Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Värav teise dimensiooni
#26
Siin teemas rohkelt lugusid ohtlikest piirkondadest ja ajaportaalidest:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...aportaalid

Ka tasub ehk üle lugeda teema Peruu tähevärav:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...v%C3%A4rav

See tähevärav avaneb maiade ettekuulutuste järgi detsembris 2012.
Teine läheduses paiknev ajaportaal on Marcahuasi võimas kosmiline värav.
Seal on nähtud ka kummalisi olendeid, kes tulevad nagu maa alt või teisest dimensioonist, neid on nähtud ka õhku kerkimas.
Vasta
#27
Igaks juhuks mainin siis, et ei tekiks
valet arusaamist.. minu eelmine
postitus oli naljana mõeldud.

Lisan siia veel, et kui aus olla,
siis usun ma neid ajaväravaid
rohkem kui Ufosid.
Ma nimelt tükin arvama, et need
meie enda omad..
Vasta
#28
Kõige sagedamini avanevad "ajaväravad" võimsate loodusjõudude toimel - maavärinad, äike, tsunami, tormid...
Keskajal nimetati neid paiku "saatana lõksudeks".
Vasta
#29
Kui tahad minna teise dimensiooni, pead surema. Aga neid nn. dimensiooniauke võin ma oma kaameraga teha palju tahan.
Vasta
#30
Ma ei saa aru! Kuidas te ei märka oma arutlustes viga??? AEG ON KOKKULEPITUD MÕÕTÜHIK... Täpselt samasugune mõõtühik, nagu on KILOGRAMM, LIITER, MEETER, jne!
Ajal ei ole auke. Kokkulepitud mõõtühikutel ei saa olla auke! Muidu naad oleksid, ebatäpsed mõõtühikud. Aga siin foorumis, ajavad mõned, ülitäpsust taga. Nõudes et me selgitaksime nähtust, ebatäpsete mõõtühikutega. Nii ju ei saa edasi minna!
Kui lõpuks saadakse aru, et aeg on ENERGIA LIIKUMISE MÕÕTÜHIK. Siis saame aru, et need on energia augud. Energia ei liigu kõikjal ühesuguse kiirusega. Mõelge; taust ja koht!
Aja väravaid ei ole olemas! On olemas ENERGIA väravad. Kus energia liigub taustast kiiremini, või ülikiiresti. Kus ENERGIA liigub taustast aeglasemalt, või ülialglaselt. Niimoodi tekkivadki need energia augud. Siinsete .... mõistes „aja augud“, või „dimensiooni väravad“.
Vasta
#31
See on kokkuleppeline mõiste nimetada niisuguseid aeg-ruumi fenomene ajaaukudeks. Võib nimetada ka ajapragudeks.
Ei ole välistatud, et lähematel aastatel prognoositav enneolematu Päikese magnetiline aktiivsus ja Maa magnetvälja anomaalsed kõikumised võivad viia selleni, et "ajaväravad" hakkavad hämmastunud inimkonna ees üha sagedamini avanema.
Vasta
#32
Et sõnast aeg-ruum, õieti aru saada, püüan seda ära tõlkkida. Kõik me elame siin Maal. Mis pöörleb ümber oma telje. Samaaegselt liigud Maa ümber Päikese. Ka Päike liigub ümber universumi keskme. Summerides kõiki neid liikumisi, saame astronoomilise liikumise kiiruse. Sõna aeg-ruumi asemele oleks õige, kasutada sõnapaari; LIIKUV RUUM. Sest me tõesti, elame planeedil, kes või mis kihutab astronoomilise kiirusega, kosmilistes avarustes.
Mis aga puutub Päikesesse, siis Päikese laadimine on tsükliline. Praegu peaks olema laadimise kõrgpunkt, see peaks kestma veel tükk aega. Siis hakkab, kaunis kiire laadimise langus. Kuni laadinise madalseisuni. Päikese laadimise kõrgpunktis ja madalseisus on kõige rohkem anomaalseid nähtusi. See on; energia liikumise iseärasusi.
Vasta
#33
Need on päikese tsüklid , mis korduvad iga 12 aasta tagant!Ja on suur tsüklite graafik veel, mis näitab nende aktiivsust või langust.
Viljandi aja värav võib ka avaneda juuli , augusti kuul.....mingi aeg.
Vasta
#34
(16-07-2015, 09:41 )HUGOTH Kirjutas: Viljandi aja värav võib ka avaneda juuli , augusti kuul.....mingi aeg.
Tahtsid vist öelda.
Viljandi energeetiline pööris võib ka avaneda juuli , augusti kuul.....mingi aeg.
Tegelikult, igal pool neid pööriseid ei tekki. Selleks peab olema, koha eeliseid.


Vasta
#35
(16-07-2015, 07:36 )kalldunn Kirjutas: Ma ei saa aru! Kuidas te ei märka oma arutlustes viga??? AEG ON KOKKULEPITUD MÕÕTÜHIK... Täpselt samasugune mõõtühik, nagu on KILOGRAMM, LIITER, MEETER, jne!
Ajal ei ole auke. Kokkulepitud mõõtühikutel ei saa olla auke! Muidu naad oleksid, ebatäpsed mõõtühikud.

Sekund, minut, tund on samasugused mõõtühikud, nagu meeter ja kilogramm.
Aeg on see, mida mõõdetakse. Aeg pole mõõtühik.
Vasta
#36
(16-07-2015, 13:41 )Lorenz Kirjutas:
(16-07-2015, 07:36 )kalldunn Kirjutas: Ma ei saa aru! Kuidas te ei märka oma arutlustes viga??? AEG ON KOKKULEPITUD MÕÕTÜHIK... Täpselt samasugune mõõtühik, nagu on KILOGRAMM, LIITER, MEETER, jne!
Ajal ei ole auke. Kokkulepitud mõõtühikutel ei saa olla auke! Muidu naad oleksid, ebatäpsed mõõtühikud.

Sekund, minut, tund on samasugused mõõtühikud, nagu meeter ja kilogramm.
Aeg on see, mida mõõdetakse. Aeg pole mõõtühik.

Aeg on siiski mõõtühik. Aeg on, sekundi, minuti, tundi ühine nimetaja.
Ajaga mõõdetakse kellegi, või millegi liikumist. Punktist A, punkti B.


Vasta
#37
(16-07-2015, 13:57 )kalldunn Kirjutas: Aeg on siiski mõõtühik. Aeg on, sekundi, minuti, tundi ühine nimetaja.
Ajaga mõõdetakse kellegi, või millegi liikumist. Punktist A, punkti B.
Sekund on aeg, sekund on mõõtühik, mõõtühik on aeg (mõõdame ajaga aega), aga arusaamiseks millega me midagi mõõdame kasutatakse mõõtühikuid (nagu nimigi ütleb - mõõtühik, mõõtmise ühik) ja sekund, minut jne on samamoodi mõõtühikud aja mõõtmiseks kui gramm, kilogramm, ... on mõõtühikud massi mõõtmiseks; millimeeter, sentimeeter, ... mõõtühikud vahemaa mõõtmiseks; ja nii edasi mis tähendab, et mõlemad ütlused on õiged, aga mõõtühiku kaasamine teeb asja arusaadavamaks.
Vasta
#38
(16-07-2015, 15:51 )kage Kirjutas:
(16-07-2015, 13:57 )kalldunn Kirjutas: Aeg on siiski mõõtühik. Aeg on, sekundi, minuti, tundi ühine nimetaja.
Ajaga mõõdetakse kellegi, või millegi liikumist. Punktist A, punkti B.
Sekund on aeg, sekund on mõõtühik, mõõtühik on aeg (mõõdame ajaga aega), aga arusaamiseks millega me midagi mõõdame kasutatakse mõõtühikuid (nagu nimigi ütleb - mõõtühik, mõõtmise ühik) ja sekund, minut jne on samamoodi mõõtühikud aja mõõtmiseks kui gramm, kilogramm, ... on mõõtühikud massi mõõtmiseks; millimeeter, sentimeeter, ... mõõtühikud vahemaa mõõtmiseks; ja nii edasi mis tähendab, et mõlemad ütlused on õiged, aga mõõtühiku kaasamine teeb asja arusaadavamaks.
Olen sinuga nõus. Kuid teeksin siiski ühe täienduse.
Kokkulepitud mõõtühiku kaasamine teeb asja arusaadavamaks.
Kõik peavad mõõtühikutest ühtemoodi aru saama. Samal ajal peavad mõõtühikud olema, ühtselt kokkulepitud suurused.
Muidu ei saa keegi, mite millestki aru.


Vasta
#39
(16-07-2015, 15:51 )kage Kirjutas:
(16-07-2015, 13:57 )kalldunn Kirjutas: Aeg on siiski mõõtühik. Aeg on, sekundi, minuti, tundi ühine nimetaja.
Ajaga mõõdetakse kellegi, või millegi liikumist. Punktist A, punkti B.
[...]
Aeg on, sekundi, minuti, tundi ühine nimetaja. (mõõdame ajaga aega)
[...]

Me mõõdame ajaga aega tõepoolest. Lihtsalt üks aeg on kokkulepitud aeg ja teist mõõdetakse sellega. Me mõõdame aega kokkulepitud ajaga.

Kui rääkida punktist A punkti B jõudmiseks kuluvast ajast, siis millisest ajast me räägime? Kuulsa mõtteeksperimendi stsenaarium on see, et astrenaut lendab kauge tähe juurde ja sealt tagasi. Maale sõudes avastab ta, et möödunud on sajandeid. Tema jaoks on möödunud vaid paarkümmend aastat. Siin tekib konflikt kokulepitud ajaga. Tuleb välja, et astronaudi sekund kosmoselaevas oli Maal võrdeline minutite ja tundudega.
Kui kaua see reis siis aega võttis, kas aastakümneid, või sajandeid?
Vasta
#40
(16-07-2015, 07:36 )kalldunn Kirjutas: Kui lõpuks saadakse aru, et aeg on ka ENERGIA LIIKUMISE MÕÕTÜHIK. Siis saame aru, et need on energia augud. Energia ei liigu kõikjal ühesuguse kiirusega. Mõelge; taust ja koht!
Aja väravaid ei ole olemas! On olemas ENERGIA väravad. Kus energia liigub taustast kiiremini, või ülikiiresti. Kus ENERGIA liigub taustast aeglasemalt, või ülialglaselt. Niimoodi tekkivadki need energia augud. Siinsete .... mõistes „aja augud“, või „dimensiooni väravad“.

Lorenz
Aga vastus on siin olemas. Võiksid ise ka, mõtlemisega oma pead vaevata.


Vasta
#41
Mis sorti energiast sa täpsemalt räägid, ehk täpsustaksid palun Smile
Vasta
#42
(16-07-2015, 18:37 )kalldunn Kirjutas: Aga vastus on siin olemas. Võiksid ise ka, mõtlemisega oma pead vaevata.
Mul tekib siin küsimus, et kui foorum on omavahel info jagamiseks ja kõik ei mõtle ühtemoodi, siis kas "mõtle ise" vastuse asemel ei oleks kõigile kasulikum kui vastataks korraliku vastusega? St, et kes saab kahju kui vastus öeldakse?
Vasta
#43
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1271&page=9 Postitus: #204
Olen Einsteiniga ühel arvamusel (kuigi ma tema teooriatest tuhkagi ei tea), kuid siia tuleb lisada veel üks tetail.
Elu eksisteerimise aluseks on liikumine. Meie maa ja meie päikesesüsteemi eksisteerimise aluseks on liikumine. Linnutee universumi eksisteerimise aluseks on samuti liikumine.
Einstein ütleks selle kohta, arvan et nii:
See mull mis liigub, ja mille sees toimub, lõpmatult lõputu liikumine, ongi kõige eksistentsi aluseks.
Ka sellega olen nõus, et neid mulle võib olla lõpmatu hulk. Kui neid, teisi mulle, pidada paralleelmaailmaks (mida ma siiski ei usu), siis võiks öelda küll, et meid külastavad paralleelmaailma asukad. Ietid käivad siin, teisest mullist. Nemad ei ole ju inimeste sarnased!
Ietide vaimne areng on ka, meie omast Everesti kõrgune. Meie oma ainult, põlve kõrgune.
Segane värk, selle paralleelmaailmaga.
Kui nüüd kainelt arutada, siis selles mullis ei saa olla mitut liiki energiat. Kohe tekkiks ju, lühis.
Keskmest kaugemal asuvad tähed peaksid saama madalama pingega energiat. Sest ka kosmilises ruumis, peaks toimuma liini kadu. Või sammu pinge. Kui elektrit tootev seade, enam elektrit ei tooda. On süsteem tumm, või surnud. Elektrit tooteva seadme taaskäivitamisel, lülitatakse tarbijad ükshaaval võrku. Selleks, et ei tekkiks ülekoormust.
Kui nüüd mõelda nii, et peatub seda mulli toitev energia süsteem ja energia liikumist enam ei toimu, Siis oleme kõik surmale määratud. Mastaabid on jah erinevad. Kuid põhimõte on üks.
Kui lõpuks saadakse aru, et aeg, on ka, ENERGIA LIIKUMISE MÕÕTÜHIK. Siis saame aru, et need on energia augud. Energia ei liigu kõikjal ühesuguse kiirusega. Mõelge; taust ja koht! Aja väravaid ei ole olemas! On olemas ENERGIA väravad. Kus energia liigub taustast kiiremini, või ülikiiresti. Kus ENERGIA liigub taustast aeglasemalt, või ülialglaselt. Niimoodi tekkivadki need energia augud. Siinsete mõistes „aja augud“, või „dimensiooni väravad“.või „ussiaugud“

Vasta
#44
(17-07-2015, 07:36 )kalldunn Kirjutas: Kui lõpuks saadakse aru, et aeg, on ka, ENERGIA LIIKUMISE MÕÕTÜHIK.
Aeg on ka objekti liikumise (kauguse) mõõtühik (kui ma ütlen, et vahemaa läbimiseks kulub 1 tund ja tean, et kiirus on 100km/h, siis ma tean, et 1 tunniga läbiti 100km - mõõdan ajaga vahemaad nagu vanasti kui öeldi, et kuhugi jõudmiseks kulub X päeva) seega kuidas väljendub ajaga energia liikumise mõõtmine? Kas samasuguse seosega või kuidagi teisiti?

Kui sekund on aja mõõtühik ja aeg on energia liikumise mõõtühik, siis kas võib öelda, et sekund=aeg ja lugeda sekundit energia liikumise mõõtühikuks mõõtmaks ajavahemikku mis kulus energial liikumiseks punktist A punkti B? St kuidas käib ajaga energia liikumise mõõtmine?
Vasta
#45
(17-07-2015, 09:40 )kage Kirjutas:
(17-07-2015, 07:36 )kalldunn Kirjutas: Kui lõpuks saadakse aru, et aeg, on ka, ENERGIA LIIKUMISE MÕÕTÜHIK.
Aeg on ka objekti liikumise (kauguse) mõõtühik (kui ma ütlen, et vahemaa läbimiseks kulub 1 tund ja tean, et kiirus on 100km/h, siis ma tean, et 1 tunniga läbiti 100km - mõõdan ajaga vahemaad nagu vanasti kui öeldi, et kuhugi jõudmiseks kulub X päeva) seega kuidas väljendub ajaga energia liikumise mõõtmine? Kas samasuguse seosega või kuidagi teisiti?

Kui sekund on aja mõõtühik ja aeg on energia liikumise mõõtühik, siis kas võib öelda, et sekund=aeg ja lugeda sekundit energia liikumise mõõtühikuks mõõtmaks ajavahemikku mis kulus energial liikumiseks punktist A punkti B? St kuidas käib ajaga energia liikumise mõõtmine?
Aga oma kodus tarbitud elektri eest, maksad sa ju, kilo/vat tunni eest. Või kuidas?


Vasta
#46
Jah, aga see tähendab tarbitud võimsuse mõõtmist, kulutatud elektrienergia hulka - kulutasin tunni aja jooksul nii- ja niipalju kilovatte ja mõõdan ajas tarbitud energia võimsust/hulka mitte energia liikumist ajas. See ei anna aimu kuidas ja milliste mõõtühikutega ma saan elektri või energia liikumist tarbimise alusel ja võimsuse mõõtühikutega mõõta - ma ei oska neid kahte asja kokku sobitada.
Vasta
#47

Ka mina ei oska neid asju kohe kokku viia. Aga võib olla alustaksime ikkagi algusest!
Võtame aluseks aksioomi:
Mitte midagi ei ole võimalik, mitte millestki teha.
Egas ma mõni jumal ei ole, kes usklike võitel, tegi mittemillestki – midagi. Olen kindel, et usklike väide, ei pea paikka. Kuna ma olen, Einsteiniga ühel arvamusel, et me elame linnutee kalaktika, energeetilises mullis, siis arutaksime edasi niimoodi. Võtaksime maise mastaabi. Kui hakata midagi ehitama, siis on selleks vaja materjali, millest ehitada. Kui aga kogu, oma maise elu jooksol, kogu aeg ehitatea, see materjal, ikkagi otsa ei saa – missuguse järelduse, me saame siis teha? No kust see materjal, kogu aeg juurde tuleb? Minu materiaalne keha, eksisteerib täpselt nii kaua, kuni mulle on antud seda materiaali, millest minul on võimalik ehitada.
On olemas ELAV energia. Ja on olemas surnud energia. Ma kahtlen, kui surnud see surnud energia siiski on? Kui see surnud energia, kiirgab, või mõjutab teisi esemeid, asju, elusolendeid, siis ei saa see energia, täitsa surnud olla. Või kuidas? Kaasaegne füüsika, tegeleb põhimõtteliselt surnud energiatega. Elava energiaga, tegelevad selgeltnägiad. Nemad räägivad et näevad, varjestamata traatides elektrit. See pidavat olema, piimialt valge ollus, kes pillub sädemeid.
Arvan et Einsteini poolt välja pakutud mull. Koosneb elavast energiast. Meie siin maal, muudame selle elava energia, oma seadmaete abil, elektriks. Ja sunnime teda, oma kasuks tööle. Või kuidas?
Olen kogu aeg väitnud: Selgeltnägemine koosneb kolmest komponendist. Puhtuse aste. Energeetiline täituvus. Hinge tasandi avatus.
Nii et, tuleb saada selgeltnägijaks, selleks et nähe elektrit.


Vasta
#48
Väravad teise dimensiooni on seotud aeg-ruumi mõistega.
Einstein, keda eelnevas postituses manitud, oli esimeseks teadlaseks, kelle edukas katse materiaalse objekti ajas ümber paigutumise kohta on ametlikut dokumenteeritud.
1943 aastal suutis ta enda poolt konstrueeritud elektomagnetilise seadme abil temale omasest "aeg-ruumi vormist" mõneks minutiks eemaldada ameerika ristleja "Eldridge".
Kahjuks läks katse esimestest minutitest alates juba kõik viltu.
Pealtnägijate tunnistuste järgi laev küll kadus vaateväljalt, aga koos sellega
tekitasid magnetgeneraatorid mingeid salajasi ja nähtavasti hukatuslikke
välju. Samal ajal tekkisid erilised aeg-ruumilised anomaaliad ning inimesed hukkusid.
http://www.mysteriousman.net/andres/Para...A%20EX.pdf
Vasta
#49
Palun vabandust, ma ei suutnud kõike materjali läbi lugeda siin, kas teemaalgataja pani pildi üles kuhugi või siis mitte? Sellest võibolla väravast.
Vasta
#50
(21-07-2015, 07:58 )kalldunn Kirjutas: Ka mina ei oska neid asju kohe kokku viia. Aga võib olla alustaksime ikkagi algusest!
Kui algusesse minna, siis minu jaoks tuleb sealt välja, et energial oleks nagu mingi omadus (ruum? ruumi omadus?) mis hoiab seda kindla kiirusega liikumas ja see liikumise kiirus defineerib aja liikumise kiiruse universumis - universumi aja kulgemise kiiruse tervikuna - ja kui energia, millest ruum moodustub, liigub sellest aeglasemalt või kiiremini, siis on võimalik ajas tagasi liikuda või ajas edasi liikuda ja seega ka väljend ajaväravad. Ja kui algset postitust lugeda, siis tähendab ajaga energia liikumise mõõtmine siiski energia liikumise kiiruse mõõtmist kuna igal pool on kiirust mainitud ja liikumist mõõdetakse kiirusega (km/h).

Kui nüüd Lorenzi näidet arvesse võtta, siis liigub mõte selle poole, et kui energia liigub igas ruumipunktis teatud kindla kiirusega (kiirus on näiteks ruumi omadusega ette määratud) ja inimese kohta võib ruum öelda (täidetud teistsuguste osakestega kui nö tühi ruum, aga siiski ruum), siis lisaenergia saamisega ja selle abil enda kiiruse tõstmisega eraldatakse ennast universumi energia liikumise kiirusest (ajast) ja jõutakse selle abil enda jaoks lühikese ajavahemiku jooksul kaugemale kui inimene kes ei saa lisaenergiat ja liigub sama kiirusega kui üldine universumi energia liikumise kiirus (aeg). Kineetiline energia oleks siin nagu abivahendiks enda kandmisel läbi universumi energia liikumise (aja) tavalisest kiiremini aidates samal ajal eraldada/säilitada enda energia liikumise kiirust (aega) mida kantakse enda ruumiosaga (kehaga ja muu ruumiga millele kineetilise energiaga on lisaenergiat antud) kaasas.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Läbi teise inimese silmade nägemine muffin14 3 3,539 23-03-2015, 06:56
Viimane postitus: kalldunn
  Tunnen teise inimese lähedust gutta 2 2,504 25-11-2008, 15:35
Viimane postitus: PiziIngliito
  Teise inimese aura tunnetamine. hiidlane 32 12,728 21-06-2005, 17:18
Viimane postitus: fragger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat