Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Värav teise dimensiooni
#1
lugu on siis selline et käisime täna pilte tegemas ja ühele pildile jäi mingi roosakas laik mis algul meenutas kuud, aga kui vähe digikaga zoomida siis nägi et seal olid nagu mingid spiraalid või värgendused sees, mis see olla võis ?

päike see olla ei saanud kuna päike oli fotograafi seljataga ja juba nii madalal et seda polnud nähagi, lisaks oli veel väheke võsa kh

kõik teised pildid olid tavalised

Muudetud: 15-7-06 kell 03:20:48 Hallucigenia
Vasta
#2
kuule hõuhõuhõu. seda juhtub ju tihti erinevate digikatega. müstilised valged ringid õhus ja nii. see sõltub lihtsalt sellest kui hea su digikas on kullake.Smile
Vasta
#3
ah, ära kuula liisi, muidugi oli see portaal teistesse dimensioonidesse. tuleta meelde, kus see täpselt asus ja mine teinekord sinna jälle kohale. uuri, tseki asja ja kui täpselt õigele kohale satud, siis saad ehk ka teisel pool ära käia.
Vasta
#4
kuule liisi ehk siis seletad ka ära millest need tulevad ?
Vasta
#5
ära jama janson. ma usun vaimudesse, ufodesse, needustesse jne. aga mingit ust teise dimensiooni ei usuLaugh
Vasta
#6
Hea, et sa siis vähemalt pilti meile näitasid.
Vasta
#7
ära jama janson... irwe
Vasta
#8
Eksisteerib mlutidimensionaalsete olendite klass ingliskeelse nimega orbs, eesti keeles energiapallid või midagi taolist.

http://www.nibiruancouncil.com/html/orbs.html

Sellised multidimensionaalsed mõistusega elavad energiapalliksed võivad ilmneda kõigis vikerkaarevärvides. Neid uurinud teadlased on arvamusel, et nende kehad koosnevad plasmast. Nad on väga seltsivad ja moodustavad ühtse ühiskondliku struktuuri. Teiste huvides elamine on neile elunormiks. Nende ühiskond on väga ühtne ja sõbralik.

Need elavad energiapallikesed on uksed dimensioonide vahel; nende abil saab sisse vaadata teistesse maailmadesse.
Nad on oma võimete tõttu ka kõiksuse ajaloolased.

Nad on tihti vanemate üksikute inimeste seltsilised või laste mängukaaslased; vahel lausa lapsehoidjad, võimaldades vanematel oma multidimensionaalsete võimete abil jälgida lapsi ka ise eemal olles.

Need elavad energiapallikesed võimaldavad vaimsete-ja religioossete gruppide teenistuses olles vaadata tulevikku ja minevikku; vahel neid jumalikustatakse.

Need elavad energiapallikesed tunnetavad oma omaduste tõttu maailmakõiksust ühe tervikuna.

Sellised olendid võivad ka pildile jääda.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Liiisi
ära jama janson. ma usun vaimudesse, ufodesse, needustesse jne. aga mingit ust teise dimensiooni ei usuLaugh

einuh, pisike iroonia minu poolt ei tee kunagi pahaBleh
Vasta
#10
värav teise dimensiooni,ära nii ulmeliseks mine!
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Liiisi
ära jama janson. ma usun vaimudesse, ufodesse, needustesse jne. aga mingit ust teise dimensiooni ei usuLaugh

Tegelikult on uksi teistesse dimensioonidesse avastatud küll ja küll.
Üks omapärasemaid paiku on kivikambrite asukoht Ameerikas Uus-inglismaa.
Saab lugeda raamatust "Keldi saladused uus-Inglismaal."
Vasta
#12
einoh, miks mitte ei või olemas olla teisi dimensioone, päikesesüsteeme (või midagi selle taolist Bleh). Seda, et neid olemas pole ei saa kunagi välistada.
Mul ka vahest digikas jupsib ja tulevad kahtlased pildid Smile Pilti tuleb päris kaua enne uurida, kui saab ära öelda mis on tõesti kaadrile jäänud. ( "orbe" saab pildile tolmuses õhus Smile olen proovinud ja üpriski toimis.)
Vasta
#13
Teised päikesesüsteemid ja dimensioonid võivad olla küll. Minu arvates pole olemas selist asja, nagu värav teise dimensiooni.
Vasta
#14
Igasugu kuradima orbe on mullegi piltidele jäänud. Aga väravad... tunnistan, et ega ma nende olemasolu ei välista, aga samas kindlalt ei usu kah. Otsin neid isegi. Minu poolt mõnes teemas mainitud Kambja energiasamba kohta mainis sellest mulle rääkinud ekstrasenss, et see olla värav - kui sõita sealt autoga läbi kiiremini kui 180 km/h, olevat tulemuseks see, et see kihutaja lihtsalt kaob siit maailmast jälgi jätmata, koos oma autoga, nagu ma tema jutust aru sain. Aga koht ise on sihuke, et seda üritada on vist vääääga kahtlane... olen kuulnud, et seal on õnnetusi juhtunud, ju siis enda teadmata oli mõni üritanud seda väravat läbidaSmile Aga ilmselt pole seal veel vajalikku kiirust kätte saadud...

EDIT: just siis, kui olin postituse üles lasknud, tuli mul idee, et kui saaks enda valdusse mingi väikese lennuki, oleks ju hulga ohutum üritada(hyes) Energiasambad pidid ju väga kõrged olema, seega pole oluline, kas üritada teise dimensiooni minna maa pealt, 5 km või 10 km kõrguselt...

Muudetud: 10-3-08 kell 01:21:19 paadikapten
Vasta
#15
inimene ja auto kaoks jäljetult? noooo...isegi, kui tegu on heinamaa või metsalagendikuga, on seda võimalik kergelt kontrollida
Vasta
#16
Paadikapten, mine sa tea, äkki ikka on olulline, et oleks maapinnal ja võib-olla on vajamingit teatud massi jne. Muidu laseks jah püssiga ja vaataks kas kuul kaob või mitte.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Muidu laseks jah püssiga ja vaataks kas kuul kaob või mitte.

Järsku siis, mida väiksem mass, seda ruudu võrra suurem kiirus. E=mc2. Kui BMW kaalub 1500kg ja liigub kiirusega 180km/h (50m/s) teeb see sama välja, mis kuul (10g) liiguks kiirusega 19km/s ehk 68 000km/H. Kuul aga lastuna liigub max 1500 m/s e 5400km/H. Järelikult peaks seda ikkagi BMW-ga proovima Bleh

Kuid kui poleks mingit vahet , kas "objekt" kaaluks mõni gramm või mõnisada kilogrammi? Sellisel juhul peaks sellest kohast ka aeglasemalt läbisõites mõnes nobedamas mootoris mõned jupid kaduma Laugh.


Niipalju, kui mina nendes "portaalidest" kuulnud olen, on selle edukaks läbimiseks (pigem nägemiseks) vaja lihtsalt saja erineva faktori kokkulangevust- õige aeg, õige inimene, õige sagedus, õige tähtkuju, õige hommikusöök jnejne.

Väidetavalt on selliseid "väravaid" päris palju Eestimaal. Nendest mõnigi üsna üllatavates kohtades (näiteks keset Tallinnat Bleh) .
Vasta
#18
Üks säärane on Tallinna Linnavalitsuses - raha sisse läheb aga enam välja ei tule.
Kuhu kaob, keegi ei tea...
Vasta
#19
Mõnel foorumlasel ühte toredat kiiret autot pole?
Kõigepealt prooviks kuuliga, siis autoga. Seda siis loomulikult liiklushõredamal ajal. Politseile oleks tore seletusi andma hakata, aga võime väita, et mõni meist proovis koju saada.
Tutil oli kena auto Smile
Vasta
#20
Aga kas vibu või ammuga ei annaks testi teha? Noolt on kergem leida kui kuuli... Saaks teha nii, et samba ühte serva asetatakse märklaud, mida laskja siis teiselt poolt läbi samba peab tulistama. Pärisrelvi vist kellelgi siinsetest pole, aga äkki õhupüssi, vibu, ambu... Segamise vältimiseks on selliseid asju kõige mõttekam ilmselt öösel teha - aga kesksuvised ööd on juba alates kella kolmest nii valged, et ei pea lampe kasutama. Kambja energiasamba juures tegutsemist raskendab asjaolu, et sealt umbes 50 meetrit eemal on talu ning seega paugutamine on riskantne. Nii et kui hakata seal tulirelvi testima, tuleb kaasata mingid ametlikud instantsid... näiteks mingi ametlik uurijate grupp, kui mõni selline on nõus meid jõu ja nõuga toetama.

Olen kuulnud, et ka osad tuulelohed pidid pikeerimisel suutma paarisajakilomeetrise tunnikiiruse sisse võtta. Äkki saaks lohega proovida? Muidugi mitte mingi kallis profilohe (kui just omanik seda katseks ei anneta), vaid mingi odavam või isetehtud variant.

Aga võib olla, et ekstrasensi jutt värava kohta oli lihtsalt kõvatamise eesmärgil pläratud... nad on ju ka inimesed - ütelgu nad ise eputamise kohta mis iganes, see kiuks on neiski olemas. Lihtsalt 180 km/h on sihuke hea kiirus, mis eriti proovima ei kutsu - oleks näiteks 140, oleks "testijaid" rohkem, kuna info ikka levib ja ma ei usu, et neid teadjaid väga vähe oleks. Aga ekstrasenss pole nii rumal, et ta ei teaks suurte kiiruste ohtlikust toimest(hyes)

Muudetud: 13-3-08 kell 23:41:19 paadikapten
Vasta
#21
Kui tahame teha proovi pärisrelvast tulistamisega, siis võiks seda teha ehk sõidupealt, nii on raskem vahele jääda.
Muidu ise mõtlesin, et võiks selle testi salaja tuttavate nägudega ära teha, ilma kuupäeva kuskile üles panemata. Kes teab mis probleeme võib tekkida või kes selle info peale siin komistada võib.
Vasta
#22
eriti ei usu, et mingi värav viib teise dimensiooni. ma tahaks seda fotot ise näha võibolla, siis usun.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Golden
eriti ei usu, et mingi värav viib teise dimensiooni. ma tahaks seda fotot ise näha võibolla, siis usun.
Väga tore siis.
Keegi ei ütlegi, et sa pead uskuma.

Kui tahad ääretult mitte uskuda, siis mine kohale ja usu et seda pole olemas.
Vasta
#24
kord olen tundnud nagu aeg oleks seisma jäänud natukeseks ajaks hakkas nagu ümbritsev venima. aga see võis olla mingisugune meeleseisund. või seisin siis augu lävel aga ei kukkunud kahjuks
Vasta
#25
Mul on ajavärav akna all, kui aknast välja hüpata...

Ah jaa, 12-dal korrusel elan Bleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Läbi teise inimese silmade nägemine muffin14 3 3,537 23-03-2015, 06:56
Viimane postitus: kalldunn
  Tunnen teise inimese lähedust gutta 2 2,503 25-11-2008, 15:35
Viimane postitus: PiziIngliito
  Teise inimese aura tunnetamine. hiidlane 32 12,722 21-06-2005, 17:18
Viimane postitus: fragger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat