Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ämblikufoobia
#76
http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7...likuv%F5rk

Väga huvitav jutt sellel leheküljel.

Nüüdsest üritan tõesti ämblike rohkem austada. Ainus põhjus, miks ma neid kardan on see, et nad on nii koledad. Tean, et tobe põhjus jah. Ma usun, et kui väga tahan, siis saan sellest hirmust üle.

Hetkel on mul tõesti selline tunne, et kuna ma olen ämblike aastaid kartnud on mu harknääre nende aastatega muutunud aina väiksemaks ja mu immuunsus on peaaegu kadunud. Kusjuures viimasel ajal olen tõesti rohkem haige, kui käisin lasteaias ja algkoolis olin täiesti terve, väga harva olin haige. Nüüd on nii, et pea iga kuu olen haige vahel jääb paar-kolm kuud vahele.
See ämbliku hirm on tõesti juba nii sügaval mu sees ja muudkui süveneb, et ma jään aina rohkem haigeks ja immuunsus süsteem muutub üha nõrgemaks.
Nii, et ma tõesti üritan ämblike kartusest üle saada ja kui ma sellest hirmust vabanen ehk siis neid tõesti mu ümber nii palju ei luusi. Kindlasti käiksid nad ikka mul külas edasi, aga siis ma ei paneks neid lihtsalt tähele. Ja nad saaksid aru, et ma ei karda neid enam ning neid ei tõmba minu poole enam.
Ehk siis kui hirmust üle saan, jätavad nad mind rahule ja ma saan oma immuunsuse kah tagasiSmile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat