Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolmas silm
#26
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Aga mind väga huvitab, kui küsida tohin alandlikult, millele Sa täpsemalt toetud? Tegemist on alateadvuse silmaga ja ma pole senini mõistnud, miks osad inimesed seda ignoreerivad. Ehk puudub kogemus? Palun tea, et ma küsin siiralt, et mõista Sinu vaatevinklit ning sealt edasi siis mõista Sinu mõttekäiku.
Kolmas silm on füüsiline organ mitte alateadvuse silm :-P
Kolmas silm töötab läbi käbinäärme.

Inimestel kel käbinääre on... soikus kuid tahe suur avada kolmandat silma tunnevad niiöelda "valguse-palavikku" (Esimene kord on ikka silmi raske lahti hoida, kui tükkaega pimeduses on olnud)

Alateadvuse silm - sümboolne väljend? Smile
EDIT: Kõigil on käbinääre (Pineal Gland)

[Muudetud: 3-23-2010 Dannil]
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Kõigil on käbinääre (Pineal Gland)
Jah, aga nagu iga organiga on vaja (ka) seda stimuleerida, et ta rosinast viinamarjaks teha...

Jah, ma ei suudaks rohkem Sinuga nõus olla!
Seetõttu kirjutasimegi Swarmiga mõningad nõuanded üleval pool, kuidas kolmandat silma avada. Ajna (kolmanda silma)avamise protsessi käigus areneb ka käbinääre.

Kui Üks soovib avada oma kolmandat silma, siis extra selle jaoks pole vaja käbinäärmega töötada.

Kui Üks soovib käbinäärmega töötada, siis väga vahva harjutus selleks on Maharic Seal Tehnika - http://www.azuritepress.com/techniques/Maharic.php

Maharic Seal tehnika on selleks, et alustada inimese 8-12 chakrate avamise protsessi.
Selle tehnika kasutamine on otseses kooskõlas Pineal Gland(käbinäärme) tööga.

En-JOY Smile



[Muudetud: 3-23-2010 Dannil]
Vasta
#28
Aga kas on võimalik, et kolmas silm on lahti ebaeetilisel inimesel, kes teistelt raha välja petab (ei ole New Age valdkonnast)? Mulle tundus ühe inimese puhul nii. Või ma tajusin valesti?
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Aga kas on võimalik, et kolmas silm on lahti ebaeetilisel inimesel, kes teistelt raha välja petab (ei ole New Age valdkonnast)? Mulle tundus ühe inimese puhul nii. Või ma tajusin valesti?

Kas võiksid täpsustada?

Kolmas Silm on vahend kõrgematesse dimensioonidesse vaatamiseks. Smile
Vasta
#30
Ma nägin seda inimest telekas, nime ma ei ütle. Ma ise olin hämmastunud selle üle. Vb oli tõesti pettekujutlus.
Kas on ikka ainult kõrgematesse dimensioonidesse vaatamiseks? Seni olen kuulnud, et lihtsalt arenenud intuitsiooni tähendab enamikel neil, kel see lahti on. Kõrgemate dimensioonide jaoks teavad/tahavad seda kasutada suht vähesed.
Aga see on ainult minu arvamus, õppinud seda ma pole.
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Ma nägin seda inimest telekas, nime ma ei ütle. Ma ise olin hämmastunud selle üle. Vb oli tõesti pettekujutlus.
Kas on ikka ainult kõrgematesse dimensioonidesse vaatamiseks? Seni olen kuulnud, et lihtsalt arenenud intuitsiooni tähendab enamikel neil, kel see lahti on. Kõrgemate dimensioonide jaoks teavad/tahavad seda kasutada suht vähesed.
Aga see on ainult minu arvamus, õppinud seda ma pole.

Hmm. Tead, mulle nii meeldib, kui küsitakse küsimust, millele ma pean mõtlema, aitäh Sulle Smile

Tõenäoliselt ei saa. Kuidas nii? No mõtleme korraks...esiteks peab inimene töötama kõrgetel sagedustel, et vaadata kõrgemasse dimensiooni. Nüüd kas ebaeetika on pigem kõrge või madal sagedus? Ikka madal. Seega...ebaeetika ja kolmas silm ei käi käsikäes. Selline mõttekäik siis...väga väga VÄGA lühidalt kokkuvõetuna.

Nüüd jah, tegelikult on küll kolmas silm kõrgematesse dimensioonidesse vaatamiseks. Istuda suletud silmadega, kuid näha ennast ümbritsevat, teiste inimeste aurasid ning muid energiaid liikumas, mida palja silmaga näha ei ole, on päris võimas. Samas kolmas silm = kujutlusvõime ja kujutlusvõime = külgetõmbe seaduse kasutamine, seega kujutlusvõimet on võimalik kasutada ka lihtsalt endale asjade, olukordade, inimeste jne. ligi tõmbamiseks.

Kolmas silm on, nagu eelnevalt mainis Jako, organ, vahend. Sul on käed...Sa võid käsi kasutada igasugusteks asjadeks. Täpselt nõnda ka kolmanda silmaga...mida soovid näha?
Vasta
#32
Aga ikkagi ... Kas nö indigolapsed pole siis mitte avatud kolmanda silmaga inimesed? Millest muidu nende indigoaura? Ja indigolapsed pidid igatahes teatud tingimuste korral halvale teele minema ja oma läbinägelikkust lihtsameelsemate petmiseks kasutama.
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Aga kas on võimalik, et kolmas silm on lahti ebaeetilisel inimesel, kes teistelt raha välja petab (ei ole New Age valdkonnast)? Mulle tundus ühe inimese puhul nii. Või ma tajusin valesti?

Et oma mõtet edastada, pean alustama ühest ebasoetud teemast. Loodan, et troodon viitsib selle läbi lugeda, sest selle teksti lõpus võib peituda vastus tema küsimusele.

"Elulille iidne saladus " I osa, lk 97-98
Lemuurialased olid Aadama ja Eeva järglased, kes viidi Lemuuriasse, mis tõusis samal ajal, kui Gondwanaland vajus. Lemuuria maamass laius Hawaii saarestikust kun Lihavõttesaareni ja koosnes tuhandetest omavahel tihedalt seotud saartest.

lk 97, Lemuuria lapsed hakkavad kogunema
"Korraga, üheainsa päeva jooksul puhus Atlantise aju, Naakali Müstiline Kool, elu Elupuusse Atlantise pinnal. Igasse Elupuu ringi loodi pöörlevad energiakeerised. Kui keerised olid välja kujunenud ning stabiliseerinud, saatis Atlantise aju telepaatilise kutse kõikidele Lemuuria lastele. "
" Aja jooksul olid lemuurlased energiatega töötades õppinud valdama vaid kaheksat energiakeerist kümnest "
" Nad rändasid neisse energiakeeristesse ning hakkasid sinna linnu ehitama. "
" Üle jäid kaks keerist, kuhu ei asunud ühtegi lemuurlast, ning kuna loodus tühja kohta ei salli, tõmbasid ka need kaks enda poole elu "
" Kuigi lemuurlased asustasid vaid kaheksa keerist, väidetakse maiade ülestähendustes, et Atlantise langedes oli sellel kümme linna. Neid ülestäheldusi võite näha Troano dokumendis, mis asub präegu Briti Muuseumis. See dokument on hinnangute järgi umbes 3500 aasta vanune ning kirjeldab detailselt Atlantise vajumist. "

lk 98, Kaks tühja keerist tõmbasid ligi maaväliseid olendeid

" Selleks, et neid tühje energiakeeriseid täita, tulid Thothi järgi mängu kaks maavälist rassi - mitte üks, vaid kaks täiesti erinevat rassi. "

Juudid
" Esimeseks rassiks olid juudid, kes saabusid tulevikust. Thothi järgi ei tulnud nad siiski meie planeedi tulevikust ning ma ei oskagi täpselt öelda, kust nad pärinesid. Juudid olid nagu lapsed, kes olid juba käinud viiendas klassis, kuid ei tulnud selle lõpetamisega päris hästi toime ning pidid jääma klassi kordama. Nad ei pääsenud evolutsiooni järgmisele tasandile ning pidid seepärast selle klassi veel kord läbi tegema. Teiste sõnadega olid nad nagu lapsed, kes tundsid juba natuke matemaatikat.
" Neil oli Galaktika Nõukogu seaduslik luba liituda just sel ajahetkel meie evolutsiooniga. "
" Nende tuleku ning Maale elama asumisega polnud mingeid probleeme ja arvatavasti poleks mingeid probleeme tekkinudki, kui vaid see üks rass oleks siia tulnud. "

Marsslased
" Teine rass aga, kes sel ajahetkel siia saabus, põhjustas suuri probleeme. Need olendid tulid meie naaberplaneedilt - Marsilt. ( Ma tean, et minu jutt võib kõlada üsna veidralt, kuid see kõlas veelgi veidramalt, kui ma sellest aastaid tagasi, 1985-ndal, rääkima hakkasin, enne seda, kui inimesed nagu Richard Hoagland antud teemat lähemalt valgustama hakkasid ). Tänu maailmas väljakujunenud situatsioonidele on saanud ilmselgeks, et seesama rass põhjustab suuri probleeme veel tänapäevalgi. Salajane valitsus ning selle maailma triljonärid on enamjaolt marsslased või omavad nende geene ning neil puudub kas siis täielikult või osaliselt emotsionaal- ehk tundekeha. "


Siit ka võimalik vastus kasutajale troodon. See inimene, keda sa mõtled võib kanda endas marsslaste geene. Tema kohta kehitb seega ka teistsugune eetika. Võiks öelda, et ebaeetilised inimesed meile, kuid eetilised inimesed nende endi silmades.

Seega kolmas silm võib eksisteerida eetikast väljaspool. On ju täiesti võimalik, et see indiviid töötas natuke enda kallal ning tema käbinääre/kolmas silm on arenenud.
See, kuidas me enda kogemusi, mis on ammutatud kolmandast silmast kasutame võib täielikult meie enda moraalsetest või eetilistest piiridest väljaspool olla.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas Swarm
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Aga kas on võimalik, et kolmas silm on lahti ebaeetilisel inimesel, kes teistelt raha välja petab (ei ole New Age valdkonnast)? Mulle tundus ühe inimese puhul nii. Või ma tajusin valesti?

Et oma mõtet edastada, pean alustama ühest ebasoetud teemast. Loodan, et troodon viitsib selle läbi lugeda, sest selle teksti lõpus võib peituda vastus tema küsimusele.

"Elulille iidne saladus " I osa, lk 97-98
Lemuurialased olid Aadama ja Eeva järglased, kes viidi Lemuuriasse, mis tõusis samal ajal, kui Gondwanaland vajus. Lemuuria maamass laius Hawaii saarestikust kun Lihavõttesaareni ja koosnes tuhandetest omavahel tihedalt seotud saartest.

lk 97, Lemuuria lapsed hakkavad kogunema
"Korraga, üheainsa päeva jooksul puhus Atlantise aju, Naakali Müstiline Kool, elu Elupuusse Atlantise pinnal. Igasse Elupuu ringi loodi pöörlevad energiakeerised. Kui keerised olid välja kujunenud ning stabiliseerinud, saatis Atlantise aju telepaatilise kutse kõikidele Lemuuria lastele. "
" Aja jooksul olid lemuurlased energiatega töötades õppinud valdama vaid kaheksat energiakeerist kümnest "
" Nad rändasid neisse energiakeeristesse ning hakkasid sinna linnu ehitama. "
" Üle jäid kaks keerist, kuhu ei asunud ühtegi lemuurlast, ning kuna loodus tühja kohta ei salli, tõmbasid ka need kaks enda poole elu "
" Kuigi lemuurlased asustasid vaid kaheksa keerist, väidetakse maiade ülestähendustes, et Atlantise langedes oli sellel kümme linna. Neid ülestäheldusi võite näha Troano dokumendis, mis asub präegu Briti Muuseumis. See dokument on hinnangute järgi umbes 3500 aasta vanune ning kirjeldab detailselt Atlantise vajumist. "

lk 98, Kaks tühja keerist tõmbasid ligi maaväliseid olendeid

" Selleks, et neid tühje energiakeeriseid täita, tulid Thothi järgi mängu kaks maavälist rassi - mitte üks, vaid kaks täiesti erinevat rassi. "

Juudid
" Esimeseks rassiks olid juudid, kes saabusid tulevikust. Thothi järgi ei tulnud nad siiski meie planeedi tulevikust ning ma ei oskagi täpselt öelda, kust nad pärinesid. Juudid olid nagu lapsed, kes olid juba käinud viiendas klassis, kuid ei tulnud selle lõpetamisega päris hästi toime ning pidid jääma klassi kordama. Nad ei pääsenud evolutsiooni järgmisele tasandile ning pidid seepärast selle klassi veel kord läbi tegema. Teiste sõnadega olid nad nagu lapsed, kes tundsid juba natuke matemaatikat.
" Neil oli Galaktika Nõukogu seaduslik luba liituda just sel ajahetkel meie evolutsiooniga. "
" Nende tuleku ning Maale elama asumisega polnud mingeid probleeme ja arvatavasti poleks mingeid probleeme tekkinudki, kui vaid see üks rass oleks siia tulnud. "

Marsslased
" Teine rass aga, kes sel ajahetkel siia saabus, põhjustas suuri probleeme. Need olendid tulid meie naaberplaneedilt - Marsilt. ( Ma tean, et minu jutt võib kõlada üsna veidralt, kuid see kõlas veelgi veidramalt, kui ma sellest aastaid tagasi, 1985-ndal, rääkima hakkasin, enne seda, kui inimesed nagu Richard Hoagland antud teemat lähemalt valgustama hakkasid ). Tänu maailmas väljakujunenud situatsioonidele on saanud ilmselgeks, et seesama rass põhjustab suuri probleeme veel tänapäevalgi. Salajane valitsus ning selle maailma triljonärid on enamjaolt marsslased või omavad nende geene ning neil puudub kas siis täielikult või osaliselt emotsionaal- ehk tundekeha. "


Siit ka võimalik vastus kasutajale troodon. See inimene, keda sa mõtled võib kanda endas marsslaste geene. Tema kohta kehitb seega ka teistsugune eetika. Võiks öelda, et ebaeetilised inimesed meile, kuid eetilised inimesed nende endi silmades.

Seega kolmas silm võib eksisteerida eetikast väljaspool. On ju täiesti võimalik, et see indiviid töötas natuke enda kallal ning tema käbinääre/kolmas silm on arenenud.
See, kuidas me enda kogemusi, mis on ammutatud kolmandast silmast kasutame võib täielikult meie enda moraalsetest või eetilistest piiridest väljaspool olla.

Mulle meeldis väga Su postitus. Tänud. Ma veel tegelen selle küsimusega ja annan pärast Kõrgema Endaga arutlemist omapoolse hinnangu.

Smile
Vasta
#35
Lugesin ka ükspäev just seda lehekülge "Elulillest."
Mis sellesse Troano koodeksisse puutub, siis uurisin natuke seda ja sain niisugust teavet:
See on segu kummalistest piltkujutistest, logogrammidest ning illustratsioonidest, mis iseloomustasid maiade kirjutisi. Sellest koodeksist tegi Brasseur kahtlase tõlke Mu lugudest. Ta kasutas selleks 16.saj. Hispaania preestri Diego de Landa (1524 – 1579) tõlgendust maiade kirjasüsteemist, kuid maiad ei kasutanud tähti, vaid piltsilpkirja ning seetõttu oli ka Brasseuri tõlge ekslik. Tõlge avalikustas aga maiade legendi Lemuuriast.

Siin üks päris huvitav link Lemuuria kohta, kus on ka pilt sellest Troano koodeksist:
http://www.redicecreations.com/article.php?id=1759

Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Ma nägin seda inimest telekas, nime ma ei ütle. Ma ise olin hämmastunud selle üle. Vb oli tõesti pettekujutlus.
Kas on ikka ainult kõrgematesse dimensioonidesse vaatamiseks? Seni olen kuulnud, et lihtsalt arenenud intuitsiooni tähendab enamikel neil, kel see lahti on. Kõrgemate dimensioonide jaoks teavad/tahavad seda kasutada suht vähesed.
Aga see on ainult minu arvamus, õppinud seda ma pole.

Kolmas silm pole ainult kõrgematesse dim. vaatamiseks. Kui on osaliselt avanenud siis inimesel on kõrge intuitsioon ja ettenägemisvõime. Ei pruugi olla aga aura nägemiseks, teistesse dim. vaatamiseks vajalikku avatust. Eetika on üsna lai teema - kindlasti ebaeetilisus piirab avanemist. Samas pole jällegi reegleid. Pmst paljud "nõiad" on päris ebaeetilised Laugh
Kui veelgi täpsem olla ja enda kogemusest rääkida siis kolmas silm asub ninajuurel kahe silma vahel. Läbi selle mina ei ole "värve", nagu aural - näinud. Aura nägemiseks peaks avatud olema järgmine, laubal paiknev tsakra ehk siis 4 silm ja veidi kõrgemal 5 silm. Peale selle, et mingi tsakra on avatud peab sellele ka piisavalt energiat olema, et suhelda ümbritsevaga. Pmst kui ikka kael on kange ja energiavool pähe piiratud pole mingeid pilte Laugh
Vasta
#37
Raamatust Iidsed õpetused algajatele ( Douglas De Long) :

"Kolmanda silma meetod

Seda iidset meetodit käbinäärme taasaktiveerimiseks on edasi antud sajandeid. Selle meetodi eesmärk on tekitada peas, eriti käbinäärmes ja seda ümbritsevas piirkonnas, vibratsioon.

Mis on vibratsiooni allikaks? See on inimese hääle abil kuuldavale toodud sõna jõud. Õige hääletoon võib luua energiat või vibratsiooni, mis mõjutab inimese aju. Seda meetodit nimetatakse ka skandeerimiseks.

Kindlal helikõrgusel skandeerimine tekitab käbinäärmes vibratsiooni või heli liikumist. Kui harjutus on õigesti sooritatud, annab see samasuguseid tulemusi nagu munkade poolt Lobsang Rampale tehtud protseduur.

Skandeerimisel kasuta häälikuühendit THÕU ja ülemisest C-noodist veidi madalamat tooni. Kui sa ei ole eriti musikaalne, ära muretse täpse häälekõrguse leidmise pärast, sama hästi sobib ka ligilähedane helikõrgus. Soovitud toon on alt. See jääb madala bassi ja kõrge tenori vahele. Teisiti öeldes, õige vibratsiooni saavutamiseks skandeeri thõu mitte liiga kõrgel ega liiga madalal toonil, vaid häälekõrgusega, mis jääb nende kahe vahele.

Alusta harjutust nina kaudu sügavalt sisse hingates ja hoia mõni hetk õhku kopsudes. Seejärel lase õhk aeglaselt suu kaudu välja. Soorita harjutust veel kaks korda. Sel moel tõmbad oma kopsudesse ja kogu kehasse tähtsat eluenergiat ehk universaalset energiat. See aeglustab ka sinu ajulainete tegevust, viies sind beeta tasandilt ehk ärkveloleku seisundist alfa tasandile, muutunud teadvuse seisundisse. Alfa tasandilt alustatakse mediteerimist. Sa oled lõdvestunud ning sul on kergem keskenduda skandeerimisele.

Hinga uuesti nina kaudu sügavalt sisse ja hoia mõni sekund õhku kopsudes. Enne kui lased õhu suu kaudu välja, aseta keele ots hammaste vahele ja avalda hammastega keelele kerget survet. Seejärel lase õhk aeglaselt suu kaudu välja ja skandeeri t-h-h-õ-u-u, kuni oled lõpuni välja hinganud. Sa peaksid tundma, kuidas õhk mööda keelt ja hambaid liigub. Kui harjutus on õigesti sooritatud, tajud survet või mõnd muud aistingut oma lõuas ja põskedes.

Soorita harjutust veel kaks korda ja pea skandeerimiste vahel mõni hetk pausi. Häälikuühendit thõu tuleb skandeerida kolm korda järjest. Umbes kahekümne nelja tunni pärast korda sama harjutust skandeerimiste vahel pausi pidades.

Pärast teistkordset skandeerimist tuleb harjutust korrata taas kahekümne nelja tunni pärast, kolmandat ja viimast korda. See on ühekordne harjutus, mida ei sooritata üha uuesti ja uuesti nagu paljusid teisi harjutusi. Kui soovid sama harjutust korrata, siis oota enne selle sooritamist vähemalt kaks nädalat.

Kolmanda silma harjutus tekitab vibratsiooni või survet lõual ja näol, põhjustades vibratsiooni või energia liikumise käbinäärmesse. Vibreeriv energia paneb käbinäärme võnkuma ja aktiveerib selle. Ära unusta, et thõu tuleb öelda või peaaegu laulda tugeva häälega ülemisest C-noodist veidi madalamal toonil. Ligikaudne häälekõrgus on sobiv.

Mõnele võib näida, et see sajandeid edasi kantud meetod ei anna esialgu mingeid tulemusi. Sellepärast pole vaja muretseda, sest harjutuse mõju võib olla vaevumärgatav. Sa võid tajuda mitmeid füüsilisi ja psüühilisi muutusi lühikese aja jooksul, kuid need võivad ilmneda ka alles mitme nädala pärast.

Kogemused, kommentaarid, arvamused?

Teema algselt :
Link

[Muudetud: 04-05-2010 Balzzar]
Vasta
#38
Tere!

Mida tähendab, kui kolmas silm sügeleb?
Hakkas u 5 päeva tagasi ja nüüd iga päev aeg-ajalt märku andnud.
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas tarmani
Tere!

Mida tähendab, kui kolmas silm sügeleb?
Hakkas u 5 päeva tagasi ja nüüd iga päev aeg-ajalt märku andnud.
Esiteks, mille tagajärjel see sul üldse sügelema hakkas? Kas lihtsalt niisama või sellele eelnev tegevus põhjustab seda?
Kuidas saab üldse kolmas silm sügeleda? Laugh
Vasta
#40
Sõnastan siis ümber: otsaesisel, silmade vahelt veidi kõrgemal on nahal tunda kirvendust või nagu kerget põletust vms.

Mingit konkreetset sündmust küll ei eelnenud sellele.

Üks arvamus oli, et see annab märku tajude avardumisest.

Kas keegi oskab täpsemalt seletada?
Vasta
#41
Pärast teist juhtumit olen selgusele jõudnud, mis tunded tekivad, kui sa kasutad oma kolmandat silma.

1. juhtum : Väljalõige minu blogist, kuhu ma selle üles kirjutasin.
Aeg : 25.11.2009

Eile õhtul tegin hingamist enne magamaminekut, kuulasin samal ajal Shpongle'it iPodist. Ei teinud midagi erilist ega eriti kaua, ainult mõned korrad. Lõpuks panin iPodi kinni ja proovisin magama jääda. Mind võtsid üle närvivapustused peas, mis tulid perioodiliselt. Need olid nagu elektrilaengud peas ja silmades, midagi, mida ma varem polnud eales tundnud. Poleks ma peale igaüht silmi lahti teinud, oleks need vist veel intensiivsemaks läinud ja ma ei kujuta ette, mis juhtunud oleks, ma kartsin.. kuigi nüüd mõtlen teisiti ja oleks tahtnud ikkagi näha, mis saab. Peale mõnda aega jäid vapustused järgi, nad nagu hakkasid uuesti tulema ja siis jäid järgi. Aga siis juhtus midagi erilist. Ma ärkasin üles, ja nägin enda ümber teisi inimesi, ma olin ikka veel enda toas, kuid see oli moondunud.. toas polnud sama mööblit, vaid narivoodid, kus pikutasid sõjaväelased, meie juurde tuli staabiülem, ja ta ütles, et me olevat imelikult käitunud ja tahab, et me end värskendaks basseinis. Mina olin vist kõrgema auastmega ja ei pidanud seda tegema. Enne toast väljumist nägin ekraani seinal, kus oli minu nimi kirjas : Kristjan Saaremets, maakaitseväelane, ja minu nime taga oli Eesti lipp, teiste nimed olid ka seal kirjas, panin tähele, et seal oli keegi õhukaitse või õhutõrje vms. Igalujul, ma läksin teistega suurde tuppa, kus oli see suur riietevahetamise värgendus, mida kasutati vanasti, aga mille ema oli ostnud mõnda aega tagasi dekoratiivsel eesmärgil. Selle taga oli vist bassein, kus nad suplemas käisid ja siis märjalt tagasi tulid. Mina olin käed rüpes ja vaatasin neid, ma ei näinud basseini, sest seisin selle riietevahetamise värgi ees. Mul oli rohekas t-särk seljas, nagu sõjaväes ikka on.
Sel momendil ma ütlesin midagi, ja tundsin endas muutust, see oli ülim enesekindlus. Ja siis ma hakaksin mõtlema, mis toimub, kus ma olen, mida ma siin teen, ma ei näe ju und, sest see kõik on nii tõeline, ma sain teha seal mida tahtsin ja olin täie mõistuse juures ning ärkvel. Ma keerasin ümber ja hakkasin köögi poole minema, kui nägin kamina ees puki peal istuvat üht poissi. Tal olid pruunid juuksed ja nägu nagu Mushy trummaril, Raunol, kuid mitte päris täpne koopia, tal olid tuhmid teksad ja vanamoeline vöö. Läksin tema juurde ja küsisin ta käest, et kes sa oled ? Ta vastas, et ta on Epp ! Mida mida !! Ma kükitasin tema juurde ja ta jõllitas mulle otsa, nägin ta nägu ja tal olid nagu pruunikad silmad. Ta oli täie tõsiduse juures. Ma ütlesin et sa oled ju poiss ja tahtsin teda katsuda, et näha kas ta on tõeline. Teda puudutades karjus ta Ära näpi mind !! Ma ehmusin ja läksin temast eemale. Ümberringi oli selline hämar valgus, nagu selline retrolik Smile. Siis äkki olin ma tagasi enda voodis, enne silmade avamist ma häälitsesin oma mõttes, nagu " Aaaaoooh ", mitte sensuaalselt, vaid nagu kurnatusest, seda häält ei teinud ma omavoliliselt, ja siis SEKUND hiljem ma kuulsin seda sama häält enda kõrvades. Ja nii kaks korda järjest, mis see oli ? Nagu minu teadvus polnud sünkroonis minu kehaga. Ma tegin silmad lahti ja vaatasin ringi. Panin silmad uuesti kinni ja nägin äkitselt imelikke pilte, mõne pildi peal olid ka inimesed, kuid nad ei näinud välja nagu nad oleksid elus, nagu sellised pildid mida sa näed oma vanaema albumis, vanad ja tuhmid. Kõik muutus nende peal ja ma ei suutnud neid enam vaadata, kõhe hakkas. Tegin silmad uuesti lahti ja proovisin mõista mis just minuga juhtus. Ma krabasin märkmiku ja kirjutasin kõik üles. Seejärel äratasin ema üles ja rääkisin talle mis juhtunud oli. Ma värisesin, ja ei julgenud seda kohta vaadata, kus see poiss istus, kes end Epuks nimetas. Ema rääkis, et Epul oli väiksest peast olnud potipea ning paljud olevat teda poisiks pidanud Smile, naljakas kokkusattumus, kuid mitte minujaoks.. Tegin ühe suitsu kamina juures, kui olin julguse kokku võtnud, et istuda sama koha peal, kus " Epp " istus. Jäin õnneks ilma probleemideta magama. Tahan sellest kogemusest kindlasti Antsule ka rääkida, kindlasti oskab ta mulle näpunäiteid tuua, kuidas nägemusi kontrollida.

Ma viskaks selle kogemuse kohe unenäo alla, kuid see pole lihtsalt võimalik. Need energeetilised vapustused, mis mind valdasid, olid tõelised ja ma olin ärkvel samal ajal, kui proovisin neid piirata. Nägemus oli reaalne, see kindlustunne mida ma tundsin oli reaalne, ja see poiss keda ma katsusin oma teadliku meelega oli ka tõeline, see oli kehaväline kogemus minu jaoks, elu esimene kokkupuude tõeliselt vapustava fenomeeniga. Asja vallandas see hingamine ja muusika.

2. juhtum : 12.04.2010

Kuulasin enne magaminekut Huur Huur Tu'd ( See on Tuva'st pärit grupp, kes laulavad Khoomei tehnikaga kurgulaulu ) Samamoodi nagu eelmine kord, panin ma pärast mõnda aega kuulamist iPodi kinni ja proovisin magama jääda. Tulid samasugused närvivapustused pähe nagu eelmine kord, näo ja lauba peale. Ainuke vahe on selles, et ma olin nendega juba tuttav ning lasin neil täielikult " võimust võtta ". Kokku kogesin kolme puhangut.

1. kord : Tekkisin oma tänavasse, umbes 30 meetrit oma majast. Kuulsin, kuidas kaks meest minu selja tagant mööda kõnnivad ning podisevad, nad olid purjus. Nad kõndisid minust läbi ja ma vaatasin neile järgi senikaua kuni ma neid enam ei kuulnud.

2. kord : Ma olin vihma käes, ümberringi oli kõik kottpime, ning ma tundsin kuidas vihm mulle näkku sadas. Kuid minu nägu ei olnud nahast, vaid plastmassilaadsest materjalist, nii et vihma langemine mu näole tekitas seda erilist heli, kui näiteks autoga sõites vihm vastu esiklaasi sajab.

3. kord ja viimane kord : Seekord käis minust läbi mingi naksatus, ma tundsin oma jalgu,keha,käsi ja pead. Kuid need olid täielikult surnud, ei mingit liigutamist, ma olin paraliseeritud. Ning äkitselt hakkas mu keha tõusma, ma tundsin, kuidas see voodist lahti tuli ja natuke vähem kui ühe meetri kõrgusele hõljuma jäi. Kusjuures jalad olid mul maas ning käed ka, nagu rippusid. Mul puudus täielikult selgroog ja ma paindusin mitte ette ( nagu selgroog lubab Laugh ) vaid tahapoole, niipalju, et mu selg oli nagu vihmauss. Ma olin täielikult teadvusel ja läksin asjaga kaasa. Pärast üheminutilist " olemist " tegin ma silmad lahti ja naksti olin ma tagasi maas.


Ma märkasin alles siis uuesti, et mu keha ei liigu... ja pärast pikka pingutust sain ma oma varbaotsad liikuma, siis näpud, kuni lõpuks suutsin püsti tõusta. Terve mu reaalne taju oli sassis, kõik laed olid kõrgemad kui muidu ning iga ese, isegi tapeet seina peal oli mulle võõras ja moondunud. Ma olin täielikus rahuseisundis ning nautisin seda kõike, käisin jõin natuke vett ning tegin ahju ääres ühe sigareti. Kõik mu ümber muutus tagasi normaalseks. Läksin magama.


--------
Mis ma sellest kõigest järeldan ?
Mõlemad juhtumid olid mittetahtlikult peale tulnud. Kui ma vahepeal seda kõike uuesti simuleerida proovisin : tehes samu asju, mõeldes samu mõtteid enne magamaminekut, eksta keskenduda enda seitsmele chakrale, eraldi kõiki tunnetada, lõdvestada oma keha pool tundi, alates varvastest kuni peani, kuulata sama muusikat või erinevaid sagedusi ( 4,5 hertsist shamaani trummi imiteerivat võnkumist ) ... mida iganes veel, siis pole ma õnnestunud.

Need juhtumid olid suhteliselt suure vahega ning ma ei oma mittemingisugust kontrolli nende toimumise aja üle. Mõtteid ? Sarnaseid kogemusi ?
Ma tean, et 2. juhtumi kaks esimest vapustust on seletatavad sellega, et väljas sadas vihma ja kaks inimest käsid mu aknast mööda, aga viimane küll mitte.



Vasta
#42
leidsin vastuse oma küsimusele siit

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=1326

v-o kedagi veel huvitab.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Olen kokku puutunud ning koostööd teinud inimestege, kellel kolmas silm on tegelikult avanenud.

Minu reaalsete tähelepanekute kohaselt on avatud kolmas silm väga tülikas ning tüütu.
Kui inimene ei ole arenenud piisavalt kõrgele tasemele, ei anna avnenud kolmas silm midagi juurde.

Viimasel ajal olen püüdnud selliste kolmanda silmaga nägijatega kontakte vältida. Probleeme on nendega palju, kasu on nendest vähe.

Tegin su tekstis kaks kohta tumedaks. Palun selgita natukene lähemalt. Smile1
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas tarmani
leidsin vastuse oma küsimusele siit

http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=1326

v-o kedagi veel huvitab.

Ehk võtad kokku, milles see vastus seisneb... Ma uurisin ja minu arvates seal mingit väga konstruktiivset infot ei olnud. Keegi pakkus, et kolmas silm hakkab avanema, aga seda ma eriti ei usu..... Endale toetudes. Praegugi tunnen mingit imelikku `tunnet` laubal. Magamaminekuga, nagu keegi kirjutas, ma ka seda ei seosta. Magades saab lihtsalt lennata Laugh
Vasta
#45
Avanenud kolmas silm töötab ärkvelolekus.

Saab vaadata parelleelstesse reaalsustesse, tulevikku ja minevikku jne. Väga tüütu värk.

Swami poolt kirjeldatu toimub kui saabub unenägudes rändamise arengutase. Need on siiski unenäolised seisundid, kuid nendes viibitakse reaalselt (peenkehas). Rühmad ja auastmed on seotud kehastumiseelsete kokkulepetega. Ärgates võib sattuda ka paralleelmaailmadesse (mitte sellesse, mida tavaliselt ärkvelolekus tajume). Võib sattuda ka teistele planeetidele.
Sellele ei ole mõtet liigset tähelepanu pöörata, pigem õppida olukordi kontrollima.
Vasta
#46
Proovisin Swarmi õpetuse järgi..
nn kolmanda silma juurest hakkas surisema.
Pärast seda lõpetasin, kuid otsustan lähiajal millalgi uuesti proovida.
Vasta
#47
Tsitaat:Ehk võtad kokku, milles see vastus seisneb... Ma uurisin ja minu arvates seal mingit väga konstruktiivset infot ei olnud. Keegi pakkus, et kolmas silm hakkab avanema, aga seda ma eriti ei usu..... Endale toetudes. Praegugi tunnen mingit imelikku `tunnet` laubal. Magamaminekuga, nagu keegi kirjutas, ma ka seda ei seosta. Magades saab lihtsalt lennata Laugh

Ee... noo mulle meeldis see "hakkab avanema" teooria.
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas tarmani
Tsitaat:Ehk võtad kokku, milles see vastus seisneb... Ma uurisin ja minu arvates seal mingit väga konstruktiivset infot ei olnud. Keegi pakkus, et kolmas silm hakkab avanema, aga seda ma eriti ei usu..... Endale toetudes. Praegugi tunnen mingit imelikku `tunnet` laubal. Magamaminekuga, nagu keegi kirjutas, ma ka seda ei seosta. Magades saab lihtsalt lennata Laugh

Ee... noo mulle meeldis see "hakkab avanema" teooria.

Kas ta avaneb sul endiselt? Kas täheldad siis midagi `reaalsemat` juba kui kihelus?Bleh
Vasta
#49
Viimasel ajal on lisandunud küll üks märkimisväärselt kummaline nähtus. Õhtul magama heites on selline tunne, nagu keegi tahaks veel kõrvale voodisse ronida. Eriti kui olen külili seljaga ukse poole, siis kohe kuklas juuksed tõusevad püsti ja terve seljaga on tunda, et keegi tahab külje alla ronida. Samas see ei ole kuidagi hirmutav ega midagi, pigem tahaks talle öelda, et kobi teise tuppa diivani peale vms. Kui siis keeran ennast ümber teise külje peale, näoga ukse poole, siis ei ole sellist tunnet.

Nüüd viimased paar ööd toa ukse kinni hoidnud ja kohe "külaline" kadunud ka.

Vasta
#50
leidsin veel välismaakeelset juttu enda küsimuse kohta.

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread465856/pg1
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimese silm. Horus 10 5,820 01-10-2009, 12:42
Viimane postitus: Rein

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat