooda nii avalikult näitusele!
Vasta
#4
Kahtlane värk, videol on näha ,et mingi kolm või oli neli noormeest näitavad oma näppudega selle nii nimetatud taldriku suunas, aga miks teised möödujad nii ähmis pole????????, samas lõpu olev kaader sellest kuidas mingi taxo juht samuti vaatab ,mida need noorukid mulisevad seal, tekkib kohe küsimused.
1.Miks saatejuht nii rahulikult reageeris.
2.Miks ainult teatud arv noorukeid seda nägid, ja teised möödujad ei näidanud mingit tähelepanekut.
3.Kas tõesti sattus kaamera just õiges kohas ja õige suuna all olema, et seda taldrikut kohe kaadrisse saada.
Vasta
#5
ei noh see oli kll 100% feik
pole vaja seletada, saate ju isegi aru miksSmile
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: --Syym--
ei noh see oli kll 100% feik
pole vaja seletada, saate ju isegi aru miksSmile

Aga Sa seleta.
Vasta
#7
--Syym-- on meil üldse väga mõtlematute väljaütlemistega! Muide, on teada reegel, et maailmas pole ükski asi 100% kindel!

Antud video puhul kaldun samuti fake poole. Inimeste reageering on lihtsalt totter. Osad ju kakerdavad lihtsalt edasi.
Vasta
#8
kõnelemata inimeste reageeringust (mis siiski iseenesest pole mingiks näitajaks sest suur osa inimesi kipubki sellist asja nähes kergelt apaatselt jõllitama vmt mitte aga kätega vehkides ringi jooksma nagu ekslikult arvama kiputakse) on üks lihtne küsimus: miks pergele pärast need uufod peaks sedasi suvalt mingi krdi linna kohale keset päeva töllerdama tulema? vot seda ei oska kohe kuidagi ära seletada. nende senist käitumist arvesse võttes jääb küll mulje, et nad end varjata püüavad. see seal videos küll eriti varjamise moodi ei pasitnud.

sama küsimus tekib kohe igasuguste muude videote kohta kus lausa parvekesi üle suurlinnade lennatakse. nagu poleks muud marsruuti, kus vähem silma torgata. kahtlen nende intelligentsi väidetavas kõrguses...
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit

1.Miks saatejuht nii rahulikult reageeris.
2.Miks ainult teatud arv noorukeid seda nägid, ja teised möödujad ei näidanud mingit tähelepanekut.
3.Kas tõesti sattus kaamera just õiges kohas ja õige suuna all olema, et seda taldrikut kohe kaadrisse saada.


Pakun välja omapoolsed vastused.
1. Iga inimene on erinev. Kõik ei käitu ühtemoodi. Minu arust oli see mütsi peast võtmine ja hääletoon palju tähendusrikkam kui kätega vehkimine (mida mõned inimesed seal ka tegid muide).
2. Nagu igaüks omadest kogemustest teab kõnnivad inimesed tavaliselt oma jalge ette maha vaadates või paremal juhul on pilk horisondiga samale tasapinnale suunatud. Vähesed vaatavad vahepeal taeva poole.
3. Elu on üles seatud juhustele ning asjaolude kokkulangevusele.

Muudetud: 30-7-06 kell 17:19:17 Thoth
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
miks pergele pärast need uufod peaks sedasi suvalt mingi krdi linna kohale keset päeva töllerdama tulema? vot seda ei oska kohe kuidagi ära seletada. nende senist käitumist arvesse võttes jääb küll mulje, et nad end varjata püüavad. see seal videos küll eriti varjamise moodi ei pasitnud.
sama küsimus tekib kohe igasuguste muude videote kohta kus lausa parvekesi üle suurlinnade lennatakse. nagu poleks muud marsruuti, kus vähem silma torgata. kahtlen nende intelligentsi väidetavas kõrguses...

võib olla on asi sinu väheses intelligentsuses, mistõttu ei suuda sa mõista nende käitumist. Hallid mehikesed elavad neljandas dimensioonis, Maa pidavat ka liikuma sinna kanti millalgi. Kui tulnukas lendab oma 'kodus', tekib mingi nihe, häire kolmanda ja neljanda dimensiooni vahel, tulnukas kantakse koos oma taldriku ja kõige muu kolaga kolmandasse dimensiooni, juhuslikult kuskile linna kohale. Tulnukad ise ei tea et nad tiirutavad kuskil New Yorgi kohal... Kui taoline stsenaarium oleks võimalik, siis tulnukad on lollid? Kui nad näitivad end meelega meile, et meid harjutada (tegelikkuses toimub vastupidine efekt, hakatakse üha vähem ufodesse uskuma), siis ka lollid? Neil on inimestest pohhui, tiirutavad niisama siin, ikka lollid? Ja kui hallid mehikesed ongi kõrgelt arenenud, siis miks nad ei võiks end meile näidata?
Vasta
#11
Amm
tundus küll kuidagi kahtlane, justnimelt inimeste käitumisest
a no mine sa tea :S
Vasta
#12
Minu arvates on see fake.
Põhjused, mis minu silmis selle video valeks muudavad on:

(NB! Justnimelt MINU SILMIS, teie ei pea olema neist põhjustest vähegi kõigutatud, kui need teile valed tunduvad ja samuti ei pea te mind naeruvääristama, kui asi teile eriti absurdsena tundub, mis on selle foorumi staa¾ikamatel tegelastel juba kombeks muutunud).

* Inimesed nägid ufot, see oli majakatuse kohal ja siis alles tuli see müra, mida minu arvates tahetakse pähe määrida, kui "hõljumisheli" ja seda ka kohe üle kõige kostuvalt. Kui kaamera sellest eemale näitas, see heli kadus. Kuid kui kaamera uuesti selle poole näitas, tuli see tagasi. Mikrofon peaks ju olenemata kaamera asendist ikka samal kohal olema, kui just mikrofonimees koguaeg mikrofoniga nurga taha ei jooksnud, kui kaamera ufost emale näitas?
* Mida paganat see kaameramees vehkis selle kaameraga? Nagu poleks teadnud, et mida filmida, või tahtes teha pilti võimalikult arusaamatuks? Ta zoomis kõiki kohti ka jumala suvaliselt sisse ja välja. Iga natuke professionaalsem kaameramees poleks inimeste filmimisele nii palju tähelepanu pööranud ja ufot zoominud, et selgust saada, et mis see ikka on. Keda huvitaks sellise video puhul, et mida see reporter kommentaariks ütleb või, et mida need noored vehivad, kui on võimalus filmida ufot?
* Jällegi, mullegi jääb ette inimeste käitumine... No okei, mina hakkaks ka taevasse vaatama, kui keegi mulle kätega vehkides ette kargab ja taevasse näitab, aga osasid inimesi ei paistnud küll midagi häirivat, eriti kinnitab mu arvamust üks kiilakas (no natuke oli tal juukseid) mees. Ta vaatas küll, et mida need noored vahivad, kuid polnud eriti huvitatud ja trügis noorte vahelt mööda, et edasi kõndida saaks.

Ja mina küll ei näe, kui see punase kostüümiga naine tagasi kaamera ette jookseb ja taevasse vahib. Kuigi ma olen seda videot juba VÄHEMALT 25 korda vaadanud. Parandage mind, kui ma eksin. Bleh
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Minu arvates on see fake.
Põhjused, mis minu silmis selle video valeks muudavad on:
...
Terane.

Tsitaat: ... ja samuti ei pea te mind naeruvääristama, kui asi teile eriti absurdsena tundub, mis on selle foorumi staa¾ikamatel tegelastel - üks kiilakas (no natuke oli tal juukseid) mees - juba kombeks muutunud.
Ehh ...
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat: ... ja samuti ei pea te mind naeruvääristama, kui asi teile eriti absurdsena tundub, mis on selle foorumi staa¾ikamatel tegelastel - üks kiilakas (no natuke oli tal juukseid) mees - juba kombeks muutunud.
Ehh ...

*naerab nüüd veidi*
Vasta
#15
kesse kiilakas on?
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
kesse kiilakas on?
Sick ... see nagu selline ... eneskriitiline arvamus.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Ja mina küll ei näe, kui see punase kostüümiga naine tagasi kaamera ette jookseb ja taevasse vahib. Kuigi ma olen seda videot juba VÄHEMALT 25 korda vaadanud. Parandage mind, kui ma eksin. Bleh

Vabandust, ma eksisin!! Bleh
Väga hea analüüs muide! Kaameramehe liigutused ja motiivid on küll tõesti kahtlased, kuid kuna ma teda isiklikult ei tunne, siis tõesti ei tea, mida ta sel hetkel mõtles. Kahtlustäratav fakt on ka see, et video kohta pole infot. Tõepärasust annaks juurde fakt, et reporter ja kaameramees on tõepoolest pärit mingist jooksvast saatest või uudistest.
Vasta
#18
See video on kuskil Lätis/Leedus tehtud , kindlasti on see 'fake' , see Ufo taldrik tõmbles seal ühe koha peal ringi lissalt ja siis lendas edasi ,samas kui ufodel on maa külgetõmbe jõudu eiravad mehhanismid mis võimaldavad neil igalpool kustahes suvalt ringi lennata siis miks see ufo nagu ringi tiirutas , et nendel tulnukatel seal sees pea ringi hakkaks käima ?
Samal ajal kui need mehed seal vasakul ääres midagi karjuvad on kuulda ühe naise häält kes nagu küsiks et mis toimub vms ... siis peale seda kui ufo on läinud nätab kuidas see naine kes enne midagi ütles nende poistega räägib , endal nagu naerunägu peas . See on lissalt mingi hoax , see ufo pidi siis linna peal veel ringi liikuma , sest ta liikus nagu 20 km/h ... Pealegi on tulnukatel kohe kindlasti paremad masinad millega nad kosmoses / neljandas dimensioonis lingi kimavad . Alati leiab fake videotes vigu ((mida kritiseerida)).
Oleks see olnud päris video , oleksid inimesed seda Ufot lihtsalt vaatama jäänud , mitte rabelenud ning oma kaaslastele näkku vaadanud ning näpuga näitand , nad jagu just jäid inimestele ette et nad ka vaataks et mida need poisid/poissmehed seal passivad . Just see naine lõpus jäigi nendega rääkima et mida nad seal nägid ,miks nad näpuga näitasid ja UFO karjusid kui seal mdiagi polnud vms Laugh
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Swarm
See video on kuskil Lätis/Leedus tehtud , kindlasti on see 'fake' , see Ufo taldrik tõmbles seal ühe koha peal ringi lissalt ja siis lendas edasi ,samas kui ufodel on maa külgetõmbe jõudu eiravad mehhanismid mis võimaldavad neil igalpool kustahes suvalt ringi lennata siis miks see ufo nagu ringi tiirutas , et nendel tulnukatel seal sees pea ringi hakkaks käima ?...

*irvitab hüsteeriliselt*
Oih, nüüd naeruvääristan juba mina kedagi.
Vabandust.
*läheb häbeneb (irvitab) nurgas edasi*

Tegelikult polnudki need niiikohutavalt naeruväärsed põhjendused, need olid pigem vääääga imelikus vormis kirjutatud.

Muudetud: 9-8-06 kell 11:54:51 pipartyt
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat